Pokaż menu wyników
Ukryj menu wyników

POMOC DLA TYPERÓW: Porównanie drużyn (Head 2 Head) możliwe po kliknięciu w mecz z listy wyników.

Wyniki Serbia

Koniec
Rad
FK Radnik Surdulica
1: 2.17
X: 3.00
2: 3.15
Koniec
Backa Palanka
Macva Sabac
1: 1.40
X: 3.90
2: 7.12
Koniec
Proleter
Mladost L
1: 4.23
X: 3.30
2: 1.75
Koniec
Radnicki N.
Partizan Belgrad
1: 1.90
X: 3.25
2: 3.61
Koniec
Radnicki N.
Cukaricki
1: 2.00
X: 2.85
2: 3.84
Koniec
Mladost L
Vojvodina
1: 1.14
X: 5.75
2: 16.67
Koniec
Napredak
Proleter
1: 1.95
X: 3.00
2: 3.77
Koniec
Vozdovac
Rad
1: 1.65
X: 3.30
2: 4.95
Koniec
FK Radnik Surdulica
Dinamo Vranje
1: 2.00
X: 3.15
2: 3.41
Koniec
Macva Sabac
FK Zemun
1: 1.50
X: 3.35
2: 6.85
Koniec
FK Spartak Zlatibor Voda
Backa Palanka
1: 4.15
X: 3.55
2: 1.70
Koniec
R.S. Belgrad
Partizan Belgrad
1: 1.45
X: 3.60
2: 5.60
30 kwietnia 18:00
Proleter
Radnicki N.
01 maja 16:00
FK Radnik Surdulica
Vozdovac
01 maja 16:00
Rad
Dinamo Vranje
01 maja 16:00
FK Zemun
Backa Palanka
01 maja 16:00
Vojvodina
R.S. Belgrad
01 maja 18:00
Macva Sabac
FK Spartak Zlatibor Voda
01 maja 18:00
Partizan Belgrad
Mladost L
01 maja 18:00
Cukaricki
Napredak
05 maja 17:00
FK Spartak Zlatibor Voda
FK Radnik Surdulica
05 maja 17:00
Vozdovac
Macva Sabac
05 maja 17:00
Backa Palanka
Rad
05 maja 17:00
Dinamo Vranje
FK Zemun
Koniec
TSC Backa Topola
Indjija
1: 1.30
X: 4.55
2: 8.19
Koniec
FK Metalac
FK Sinđelic Beograd
1: 1.30
X: 4.45
2: 8.54
Koniec
Javor
Zlatibor
1: 1.12
X: 6.50
2: 15.53
Koniec
Trayal Krusevac
Teleoptik
1: 2.05
X: 3.30
2: 3.12
Koniec
Zlatibor
FK Metalac
1: 2.45
X: 3.20
2: 2.45
Koniec
FK Sinđelic Beograd
Javor
1: 7.67
X: 4.80
2: 1.28
Koniec
Indjija
Radnicki K.
1: 1.60
X: 3.50
2: 4.99
Koniec
Bežanija
TSC Backa Topola
1: 4.75
X: 3.75
2: 1.54
Koniec
Novi Pazar
Teleoptik
1: 2.15
X: 3.15
2: 3.04
Koniec
Zarkovo
Becej 1918
1: 1.60
X: 3.50
2: 4.99
Koniec
Buducnost Dobanovci
Trayal Krusevac
1: 1.90
X: 2.95
2: 4.07
Koniec
Borac C.
Sevojno
1: 1.12
X: 6.25
2: 17.17
27 kwietnia 16:00
Zlatibor
FK Sinđelic Beograd
27 kwietnia 16:00
Indjija
FK Metalac
27 kwietnia 16:00
Becej 1918
Buducnost Dobanovci
27 kwietnia 16:00
Teleoptik
Borac C.
27 kwietnia 16:00
Sevojno
Novi Pazar
27 kwietnia 17:00
TSC Backa Topola
Radnicki K.
27 kwietnia 19:00
Javor
Bežanija
27 kwietnia 19:00
Trayal Krusevac
Zarkovo
01 maja 16:00
FK Sinđelic Beograd
TSC Backa Topola
01 maja 16:00
Radnicki K.
Zlatibor
01 maja 16:00
FK Metalac
Javor
01 maja 16:00
Bežanija
Indjija
Kupon
Dodaj nowe zdarzenie ręcznie ?
0
wyczyść