Pokaż menu wyników
Ukryj menu wyników

POMOC DLA TYPERÓW: Porównanie drużyn (Head 2 Head) możliwe po kliknięciu w mecz z listy wyników.

Jutrzejsze mecze

01:00
Peru
Paragwaj
1: 2.45
X: 3.00
2: 3.00
02:00
Gwatemala
Kostaryka
1: 3.89
X: 3.60
2: 1.85
03:15
Meksyk
Chile
1: 2.45
X: 3.15
2: 2.86
09:30
Afghanistan
Malezja
12:00
Nigeria
Seszele
13:45
Oman
Singapur
18:00
Brazylia
Panama
1: 1.12
X: 8.00
2: 17.42
15:00
Gruzja
Szwajcaria
1: 5.56
X: 3.65
2: 1.67
18:00
Gibraltar
Irlandia
1: 66.26
X: 15.00
2: 1.03
18:00
Malta
Wyspy Owcze
1: 3.03
X: 3.10
2: 2.50
18:00
Szwecja
Rumunia
1: 1.80
X: 3.45
2: 4.83
15:00
Stomil Olsztyn
Raków Częstochowa
1: 4.75
X: 3.45
2: 1.65
17:00
Garbarnia
Wigry Suwałki
1: 2.55
X: 3.10
2: 2.77
13:00
Błękitni Stargard
Resovia
1: 2.40
X: 3.10
2: 2.88
14:00
Radomiak Radom
Stal Stalowa Wola
1: 1.71
X: 3.73
2: 5.10
15:00
Pogoń Siedlce
ROW 1964 Rybnik
15:00
Siarka Tarnobrzeg
Gryf Wejherowo
1: 2.20
X: 3.20
2: 3.13
15:00
SKRA Czestochowa
Znicz Pruszków
1: 2.49
X: 3.25
2: 2.94
17:00
Olimpia Grudziądz
Górnik Łęczna
1: 2.50
X: 3.23
2: 2.94
17:00
GKS Bełchatów
Olimpia Elbląg
1: 1.67
X: 3.77
2: 5.45
14:00
Podlasie Biała Podlaska
MKS Sokół Sieniawa
1: 2.20
X: 3.45
2: 2.73
15:00
LKS Wólczanka Wólka Pełkińska
Nkp Podhale Nowy Targ
15:00
Wisła Puławy
Nowy Hutnik 2010
1: 2.20
X: 3.45
2: 2.73
15:00
Spartakus Daleszyce
Stal Kraśnik
1: 3.07
X: 3.50
2: 2.00
15:00
Avia świdnik
Kszo 1929 Ostrowiec św.
1: 2.40
X: 3.30
2: 2.55
15:00
16:00
16:00
13:00
13:00
13:00
13:00
13:00
13:00
13:00
13:00
13:00
13:00
BTS Rekord
Warta Gorzów
1: 1.65
X: 3.70
2: 4.26
13:00
Zagłębie Lubin 2
MKS Ruch Zdzieszowice
1: 1.85
X: 3.60
2: 3.42
16:00
Stal Brzeg
Ślęza Wrocław
16:00
Górnik Zabrze II
Foto Higiena Błyskawica Gać
1: 1.85
X: 3.60
2: 3.42
16:00
GKS Pniówek 74 Pawłowice
Piast Żmigród
16:00
Stilon Gorzów
LZS Agroplon Głuszyna
16:00
Ts Gwarek Tarnowskie Góry
KS Kghm Zanam Polkowice
1: 2.70
X: 3.50
2: 2.20
17:00
MKS Kluczbork
KS Ruch Radzionków
1: 2.10
X: 3.45
2: 2.90
15:00
Mlks Znicz Biała Piska
MKS świt Nowy Dwór Mazowiecki
15:00
Łks 1926 łomża
KS Legionovia Legionowo
1: 5.73
X: 4.50
2: 1.40
15:00
Olimpia Zambrów
MKS Ełk
15:00
Sokół Aleksandrów
Unia Skierniewice
18:00
Oks Sokół Ostróda
MKS Huragan Morąg
Koniec
Wierzyca Pelplin
Wda Swiecie
12:00
Chemik Bydgoszcz
Radunia Stężyca
1: 7.65
X: 5.05
2: 1.39
12:00
Kks Lech II Poznań
Kp Starogard Gdański
15:30
Jarota Jarocin
Świt Szczecin
1: 2.25
X: 3.80
2: 2.48
15:30
Górnik Konin
Kotwica Kołobrzeg
16:00
Gwardia Koszalin
Bałtyk Koszalin
18:00
Włókniarz 1925 Kalisz
Sokół Kleczew
1: 1.50
X: 4.00
2: 5.14
Przełożony
Lecce
Ascoli
1: 1.80
