Pokaż menu wyników
Ukryj menu wyników

1. Division 2018/2019

Kolejka 1
06 sierpnia
Banants III
Yerevan
1: 2.80
X: 3.70
2: 2.10
06 sierpnia
Lokomotiv
Pyunik II
1: 2.15
X: 3.65
2: 2.52
06 sierpnia
Shirak II
Junior Sevan
06 sierpnia
Alashkert FC II
Banants II
1: 1.70
X: 3.90
2: 3.43
06 sierpnia
Ararat Armenia II
Erebuni
06 sierpnia
Gandzasar II
Ararat-2
Kolejka 2
20 sierpnia
Junior Sevan
Alashkert FC II
1: 1.75
X: 3.95
2: 3.21
20 sierpnia
Yerevan
Shirak II
1: 1.70
X: 3.80
2: 3.51
20 sierpnia
Banants II
Ararat Armenia II
1: 2.41
X: 3.60
2: 2.25
20 sierpnia
Gandzasar II
Lokomotiv
21 sierpnia
Ararat-2
Erebuni
1: 1.45
X: 4.70
2: 4.27
21 sierpnia
Pyunik II
Banants III
1: 1.50
X: 4.15
2: 4.37
Kolejka 3
23 sierpnia
Ararat Armenia II
Junior Sevan
1: 2.35
X: 3.55
2: 2.33
23 sierpnia
Alashkert FC II
Yerevan
1: 2.43
X: 3.45
2: 2.30
24 sierpnia
Lokomotiv
Ararat-2
1: 1.50
X: 4.30
2: 4.22
24 sierpnia
Shirak II
Pyunik II
1: 6.21
X: 4.85
2: 1.30
24 sierpnia
Banants III
Gandzasar II
1: 2.64
X: 3.55
2: 2.10
24 sierpnia
Erebuni
Banants II
1: 3.21
X: 3.95
2: 1.75
Kolejka 4
27 sierpnia
Lokomotiv
Banants III
1: 2.10
X: 3.65
2: 2.59
27 sierpnia
Pyunik II
Alashkert FC II
1: 1.85
X: 3.80
2: 3.01
27 sierpnia
Ararat-2
Banants II
1: 2.80
X: 3.75
2: 1.95
27 sierpnia
Gandzasar II
Shirak II
28 sierpnia
Yerevan
Ararat Armenia II
1: 1.30
X: 4.85
2: 6.21
28 sierpnia
Junior Sevan
Erebuni
1: 1.10
X: 7.25
2: 11.19
Kolejka 5
02 września
Ararat Armenia II
Pyunik II
1: 1.80
X: 3.70
2: 3.22
03 września
Erebuni
Yerevan
1: 6.47
X: 5.50
2: 1.25
03 września
Alashkert FC II
Gandzasar II
1: 1.85
X: 3.70
2: 3.07
03 września
Shirak II
Lokomotiv
1: 2.59
X: 3.50
2: 2.15
03 września
Banants II
Junior Sevan
1: 2.73
X: 3.40
2: 2.10
04 września
Banants III
Ararat-2
1: 2.45
X: 3.75
2: 2.35
Kolejka 6
14 września
Lokomotiv
Alashkert FC II
1: 1.95
X: 3.70
2: 2.83
17 września
Yerevan
Banants II
1: 1.65
X: 4.05
2: 3.53
17 września
Ararat-2
Junior Sevan
1: 4.13
X: 4.40
2: 1.50
17 września
Gandzasar II
Ararat Armenia II
17 września
Banants III
Shirak II
1: 1.45
X: 4.70
2: 4.27
18 września
Pyunik II
Erebuni
1: 1.04
X: 9.25
2: 14.99
Kolejka 7
24 września
Junior Sevan
Yerevan
1: 2.91
X: 3.75
2: 1.90
24 września
Banants II
Pyunik II
1: 1.65
X: 4.05
2: 3.53
24 września
Erebuni
Gandzasar II
24 września
Ararat Armenia II
Lokomotiv
24 września
Alashkert FC II
Banants III
24 września
Shirak II
Ararat-2
1: 1.85
X: 3.70
2: 3.07
Kolejka 8
27 września
Gandzasar II
Banants II
1: 1.75
