Pokaż menu wyników
Ukryj menu wyników

Granica pomiędzy typerem, który z powodzeniem gra u bukmachera i regularnie czerpie z tego zyski, a graczem, który robi za mięso armatnie i dostarczyciela środków na rynku jest wyjątkowo cienka. Dlatego też z punktu widzenia typera, który codziennie stara się ograć bukmachera każda informacja jest na wagę złota.

Skąd jednak czerpać wiarygodne dane na temat poszczególnych meczów piłki nożnej, tenisa ziemnego lub koszykówki? Jak rozpoznać, któremu serwisowi można zaufać i który dostarczy graczowi rzetelnych informacji odnośnie konkretnego zdarzenia, dzięki którym gracz będzie miał znacznie większe szanse w starciu z bukmacherem?

Wystarczy rzut oka na jakość produktu, jaki w sekcji WYNIKI NA ŻYWO na swojej stronie oferuje serwis Bukmacherzy.com, aby przekonać się, że jest to portal z najwyższej półki i godny zaufania. Odwiedzając ten serwis typerzy mogą poznać wyniki zakończonych meczów piłki nożnej, tenisa ziemnego, koszykówki, siatkówki oraz hokeja na lodzie i w mgnieniu oka sprawdzić, czy ich kupon okazał się zwycięski, czy też nie wszystkie typy były poprawne i gracz musi obejść się smakiem i liczyć na nieco więcej szczęścia w przyszłości.

Myślicie, że to wszystkie zalety sekcji WYNIKI na stronie Bukmacherzy.com? Jeszcze czego! Odwiedzając ten serwis błyskawicznie poznacie kursy oferowane przez najlepszych legalnych bukmacherów w Polsce, zarówno na mecze już zakończone, jak również na te, które dopiero mają się rozpocząć. Mając taką wiedzę typer może w łatwy sposób przeanalizować, które kursy i rynki zakładów są z jego punktu widzenia opłacalne i które pozwolą mu czerpać regularne profity w dłuższej perspektywie czasu.

Sekcja WYNIKI na stronie Bukmacherzy.com to w końcu gigantyczna porcja podanych w czytelny i przejrzysty sposób składów, tabel i statystyk przedmeczowych, których przydatność w momencie podejmowania decyzji o danym zakładzie jest nie do przecenienia, a dzięki którym typer będzie miał znacznie ułatwione zadanie w kontekście ogrania bukmachera.



Aktualne kody bonusowe bukmacherzy:
Bukmacher Fortuna 2230 PLN: Zakład bez ryzyka do 210 PLN + 20 PLN za rejestrację + bonus 100% od depozytu do 2000 PLN
Kod bonusowy Fortuna: MAXOFERTA SPRAWDŹ TERAZ

POMOC DLA TYPERÓW: Porównanie drużyn (Head 2 Head) możliwe po kliknięciu w mecz z listy wyników.

Wyniki na żywo

Największe niespodzianki z dnia Niedziela, 09-05-2021

Poniżej prezentujemy listę meczów, w których można było najwięcej zyskać:

1.86
3.50
3.90
15:00
Warta Poznań
Śląsk Wrocław
1: 2.30
X: 3.15
2: 3.35
17:30
Stal Mielec
Legia Warszawa
1: 4.55
X: 3.85
2: 1.75
13:00
Wolverhampton Wanderers
Brighton & Hove Albion
1: 3.65
X: 3.30
2: 2.22
15:05
Aston Villa
Manchester United
1: 4.50
X: 3.95
2: 1.82
17:30
West Ham United
Everton
1: 2.30
X: 3.50
2: 3.30
20:00
Arsenal
West Bromwich Albion
1: 1.48
X: 4.40
2: 6.80
14:00
Getafe
Eibar
1: 2.18
X: 2.95
2: 3.70
16:15
Valencia
Real Valladolid
1: 2.10
X: 3.25
2: 3.75
18:30
Villarreal
Celta Vigo
1: 1.97
X: 3.60
2: 3.80
21:00
Real Madrid
Sevilla
1: 1.95
X: 3.60
2: 3.85
13:30
FC Koeln
Freiburg
1: 2.12
X: 3.60
2: 3.55
15:30
Eintracht Frankfurt
Mainz 05
1: 1.85
X: 4.00
2: 3.85
18:00
Hertha Berlin
Arminia Bielefeld
1: 1.90
X: 3.60
2: 4.05
12:30
Genoa
Sassuolo
1: 3.40
X: 3.40
2: 2.11
15:00
Benevento
Cagliari
1: 3.15
X: 3.45
2: 2.30
15:00
Parma Calcio 1913
Atalanta
1: 12.25
X: 6.75
2: 1.22
15:00
Hellas Verona
Torino
1: 3.05
X: 3.30
2: 2.31
18:00
Roma
Crotone
1: 1.40
X: 5.25
2: 6.90
20:45
Juventus
AC Milan
1: 1.80
X: 3.80
2: 4.30
13:00
Saint-Etienne
Marseille
1: 3.25
X: 3.60
2: 2.15
15:00
Metz
Nimes
1: 2.75
X: 3.30
2: 2.50
15:00
Angers
Dijon
1: 1.75
X: 3.60
2: 4.65
15:00
Nice
Brest
1: 2.43
X: 3.30
2: 2.85
15:00
Strasbourg
Montpellier
1: 1.68
X: 4.00
2: 4.60
17:05
Reims
Monaco
1: 7.80
X: 4.60
2: 1.42
21:00
Rennes
Paris Saint-Germain
1: 5.60
X: 4.34
2: 1.62
12:15
FC Emmen
FC Groningen
1: 2.11
X: 3.35
2: 3.45
14:30
Feyenoord
Ajax
1: 5.35
X: 4.60
2: 1.55
14:30
PEC Zwolle
ADO Den Haag
1: 1.83
X: 3.75
2: 4.05
16:45
Willem II
PSV Eindhoven
1: 6.50
X: 4.85
2: 1.45
14:00
Start
FK Haugesund
15:00
Stabaek
Lillestroem
12:40
Resovia Rzeszów
Widzew Łódź
1: 2.95
X: 3.20
2: 2.40
15:00
ŁKS Łódź
GKS Jastrzębie
1: 1.45
X: 4.40
2: 7.50
17:00
Olimpia Elbląg
Znicz Pruszków
1: 2.95
X: 3.20
2: 2.36
16:30
Inter Club d\'Escaldes
FC Santa Coloma
16:30
Atletic Escaldes
Sant Julia
11:30
UE Engordany
Penya Encarnada d\'Andorra
1: 1.05
X: 11.75
2: 16.50
11:30
CE Carroi
UE Santa Coloma
13:00
Blackpool
Bristol Rovers
1: 1.61
X: 3.70
2: 5.35
13:00
Charlton Athletic
Hull City
1: 2.19
X: 3.40
2: 3.05
13:00
Crewe Alexandra
Shrewsbury Town
1: 2.13
X: 3.30
2: 3.25
13:00
Doncaster Rovers
Peterborough United
1: 3.30
X: 3.55
2: 2.03
13:00
Gillingham
Plymouth Argyle
1: 1.72
X: 3.70
2: 4.40
13:00
Ipswich Town
Fleetwood Town
1: 2.50
X: 2.95
2: 2.90
13:00
Lincoln City
AFC Wimbledon
1: 1.99
X: 3.50
2: 3.45
13:00
Milton Keynes Dons
Rochdale
1: 1.67
X: 3.90
2: 4.50
13:00
Oxford United
Burton Albion
1: 1.62
X: 3.95
2: 4.80
13:00
Portsmouth
Accrington Stanley
1: 1.50
X: 4.20
2: 5.75
13:00
Sunderland
Northampton Town
1: 1.57
X: 3.90
2: 5.40
13:00
Wigan Athletic
Swindon Town
1: 1.73
X: 3.80
2: 4.20
15:30
Arsenal Women
Aston Villa Women
15:30
Birmingham City Women
Tottenham Hotspur Women
1: 2.65
X: 3.15
2: 2.30
15:30
Brighton & Hove Albion Women
Bristol City WFC
1: 1.78
X: 3.65
2: 3.75
15:30
Chelsea FC Women
Reading FC Women
