Sparta Prague

Moneyline EX+PEN - 2
1.76

EXTRALIGA - PLAY OFFY - ĆWIERĆFINAŁ, Home Credit Arena. (7) Liberec zagra ze (3) Spartą Praga.

Liberec po dwóch porażkach w Pradze (@0-7, @2-3) jest pod sporą presją wyniku. Atak Sparty funkcjonuje dobrze, a dodatkowo defensywa w 120 minut tej rywalizacji straciła bramki jedynie grając w osłabieniu. Liberec już w poprzedniej rundzie miał kłopoty z (10) Kometą Brno (3-2), która, co prawda w Home Credit Arena uległa trzy razy, ale warto dodać, że pierwsze spotkania, w momencie, gdy prowadzili, a spotkanie nr dwa na dogrywkę stracili 18 sekund przed końcem. Przy różnicy jednak pomiędzy Kometą, a Spartą, takie scenariusze wydają się dużo mniej prawdopodobne. Goście wygrali dziewięć ostatnich spotkań, komplet sześciu w tym miesiącu. Liberec wygrał w tym sezonie tylko jedno spotkanie ze Spartą (1-0-1-4), wydaje się, że przy odpowiedniej koncentracji gości, podwyższą oni stan rywalizacji w tej serii.