Over/Under 5.5 - Under
 STS
1.70

METAL LIGAEN - PLAY OFFY - ĆWIERĆFINAŁ, Fros Arena (Vojens). (2) Sonderjyske zagra z (7) Odense.

Siódma drużyna sezonu zasadniczego, nadspodziewanie mocno broni się, przed Sonderjyske. Wyrównane pojedynki w dość ciekawym systemie zmian powodują, że po sześciu starciach mamy komplet spotkań dla ich gospodarzy, kolejno (4-3, @0-3, 3-1, @3-4, 4-1, @1-3). W obu spotkaniach z wysokim rezultatem końcowym, istotnym szczegółem, były bramki zdobyte w przewadze, a mecz nr jeden rozstrzygnął się już w 3 minucie. We wtorek Odense przedłużyło swoje miejsce w ćwierćfinale, po dość absurdalnej 18 minucie pierwszej tercji, gdzie 24 sekundy, zdobyli trzy gole! Faworytem jak w poprzednich spotkaniach są gospodarze, ale stawiamy tutaj na jednak sporą presję na wynik i późniejsze otwarcie listy strzelców, co ostatecznie da maksymalnie pięć trafień w tej decydującej konfrontacji.