Bukmacher:
Kurs:
1.76

METAL LIGAEN - PLAY OFFY - PÓŁFINAŁ, Odense Isstadion. (7) Odense zagra z (1) Aalborg

Goście prowadzą już (0-3) w serii i choć Odense dwa razy doprowadziło do dogrywki (@2-3 OT. 1-2 OT. @0-6) tak wyraźnie widać kto tutaj ma inicjatywę. Kolejno (SOG: @17-28, SOG: 13-27, SOG: @19-31), dopiero, gdy w meczu numer trzy szybko Odense straciło bramki w pierwszej tercji, rywal pozwolił im na większą liczbę strzałów. Oczywiście należy docenić dzisiejszych gospodarzy za dobrą skuteczność, która dwa razy trzymała ich w grze do samego końca o wygraną, z drugiej strony jednak Aalborg przepycha kolejne spotkania, dążąc do zameldowania w finale. W drugiej parze seria jest bardziej wyrównana, ale na tym etapie rozgrywek wolny termin przed decydującym starciem jest rzeczą nie do pogardzenia. W naszej ocenie Aalborg grający dzisiaj już bez większej presji zamknie tą rywalizację.