X: 3.20
2: 4.83
16:00
Tadjenant
MC Oran
16:00
NA Hussein Dey
ES Setif
16:00
MO Béjaia
adou AC
16:00
USM Alger
O Medea
16:00
USM Bel Abbes
AS Ain M\'lila
16:00
JS Saoura
MC Alger
16:00
CS Constantine
JS Kabylie
16:00
CA Bordj Bou Arreridj
CR Belouizdad
13:00
Walsall
Barnsley
1: 4.38
X: 3.70
2: 1.70
16:00
Coventry
Oxford
1: 2.30
X: 3.15
2: 2.99
16:00
Burton
Accrington
1: 1.85
X: 3.40
2: 3.96
16:00
Bradford
Blackpool
1: 2.60
X: 3.15
2: 2.60
16:00
AFC Wimbledon
Gillingham
1: 2.15
X: 3.25
2: 3.18
16:00
Plymouth
Bristol Rovers
1: 2.45
X: 3.20
2: 2.73
16:00
Rochdale
Scunthorpe
1: 2.45
X: 3.25
2: 2.69
16:00
Shrewsbury
Portsmouth
1: 2.88
X: 3.10
2: 2.40
16:00
Peterborough
Southend
1: 1.90
X: 3.50
2: 3.64
16:00
Luton
Doncaster
1: 1.80
X: 3.50
2: 4.07
16:00
Colchester
Tranmere
1: 2.30
X: 3.20
2: 2.94
16:00
Crawley
Lincoln
1: 3.81
X: 3.35
2: 1.90
16:00
Grimsby
Bury
1: 4.14
X: 3.45
2: 1.80
16:00
Macclesfield
Stevenage
1: 2.67
X: 3.20
2: 2.50
16:00
Mansfield
Crewe
1: 2.00
X: 3.35
2: 3.47
16:00
Milton Keynes Dons
Yeovil
1: 1.45
X: 4.10
2: 6.52
16:00
Cheltenham
Northampton
1: 2.60
X: 3.20
2: 2.57
16:00
Carlisle
Cambridge
1: 2.05
X: 3.30
2: 3.38
16:00
Swindon
Morecambe
1: 1.85
X: 3.35
2: 4.03
16:00
Port Vale
Forest Green
1: 2.78
X: 3.00
2: 2.50
16:00
Notts Co.
Exeter
1: 2.79
X: 3.20
2: 2.40
13:00
Newcastle U21
Wolverhampton U21
1: 2.40
X: 3.55
2: 2.35
05:00
Green Gully Cavaliers
Avondale Heights
1: 3.63
X: 3.85
2: 1.70
09:00
Dandenong Thunder SC
Bentleigh Greens
1: 5.28
X: 4.55
2: 1.40
09:30
Kingston City
Altona Magic
1: 2.45
X: 3.30
2: 2.42
03:30
Riverside Olympic
Devonport City
04:30
Clarence United
South Hobart
06:30
Launceston City
Glenorchy Knights
1: 2.64
X: 4.85
2: 1.90
08:00
Kingborough Lions
Hobart Zebras
1: 5.30
X: 5.50
2: 1.35
08:00
Armadale
08:00
Cockburn City
Inglewood United
1: 1.90
X: 3.75
2: 3.15
08:00
Perth Glory B
Balcatta
1: 2.80
X: 3.75
2: 2.00
08:00
ECU Joondalup
Sorrento
1: 1.90
X: 3.90
2: 3.05
08:00
Stirling Lions
Perth
1: 7.70
X: 5.50
2: 1.25
08:30
Sutherland Sharks
Sydney Tigers
1: 3.84
X: 4.20
2: 1.60
09:00
Sydney FC Youth
Marconi Stallions
1: 2.30
X: 3.60
2: 2.43
09:30
Manly United
Mt Druitt Town Rangers
1: 1.64
X: 4.00
2: 3.75
08:00
SWQ Thunder
Redlands United
1: 1.90
X: 4.00
2: 2.88
09:00
Moreton Bay United
Gold Coast Knights
1: 3.30
X: 4.20
2: 1.75
09:00
Peninsula Power
Magpies Crusaders
1: 1.20
X: 6.50
2: 7.33
10:00
Eastern Suburbs
Brisbane Strikers
10:00
Lions FC
Brisbane Roar NYL
07:30
Lambton Jaffas FC
Adamstown Rosebud FC
1: 1.20
X: 6.00
2: 9.00
09:30
Edgeworth Eagles
Newcastle Jets Youth
1: 1.45
X: 4.55
2: 4.96
09:30
Weston Workers
