Pokaż menu wyników
Ukryj menu wyników

POMOC DLA TYPERÓW: Porównanie drużyn (Head 2 Head) możliwe po kliknięciu w mecz z listy wyników.

Wyniki Armenia

Koniec
Pyunik
Lori
1: 2.89
X: 3.10
2: 2.20
Koniec
Banants Yerevan
Gandzasar
1: 2.05
X: 3.00
2: 3.45
Koniec
Avan Academy
Shirak
1: 2.00
X: 3.10
2: 3.32
Koniec
Artsakh
Avan Academy
1: 4.25
X: 3.80
2: 1.60
Koniec
Lori
Gandzasar
1: 1.65
X: 3.50
2: 4.31
Koniec
Ararat
Pyunik
1: 2.45
X: 3.10
2: 2.55
Koniec
Banants Yerevan
Alashkert FC
1: 3.08
X: 3.10
2: 2.10
Koniec
Alashkert FC
Pyunik
1: 1.85
X: 3.15
2: 3.77
Koniec
Alashkert FC
Lori
1: 2.10
X: 3.05
2: 3.13
Koniec
Gandzasar
Ararat
1: 1.90
X: 3.10
2: 3.64
Koniec
Shirak
Artsakh
1: 1.85
X: 3.20
2: 3.70
Koniec
Avan Academy
Banants Yerevan
1: 2.05
X: 3.10
2: 3.19
29 września 12:00
Shirak
Banants Yerevan
29 września 16:00
Avan Academy
Lori
30 września 13:00
Alashkert FC
Ararat
30 września 16:00
Gandzasar
Pyunik
03 października 17:00
Pyunik
Gandzasar
1: 2.25
X: 3.15
2: 2.76
06 października 13:00
Ararat
Avan Academy
06 października 16:00
Pyunik
Alashkert FC
07 października 12:00
Lori
Shirak
07 października 13:00
Banants Yerevan
Artsakh
20 października 12:00
Artsakh
Lori
20 października 13:00
Shirak
Ararat
21 października 13:00
Alashkert FC
Gandzasar
Koniec
Lokomotiv
Alashkert FC II
1: 1.95
X: 3.70
2: 2.83
Koniec
Yerevan
Banants II
1: 1.65
X: 4.05
2: 3.53
Koniec
Banants III
Shirak II
1: 1.45
X: 4.70
2: 4.27
Koniec
Gandzasar II
Ararat Armenia II
Koniec
Ararat-2
Junior Sevan
1: 4.13
X: 4.40
2: 1.50
Koniec
Pyunik II
Erebuni
1: 1.04
X: 9.25
2: 14.99
Koniec
Shirak II
Ararat-2
1: 1.85
X: 3.70
2: 3.07
Koniec
Alashkert FC II
Banants III
Koniec
Ararat Armenia II
Lokomotiv
Koniec
Erebuni
Gandzasar II
Koniec
Banants II
Pyunik II
1: 1.65
X: 4.05
2: 3.53
Koniec
Junior Sevan
Yerevan
1: 2.91
X: 3.75
2: 1.90
27 września 14:00
Gandzasar II
Banants II
27 września 14:00
Pyunik II
Junior Sevan
27 września 14:00
Ararat-2
Yerevan
27 września 14:00
Lokomotiv
Erebuni
27 września 14:00
Banants III
Ararat Armenia II
27 września 14:00
Shirak II
Alashkert FC II
30 września 14:00
Banants II
Lokomotiv
01 października 14:00
Alashkert FC II
Ararat-2
01 października 14:00
Ararat Armenia II
Shirak II
01 października 14:00
Erebuni
Banants III
01 października 14:00
Junior Sevan
Gandzasar II
01 października 14:00
Yerevan
Pyunik II
Koniec
Gandzasar
Avan Academy
1: 1.07
X: 8.75
2: 16.00
Koniec
Pyunik
Banants Yerevan
1: 2.40
X: 3.00
2: 2.77
Koniec
Artsakh
Alashkert FC
1: 11.40
X: 6.50
2: 1.15
Koniec
Avan Academy
Gandzasar
1: 6.38
X: 5.40
2: 1.30
Koniec
Alashkert FC
Artsakh
1: 1.08
X: 8.40
2: 15.00
Koniec
Banants Yerevan
Pyunik
1: 1.95
X: 3.30
2: 3.39
Koniec
Ararat
Shirak
1: 4.23
X: 3.30
2: 1.75
Koniec
Gandzasar
Shirak
1: 2.10
X: 3.30
2: 3.00
Koniec
Banants Yerevan
Alashkert FC
1: 3.09
X: 3.10
2: 2.15
Koniec
Alashkert FC
Banants Yerevan
1: 1.65
X: 3.55
2: 4.48
Koniec
Shirak
Gandzasar
1: 2.35
X: 3.05
2: 2.80
Po karnych
Gandzasar
Alashkert FC
1: 3.32
X: 3.00
2: 2.10
Koniec
Alashkert FC
Gandzasar
Kupon
0
Zapisz kupon