X: 3.55
2: 3.53
27 września
Pyunik II
Junior Sevan
1: 3.83
X: 4.00
2: 1.60
27 września
Ararat-2
Yerevan
1: 4.79
X: 4.20
2: 1.45
27 września
Lokomotiv
Erebuni
1: 1.09
X: 7.25
2: 12.35
27 września
Banants III
Ararat Armenia II
1: 2.84
X: 3.25
2: 2.10
27 września
Shirak II
Alashkert FC II
1: 3.65
X: 3.65
2: 1.70
Kolejka 9
30 września
Banants II
Lokomotiv
1: 1.80
X: 3.70
2: 3.22
01 października
Ararat Armenia II
Shirak II
1: 1.45
X: 4.35
2: 4.61
01 października
Erebuni
Banants III
1: 4.50
X: 4.45
2: 1.45
01 października
Junior Sevan
Gandzasar II
1: 1.20
X: 5.50
2: 8.25
02 października
Alashkert FC II
Ararat-2
1: 1.30
X: 4.75
2: 6.39
24 października
Yerevan
Pyunik II
1: 1.12
X: 7.00
2: 9.94
Kolejka 10
08 października
Banants III
Banants II
08 października
Shirak II
Erebuni
1: 1.40
X: 4.30
2: 5.28
08 października
Alashkert FC II
Ararat Armenia II
1: 2.10
X: 3.95
2: 2.46
08 października
Lokomotiv
Junior Sevan
1: 4.32
X: 4.20
2: 1.50
08 października
Gandzasar II
Yerevan
08 października
Ararat-2
Pyunik II
Kolejka 11
19 października
Erebuni
Alashkert FC II
1: 7.76
X: 6.25
2: 1.18
20 października
Pyunik II
Gandzasar II
1: 2.00
X: 3.95
2: 2.61
20 października
Junior Sevan
Banants III
1: 1.25
X: 6.00
2: 5.89
21 października
Yerevan
Lokomotiv
1: 1.50
X: 4.15
2: 4.37
25 października
Ararat Armenia II
Ararat-2
25 października
Banants II
Shirak II
1: 1.16
X: 6.25
2: 8.75
Kolejka 12
29 października
Ararat-2
Gandzasar II
1: 4.37
X: 4.15
2: 1.50
29 października
Pyunik II
Lokomotiv
1: 2.91
X: 3.75
2: 1.90
29 października
Banants II
Alashkert FC II
1: 1.75
X: 3.70
2: 3.39
29 października
Erebuni
Ararat Armenia II
1: 6.47
X: 5.50
2: 1.25
30 października
Yerevan
Banants III
1: 1.07
X: 9.00
2: 15.00
30 października
Junior Sevan
Shirak II
1: 1.08
X: 9.50
2: 13.00
Kolejka 13
05 listopada
Erebuni
Ararat-2
1: 3.90
X: 3.65
2: 1.65
05 listopada
Ararat Armenia II
Banants II
05 listopada
Alashkert FC II
Junior Sevan
05 listopada
Shirak II
Yerevan
1: 13.28
X: 8.50
2: 1.06
05 listopada
Banants III
Pyunik II
1: 2.35
X: 3.55
2: 2.33
05 listopada
Lokomotiv
Gandzasar II
1: 1.35
X: 4.70
2: 5.47
Kolejka 14
22 listopada
Junior Sevan
Ararat Armenia II
1: 1.40
X: 4.55
2: 4.94
22 listopada
Yerevan
Alashkert FC II
1: 1.30
X: 5.25
2: 5.66
23 listopada
Banants II
Erebuni
1: 1.04
X: 9.50
2: 14.38
23 listopada
Pyunik II
Shirak II
1: 1.30
X: 5.00
2: 5.98
23 listopada
Gandzasar II
Banants III
23 listopada
Ararat-2
Lokomotiv
1: 3.97
X: 3.85
2: 1.60
Kolejka 15