Maitland
1: 4.39
X: 4.20
2: 1.55
05:30
South Adelaide
Adelaide Comets
1: 4.50
X: 4.50
2: 1.50
05:30
Para Hills Knights
Adelaide United Youth
1: 3.14
X: 4.00
2: 1.80
05:30
Croydon Kings
North Eastern Metro Stars
1: 2.54
X: 3.95
2: 2.10
07:30
West Adelaide
Adelaide Raiders
1: 2.94
X: 3.70
2: 1.95
09:30
Adelaide City
Campbelltown City
1: 2.52
X: 3.50
2: 2.33
09:30
Adelaide Olympic
Adelaide Blue Eagles
1: 1.80
X: 3.70
2: 3.36
05:30
Sturt Lions
Noarlunga United
05:30
Cumberland United
Fulham United FC
05:30
Western Strikers
Adelaide Galaxy
1: 1.82
X: 3.70
2: 3.20
05:30
Playford City Patriots
Seaford Rangers
05:30
Adelaide Victory
Modbury Jets
05:30
Salisbury United
White City Woodville
1: 4.20
X: 4.20
2: 1.54
09:00
St George FC
Bonnyrigg White Eagles
1: 1.33
X: 5.00
2: 5.50
09:00
Spirit FC
Northern Tigers
09:00
Mounties Wanderers
Blacktown Spartans
1: 1.67
X: 4.00
2: 3.80
09:00
Macarthur Rams
Western Sydney Wanderers FC Youth
1: 2.45
X: 3.70
2: 2.20
09:00
Hills Brumbies
Northbridge FC
1: 2.95
X: 4.15
2: 1.82
Odwołany
Wide Bay Buccaneers
Mitchelton
09:00
Holland Park Hawks
Wolves FC
1: 2.70
X: 3.95
2: 1.97
09:00
Souths United
Southside Eagles
09:00
Mitchelton
Sunshine Coast Wanderers
1: 3.18
X: 4.20
2: 1.75
10:00
Capalaba
Ipswich Knights
1: 1.87
X: 4.45
2: 2.70
08:30
Grange Thistle
Brisbane Knights
08:30
UQ FC
Albany Creek
10:00
Centenary Stormers
North Pine
05:00
Whittlesea Ranges
05:00
Werribee City
Springvale White Eagles
05:00
Melbourne City FC Youth
Whittlesea Zebras
1: 1.97
X: 3.70
2: 2.85
05:00
Langwarrin SC
St Albans Saints
1: 2.70
X: 3.95
2: 1.97
05:15
Box Hill United
Moreland City FC
1: 2.20
X: 3.70
2: 2.45
06:00
Ballarat City FC
Northcote City
06:30
Geelong SC
Murray United FC
1: 1.41
X: 4.75
2: 4.75
09:00
Goulburn Valley Suns
North Geelong Warriors
1: 5.00
X: 5.00
2: 1.37
09:00
Annerley
Ipswich City
09:00
Western Spirit
New Farm United
1: 2.06
X: 3.95
2: 2.55
09:00
St George Willawong FC
09:15
Virginia United
Pine Hills
06:00
Lions FC U20
Brisbane Roar U20
06:00
Gold Coast United FC U20
Olympic F.C. U20
1: 1.58
X: 4.75
2: 3.50
06:00
SWQ Thunder U20
Redlands United U20
06:45
Moreton Bay United U20
03:00
Green Gully SC U20
Avondale Heights U20
1: 2.70
X: 3.95
2: 1.97
06:45
Kingston City U20
07:00
Dandenong Thunder SC U20
Bentleigh Greens U20
1: 2.07
X: 4.15
2: 2.45
06:00
Armadale U20
06:00
Cockburn City U20
Inglewood United U20
06:00
Perth Glory U20
Balcatta U20
06:00
ECU Joondalup U20
Sorrento U20
06:00
Bayswater City U20
Floreat Athena U20
06:00
Stirling Lions U20
Perth U20
01:00
Instituto
Los Andes
1: 1.70
X: 3.10
2: 4.99
18:30
Arsenal S.