1: 1.05
X: 8.65
2: 28.00
15:30
Manchester United Women
Everton
1: 1.58
X: 3.85
2: 4.85
15:30
West Ham United Women
Manchester City Women
14:00
West Armenia
Ararat Armenia II
14:00
Shirak II
Pyunik II
08:00
Macarthur FC
Wellington Phoenix
1: 1.95
X: 4.20
2: 2.75
08:05
Melbourne City FC
Brisbane Roar FC
1: 2.10
X: 3.75
2: 2.70
09:00
Melbourne Victory
Melbourne City FC
1: 1.63
X: 4.10
2: 4.73
10:10
Perth Glory
Melbourne Victory
1: 1.63
X: 3.95
2: 4.75
10:00
Olympic FC
Brisbane Strikers
1: 1.12
X: 8.40
2: 15.00
07:00
Gungahlin United
Monaro Panthers
1: 1.70
X: 4.25
2: 3.65
07:00
Tuggeranong United
West Canberra Wanderers
1: 2.70
X: 3.90
2: 2.12
07:00
Tigers FC
Canberra Olympic
1: 1.87
X: 3.95
2: 3.20
06:30
Edgeworth Eagles
Weston Workers
1: 1.64
X: 3.75
2: 4.45
06:30
Broadmeadow Magic
Adamstown Rosebud FC
1: 1.09
X: 8.05
2: 17.50
08:30
Maitland
Valentine Phoenix
1: 1.16
X: 6.50
2: 11.75
06:30
Wollongong Wolves
Sutherland Sharks
1: 1.73
X: 4.25
2: 3.50
07:00
Northbridge FC Bulls
Mt Druitt Town Rangers
1: 3.10
X: 4.00
2: 1.97
07:00
Rockdale City Suns
Sydney FC Youth
1: 1.44
X: 4.50
2: 5.45
08:00
Sydney Olympic
Blacktown City FC
1: 2.90
X: 3.60
2: 2.08
07:00
Heidelberg United
St Albans Saints
1: 1.24
X: 5.50
2: 9.15
09:00
Oakleigh Cannons
Dandenong Thunder SC
1: 1.66
X: 4.25
2: 3.80
05:00
Western Sydney Wanderers FC Youth
Blacktown Spartans
1: 1.45
X: 5.00
2: 4.50
07:00
Hakoah Sydney City East
Mounties Wanderers
1: 1.16
X: 7.50
2: 8.00
08:15
Sunshine Coast
SWQ Thunder
1: 3.40
X: 4.00
2: 1.75
09:15
Rochedale Rovers
Ipswich Knights
1: 1.75
X: 4.20
2: 3.25
09:00
Centenary Stormers
The Lakes
1: 4.90
X: 4.90
2: 1.45
09:00
Newmarket
Moggill
06:00
Logan Lightning U23
Brisbane Roar U23
07:30
Olympic FC U23
Brisbane Strikers U23
1: 1.30
X: 5.75
2: 5.75
09:00
Redlands United U23
Capalaba Bulldogs U23
1: 2.20
X: 4.20
2: 2.35
05:00
Melbourne Knights FC U21
South Melbourne FC U21
1: 3.00
X: 4.35
2: 1.82
05:00
Heidelberg United U21
St Albans Saints U21
1: 1.75
X: 4.20
2: 3.25
14:30
LASK
WSG Swarovski Tirol
1: 1.53
X: 4.30
2: 5.20
14:30
Sturm Graz
Salzburg
1: 5.90
X: 4.75
2: 1.45
17:00
Rapid Wien
Wolfsberger AC
1: 1.67
X: 3.85
2: 4.50
20:30
Agropecuario
Club Atletico Estudiantes
1: 2.42
X: 2.90
2: 3.00
20:30
Temperley
Atlanta
1: 3.45
X: 2.70
2: 2.31
23:00
Estudiantes de Rio Cuarto
Chacarita Juniors
1: 1.84
X: 3.05
2: 4.60
19:00
Gimnasia Jujuy
Barracas Central
1: 2.60
X: 2.65
2: 3.05
20:00
Almagro
San Martin San Juan
1: 2.75
X: 2.65
2: 2.85
20:00
Santamarina
Villa Dalmine
1: 2.10
X: 3.00
2: 3.55
01:00
Atletico Guemes
Brown de Adrogue
1: 1.88
X: 2.90
2: 4.70
20:30
CA Fenix
Comunicaciones
1: 2.39
X: 3.15
2: 2.75
20:00
Sol de Mayo
Juventud Unida Universitario
1: 2.90
X: 3.00
2: 2.35
20:30
Ciudad de Bolivar
Club Cipolletti
1: 2.07
X: 3.10
2: 3.40
20:30
Olimpo
Desamparados
1: 2.25
X: 3.15
2: 2.90
20:30
Deportivo Madryn
Sansinena BB
1: 1.48
X: 3.80
2: 6.20
21:00
Independiente Chivilcoy
Circulo Deportivo
1: 1.62
X: 3.30
2: 5.25
21:00
Club Sportivo Penarol
Villa Mitre
21:00
Huracan Las Heras
CASD Camioneros
1: 1.62
X: 3.50
2: 5.15
20:30
Douglas Haig
Boca Unidos
1: 1.95
X: 3.15
2: 3.75
20:30
Racing de Cordoba
Gimnasia y Tiro
1: 1.83
X: 3.25
2: 4.10
20:30
Union de Sunchales
Defensores de Belgrano de Villa Ramallo
1: 2.47
X: 2.90
2: 2.85
20:45
CA Chaco For Ever
Sarmiento de Resistencia
1: 1.47
X: 3.90
2: 6.00
21:00
Gimnasia y Esgrima de Concepcion
Juventud Unida Gualeguaychu
1: 2.47
X: 3.10
2: 2.78
21:30
Central Norte
Sportivo Belgrano
1: 2.23
X: 3.05
2: 3.10
10:30
SK Austria Klagenfurt
FC Juniors OOe
1: 1.51
X: 4.15
2: 5.30
17:00
Wolfsberger AC (A)
FC Wels
17:00
Union Gurten
ATSV Stadl Paura
20:30
Real Pilar
CA Ferrocarril Midland
1: 1.50
X: 3.60
2: 6.25
20:30
Claypole
Club Lujan
1: 2.45
X: 3.20
2: 2.65
20:30
Ituzaingo
Sportivo Italiano
1: 1.70
X: 3.30
2: 4.60
16:00
Zira
FK Qabala
1: 1.71
X: 3.50
2: 4.55
18:15
Sabah FK
Qarabag FK
1: 5.65
X: 3.95
2: 1.52
16:00
KV Mechelen
Oostende
1: 2.32
X: 3.60
2: 2.80
14:30
Energetik-BGU
Torpedo Zhodino
1: 3.15
X: 3.50
2: 2.15
16:30
Isloch
Dinamo Minsk
1: 5.90
X: 4.10
2: 1.53
19:30
Shakhtyor Soligorsk
BATE Borisov
1: 2.17
X: 3.00
2: 3.65
12:30
Arsenal Dzerzhinsk
Baranovichi
14:30
Shakhtar-2 (Petrikov)
Lida
16:30
Krumkachy Minsk
Belshina Bobruisk
1: 5.80
X: 4.00
2: 1.51
Koniec
Independiente Petrolero
CA Palmaflor
1: 2.06
X: 3.55
2: 3.30
21:00
Nacional Potosi
Guabira
1: 1.50
X: 4.20
2: 5.40
23:15
Jorge Wilstermann
Always Ready
1: 2.50
X: 3.65
2: 2.50
01:30
Oriente Petrolero
Real Potosi
1: 1.59
X: 4.45
2: 4.65
17:00
Radnik Hadzici
Jedinstvo Bihac
17:00
NK Vis Simm-Bau
GOSK Gabela
16:30
FK Borac Kozarska Dubica
FK Zvijezda 09
21:00
Botafogo SP
Red Bull Bragantino
21:00
Corinthians
Novorizontino
21:00
Inter de Limeira
Guarani
21:00
Ituano FC
Santo Andre
21:00
Mirassol
Sao Paulo
21:00
Ponte Preta
Palmeiras
21:00
Santos FC
Sao Bento
21:00
Sao Caetano
Ferroviaria
23:00
Nova Iguacu
Botafogo RJ
1: 5.80
X: 3.65
2: 1.51
Po karnych
Sampaio Correa
Pinheiro MA
1: 1.50
X: 3.60
2: 6.35
20:00
Central SC
Sete de Setembro PE
1: 1.83
X: 3.15
2: 4.20
20:00
Vitoria das Tabocas
Retro FC
21:00
America MG
Cruzeiro
1: 2.26
X: 3.00
2: 3.10
21:00
AO Itabaiana
Lagarto AC
1: 2.33
X: 3.10
2: 2.85
23:00
Londrina EC
Coritiba
1: 3.30
X: 3.20
2: 2.06
23:00
Athletico Paranaense
Maringa FC
1: 1.58
X: 3.45
2: 5.60
21:00
Figueirense
Chapecoense AF
1: 3.90
X: 3.15
2: 1.89
Odwołany
Chapecoense AF
Marcilio Dias
15:00
Cuiaba
Acao