26 listopada
Banants II
Ararat-2
1: 1.18
X: 6.00
2: 8.18
26 listopada
Erebuni
Junior Sevan
1: 12.94
X: 10.25
2: 1.04
26 listopada
Ararat Armenia II
Yerevan
1: 2.68
X: 4.00
2: 1.95
26 listopada
Alashkert FC II
Pyunik II
1: 1.51
X: 4.40
2: 4.80
26 listopada
Shirak II
Gandzasar II
1: 3.57
X: 4.00
2: 1.65
27 listopada
Banants III
Lokomotiv
1: 5.17
X: 4.95
2: 1.35
Kolejka 16
29 listopada
Junior Sevan
Banants II
1: 1.45
X: 4.10
2: 4.93
29 listopada
Yerevan
Erebuni
30 listopada
Ararat-2
Banants III
1: 2.25
X: 3.45
2: 2.49
30 listopada
Pyunik II
Ararat Armenia II
1: 2.40
X: 3.50
2: 2.30
30 listopada
Lokomotiv
Shirak II
1: 1.18
X: 6.00
2: 8.18
30 listopada
Gandzasar II
Alashkert FC II
Kolejka 17
03 grudnia
Erebuni
Pyunik II
1: 5.17
X: 4.95
2: 1.35
03 grudnia
Ararat Armenia II
Gandzasar II
1: 1.50
X: 4.40
2: 4.13
03 grudnia
Alashkert FC II
Lokomotiv
03 grudnia
Shirak II
Banants III
1: 2.38
X: 3.45
2: 2.35
03 grudnia
Banants II
Yerevan
1: 3.28
X: 3.85
2: 1.75
03 grudnia
Junior Sevan
Ararat-2
1: 1.01
X: 9.25
2: 26.21
Kolejka 18
08 grudnia
Yerevan
Junior Sevan
1: 2.15
X: 3.20
2: 2.79
08 grudnia
Ararat-2
Shirak II
1: 2.25
X: 3.55
2: 2.44
08 grudnia
Banants III
Alashkert FC II
1: 4.41
X: 4.55
2: 1.45
08 grudnia
Lokomotiv
Ararat Armenia II
08 grudnia
Gandzasar II
Erebuni
08 grudnia
Pyunik II
Banants II
1: 3.11
X: 3.85
2: 1.80
Kolejka 19
04 marca
Yerevan
Ararat-2
1: 1.12
X: 7.00
2: 12.00
04 marca
Junior Sevan
Pyunik II
1: 1.16
X: 7.00
2: 9.00
04 marca
Banants II
Gandzasar II
1: 1.28
X: 5.25
2: 7.50
04 marca
Erebuni
Lokomotiv
04 marca
Alashkert FC II
Shirak II
1: 1.50
X: 4.00
2: 5.00
14 marca
Ararat Armenia II
Banants III
Kolejka 20
07 marca
Pyunik II
Yerevan
07 marca
Gandzasar II
Junior Sevan
07 marca
Banants II
Lokomotiv
07 marca
Banants III
Erebuni
07 marca
Ararat-2
Alashkert FC II
04 kwietnia
Shirak II
Ararat Armenia II
Kolejka 21
10 marca
Banants II
Banants III
10 marca
Yerevan
Gandzasar II
11 marca
Junior Sevan
Lokomotiv
11 marca
Erebuni
Shirak II
11 marca
Ararat Armenia II
Alashkert FC II
11 marca
Pyunik II
Ararat-2
1: 1.65
X: 4.25
2: 3.39
Kolejka 22
27 marca
Lokomotiv
Yerevan
28 marca
Banants III
Junior Sevan
28 marca
Alashkert FC II
Erebuni
28 marca
Ararat-2
Ararat Armenia II
28 marca
Gandzasar II
Pyunik II
1: 2.25
X: 3.75
2: 2.35
20 kwietnia
Shirak II
Banants II
Kolejka 23
01 kwietnia
Gandzasar II
Ararat-2
1: 2.20
X: 3.95
2: 2.33
01 kwietnia
Lokomotiv
Pyunik II
01 kwietnia
Ararat Armenia II
Erebuni
01 kwietnia