Gimnasia Mendoza
1: 1.60
X: 3.40
2: 5.21
15:00
ATSV Stadl Paura
Lendorf
1: 1.35
X: 5.00
2: 5.47
16:00
Union Gurten
Völkermarkt
18:30
Grazer AK
Deutschlandsberg
1: 1.75
X: 4.15
2: 3.21
14:00
FC Eurotours Kitzbühel
Schwaz
1: 1.50
X: 4.40
2: 4.35
14:00
SV Wals Grunau
SV Grödig
1: 2.75
X: 3.60
2: 2.10
14:00
Hohenems
Worgl
1: 2.40
X: 3.55
2: 2.35
15:00
Salzburg (A)
Kufstein
1: 1.95
X: 3.70
2: 2.94
15:00
Pinzgau Saalfelden
Dornbirn
1: 4.63
X: 4.15
2: 1.50
15:00
Seekirchen
15:30
SCR Altach Ama
Reichenau
1: 1.88
X: 4.00
2: 2.90
14:00
FC Stadlau
Mattersburg (A)
1: 3.72
X: 3.75
2: 1.70
16:00
ASK-BSC Bruck/Leitha
SKN St. Pölten (A)
1: 1.69
X: 4.25
2: 4.52
16:00
SC Team Wiener Linien
SC Mannsdorf
1: 2.95
X: 3.80
2: 2.23
16:00
SV Leobendorf
Wiener SC
1: 1.75
X: 3.70
2: 3.55
14:30
FK Modrica
Rudar Prijedor
14:30
Sloboda Mrkonjic Grad
Tekstilac Derventa
14:30
Sutjeska
Zeljeznicar Banja Luka
14:30
Drina Zvornik
Kozara
14:30
Sloga Doboj
Borac Banjaluka
14:30
Slavija Sarajevo
FK Podrinje
15:30
Sibenik
Dragovoljac
1: 1.60
X: 3.50
2: 4.70
15:30
Bjelo Brdo
NK Zadar
1: 2.20
X: 3.10
2: 2.89
15:30
NK Kustosija
Solin
1: 1.85
X: 3.30
2: 3.57
15:30
Lucko
13:00
Kolding IF
Odder IGF
1: 1.35
X: 4.30
2: 6.65
14:00
Jetsmark
FC Sydvest
1: 1.55
X: 3.55
2: 5.08
14:00
Aarhus Fremad
Kjellerup
1: 1.30
X: 4.50
2: 7.50
15:00
Skive
Dalum
1: 1.40
X: 4.25
2: 5.75
16:00
Brabrand
Vejgaard
1: 1.60
X: 3.65
2: 4.45
13:00
HIK
B 93
13:00
Vanløse
AB
14:00
Middelfart G og BK
Hillerød
1: 1.50
X: 3.90
2: 4.99
14:00
Marienlyst
Slagelse
1: 5.66
X: 4.30
2: 1.40
15:00
Brønshøj
Frem
13:00
Oure FA
Otterup
14:00
Viborg II
Silkeborg KFUM
1: 4.78
X: 5.00
2: 1.40
14:00
Næsby
B 1913
15:00
B 1909
Kolding B
15:00
Varde
Hedensted
13:00
AaB II
Nørresundby
13:00
Skovbakken
Lystrup IF
13:15
IF Lyseng
Viby IF
13:00
Karlslunde IF
Avedøre
1: 1.85
X: 3.75
2: 3.16
13:00
GVI
Birkerød
13:00
Greve
AB 70
13:30
Herlev
Taastrup FC
1: 1.25
X: 5.75
2: 6.68
13:00
B 1908
Ledøje-Smørum Fodbold
1: 1.97
X: 3.55
2: 2.95
13:00
Fremad Valby
BK. Union
13:00
Kastrup B.