1: 1.33
X: 4.40
2: 8.30
77'
Flamengo
Volta Redonda
1: 1.25
X: 5.40
2: 8.85
21:00
Fluminense
Portuguesa RJ
1: 1.54
X: 3.65
2: 5.60
20:00
ACD Potiguar
AS Sociedade
1: 1.60
X: 4.00
2: 4.45
21:00
Forca e Luz
ABC
1: 6.30
X: 4.65
2: 1.38
20:30
Gama
Luziania
1: 1.74
X: 3.35
2: 4.45
20:30
Ceilandia
Brasiliense
1: 6.40
X: 4.30
2: 1.41
14:00
Fluminense PI
Picos
1: 2.11
X: 3.20
2: 3.20
20:45
Flamengo PI
Tiradentes PI
1: 1.83
X: 3.30
2: 4.00
20:45
4 de Julho
River AC
1: 2.20
X: 3.20
2: 3.00
20:45
Altos
Parnahyba
1: 1.93
X: 3.30
2: 3.60
00:30
Bahia
Bahia de Feira
1: 2.50
X: 3.00
2: 2.80
21:00
Atletico Alagoinhas
Juazeirense
1: 2.65
X: 3.30
2: 2.39
21:00
Aparecidense
Vila Nova
1: 2.65
X: 2.90
2: 2.60
23:30
Atletico GO
Gremio Anapolis
1: 1.26
X: 5.00
2: 8.60
21:00
Uniao/ABC
Operario MS
1: 7.00
X: 5.25
2: 1.30
02:00
Fortaleza
Ferroviario
1: 1.59
X: 3.70
2: 5.00
20:30
Pacajus SC
Icasa
20:30
Atletico Cearense
Crato
1: 1.29
X: 4.85
2: 8.50
21:00
Caucaia EC
Ceara
1: 10.25
X: 6.75
2: 1.17
15:00
Tuna Luso
Remo
1: 3.20
X: 3.55
2: 1.97
20:30
Castanhal EC
Paysandu
1: 3.35
X: 3.35
2: 1.97
21:00
Atletico Cajazeirense
Sousa
1: 4.10
X: 4.00
2: 1.65
21:00
Desportivo Alianca
CRB
1: 4.45
X: 3.30
2: 1.74
21:00
Nautico
Santa Cruz
1: 1.72
X: 3.50
2: 4.35
Koniec
Internacional
Juventude
1: 1.27
X: 4.90
2: 9.45
21:00
Gremio
Caxias
1: 1.45
X: 4.00
2: 6.30
17:30
Cherno More Varna
FC Tsarsko Selo Sofia 2015
1: 1.72
X: 3.50
2: 4.50
19:45
Botev Plovdiv
Levski Sofia
1: 2.55
X: 3.05
2: 2.85
Koniec
Santiago Wanderers
Melipilla
1: 2.38
X: 3.05
2: 3.10
45'
Colo Colo
Palestino
1: 2.42
X: 3.20
2: 2.90
18:00
Curico Unido
Huachipato
1: 2.50
X: 3.20
2: 2.80
21:30
Antofagasta
Universidad de Chile
1: 2.80
X: 2.95
2: 2.70
00:00
Audax Italiano
Cobresal
1: 2.01
X: 3.40
2: 3.60
18:00
Deportes Iquique
San Luis
1: 2.02
X: 3.30
2: 3.30
22:00
Lautaro de Buin
Deportes Copiapo
02:30
Union San Felipe
Cobreloa
1: 2.29
X: 3.20
2: 2.85
12:00
Chongqing Liangjiang Athletic
Henan Songshan Longmen
1: 3.95
X: 3.35
2: 1.90
14:00
Cangzhou Mighty Lions F.C
Guangzhou FC
1: 6.50
X: 4.55
2: 1.42
10:00
Zhejiang Professional
Shaanxi Changan
1: 1.45
X: 3.75
2: 7.30
13:35
Zibo Cuju
Meizhou Hakka
1: 12.00
X: 7.10
2: 1.16
19:00
Rijeka
Dinamo Zagreb
1: 3.20
X: 3.45
2: 2.14
19:00
Guanacasteca
Puntarenas FC
1: 2.15
X: 3.00
2: 3.30
17:00
Olympiakos Nicosia
AEL Limassol
17:00
Anorthosis
AEK Larnaca
18:00
Buducnost Podgorica
Rudar Pljevlja
1: 1.33
X: 4.50
2: 8.60
18:00
OFK Titograd
Jezero
1: 3.00
X: 2.90
2: 2.40
19:00
Petrovac
FK Iskra
1: 2.19
X: 2.95
2: 3.35
19:00
Sutjeska
Decic Tuzi
20:00
FK Podgorica
Zeta
1: 2.32
X: 2.95
2: 3.15
15:00
SK Dynamo Ceske Budejovice
Pardubice
1: 2.38
X: 3.20
2: 2.90
15:00
Karvina
Slovacko
1: 3.90
X: 3.45
2: 1.87
17:00
Sigma Olomouc
Slavia Prague
1: 6.95
X: 4.50
2: 1.42
19:30
Sparta Prague
Banik Ostrava
1: 1.55
X: 4.00
2: 5.70
10:15
Zizkov
FC Vlasim
1: 1.70
X: 3.55
2: 4.50
17:00
FK MAS Taborsko
Vysocina Jihlava
1: 2.29
X: 3.25
2: 2.85
16:00
Randers FC
AGF
1: 3.40
X: 3.30
2: 2.07
18:00
Broendby IF
FC Midtjylland
1: 3.15
X: 3.40
2: 2.13
14:00
Lyngby
AC Horsens
1: 1.68
X: 4.00
2: 4.35
14:00
Vejle Boldklub
SoenderjyskE
1: 1.80
X: 3.35
2: 4.45
13:30
FC Heidenheim
Sandhausen
1: 2.09
X: 3.50
2: 3.35
13:30
Erzgebirge Aue
Paderborn
1: 3.15
X: 3.40
2: 2.21
13:30
Bochum
Jahn Regensburg
1: 1.62
X: 3.85
2: 5.80
13:00
Holstebro Boldklub
Holbaek B&I
1: 3.15
X: 3.45
2: 2.03
13:00
Slagelse B&I
AB
1: 3.30
X: 3.45
2: 1.96
13:00
Taarnby FF
Karlslunde IF
1: 4.50
X: 4.00
2: 1.60
13:00
Roskilde Boldklub
Otterup
1: 3.40
X: 4.20
2: 1.75
12:30
FB
Fredensborg BI
12:00
IF Lyseng
Aalborg Freja
12:30
Aarhus 1900
Romalt IF
16:30
Motema Pembe
AS Vita Club
16:30
J.S. Bazano
Maniema Union
16:30
Blessing FC
Dauphins Noirs
16:30
FC Lubumbashi Sport
J.S. Bazano
16:30
Saint-Eloi Lupopo
Sanga Balende
21:30
El Geish
Ghazl Al Mehalla
1: 1.93
X: 3.30
2: 4.00
21:30
Al Masry
Misr El-Maqasa
1: 2.01
X: 3.05
2: 4.05
21:30
ENPPI
Al-Ittihad Al-Sakandary
1: 2.95
X: 2.80
2: 2.55
21:30
Pyramids FC
Ceramica Cleopatra
1: 1.75
X: 3.35
2: 4.95
01:30
Barcelona SC
Emelec
1: 1.97
X: 3.45
2: 3.65
20:00
Mushuc Runa
Universidad Catolica
1: 3.25
X: 2.80
2: 2.27
22:30
Delfin
Olmedo
1: 1.56
X: 4.05
2: 5.45
01:00
Aucas
Tecnico Universitario
1: 1.92
X: 3.95
2: 3.40
14:00
Paide Linnameeskond
FCI Levadia
1: 2.50
X: 3.35
2: 2.65
12:00
Talinna Kalev
Maardu Linnameeskond
1: 2.49
X: 3.90
2: 2.26
12:00
Paernu Jalgpalliklubi
Tammeka U21
1: 1.83
X: 3.95
2: 3.30
18:00
Nomme United
Tartu JK Welco
1: 1.21
X: 6.60
2: 8.05
15:00
FC Inter Turku
Haka
1: 1.57
X: 3.75
2: 5.80
17:30
IFK Mariehamn
AC Oulu
1: 1.88
X: 3.40
2: 3.95
17:30
MuSa
JIPPO
1: 1.98
X: 3.40
2: 3.45
17:30
Klubi 04
KPV
1: 3.85
X: 4.05
2: 1.72
17:30
RoPS
MP
1: 1.75
X: 3.55
2: 4.10
17:30
EIF
FF Jaro
1: 2.14
X: 3.35
2: 3.10
13:00
FCV
GBK
1: 1.12
X: 7.50
2: 12.00
14:00
FC Reipas
JaePS
17:30
PK Keski-Uusimaa
KaePa
17:30
NJS
Atlantis
17:30
Mikkelin Kissat
Peka
17:30
GrIFK Grankulla
Ilves II
17:30
VJS
HJS Akatemia
17:30
EPS
FC Jazz
17:00
Ebusua Dwarfs
Legon Cities FC
1: 2.02
X: 3.15
2: 3.45
17:00
Ashanti Gold
Eleven Wonders
1: 1.78
X: 3.30
2: 4.25
17:00
Inter Allies FC
Elmina Sharks
1: 2.18
X: 3.10
2: 3.10
17:00
Liberty Professionals
Medeama SC
1: 2.55
X: 3.00
2: 2.70
17:00
Aduana Stars
Berekum Chelsea
17:00
Karela United
Bechem United
20:00
Hearts of Oak
King Faisal
1: 1.39
X: 4.00
2: 7.50
14:00
PAOK Thessaloniki FC
Aris Thessaloniki FC
1: 1.65
X: 3.25
2: 5.60
16:15
Asteras Tripolis
