Typy dnia naszych expertów w Bukmacherzy.com
Shkendija 79 vs Nomme JK Kalju
Data:
16-07-2019 17:00
Liga:
Międzynarodowe - Liga Mistrzów
Typ:
Obie drużyny strzelą gola? - Nie
Bukmacher:
 LVBET Kurs: 1.44
Liga Mistrzów - Kwalifikacje - 1/8-finału. Toše Proeski Arena w Skopje Shkendija Tetovo (Mkd) zagra z Nõmme Kalju (Est). W Tallinnie goście wygrali (1-0), dominując jednak na boisku. 68% posiadania piłki, 20 okazji bramkowych, 17 strzałów na bramkę miejscowych - przy ledwie trzech zawodników Nõmme to różnica klasy. Shkendija może tutaj kontrolować wynik i wobec takiej dominacji w spotkaniu wyjazdowym nie zakładamy nagłej metamorfozy drużyny z Estonii. Jeśli mają paść tutaj bramki, zdobędzie je raczej tylko jedna drużyna.

Feronikeli vs TNS
Data:
16-07-2019 20:45
Liga:
Międzynarodowe - Liga Mistrzów
Typ:
Draw No Bet - 1
Bukmacher:
 STS Kurs: 1.60
Liga Mistrzów - Kwalifikacje - 1/8-finału. W Pristinie, KF Feronikeli Drenas (Kos) - TNS Oswestry (Wal). Zespół z Walii jeszcze w 89 minucie prowadził (0-2), ostatecznie ambitni gracze z Kosowa doprowadzili do remisu (2-2). Specyficzne boisko ze sztuczną nawierzchnią w Oswestry znowu było świadkiem spotkania obfitującego w bramki w europejskich pucharach. Tym razem trawa będzie naturalna, a boisko mimo, że w stolicy jest doskonale znane Feronikeli, którzy wygrali tutaj turniej przedwstępny. W ostatnich dwóch latach TNS grał bez powodzenia na wyjazdach także na Bałkanach w Rijece (0-2) oraz rok temu w Skopje ze Shkendija (0-5). Dodatkowo to gospodarze mają dobry wynik na starcie, co pozwoli im w naszej ocenie kontrolować to spotkanie. TNS wcześniej, czy później się otworzy i naszym zdaniem mimo, że Feronikeli jest słabszym zespołem niż wymienione, zdoła zamknąć tą rywalizację.

Valletta vs Dudelange
Data:
16-07-2019 20:00
Liga:
Międzynarodowe - Liga Mistrzów
Typ:
Obie drużyny strzelą gola? - Tak
Bukmacher:
 Totolotek Kurs: 1.65
Liga Mistrzów - Kwalifikacje - 1/8-finału. Valletta (Mlt) zagra z Dudelange (Lux) po remisie (2-2) w Luksemburgu. Gospodarze prowadzili już (0-2), ale ekipa z Malty, ambitnie odrobiła straty w drugiej połowie. Jedna i druga drużyna złożona głównie z obcokrajowców, co zwłaszcza jest widoczne w zespole z Księstwa. Goście muszą tutaj zdobyć przynajmniej bramkę, aby myśleć o awansie, co da dobrą pozycję do kontrowania rywala przez gospodarzy. Biorąc pod uwagę przebieg pierwszego spotkania, ponad 20 sytuacji bramkowych, 15 strzałów, 12 rzutów rożnych (6-6), w naszej ocenie mimo, że faworytem tego spotkania jest zespół z Valetty tak nie skreślamy szans na bramkę gości, którzy rok temu potrafili zdobyć gola na wyjeździe na Węgrzech minimalnie przegrywając z Vidi (1-2). Kursy na BTS w naszej ocenie są tutaj zachęcające do gry.
Typy
Data
Mecz
Typ
Kupon
Dodaj nowe zdarzenie ręcznie ?
0
wyczyść