Roskilde KFUM
13:45
FA 2000
Ishøj BK
14:00
Brøndby
VSK Aarhus
15:00
Thisted
Kolding B
12:00
Vejle (Y)
Lyngby
15:00
Furiani Agliani
Vannes
15:30
Oissel
St. Malo
18:00
Vitre
Le Havre B
18:00
FC Chartres
Stade Briochin
18:00
Nantes B
Poissy
18:00
US Granvillaise
Lorient B
18:00
Mantes
Paris Saint Germain B
15:00
Creteil
Schiltingheim
16:00
Arras
ASM Belfort
16:00
Haguenau
Aulnoye
16:00
Lille B
Lusitanos
18:00
Reims B
Sedan
18:00
Croix
Epinal
18:00
Bobigny
Sainte Geneviève
18:00
Blois
US Colomiers
18:00
Bordeaux B
Les Herbiers
18:00
Trelissac
Andrezieux
18:00
Saint Etienne B
Sete
18:00
St-Pryve St Hilaire
Bergerac Perigord
17:00
Hyeres
Pontarlier
18:00
Annecy FC
US Marseille Endoume Catalans
18:00
Lyon B
St. Priest
18:00
Martigues
Marseille Consolat
18:00
RC Grasse
Toulon
18:00
Jura Sud
Monts Or Azergues
14:00
Kerkyra
Ergotelis
1: 1.90
X: 3.10
2: 3.81
14:00
Aiginiakos FC
Kissamikos FC
14:00
PAS Irodotos
Trikala
14:00
Platanias
NFC Volos
14:00
AE Sparti
Aittitos Spaton
12:00
Diagoras Rodos
Panopoulou FC
14:30
Barendrecht
Jong Vitesse
14:30
Jong Almere City FC
SVV Scheveningen
15:00
Kozakken Boys
Excelsior Maassluis
15:00
Spakenburg
GVVV Veenendaal
15:30
Katwijk
Rijnsburgse Boys
15:30
Lienden
HHC
15:30
Koninklijke HFC
IJsselmeervogels
1: 3.23
X: 3.80
2: 2.09
16:00
Elche
Alcorcon
1: 2.45
X: 2.85
2: 3.16
18:00
Lugo
Albacete
1: 2.45
X: 3.00
2: 3.00
10:30
Kitchee
I-Sky Yuen Long
17:30
Unionistas de Salamanca
Fuenlabrada
1: 3.18
X: 3.05
2: 2.25
16:00
C. Durango
CD Calahorra
1: 2.77
X: 3.00
2: 2.55
18:00
Real Sociedad B
SD Amorebieta
1: 1.75
X: 3.35
2: 4.61
18:00
Arenas Getxo
Tudelano
1: 2.10
X: 3.10
2: 3.47
06:00
Nagano Parceiro
Cerezo Osaka U23
1: 3.17
X: 3.25
2: 2.05
06:00
FC Tokyo U23
Fujieda MYFC
1: 2.91
X: 3.20
2: 2.20
15:30
Cabinteely
Limerick
1: 1.65
X: 3.55
2: 4.48
06:00
Omiya Ardija
Mito Hollyhock
1: 2.30
X: 2.80
2: 3.13
06:00
Yokohama FC
FC Gifu
1: 1.85
X: 3.10
2: 4.03
06:00
Ventforet Kofu
Zweigen Kanazawa
1: 2.05
X: 3.00
2: 3.45
06:00
Albirex Niigata
Avispa Fukuoka
1: 2.30
X: 2.90
2: 3.02
07:00
Kashiwa Reysol
Okayama FC
1: 1.55
X: 3.40
2: 5.82
09:00
Ehime FC
V-Varen Nagasaki
1: 2.89
X: 2.80
2: 2.45
13:00
Chemelil Sugar
Bandari
1: 3.15
X: 2.60
2: 2.45
13:00
AFC Leopards
Western Stima
1: 2.55
X: 2.60
2: 2.95
13:00
Ulinzi Stars
Gor Mahia
12:00
Siauliai
Dainava Alytus
12:00