Olympiacos
1: 4.90
X: 3.50
2: 1.70
18:30
Panathinaikos
AEK Athens
1: 2.55
X: 2.95
2: 2.85
13:45
Levadiakos
Diagoras Rodos
1: 1.20
X: 5.65
2: 12.75
13:45
Ionikos
Xanthi
1: 2.90
X: 2.85
2: 2.55
13:45
Ergotelis
PAE Chania
1: 2.17
X: 3.05
2: 3.30
16:00
PO Triglia
Olympiacos Volou
1: 2.85
X: 2.80
2: 2.49
16:00
AEP Kozani
PAE Veria NFC 2019
16:00
Thesprotos FC
Apollon Pontou
16:00
Almopos Aridaia
Pierikos FC
1: 3.00
X: 2.90
2: 2.36
16:00
Egaleo
Niki Volou
1: 2.90
X: 2.80
2: 2.50
16:00
Episkopi Rethymno
Rhodos AS
1: 2.30
X: 2.90
2: 3.10
16:00
Kallithea
Ialysos
16:00
Aspropyrgos Enosis
Asteras Vlahioti
16:00
Kalamata
AS Santorini 2020
1: 2.10
X: 2.90
2: 3.60
81'
Comunicaciones FC
Sacachispas Chiquimula
1: 1.33
X: 4.75
2: 7.40
19:00
CSD Municipal
Iztapa
22:00
Santa Lucia Cotzumalguapa
Coban Imperial
1: 2.28
X: 3.25
2: 3.10
14:00
CD Mirandes
Fuenlabrada
1: 2.70
X: 2.75
2: 3.00
16:00
Real Oviedo
Sabadell
1: 1.75
X: 3.35
2: 5.15
18:15
Cartagena
Castellon
1: 2.06
X: 3.15
2: 3.85
18:15
Logrones
Girona
1: 3.35
X: 2.85
2: 2.40
86'
Honduras Progreso
CD Olimpia
1: 21.00
X: 11.25
2: 1.04
04:00
CD Motagua
Real Espana
1: 1.57
X: 3.65
2: 5.30
09:00
Warriors
Resources Capital FC
1: 1.39
X: 4.65
2: 6.10
14:00
Eastern Sports Club
Happy Valley
1: 1.19
X: 6.40
2: 9.75
13:00
Las Palmas B
Yeclano
1: 2.35
X: 2.70
2: 3.40
18:00
Recreativo Huelva
CD El Ejido 2012
1: 3.20
X: 3.15
2: 2.15
20:00
Marbella FC
Granada B
1: 2.28
X: 3.10
2: 3.00
12:00
CD Calahorra
SD Amorebieta
1: 2.80
X: 2.75
2: 2.75
12:00
Tudelano
Real Sociedad B
1: 3.55
X: 2.75
2: 2.24
12:00
SD Logrones
Athletic Bilbao B
1: 3.85
X: 3.10
2: 1.96
12:00
UD Ibiza
Gimnastic
1: 4.65
X: 2.28
2: 2.28
12:00
Villarreal B
Barcelona B
1: 3.35
X: 3.05
2: 2.20
12:00
Alcoyano
FC Andorra
1: 3.90
X: 2.80
2: 2.09
12:00
Leonesa
Zamora
1: 6.00
X: 3.40
2: 1.59
12:00
Real Valladolid B
Unionistas de Salamanca
1: 2.55
X: 2.65
2: 3.10
12:00
Burgos CF
Celta Vigo B
1: 1.91
X: 3.40
2: 3.65
12:00
CF Talavera de la Reina
Real Madrid Castilla
1: 2.60
X: 2.85
2: 2.80
12:00
CD Badajoz
San Sebastian de los Reyes
1: 1.63
X: 3.40
2: 5.50
12:00
Extremadura
DUX Internacional de Madrid
1: 1.82
X: 2.75
2: 5.55
12:00
UE Cornella
La Nucia
1: 1.87
X: 2.85
2: 4.80
17:00
Llagostera
Atletico Levante UD
1: 2.24
X: 2.95
2: 3.25
12:00
Marino Luanco
Racing de Ferrol
1: 4.80
X: 3.35
2: 1.72
12:00
Numancia
Deportivo La Coruna
1: 2.03
X: 3.00
2: 3.80
12:00
Merida
Atletico Baleares
1: 2.65
X: 2.80
2: 2.85
12:00
Villanovense
Rayo Majadahonda
1: 2.35
X: 2.75
2: 3.30
18:00
Don Benito
Navalcarnero
1: 1.87
X: 3.20
2: 4.10
11:45
Espanyol B
Orihuela
1: 2.17
X: 3.05
2: 3.35
12:00
CE L\'Hospitalet
Pena Dep. Santa Eulalia
1: 2.90
X: 2.95
2: 2.55
12:00
AE Prat
Atzeneta UE
1: 2.47
X: 2.80
2: 3.05
17:00
UE Olot
Valencia B
1: 1.54
X: 3.65
2: 6.00
12:00
Coruxo F.C.
CD Lealtad
1: 1.85
X: 3.05
2: 4.50
17:00
Guijuelo
CD Covadonga
1: 2.19
X: 2.85
2: 3.55
17:00
Pontevedra
Sporting Gijon B
1: 1.46
X: 3.70
2: 7.45
17:00
Salamanca CF UDS
Real Oviedo B
1: 2.05
X: 3.15
2: 3.50
12:00
Las Rozas CF
Socuellamos
1: 2.30
X: 2.60
2: 3.70
12:00
Atletico Madrid B
Villarrubia CF
1: 1.93
X: 2.90
2: 4.35
12:00
Poblense
Melilla
1: 2.33
X: 2.95
2: 3.15
17:00
Getafe B
Villarrobledo
1: 1.76
X: 3.35
2: 4.45
12:00
Betis Deportivo Balompie
San Fernando CD
1: 2.15
X: 2.95
2: 3.50
12:00
UCAM Murcia
Algeciras
1: 2.60
X: 2.95
2: 2.70
12:00
Linares Deportivo
Atletico Sanluqueno CF
1: 1.73
X: 3.25
2: 4.85
17:00
Portugalete
Izarra
1: 2.48
X: 3.10
2: 2.75
17:00
Deportivo Alaves B
Ejea
1: 2.85
X: 3.05
2: 2.46
18:00
Barakaldo
U. Mutilvera
1: 2.85
X: 2.95
2: 2.48
12:00
Cordoba
Cadiz B
1: 1.38
X: 3.90
2: 9.15
12:00
Sevilla Atletico
Linense
1: 1.65
X: 3.40
2: 5.30
12:00
Real Murcia
UD Tamaraceite
1: 2.90
X: 2.85
2: 2.50
17:00
Arenas Getxo
Ebro
1: 2.48
X: 2.85
2: 3.00
18:00
Racing Santander
SD Tarazona
1: 1.40
X: 4.20
2: 7.45
18:00
Real Union
Osasuna B
1: 1.59
X: 3.75
2: 5.15
07:30
Citizen
Hoi King
1: 1.80
X: 3.90
2: 3.40
07:30
Metro Gallery FC
Central & Western
1: 3.60
X: 4.50
2: 1.65
09:30
Shatin SA
Tai Po
1: 1.53
X: 4.20
2: 4.50
09:30
Wing Yee
Wong Tai Sin
1: 1.55
X: 4.50
2: 4.20
09:30
North District
Sham Shui Po
1: 1.60
X: 4.10
2: 4.40
09:30
South China
Eastern District
1: 2.00
X: 4.00
2: 2.75
10:45
Hong Kong FC
Yuen Long
1: 1.22
X: 6.00
2: 8.50
17:55
Sepahan
Persepolis
1: 2.29
X: 3.05
2: 3.05
18:50
Paykan
Tractor
1: 2.46
X: 3.00
2: 2.85
19:45
Esteghlal
Zob Ahan
1: 1.44
X: 3.80
2: 7.60
21:30
FC Ma\'an
Al-Wehdat
1: 8.50
X: 4.80
2: 1.29
21:30
Al-Jalil
Al-Salt
1: 5.35
X: 3.45
2: 1.60
16:00
Eding Sport FC
Yafoot
1: 1.95
X: 3.20
2: 3.65
16:00
Stade Renard
Dragon
1: 1.51
X: 3.60
2: 6.20
16:00
Fovu Club
Feutcheu
1: 1.75
X: 3.20
2: 4.70
16:00
Union Douala
PWD Bamenda
1: 4.55
X: 3.50
2: 1.68
16:00
Bamboutos
AS Fortuna
1: 2.48
X: 2.85
2: 2.90
16:00
Coton Sport
APEJES FC
1: 1.80
X: 3.05
2: 4.65
17:30
SO Armee
ASEC Mimosas
1: 2.95
X: 2.75
2: 2.50
18:00
SOL FC
Bouake FC
1: 2.65
X: 2.65
2: 2.95
20:00
Stella Club
Racing Club
06:00
Yokohama F.Marinos
Vissel Kobe
1: 1.75
X: 3.75
2: 4.15
07:00
Avispa Fukuoka
Kashiwa Reysol
1: 3.15
X: 3.05
2: 2.30
07:00
Shimizu S-Pulse
Yokohama FC
1: 1.70
X: 3.60
2: 4.65
08:00
Shonan Bellmare
Oita Trinita
1: 2.32
X: 2.95
2: 3.20
08:00
Tokushima Vortis
Hokkaido Consadole Sapporo
1: 3.15
X: 3.45
2: 2.13
09:00
Urawa Red Diamonds
Vegalta Sendai
1: 1.84
X: 3.40
2: 4.15
10:00
Kashima Antlers
FC Tokyo
1: 1.91
X: 3.50
2: 3.70
21:15
FH Hafnarfjordur
Valur
1: 3.05
