POŁOWA Z WIĘKSZĄ LICZBĄ BRAMEK - Druga Połowa
Bukmacher:
 STS
Kurs:
2.30

MISTRZOSTWA ŚWIATA - KOLEJKA 3, Education City Stadium (Al Rayyan). Tunezja (0-1-1 0-1) zagra z Francją (2-0-0 6-2)

Dahmen; Bronn, Talbi, Meriah; Kechrida, Skhiri, Laidouni, Abdi; Msakni, Sliti; Khazri

Mandanda; Pavard, Konate, Varane, Camavinga; Guendouzi, Fofana; Coman, Griezmann, Mbappe; Thuram

Deschamps ma komfort awansu już po dwóch wygranych spotkaniach, a tylko wyjątkowy zbieg okoliczności pozbawi ich pierwszego miejsca w grupie. Z pewnością kilku graczy będzie oszczędzanych, począwszy od jedynego lewego obrońcy, Theo Hernandeza, po kontuzji jego brata. Pytaniem będzie, czy Mbappe za wszelką cenę będzie mimo wszystko chciał wystąpić. Tunezja ma tylko punkt i choć oczywiście też może awansować, tak musiała by tu sprawić sporą niespodziankę, niezależnie od tego w jakim składzie pojawią się mistrzowie świata. Tunezja ma problemy ze stwarzaniem sobie sytuacji strzeleckich, oddali pięć celnych strzałów w dwóch meczach, w tym cztery z Australią. Z drugiej strony Francja bez czystego konta w pierwszych meczach w grupie. My postawimy na większą liczbę trafień w drugiej połowie spotkania, gdzie najprawdopodobniej będziemy świadkami ostatnich minut drużyny z Afryki na Mundialu.