Minija Kretinga
Traku FK B
12:00
Zalgiris Vilnius B
Nevezis
12:00
Hegelmann Litauen
FC Vilnius
13:00
Banga Gargzdai
Pakruojis
14:30
Pelister
FK Labunishta
14:30
Teteks
Korab
14:30
FC FK Rinija Gostivar
14:30
FK Struga
FK Skopje
14:30
GFK Tikves Kavadarci
14:30
Plachkovica
Bregalnica Stip
14:30
FK Borec
14:30
Miravci
FK Vardar Negotino
14:30
FK Sasa
16:00
Youssoufia Berrechid
MCO Oujda
16:00
Rapide Club Oued Zem
MAT Tetouan
16:00
FUS Rabat
El Jadida
16:00
WAC Casablanca
CR Al Hoceima
16:00
OCS Safi
HUSA Agadir
16:00
KACM Marrakech
RCA Casablanca
16:00
Ittihad Tanger
FAR Rabat
16:00
RSB Berkane
OCK Khouribga
15:00
IZK Khemisset
Chabab Atlas Khenifra
15:00
Union Sidi Kacem
JSM Laayoune
15:00
Club Jeunesse Ben Guerir
Racing de Casablanca
15:00
CRS
Widad Fez
15:00
Widad Temara
Rajaa Beni Mellal
15:00
JSK Chabab Kasba Tadla
15:00
MAS Fes
KAC Kenitra
15:00
Olympique Dcheira
ASS Sale
00:00
Ocelotes de la UNACH
Club Canoneros Marina
1: 1.85
X: 3.75
2: 3.30
17:00
Deportivo Gladiadores
03:10
Pacific FC
Estudiantes Tecos
18:00
Cimarrones de Sonora II
Murcielagos FC
14:00
Institute
Coleraine
1: 3.65
X: 3.55
2: 1.80
16:00
Ards
Crusaders
1: 6.50
X: 4.90
2: 1.35
16:00
Ballymena
Warrenpoint Town
1: 1.30
X: 4.55
2: 8.19
18:30
Newry City AFC
Glenovan
1: 4.50
X: 4.30
2: 1.55
16:00
Ballyclare Comrades
Loughgall
16:00
Dergview F.C
Limavady
14:00
Carl Zeiss Jena
Uerdingen
1: 2.45
X: 3.10
2: 2.63
14:00
1860 Monachium
Meppen
1: 1.90
X: 3.25
2: 3.61
14:00
Sonnenhof Großaspach
Würzburger Kickers
1: 3.56
X: 3.15
2: 1.95
14:00
Munster
Unterhaching
1: 2.10
X: 3.15
2: 3.15
14:00
Halle
Wehen
1: 2.35
X: 3.05
2: 2.80
14:00
Karlsruhe
Hansa Rostock
1: 1.70
X: 3.30
2: 4.55
14:00
SC Wiedenbrück
Bonner SC
1: 2.40
X: 3.30
2: 2.48
14:00
Viktoria Koln 1904
Wuppertal
14:00
Wattenscheid
SV Rodinghausen
1: 3.17
X: 3.25
2: 2.00
14:00
SV Straelen
Essen
1: 2.45
X: 3.35
2: 2.40
14:00
Borussia Monchengladbach II
TV Herkenrath
1: 1.09
X: 7.50
2: 13.73
14:00
Dortmund II
FC Kaan-Marienborn 07
14:00
Saarbrucken
Kick. Offenbach
1: 1.95
X: 3.45
2: 3.12
14:00
Mannheim
Stuttgart II
1: 1.30
X: 4.95
2: 6.56
14:00
Eintracht Stadtallendorf
Pirmasens
1: 2.57
X: 3.45
2: 2.25
14:00
TSV Steinbach
TSG Balingen
1: 1.85
X: 3.40
2: 3.46
14:00
Freiburg II
Wormatia Worms
1: 1.75
X: 3.50
2: 3.75
14:00
SC Hessen Dreieich
Elversberg
1: 3.60
X: 3.70