X: 3.50
2: 2.15
21:15
Keflavik
Stjarnan
1: 3.35
X: 3.50
2: 2.01
18:00
Hapoel Hadera
Maccabi Netanya
1: 2.38
X: 3.15
2: 3.00
19:30
Maccabi Tel Aviv
Maccabi Haifa
1: 2.65
X: 2.95
2: 2.65
06:00
Blaublitz Akita
Jubilo Iwata
1: 3.60
X: 3.10
2: 2.04
06:00
SC Sagamihara
Machida Zelvia
1: 4.35
X: 3.25
2: 1.81
07:00
Mito Hollyhock
Tochigi SC
1: 2.70
X: 2.80
2: 2.80
07:00
JEF United Chiba
Fagiano Okayama FC
1: 2.36
X: 2.90
2: 3.10
07:00
Ventforet Kofu
Tokyo Verdy
1: 1.88
X: 3.50
2: 3.65
07:00
Albirex Niigata
Matsumoto Yamaga
1: 1.80
X: 3.50
2: 4.40
07:00
Zweigen Kanazawa
Renofa Yamaguchi
1: 1.85
X: 3.50
2: 3.80
07:00
Kyoto Sanga FC
Montedio Yamagata
1: 1.77
X: 3.45
2: 4.25
08:00
Thespakusatsu Gunma
Omiya Ardija
1: 3.25
X: 3.15
2: 2.17
09:00
Giravanz Kitakyushu
V-Varen Nagasaki
1: 3.65
X: 3.45
2: 1.90
12:00
Zhetysu Taldykorgan
Aktobe
1: 2.60
X: 3.25
2: 2.49
14:00
Tobol Kostanay
Atyrau
1: 1.45
X: 4.15
2: 6.20
16:00
FC Turan
FC Kyzylzhar Petropavlovsk
1: 3.50
X: 3.10
2: 2.06
14:00
Sofapaka
Ulinzi Stars
14:00
Mathare United
Posta Rangers
14:00
Tusker FC
Western Stima
1: 2.25
X: 2.88
2: 3.15
14:00
Zoo FC
Gor Mahia
09:30
Jeonbuk FC
Suwon Bluewings
1: 1.84
X: 3.40
2: 4.35
11:00
Ulsan Hyundai
Seongnam FC
1: 1.75
X: 3.40
2: 4.95
09:00
Gyeongnam FC
Jeonnam Dragons
1: 2.65
X: 2.90
2: 2.70
11:30
Chungnam Asan FC
Seoul E-Land FC
12:00
Riteriai
FK Kauno Zalgiris
1: 3.35
X: 3.55
2: 2.04
18:00
Nevezis
Suduva
1: 27.00
X: 9.00
2: 1.09
13:00
Babrungas
Banga Gargzdai B
17:00
Zalgiris Vilnius B
FK Minija
14:00
Riga FC
FK Liepaja
1: 1.66
X: 3.95
2: 4.65
16:00
Valmiera FC
Noah Jurmala
1: 1.07
X: 10.75
2: 25.00
18:30
FS Metta/LU
FK Spartaks
1: 4.10
X: 3.60
2: 1.82
16:00
US Mondorf les Bains
Swift Hesperange
16:00
Union Titus Petange
FC Rodange 91
1: 2.03
X: 3.45
2: 3.15
16:00
FC Differdange 03
RM Hamm Benfica
16:00
Shkupi
Pelister
16:00
Makedonija GjP
KF Shkendija
16:00
FK Struga
FK Vardar Skopje
16:00
Rabotnicki
FK Sileks
16:00
FK Borec
Renova
16:00
Belasica
FC Academy Pandev
16:00
Melaka United
Petaling Jaya City FC
1: 2.27
X: 3.40
2: 2.85
16:00
Perak
Sri Pahang FC
1: 2.14
X: 3.50
2: 2.95
16:00
Selangor
Terengganu
1: 2.50
X: 3.45
2: 2.50
Koniec
Rapide Club Oued Zem
Renaissance Club Zemamra
1: 2.65
X: 2.80
2: 2.80
Koniec
MCO Oujda
Olympic Club de Safi
1: 2.06
X: 2.80
2: 3.90
Koniec
Chabab Mohammedia
FUS Rabat
1: 2.55
X: 2.45
2: 3.45
Koniec
Difaa El Jadida
Hassania Agadir
1: 2.70
X: 2.45
2: 3.15
00:00
FAR Rabat
Wydad Casablanca
1: 3.60
X: 3.10
2: 2.04
00:00
Raja Casablanca
MAS Fes
1: 1.63
X: 3.55
2: 4.80
00:00
RSB Berkane
MAT Tetouan
1: 1.80
X: 3.30
2: 4.30
00:00
Racing de Casablanca
KAC Kenitra
00:00
Chabab Atlas Khenifra
Union Touarga Sport
1: 2.42
X: 2.60
2: 3.45
18:00
Salmi
KACM
18:00
Stade Marocain
Wydad Fes
00:00
OCK Khouribga
AS Sale
00:00
Olympique Dcheira
Raja Beni Mellal
75'
Atlas
Tigres
1: 2.03
X: 3.00
2: 3.95
04:15
Santos
Queretaro FC
1: 1.64
X: 3.50
2: 5.45
02:00
Leon
Toluca
1: 1.58
X: 3.75
2: 5.60
Koniec
Mineros de Zacatecas
CD Tepatitlan de Morelos
1: 1.78
X: 3.30
2: 4.45
13:00
Meppen
Luebeck
1: 1.89
X: 3.35
2: 3.95
14:00
Bayern Munich II
Unterhaching
1: 1.34
X: 5.20
2: 8.20
Odwołany
Optik Rathenow
BSG Chemie Leipzig
Odwołany
Chemnitzer FC
Energie Cottbus
Odwołany
FSV Union Fuerstenwalde
Babelsberg
Odwołany
Lokomotive Leipzig
Germania Halberstadt
Odwołany
BFC Dynamo
VfB Auerbach
Odwołany
Hertha Berlin II
FC Viktoria 1889 Berlin
Odwołany
Berliner AK 07
ZFC Meuselwitz
Odwołany
Carl Zeiss Jena
SV Lichtenberg 47
Odwołany
FSV Luckenwalde
Tennis Borussia
Odwołany
Bischofswerdaer FV
VSG Altglienicke
17:00
Ifeanyi Ubah United
MFM FC
17:00
Katsina United
Wikki Tourist
1: 1.73
X: 3.15
2: 4.95
17:00
Nasarawa United
Kwara United
17:00
Plateau United
Abia Warriors
17:00
Enyimba
Enugu Rangers
17:00
Rivers United FC
Dakkada FC
1: 1.36
X: 4.05
2: 8.45
17:00
Akwa United
Sunshine Stars
1: 1.21
X: 4.80
2: 11.00
17:00
Adamawa United
Heartland Owerri
1: 2.42
X: 2.80
2: 3.05
17:00
Warri Wolves FC
Kano Pillars
1: 2.21
X: 2.85
2: 3.40
18:00
Bodoe/Glimt
Tromsoe
1: 1.57
X: 4.20
2: 4.95
18:00
Odds Ballklubb
Sandefjord
1: 1.73
X: 3.60
2: 4.45
18:00
Viking
Brann
1: 1.95
X: 3.50
2: 3.55
18:00
Molde
Kristiansund BK
1: 1.48
X: 4.60
2: 5.40
20:00
Vaalerenga
Rosenborg
1: 2.50
X: 3.45
2: 2.70
13:00
Oeygarden FK
Flekkeroey
14:00
Fram Larvik
Sotra Sportsklubb
15:00
Levanger
Skeid
15:00
Kjelsaas
Vard Haugesund
16:00
Notodden
Rosenborg 2
13:00
Moss
Brattvaag
15:00
Kongsvinger
Kvik Halden
16:00
Baerum
Floeya
16:00
Tromsdalen
Asker
82'
Cerro Porteno
Nacional
1: 2.12
X: 3.15
2: 3.55
23:45
Libertad
12 de Octubre
1: 1.40
X: 4.60
2: 7.40
23:45
Olimpia
Sol de America
1: 1.63
X: 4.00
2: 4.90
02:00
Guairena
Club River Plate
1: 2.14
X: 3.15
2: 3.50
16:00
Tacuary
Deportivo Capiata
16:00
Deportivo Santani
General Diaz
16:00
Sportivo Iteno
Resistencia
Koniec
Carlos A. Mannucci
Ayacucho FC
1: 2.60
X: 3.05
2: 2.80
Odwołany
Sport Boys
Carlos Stein
22:30
Sport Huancayo
Universidad Cesar Vallejo
1: 3.40
X: 3.25
2: 2.14
16:00
Pacos de Ferreira
Maritimo
1: 2.09
X: 3.15
2: 3.70
21:00
Gil Vicente
Braga
1: 4.85
X: 3.45
2: 1.77
15:00
Cova da Piedade
Vizela
1: 5.75
X: 3.90
2: 1.56
16:00
Arouca
Casa Pia
1: 1.40
X: 4.45
2: 6.80
18:30
Leixoes
FC Porto B
1: 3.65
X: 3.65
2: 1.92
21:30
Varzim
Penafiel
1: 2.29
X: 3.00
2: 3.35
12:30
Amora FC
Praiense
1: 1.69
X: 3.40
2: 4.70
18:00
SC Joao Ver
Sanjoanense
1: 2.20
X: 2.70
2: 3.65
12:00
Lusitania Lourosa
Maritimo B
1: 2.04
X: 3.20
2: 3.35
15:00
