Porównanie drużyn Clermont vs Reims
Porównaj Clermont i Reims: sprawdź dostępne statystyki, formę oraz ostatnie wyniki obu drużyn.
Clermont vs Reims – bilans H2H
- 6898
- 1028
- Zwycięstwa36
- Porażki63
- 6898
- 1028
- Zwycięstwa27
- Porażki72
| Bilans wg stadionu | Mecze | 6898 | 1028 | Remisy |
|---|---|---|---|---|
| Stade Gabriel Montpied | 13 | 3 | 6 | 4 |
| Stade Auguste-Delaune II | 12 | 2 | 7 | 3 |
Clermont – forma i statystyki
- 6 Mecze
- 0 Zwycięstwa (0.00%)
- 5 Remisy (83.33%)
- 1 Porażki (16.67%)
- 4 Bramki strzelone (0.67/mecz)
- 5 Bramki stracone (0.83/mecz)
- 5 Under 2.5 (83.33%)
- 1 Over 2.5 (16.67%)
- 3 Mecze (50.00%)
- 0 Zwycięstwa (0.00%)
- 2 Remisy (66.67%)
- 1 Porażki (33.33%)
- 2 Bramki strzelone (0.67/mecz)
- 3 Bramki stracone (1.00/mecz)
- 2 Under 2.5 (66.67%)
- 1 Over 2.5 (33.33%)
- 3 Mecze (50.00%)
- 0 Zwycięstwa (0.00%)
- 3 Remisy (100.00%)
- 0 Porażki (0.00%)
- 2 Bramki strzelone (0.67/mecz)
- 2 Bramki stracone (0.67/mecz)
- 3 Under 2.5 (100.00%)
- 0 Over 2.5 (0.00%)
Przewidywany skład
Kompletny, potwierdzony przewidywany skład drużyny Clermont nie jest obecnie dostępny w danych SML dla tego meczu.
Ostatnie mecze Clermont
| Data | Mecz | Wynik |
|---|---|---|
| 10-10 14:00 | Clermont – Red Star | 2-3 |
| 02-10 15:00 | Auxerre – Clermont | 0-0 |
| 18-09 20:00 | Grenoble Foot 38 – Clermont | 1-1 |
| 11-09 20:00 | Clermont – Boulogne | 0-0 |
| 04-09 20:00 | Dunkerque – Clermont | 1-1 |
| 28-08 20:00 | Clermont – Sochaux | 0-0 |
| 21-08 20:00 | Clermont – Dijon | 1-1 |
| 14-08 20:45 | Saint-Étienne – Clermont | 3-1 |
| 08-08 20:45 | Clermont – Reims | 0-0 |
| 01-08 17:00 | Clermont – Grenoble Foot 38 | 1-1 |
Reims – forma i statystyki
Przewidywany skład
Kompletny, potwierdzony przewidywany skład drużyny Reims nie jest obecnie dostępny w danych SML dla tego meczu.
Ostatnie mecze Reims
| Data | Mecz | Wynik |
|---|---|---|
| 10-10 14:00 | Nantes – Reims | 0-0 |
| 02-10 14:00 | Anderlecht – Reims | 3-0 |
| 18-09 20:00 | Reims – Montpellier | 1-1 |
| 11-09 20:00 | Nancy – Reims | 1-2 |
| 05-09 14:00 | Reims – Guingamp | 2-2 |
| 29-08 14:00 | Red Star – Reims | 1-4 |
| 24-08 20:45 | Reims – Annecy | 3-1 |
| 14-08 20:45 | Reims – Dunkerque | 3-3 |
| 08-08 20:45 | Clermont – Reims | 0-0 |
| 01-08 14:00 | KV Kortrijk – Reims | 1-2 |
Tabela Ligue 2 2026/2027
| # | Drużyna | M | Pkt | W | R | P | Bramki | +/- | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Saint-Étienne | 8 | 19 | 6 | 1 | 1 | 21:8 | +13 | +++++–o+ |
| 2 | Red Star | 8 | 17 | 5 | 2 | 1 | 12:9 | +3 | +oo–++++ |
| 3 | Montpellier | 8 | 15 | 4 | 3 | 1 | 8:5 | +3 | o++o–+o+ |
| 4 | Reims | 8 | 14 | 3 | 5 | 0 | 15:9 | +6 | oo++o+oo |
| 5 | Nancy | 8 | 13 | 4 | 1 | 3 | 9:7 | +2 | o–++––++ |
| 6 | Annecy | 8 | 13 | 4 | 1 | 3 | 10:9 | +1 | ++–o+––+ |
| 7 | Pau | 8 | 11 | 3 | 2 | 3 | 9:8 | +1 | –+–oo–++ |
| 8 | Sochaux | 8 | 11 | 2 | 5 | 1 | 5:6 | -1 | –o+oo+oo |
| 9 | Metz | 7 | 10 | 2 | 4 | 1 | 10:7 | +3 | +ooo+–o |
| 10 | Dijon | 7 | 9 | 2 | 3 | 2 | 10:10 | 0 | o–o–o++ |
| 11 | Dunkerque | 8 | 8 | 2 | 2 | 4 | 10:13 | -3 | +o––o+–– |
| 12 | Guingamp | 8 | 8 | 2 | 2 | 4 | 10:13 | -3 | –+–oo+–– |
| 13 | Nantes | 8 | 8 | 2 | 2 | 4 | 9:13 | -4 | –––o+–+o |
| 14 | Grenoble Foot 38 | 8 | 8 | 2 | 2 | 4 | 8:13 | -5 | –o–+–+o– |
| 15 | Rodez | 8 | 7 | 2 | 1 | 5 | 14:18 | -4 | +–+o–––– |
| 16 | Boulogne | 8 | 6 | 0 | 6 | 2 | 4:6 | -2 | o–oooo–o |
| 17 | Clermont | 8 | 6 | 0 | 6 | 2 | 6:9 | -3 | o–ooooo– |
| 18 | Laval | 8 | 5 | 1 | 2 | 5 | 10:17 | -7 | –+o–––o– |
Gdzie oglądać Clermont – Reims
Źródło danych meczowych SML nie podaje potwierdzonego nadawcy telewizyjnego spotkania Clermont – Reims. Informację o transmisji sprawdź przed meczem w oficjalnych komunikatach ligi, klubów i licencjonowanych nadawców.
W danych SML nie ma potwierdzonego linku do legalnej transmisji online tego spotkania. Korzystaj wyłącznie z oficjalnych serwisów ligi, klubów lub licencjonowanych operatorów; dostępność może zależeć od kraju.
Na tej stronie są wyświetlane wyłącznie dostępne dane SML: wynik, H2H, forma i tabela. Ta sekcja nie jest transmisją wideo, a zakres danych może się zmienić.
- BUKMACHERZY.COM
- Porównanie drużyn