2: 1.99
14:00
Ulm
Mainz 05 II
1: 1.85
X: 3.50
2: 3.36
13:00
Hamburger SV II
FC Hansa Lüneburg
1: 1.70
X: 3.55
2: 4.15
13:00
Wolfsburg II
ETSV Weiche Flensburg
1: 1.83
X: 3.73
2: 4.25
14:00
FC Germania Egestorf-Langreder
Hannover II
1: 2.40
X: 3.40
2: 2.50
14:00
Werder Brema II
Lupo-Martini Wolfsburg
1: 1.25
X: 5.25
2: 8.29
14:00
SV Heimstetten
Nürnberg II
1: 2.74
X: 3.40
2: 2.15
14:00
1860 Rosenheim
Greuther Furth II
1: 2.50
X: 3.40
2: 2.40
14:00
SV Schalding-Heining
FV Illertissen
1: 2.20
X: 3.40
2: 2.67
14:00
Augsburg II
VfB Eichstatt
1: 2.37
X: 3.50
2: 2.40
14:00
VfR Garching
Ingolstadt II
1: 2.45
X: 3.40
2: 2.37
14:00
SpVgg Bayreuth
FC Pipinsried
1: 1.70
X: 3.60
2: 3.88
13:30
Chemnitz
Budissa Bautzen
1: 1.18
X: 6.00
2: 9.13
13:30
Bischofswerdaer FV
BFC Viktoria 89
1: 3.41
X: 3.45
2: 1.85
14:00
Sandviken
Roa
1: 1.55
X: 4.25
2: 4.11
14:00
Team Strommen
Kolbotn
1: 1.08
X: 9.25
2: 11.17
15:00
Klepp
Avaldsnes
1: 2.30
X: 3.70
2: 2.39
15:00
Lyn Fotball
Fart
1: 1.53
X: 4.25
2: 4.15
02:35
Eastern Suburbs
Canterbury United
1: 1.80
X: 3.20
2: 4.11
12:00
SKA Rostov
Dinamo Stavropol
13:00
Biolog Novokubansk
Legion Dynamo
13:00
Druzhba
Mashuk-KMV
13:00
Kuban Krasnodar
14:00
Chayka
Spartak Vladikavkaz
14:00
Spartak Nalchik
Walkower
Angusht Nazran
Akademia Rostov
14:30
Real Kings FC
Vasco da Gama
1: 5.07
X: 3.25
2: 1.65
10:00
FC Metaloglobus Bucuresti
Farul Constanta
1: 2.00
X: 3.45
2: 3.00
10:00
Luceafarul Oradea
CS Aerostar Bacau
1: 2.25
X: 3.25
2: 2.69
10:00
Pandurii
CF Braila
1: 1.30
X: 4.75
2: 6.95
10:00
CS Balotesti
Ripensia Timisoara
1: 2.56
X: 3.35
2: 2.30
12:00
CS Buftea
UTA Batrana Doamna
1: 1.55
X: 3.85
2: 4.57
15:00
Radnicki K.
Becej 1918
15:00
Novi Pazar
TSC Backa Topola
15:00
Bežanija
Zarkovo
15:00
Buducnost Dobanovci
FK Metalac
15:00
FK Sinđelic Beograd
Javor
15:00
Indjija
Zlatibor
15:00
Sevojno
Teleoptik
16:00
Dundee U.
Alloa
1: 1.45
X: 4.20
2: 5.45
16:00
Airdrie
Forfar
1: 2.50
X: 3.25
2: 2.48
16:00
Stranraer
Arbroath
1: 4.42
X: 3.85
2: 1.60
16:00
Montrose
Stenhousemuir
1: 2.00
X: 3.40
2: 3.15
16:00
East Fife
Brechin
1: 1.70
X: 3.60
2: 4.08
16:00
Raith Rovers
Dumbarton
1: 1.75
X: 3.65
2: 3.76
16:00
Cowdenbeath
Queens Park
1: 2.69
X: 3.10
2: 2.40
16:00
Clyde
Annan Athletic
1: 1.95
X: 3.35
2: 3.34
16:00
Edinburgh C
Peterhead
1: 2.75
X: 3.25
2: 2.33
16:00
Elgin
Albion R.