Canelas 2010
Amarante FC
1: 1.92
X: 2.85
2: 4.45
17:00
Loures
Oliveira Hospital
1: 2.16
X: 2.90
2: 3.40
18:00
Caldas
Benfica Castelo Branco
1: 2.85
X: 2.90
2: 2.48
19:00
Trofense
Braga B
1: 2.48
X: 2.90
2: 2.85
18:00
Marinhense
Santarem
1: 2.45
X: 2.95
2: 2.85
18:00
Alverca
Condeixa
1: 1.42
X: 3.85
2: 7.35
18:00
ARS Martinho
Merelinense
1: 3.10
X: 2.90
2: 2.30
18:00
Felgueiras 1932
CDC Montalegre
1: 2.55
X: 3.00
2: 2.70
18:00
Sporting CP B
Oriental Dragon
1: 1.44
X: 3.65
2: 6.25
18:00
Louletano
Moncarapachense
1: 1.70
X: 3.10
2: 5.30
18:00
SC Mirandela
Maria da Fonte
1: 1.99
X: 3.10
2: 3.65
15:00
TS Galaxy
Mamelodi Sundowns FC
1: 5.10
X: 3.55
2: 1.69
15:00
Polokwane City
Bizana Pondo Chiefs
15:00
Richards Bay
JDR Stars
15:00
Cape Town All Stars
Steenberg United
18:00
Universitatea Craiova
Botosani
1: 1.72
X: 3.25
2: 5.30
13:00
UTA Arad
CSM Politehnica Iasi
1: 1.46
X: 4.00
2: 7.00
15:30
FC Viitorul Constanta
FC Arges Pitesti
1: 2.08
X: 3.15
2: 3.55
24'
Isidro Metapan
Firpo
1: 2.28
X: 2.60
2: 3.60
23:00
Once Deportivo
Santa Tecla FC
1: 1.89
X: 3.30
2: 3.70
23:00
Municipal Limeno
CD FAS
1: 1.63
X: 4.05
2: 4.15
23:15
Alianza FC
CD Aguila
1: 1.75
X: 3.40
2: 4.25
14:30
TSC Backa Topola
Javor
1: 2.01
X: 3.30
2: 3.75
14:30
FK Spartak Subotica
Indjija
1: 1.42
X: 4.60
2: 6.75
14:30
Macva Sabac
Vojvodina
1: 7.35
X: 4.65
2: 1.39
14:30
Radnicki Nis
Rad Beograd
1: 2.00
X: 3.15
2: 3.55
14:30
FK Metalac
Backa Backa Palanka
1: 1.30
X: 5.30
2: 8.90
16:40
Cukaricki
Partizan Beograd
1: 4.10
X: 3.50
2: 1.85
18:45
FK Crvena Zvezda
Zlatibor
1: 1.05
X: 10.50
2: 46.00
17:00
Radnicki Sremska Mitrovica
Sloga Kraljevo
17:00
Radnicki Pirot
Jagodina
17:00
Dinamo Vranje
FK Zemun
17:00
Borac Cacak
Loznica
1: 1.65
X: 3.35
2: 5.05
17:00
Zarkovo
Kolubara
1: 5.10
X: 3.55
2: 1.61
17:00
FK Radnicki 1923
Trayal Krusevac
1: 1.22
X: 5.50
2: 10.25
17:00
Kabel Novi Sad
Buducnost Dobanovci
1: 1.27
X: 4.40
2: 8.60
14:30
Hougang United FC
Balestier Khalsa FC
1: 2.20
X: 3.85
2: 2.70
14:30
Lion City Sailors FC
Geylang International FC
1: 1.36
X: 5.00
2: 6.35
14:00
Al-Ittihad
Al-Horgelah
1: 2.05
X: 3.10
2: 3.25
14:00
Al-Jaish
Jableh SC
1: 1.28
X: 4.40
2: 7.00
14:00
Hutteen
Al-Wathbah
1: 1.52
X: 3.60
2: 4.80
14:00
Al-Karamah
Tishreen
1: 2.55
X: 3.00
2: 2.43
14:00
Al-Futowa
Al-Horiyah
1: 1.62
X: 3.35
2: 4.40
14:00
Al-Taleiah
Al-Shorta
1: 1.55
X: 3.45
2: 4.80
14:00
Al-Sahel
Al-Wahda
1: 3.70
X: 3.25
2: 1.78
Wyniki Puchar Szkocji FA Cup
15:15
St. Mirren
St. Johnstone
1: 2.70
X: 3.00
2: 2.65
16:00
Luzern
Servette
1: 2.35
X: 3.50
2: 2.70
16:00
St. Gallen
Sion
1: 1.70
X: 4.10
2: 4.55
16:00
Lausanne
FC Zuerich
1: 1.97
X: 3.80
2: 3.55
17:00
Terre Sainte
FC Vevey United
17:00
La Chaux-de-Fonds
Olympique de Geneve
17:00
Team Vaud U21
Martigny
17:00
Naters
Bulle
17:00
Delemont
FC Bassecourt
17:00
FC Langenthal
Baden
17:00
Biel/Bienne
Grasshopper II
15:00
FC Kosova
Red Star Zuerich
17:00
Winterthur II
FC Wettswil-Bonstetten
17:00
Linth
FC Dietikon
17:00
Eschen/Mauren
St. Gallen II
15:00
Degerfors
Djurgaarden
1: 5.25
X: 3.95
2: 1.58
15:00
Mjaellby
Oestersunds FK
1: 1.93
X: 3.40
2: 4.20
17:30
Malmoe FF
Varbergs BoIS FC
1: 1.28
X: 5.45
2: 8.90
13:00
Vasalunds IF
Norrby
1: 2.65
X: 3.30
2: 2.45
15:00
IK Brage
Helsingborg
1: 3.10
X: 3.05
2: 2.29
13:00
Umeaa
IF Karlstad
1: 2.21
X: 3.40
2: 2.85
13:00
Hammarby TFF
Gefle
1: 3.30
X: 3.65
2: 1.91
15:00
IFK Haninge BRB
Piteaa
1: 1.55
X: 4.20
2: 4.65
13:00
Qviding FIF
FC Linkoeping City
1: 1.53
X: 4.15
2: 4.85
16:00
FC Trollhaettan
Assyriska IK
1: 1.42
X: 4.20
2: 5.20
13:00
Piteaa IF
Vaexjoe
1: 2.31
X: 3.45
2: 2.65
16:00
KIF Oerebro
Eskilstuna United DFF
1: 3.55
X: 3.75
2: 1.82
16:00
FC Rosengaard
Djurgaarden
18:00
Nitra
SKF Sered
1: 4.75
X: 3.75
2: 1.66
18:00
Slovan Bratislava
DAC 1904 Dunajska Streda
1: 1.70
X: 4.05
2: 4.10
15:00
Gorica
Domzale
1: 5.55
X: 4.00
2: 1.56
16:45
Olimpija Ljubljana
Maribor
1: 2.55
X: 2.90
2: 3.05
20:00
Koper
Aluminij
1: 2.12
X: 3.40
2: 3.25
17:00
NK Krka
Rudar Velenje
1: 1.67
X: 3.85
2: 4.15
Odwołany
ND Beltinci
Jadran
1: 2.50
X: 3.40
2: 2.40
Odwołany
NK Krka
NK Dob
Odwołany
ND Bilje
Brezice
Odwołany
NK Krsko
Smartno 1928
Odwołany
Fuzinar
Radomlje
Odwołany
Nafta
ND Triglav
Odwołany
Drava Ptuj
Brda
Odwołany
Primorje
Rudar Velenje
17:00
Brda
Primorje
1: 2.21
X: 3.50
2: 2.75
10:30
HangYuen/Fujen
Kaohsiung County Taipower
1: 5.70
X: 4.60
2: 1.40
12:30
Taipei City Tatung
TSU
1: 1.08
X: 9.50
2: 13.00
12:30
CPC FC
Taipei Zhanyi Skywalker
1: 1.43
X: 4.25
2: 5.75
15:00
Namungo FC
Kinondoni MC
1: 2.43
X: 2.90
2: 2.90
14:30
Club Africain
Olympique de Beja
1: 1.81
X: 3.10
2: 4.65
14:30
AS Slimane
AS Rejiche
1: 2.23
X: 3.00
2: 3.25
14:30
CA Bizertin
Esperance
14:30
CS Sfaxien
JS Kairouanaise
14:30
US Tataouine
Stade Tunisien
1: 2.75
X: 2.80
2: 2.70
14:30
Etoile Metlaoui
US Monastir
14:30
Ben Guerdane
Etoile du Sahel
17:00
Altay
Bandirmaspor
1: 1.56
X: 4.45
2: 4.90
17:00
Balikesirspor
Altinordu
1: 4.65
X: 3.95
2: 1.66
17:00
Bursaspor
Keciorengucu
1: 4.15
X: 3.90
2: 1.74
17:00
Ankaraspor
Istanbulspor
1: 4.50
X: 4.05
2: 1.66
19:30
Menemenspor
Adana Demirspor
1: 18.75
X: 7.90
2: 1.12
19:30
Adanaspor
Samsunspor
1: 10.50
X: 5.95
2: 1.24
19:30
Tuzlaspor
Giresunspor
1: 8.30
X: 5.05
2: 1.33
Przełożony
BUL FC
Mbarara City
1: 2.17
X: 3.10
2: 3.20
15:00
KCCA FC
Vipers SC
1: 2.21
X: 3.30
2: 2.90
13:00
Mariupol
Desna
1: 4.55
X: 3.60
2: 1.74
13:00
Zorya
FC Olexandriya
1: 1.84
X: 3.40
2: 4.15
13:00
FC Kolos Kovalivka