Alashkert FC II
Banants II
1: 2.98
X: 3.65
2: 1.90
01 kwietnia
Shirak II
Junior Sevan
01 kwietnia
Banants III
Yerevan
Kolejka 24
08 kwietnia
Ararat-2
Erebuni
08 kwietnia
Junior Sevan
Alashkert FC II
08 kwietnia
Gandzasar II
Lokomotiv
08 kwietnia
Yerevan
Shirak II
1: 1.18
X: 6.50
2: 7.40
16 maja
Banants II
Ararat Armenia II
1: 2.10
X: 3.35
2: 2.76
16 maja
Pyunik II
Banants III
1: 1.80
X: 3.75
2: 3.18
Kolejka 25
15 kwietnia
Alashkert FC II
Yerevan
1: 3.87
X: 4.30
2: 1.55
15 kwietnia
Banants III
Gandzasar II
1: 2.30
X: 3.55
2: 2.38
15 kwietnia
Lokomotiv
Ararat-2
1: 1.22
X: 5.75
2: 7.00
15 kwietnia
Erebuni
Banants II
16 kwietnia
Shirak II
Pyunik II
1: 2.40
X: 3.50
2: 2.30
17 kwietnia
Ararat Armenia II
Junior Sevan
1: 2.89
X: 4.00
2: 1.85
Kolejka 26
23 kwietnia
Yerevan
Ararat Armenia II
23 kwietnia
Junior Sevan
Erebuni
23 kwietnia
Gandzasar II
Shirak II
23 kwietnia
Lokomotiv
Banants III
25 kwietnia
Pyunik II
Alashkert FC II
25 kwietnia
Ararat-2
Banants II
Kolejka 27
29 kwietnia
Erebuni
Yerevan
29 kwietnia
Ararat Armenia II
Pyunik II
29 kwietnia
Alashkert FC II
Gandzasar II
29 kwietnia
Shirak II
Lokomotiv
29 kwietnia
Banants III
Ararat-2
30 kwietnia
Banants II
Junior Sevan
Kolejka 28
06 maja
Pyunik II
Erebuni
06 maja
Gandzasar II
Ararat Armenia II
06 maja
Banants III
Shirak II
06 maja
Lokomotiv
Alashkert FC II
06 maja
Yerevan
Banants II
06 maja
Ararat-2
Junior Sevan
Kolejka 29
13 maja
Erebuni
Gandzasar II
13 maja
Ararat Armenia II
Lokomotiv
13 maja
Alashkert FC II
Banants III
13 maja
Shirak II
Ararat-2
13 maja
Junior Sevan
Yerevan
13 maja
Banants II
Pyunik II
Kolejka 30
20 maja
Gandzasar II
Banants II
20 maja
Shirak II
Alashkert FC II
20 maja
Banants III
Ararat Armenia II
20 maja
Lokomotiv
Erebuni
20 maja
Pyunik II
Junior Sevan
20 maja
Ararat-2
Yerevan
Kolejka 31
27 maja
Alashkert FC II
Ararat-2
27 maja
Junior Sevan
Gandzasar II
27 maja
Yerevan
Pyunik II
27 maja
Banants II
Lokomotiv
27 maja
Erebuni
Banants III
27 maja
Ararat Armenia II
Shirak II
Kolejka 32
01 czerwca
Alashkert FC II
Ararat Armenia II
01 czerwca
Shirak II
Erebuni
01 czerwca
Banants III
Banants II
01 czerwca
Lokomotiv
Junior Sevan
01 czerwca
Ararat-2
Pyunik II
01 czerwca
Gandzasar II
Yerevan
Kolejka 33
13 czerwca
Ararat Armenia II
Ararat-2
13 czerwca
Erebuni
Alashkert FC II
13 czerwca
Pyunik II
Gandzasar II
13 czerwca
Junior Sevan
Banants III
13 czerwca
Banants II
Shirak II
14 czerwca
Yerevan
Lokomotiv
Kupon
Dodaj nowe zdarzenie ręcznie ?
0
wyczyść