1: 1.45
X: 4.15
2: 5.54
16:00
Stirling A.
Berwick
1: 1.45
X: 4.10
2: 5.63
15:00
Sion II
YF Juv Zurych
15:00
Basel II
FC Stade Lausanne-Ouchy
16:00
FC Zurich II
Stade Nyonnais
16:00
FC Koniz
SC Bruhl
17:30
Yverdon
Cham
17:30
Wohlen
La Chaux-de-Fonds
16:30
Martigny
Naters
17:00
Chenois
Team Vaud U21
17:30
Vevey
Thun II
17:00
Winterthur II
FC Thalwil
15:00
Liptovsky Mikulas
Slavoj Trebisov
1: 1.22
X: 6.00
2: 7.29
15:00
Bardejov
Sokol Dolna Zdana
1: 2.25
X: 3.20
2: 2.73
15:00
Dubnica
FC ŠTK 1914
1: 1.80
X: 3.50
2: 3.54
15:00
Presov
Zilina B
1: 3.59
X: 3.65
2: 1.75
15:00
Lipany
FK Poprad
1: 3.94
X: 3.55
2: 1.70
15:00
Ba?ska Bystrzyca
Komarno
1: 2.45
X: 3.25
2: 2.45
14:00
Drava Ptuj
Nafta
15:00
AH Mes Tech
NK Dob
15:00
Jadran
Radomlje
15:00
Fuzinar
13:00
Etimesgut Belediyespor
Tokatspor
13:00
Manisa Buyukşehir Belediyespor
Darica G.Birligi
13:00
Ankara Demirspor
Sakaryaspor
13:00
Eyupspor
Diyarbakir BB
13:00
Bayrampasa
Keciorengucu
13:00
Sancaktepespor
Gumushanespor
12:30
Trabzon Duzyurtspor
Korfez Belediyespor
12:30
Yomraspor
Tepecik Belediyespor
12:00
Catalcaspor
Elaziz Belediyespor
13:00
Halide Edip Adivar Spor
13:00
Bucaspor
Ankara Adliyespor
13:00
Anadolu Uskudar
Corum Belediyespor
1: 2.00
X: 3.65
2: 2.86
13:00
FC Kolos Kovalivka
FC Prykarpattia 1981
14:00
FC Sumy
15:00
Rukh Vynnyky
FC Balkany
16:00
Volyn
FC Avanhard Kramatorsk
16:30
Zirka
Obolon-Brovar
17:00
SC Dnipro-1
15:30
Barry Town
Caernarfon
1: 1.90
X: 3.45
2: 3.39
15:30
Cardif Met University
Carmarthen
1: 1.55
X: 4.00
2: 4.90
15:30
Llanelli
Newi CD
1: 4.20
X: 3.75
2: 1.68
15:30
Penybont
Briton Ferry
15:30
Afan Lido
Goytre AFC
15:30
Cwmbran Celtic
Cambrian & Clydach
15:30
Pontypridd Town
Llantwit Major
15:30
Taffs Well
Goytre United
15:30
Ton Pentre
Undy Athletic
14:30
ASDC Gozzano
Novara
1: 2.99
X: 2.85
2: 2.35
14:30
Cuneo
Alessandria
1: 2.05
X: 2.90
2: 3.59
14:30
Pistoiese
Olbia
1: 2.30
X: 2.90
2: 3.02
14:30
Arzachena
Pontedera
1: 2.73
X: 2.90
2: 2.50
14:30
Lucchese
Propatria
14:30
Juventus U23
Pro Vercelli
1: 3.52
X: 2.95
2: 2.05
Walkower
Pro Piacenza
Albissola
07:00
Incheon Korail
Busan Transport Corp
07:00
Gangneung City
Cheonan City
07:00
Mokpo City
Daejeon H & N
07:00
Gimhae
Changwon City
14:45
Montpellier
Guingamp
00:30
Cayman Islands
Montserrat
14:00
TSG 1899 Hoffenheim
SC Freiburg
Kupon
0
Zapisz kupon