Dynamo Kyiv
1: 5.40
X: 3.25
2: 1.71
13:00
FC Minaj
Vorskla
1: 7.10
X: 4.40
2: 1.42
16:00
SC Dnipro-1
Rukh Lviv
1: 1.84
X: 3.05
2: 4.80
16:00
Shakhtar Donetsk
Inhulets Petrove
1: 1.19
X: 6.00
2: 13.00
16:00
FC Lviv
Olimpik Donetsk
1: 2.97
X: 3.30
2: 2.26
Koniec
Orlando City
New York City FC
1: 2.15
X: 3.45
2: 3.10
78'
LA Galaxy
Los Angeles FC
1: 3.80
X: 3.95
2: 1.77
04:00
Colorado Rapids
Minnesota United
1: 1.65
X: 4.00
2: 4.50
19:00
Inter Miami CF
Atlanta United
1: 1.92
X: 3.35
2: 3.85
21:00
Portland Timbers
Seattle Sounders FC
1: 2.80
X: 3.30
2: 2.38
01:30
Sporting Kansas City
Austin FC
1: 1.99
X: 3.45
2: 3.50
Koniec
Indy Eleven
FC Tulsa
1: 1.89
X: 3.45
2: 3.70
Koniec
Louisville City FC
Birmingham Legion
1: 1.54
X: 4.10
2: 5.10
Koniec
Tampa Bay Rowdies
Pittsburgh Riverhounds
1: 2.10
X: 3.20
2: 3.35
Koniec
Miami FC
Hartford Athletic
1: 2.05
X: 3.55
2: 3.15
45'
San Antonio FC
Real Monarchs SLC
1: 1.48
X: 4.25
2: 5.60
4'
El Paso Locomotive
New Mexico United
1: 2.12
X: 3.40
2: 3.10
04:30
Phoenix Rising FC
Oakland Roots
1: 1.27
X: 5.55
2: 8.35
02:00
LA Galaxy II
Tacoma Defiance
Koniec
Richmond Kickers
South Georgia Tormenta FC
1: 2.21
X: 3.35
2: 2.85
Koniec
North Carolina FC
Greenville Triumph SC
1: 2.43
X: 3.10
2: 2.75
47'
North Texas SC
Chattanooga Red Wolves SC
1: 2.11
X: 3.35
2: 3.05
04:00
FC Tucson
Forward Madison FC
1: 3.15
X: 3.20
2: 2.14
17:30
Puskas FC Academy
Budafoki MTE
1: 1.29
X: 5.25
2: 9.30
17:30
Diosgyori VTK
Fehervar FC
1: 5.15
X: 3.70
2: 1.63
17:30
Kisvarda
Paksi SE
1: 3.90
X: 3.60
2: 1.84
17:00
Dorogi FC
FC Ajka
1: 2.90
X: 3.15
2: 2.29
17:00
Gyori ETO
Szeged-Csanаd Grosics Akadеmia
1: 2.14
X: 3.20
2: 3.10
17:00
Kazincbarcikai BSC
Gyirmot
1: 4.90
X: 3.75
2: 1.59
17:00
Bekescsaba
Szolnok
1: 2.48
X: 3.30
2: 2.55
17:00
Aqvital FC Csakvar
BFC Siofok
1: 2.15
X: 3.30
2: 3.00
17:00
Szentlorinc
Debrecen
1: 5.30
X: 3.80
2: 1.54
17:00
Haladas
Budaors
1: 2.33
X: 3.30
2: 2.75
17:00
Debreceni EAC
Pecsi MFC
1: 5.45
X: 4.00
2: 1.50
17:00
Soroksar SC
Kaposvari
1: 1.49
X: 3.95
2: 5.65
20:00
Nyiregyhaza Spartacus FC
Vasas Budapest
1: 4.75
X: 3.70
2: 1.62
48'
Deportivo Tachira
Trujillanos FC
1: 1.14
X: 7.65
2: 15.25
00:15
Estudiantes Merida
Portuguesa FC
1: 1.84
X: 3.45
2: 4.20
Koniec
GV Maracay
Yaracuyanos FC
1: 2.21
X: 3.30
2: 3.20
22:00
Deportivo La Guaira
Carabobo FC
1: 1.58
X: 3.75
2: 5.90
16:00
Klaksvik
B36 Torshavn
1: 1.59
X: 4.50
2: 4.25
16:00
TB Tvoeroyri
EB/Streymur
16:00
HB Torshavn
B68 Toftir
16:00
Vikingur
Fuglafjoerdur
1: 1.40
X: 5.20
2: 5.50
15:00
Lecco
Grosseto
1: 1.92
X: 3.30
2: 4.05
15:30
Palermo FC
Teramo
1: 1.90
X: 3.25
2: 4.25
17:30
Pro Patria
Juventus U23
1: 2.03
X: 3.05
2: 3.65
17:30
Catania
Foggia
1: 1.80
X: 3.30
2: 4.30
17:30
Triestina
Virtus Verona
1: 1.77
X: 3.20
2: 4.30
17:30
AlbinoLeffe
Pontedera
1: 2.03
X: 3.10
2: 3.90
17:30
Matelica
Sambenedettese
1: 2.46
X: 3.10
2: 2.95
17:30
Juve Stabia
Casertana
1: 1.72
X: 3.55
2: 4.80
16:00
Breno
Franciacorta FC
1: 2.35
X: 3.00
2: 2.90
16:00
Caravaggio
Union ASD Casatese
1: 1.53
X: 3.90
2: 6.30
16:00
Crema
Scanzorosciate
1: 1.55
X: 3.80
2: 5.25
16:00
AC Ponte San Pietro
Sona
1: 2.00
X: 3.00
2: 3.50
16:00
Real Calepina
Brusaporto
1: 2.25
X: 3.10
2: 2.85
16:00
Tritium
Virtus CiseranoBergamo
16:00
AS Vis Nova Giussano
ASD Fanfulla
1: 4.00
X: 3.20
2: 1.85
16:00
Seregno
Calvina
1: 1.68
X: 3.30
2: 4.90
14:30
Giugliano
ASD Lanusei
1: 7.00
X: 4.55
2: 1.33
14:30
Gladiator
Torres
14:30
Muravera
Vis Artena
1: 2.70
X: 3.30
2: 2.35
15:00
Arzachena
Monterosi
1: 4.30
X: 3.20
2: 1.80
15:00
Insieme Formia
Carbonia
15:00
Latte Dolce
Savoia
1: 2.90
X: 3.10
2: 2.30
16:00
Afragolese
Latina
1: 4.00
X: 3.40
2: 1.80
16:00
Cassino
Nocerina
1: 2.50
X: 3.05
2: 2.65
16:00
Team Nuova Florida 2005
Nola
1: 1.95
X: 3.00
2: 3.90
16:00
Rieti
Aprilia
16:00
Tolentino
Matese
1: 2.60
X: 3.30
2: 2.45
16:00
ASD Porto Sant Elpidio
Castelfidardo
16:00
Cynthialbalonga
Atletico Terme Fiuggi
1: 1.75
X: 3.30
2: 4.50
16:00
ASD Pineto
Olympia Agnonese
1: 1.27
X: 4.65
2: 8.40
16:00
Real Giulianova
Montegiorgio
1: 2.40
X: 3.20
2: 2.60
16:00
Recanatese
Campobasso
1: 3.35
X: 3.25
2: 2.02
16:00
Vastese
SN Notaresco
1: 2.95
X: 3.00
2: 2.30
16:00
Vastogirardi
Castelnuovo Vomano
1: 2.40
X: 3.30
2: 2.65
16:00
Messina
Santa Maria Cilento
1: 1.30
X: 4.60
2: 8.75
16:00
Calcio Biancavilla 1990
Paterno
1: 5.80
X: 4.75
2: 1.50
16:00
Cittanovese
Roccella
1: 2.25
X: 3.10
2: 2.95
16:00
Acireale
Castrovillari
1: 1.57
X: 3.35
2: 6.00
16:00
Sant\'Agata
San Luca
16:00
Licata
Gelbison Cilento
16:00
Marina di Ragusa
Dattilo Noir
1: 1.85
X: 3.40
2: 3.70
16:00
Rotonda
Citta di Messina
16:00
Adriese
Este
1: 2.50
X: 3.10
2: 2.65
16:00
Caldiero Terme
Belluno
16:00
Montebelluna
Clodiense
1: 3.10
X: 3.10
2: 2.18
16:00
Campodarsego
Cjarlins Muzane
1: 3.60
X: 3.60
2: 1.80
16:00
Cartigliano
Delta Porto Tolle
16:00
Chions
ArzignanoChiampo
1: 6.25
X: 4.50
2: 1.40
16:00
ASD Manzanese
Trento
1: 2.39
X: 3.00
2: 2.68
16:00
Mestre
Union San Giorgio-Sedico
1: 2.45
X: 3.10
2: 2.70
16:00
Virtus Bolzano
Ambrosiana
1: 1.95
X: 3.30
2: 3.60
16:00
Luparense
Union Feltre
1: 1.90
X: 3.30
2: 3.80
16:00
Bra
Borgosesia
16:00
ASD Calcio Chieri 1955
Vado
16:00
Caronnese
Arconatese
1: 1.70
X: 3.40
2: 4.60
16:00
Citta di Varese
Castellanzese
1: 2.85
X: 3.10
2: 2.35
16:00
Folgore Caratese
Sanremese
16:00
Fossano
AS Casale
16:00
Derthona
ACSD Saluzzo
1: 1.90
X: 3.30
2: 3.80
16:00
ASD Imperia
AC Legnano
1: 2.03
X: 3.25
2: 3.35
16:00
P.D.H.A.E.
