0
Feliciano Lopez

Spread -2,5/+2,5 - 1 -2,5
1.68

MALLORCA (HISZPANIA), TRAWIASTA - 1/16-FINAŁU, Tallon Griekspoor zagra z Feliciano Lopezem

Griekspoor na trawie odpadał w Holandii Auger-Aliassime (6-7, 6-7), ale po dwóch tie-breakach. W Halle przeszedł trzy rundy, ulegając Bautistcie (7-6, 4-6, 2-6), ale przecież to zawodnik z zamykający top 20. Weteran kortów po przegranej w ćwierćfinale French Open z Moronim (165), uległ na trawie w Stuttgarcie, Bonzi (4-6, 1-6), w Londynie zdołał jeszcze pokonać Klahna (460) w dwóch setach (7-5, 6-4), ale już Ruusuvuori (6-3, 6-7, 7-6) zdołał go wyeliminować. Należy docenić, że czterdziestolatek, walczył do końca trzeciego seta w blisko dwu i półgodzinnym pojedynku. Kilka dni więcej przygotowań do tego turnieju miał Hiszpan, ale jednak różnica wieku i jednak tegoroczne wyniki skłaniają nas do pewnej wygranej Griekspoora. Stawiamy na trzy gemy więcej na korzyść Tallona.