Moneyline EX+PEN - 1
Bukmacher:
Kurs:
1.80

WIMBLEDON (WIELKA BRYTANIA), TRAWIASTA - 1/32-FINAŁU, Mackenzie McDonald vs Richard Gasquet

McDonald (55) odprawił Borgesa (123) w trzech setach (6-4, 6-4, 7-6), Gasquet wytrzymał aż trzy i pół godzinny mecz z Sousą (60), (7-6, 6-2, 4-6, 4-6, 6-3). To pierwszy mecz doświadczonego Francuza od porażki w Lyonie początkiem miesiąca, pierwszy również na trawie. McDonald (3-3) na tej nawierzchni, ale też trzeba dodać, że w Hertogenbosch uległ (44) Iwaszce w trzech setach, w Halle (9) Auger-Aliassime, z tie-breakiem, a na Majorce (65) Gironowi również (6-4, 6-7, 4-6) po wyrównanej walce. Większe doświadczenie po stronie Richarda, ale Mackenzie tego lata wydaje się już przyzwyczajony do trawiastego podłoża i jednak jest o dekadę młodszy, co może mieć znaczenie po długim meczu rywala.