ASDC Gozzano
1: 2.20
X: 3.10
2: 3.10
16:00
Sestri Levante
Lavagnese
15:00
Trestina
Robur Siena
1: 2.15
X: 3.05
2: 3.25
16:00
Aquila Montevarchi
Sinalunghese
16:00
Scandicci
Foligno
1: 1.90
X: 3.20
2: 3.80
16:00
Cannara
Grassina
1: 1.80
X: 3.20
2: 4.20
16:00
US Gavorrano
Flaminia
1: 1.77
X: 3.25
2: 4.40
16:00
Lornano Badesse
Tiferno Lerchi
1: 2.15
X: 3.30
2: 3.00
16:00
Montespaccato
Sangiovannese
1: 2.20
X: 3.25
2: 2.85
16:00
San Donato
Ostia Mare
1: 1.85
X: 3.30
2: 3.85
16:00
ASD Trastevere
Pianese
1: 1.85
X: 3.20
2: 4.00
16:00
Brindisi
Audace Cerignola
1: 3.10
X: 3.10
2: 2.15
16:00
Casarano
Lavello
1: 2.15
X: 2.35
2: 4.80
16:00
Citta di Fasano
Team Altamura
1: 2.20
X: 3.10
2: 2.90
16:00
Gravina
Sporting Fulgor Molfetta
1: 2.00
X: 3.30
2: 3.40
16:00
ACD Nardo
Fidelis Andria
1: 2.30
X: 2.90
2: 3.10
16:00
Puteolana
Bitonto
1: 3.40
X: 3.30
2: 1.92
16:00
Aversa Normanna
Francavilla
16:00
Sorrento
AZ Picerno ASD
1: 3.60
X: 3.15
2: 1.88
16:00
Taranto
Portici
1: 1.37
X: 4.10
2: 7.50
16:00
Ghivizzano Borgoamozzano
Corticella
16:00
Lentigione
Seravezza
1: 1.49
X: 3.85
2: 5.20
16:00
Mezzolara
SSDRL Marignanese Calcio
1: 2.25
X: 3.10
2: 3.00
16:00
Pro Livorno 1919 Sorgenti
GS Bagnolese
1: 2.00
X: 3.30
2: 3.30
16:00
Progresso
Sammaurese
16:00
Real Forte Querceta
Aglianese
1: 3.90
X: 3.60
2: 1.75
16:00
Rimini
Prato
1: 2.00
X: 3.30
2: 3.40
16:00
Sasso Marconi
Forli
1: 2.40
X: 3.30
2: 2.65
16:00
Correggese
Fiorenzuola
14:00
Prison Leopards
NAPSA Stars FC
15:00
Indeni FC
Young Green Eagles
1: 2.29
X: 2.80
2: 3.30
15:00
Green Eagles
Lusaka Dynamos
1: 2.60
X: 2.70
2: 2.90
15:00
Green Buffaloes
Lumwana Radiants
15:00
Nkana FC
Power Dynamos
1: 1.65
X: 3.25
2: 5.30
16:00
Mons Calpe SC
Lincoln Red Imps FC
07:00
Pyeongtaek Citizen
Changwon City
1: 3.25
X: 3.30
2: 2.00
08:00
Hwaseong
Gyeongju H & N
1: 1.69
X: 3.55
2: 4.40
Wyniki Argentina Cup 3 Copa de la Liga Profesional Zona 1
15:00
Arsenal Sarandi
Central Cordoba de Santiago
1: 2.87
X: 3.20
2: 2.35
17:10
Argentinos Juniors
Estudiantes
1: 2.60
X: 2.95
2: 2.90
19:30
Racing Club
San Lorenzo
1: 2.28
X: 3.20
2: 2.98
19:30
Club Atletico Platense
Rosario Central
1: 3.65
X: 3.40
2: 1.99
19:30
River Plate
Aldosivi
1: 1.23
X: 5.90
2: 11.25
23:00
Lanus
Talleres
1: 2.34
X: 3.35
2: 2.90
23:00
Huracan
Independiente
23:00
Colon
Union
02:00
Newell\'s Old Boys
Sarmiento
1: 2.33
X: 3.20
2: 3.05
17:30
Le Havre
Paris Saint Germain
17:30
GPSO 92 Issy
Olympique Lyonnais
17:30
Dijon Foot
Paris FC
1: 5.20
X: 4.50
2: 1.46
11:00
Sevilla
Deportivo La Coruna
1: 1.77
X: 3.80
2: 3.60
12:00
Huelva
Logrono
1: 1.72
X: 3.80
2: 3.90
12:00
Santa Teresa
Valencia
12:00
Madrid Femenino
Atletico Madrid
12:30
UD Granadilla Tenerife Sur
Barcelona
1: 23.50
X: 9.55
2: 1.05
13:30
Espanyol
Levante
16:30
Athletic Bilbao
Real Sociedad
15:00
Treaty United WFC
Shelbourne FC
1: 15.00
X: 10.00
2: 1.06
15:00
Drita
Ballkani
1: 1.86
X: 3.40
2: 3.75
15:00
FC Prishtina
Feronikeli
1: 1.28
X: 5.20
2: 7.95
15:00
Trepca 89
Gjilani
1: 1.68
X: 3.40
2: 4.75
15:00
Arberia
Drenica
15:00
Llapi
Besa Peje
13:00
VfL Wolfsburg
Bayern Munich
1: 2.37
X: 4.05
2: 2.33
14:00
Bayer Leverkusen
Meppen
14:00
SC Freiburg
SGS Essen
1: 1.97
X: 3.90
2: 2.95
14:00
MSV Duisburg
Werder Bremen
14:00
Turbine Potsdam
Eintracht Frankfurt
1: 4.10
X: 4.10
2: 1.65
90'
Maryland Bobcats FC
Stumptown AC
1: 2.25
X: 3.30
2: 2.75
90'
Chattanooga FC
Michigan Stars
1: 2.10
X: 2.90
2: 3.40
10:30
Fiorentina Primavera
Genoa Primavera
1: 2.50
X: 3.80
2: 2.28
17:00
Sassuolo Primavera
Juventus Primavera
1: 2.70
X: 3.40
2: 2.28
12:30
AC Milan
Fiorentina
1: 1.32
X: 5.00
2: 6.90
15:00
Florentia San Gimignano
Roma
1: 5.70
X: 4.60
2: 1.41
15:00
San Marino Academy
Inter
Kupon
Dodaj nowe zdarzenie ręcznie ?
Dodaj nowy typ z analizą ?
0
wyczyść