0
Fluminense

1x2 - 1
1.86

COPA LIBERTADORES - RUNDA GRUPOWA - KOLEJKA 5, Estadio Monumental (Buenos Aires). (4) River Plate (Arg) (1-1-2 7-11) zagra z (1) Fluminense Rio de Janeiro (Bra) (3-0-1 9-3)

Armani; Herrera, Rojas, P.Diaz, Casco; Aliendro, Paradela; De La Cruz, Fernandez, Barco; Beltran

Fabio; Xavier, Melo, Nino, Guga; Andre, Martinelli; Arias, Ganso, Lima; Lele

Fluminense prowadzi w grupie, lecz po porażce w La Paz (@0-1), nie są pewni jeszcze awansu, do dalszej rywalizacji w Copa Libertadores. Początek maja to (5-1) u siebie z River Plate, lecz też trzy bramki zdobyli już grając w przewadze, o czym warto pamiętać. Obecnie mieli serię czterech porażek, którą przerwali w niedziele z Bragantino (2-1), zespołem ze środka tabeli Serie A. Gospodarze prowadzą w lidze argentyńskiej, choć strata prowadzenia w ostatniej minucie z Velez Sarsfield (@2-2), była rozczarowująca. W weekend przerwano mecz, z Defensa y Justicia z powodu sytuacji z kibicem na trybunach, jeszcze w pierwszej połowie. Tutaj (7-0-1 15-4) i jednak w terminarzu jeden mecz ze Sporting Cristal (4-2) w tym Pucharze, więc sprawa ich awansu dalej, nawet pomijając mniej prestiżowe rozgrywki Copa Sudamericana z trzeciego miejsca, wciąż jest możliwa - warunkiem wygrana z zespołem, który miał swoje problemy (1-0-4) w ostatnich tygodniach.