Fortuna - bukmacher bez depozytu
20 zł freebet za rejestrację

3 ZAKŁADY BEZ RYZYKA
DO 100 ZŁ NA START!

 • 3 x zakład bez ryzyka po 100 zł (3 kupony)
 • Freebet 20 zł (po weryfikacji konta)
 • +10 ZŁ ZA PIERWSZĄ WPŁATĘ

ODBIERZ

Fortuna to LEGALNY polski bukmacher.
Oferta dla osób pełnoletnich
Bądź odpowiedzialny. Hazard to ryzyko.

Fortuna zakłady bukmacherskie

Fortuna - legalny bukmacher onlineFortuna - legalny polski bukmacher

>>> Odwiedź bukmachera: Fortuna

Zakłady bukmacherskie Fortuna to jeden z czołowych bukmacherów na rynku w Polsce.
+ znakomita oferta zdarzeń
+ wiarygodność
+ punkty stacjonarne
+ doskonała obsługa
+ aplikacja mobilna
+ niezłe kursy

TYLKO LEGALNI BUKMACHERZY!!!
Aktualny bonus w Fortuna
Sprawdź na stronie Fortuna
Freebet za rejestrację do Fortuna
Sprawdź na stronie Fortuna
Kod promocyjny w Fortuna:
BONUS210
Strona główna
Wpłaty kartą w eFortuna
Tak (w wybranych punktach)

Wpłaty BLIK do bukmachera Fortuna
Tak
Przelewy bankowe PLN do Fortuna (szybkie przelewy online)
Tak (PauU i TPay), możliwość wpłat 24h/dobę
Min. wpłata depozytu do Fortuna
od 1 zł
Min. wypłata depozytu od Fortuna
od 1 zł
Min. stawka zakładu w Fortuna
od 2 zł


Bukmacher Fortuna to jeden z największych i najdłużej działających bukmacherów w Polsce. Oferuje zakłady bukmacherskie w ponad 500 punktach w Polsce oraz przez internet. Posiada atrakcyjną ofertę zakładów sportowych. Firma Fortuna jest legalnym bukmacherem w Polsce z licencją wydaną przez MF.

Teraz w sierpniu 2020 także:
+ 14% więcej do wygranej przez 24h/dobę dla kuponów min. 3 zdarzenia z kursem 1.30
+ 600 000 zł do podziału dla aktywnych typerów: Oferta Fortuna

Poniżej zdjęcie jak wygląda witryna legalnego bukmachera Fortuna w Polsce.
eFortuna.pl - bukmacher online w Polsce
Grając w Fortuna grasz u polskiego legalnego bukmachera online.

Zobacz jak wygląda na żywo strona: Fortuna (+18 lat)

Jak zarejestrować się w Fortuna?
(oferta aktualna: wrzesień 2020 r.)

 • 1. Wejdź na stronę (jeżeli masz 18 lat!) Fortuna
 • 2. Kliknij 'Zarejestruj się!' (rejestracja jest darmowa i jest tylko dla pełnoletnich).
 • 3. Wypełnij prosty formularz z danymi.
  4. Podaj aktywne kody promocyjne:
  A. Kod o nazwie: MAXOFERTA
 • 5. Potwierdź założenie konta: odbierz maila i kliknij w przesłany link aktywacyjny.
  6. Do pełnej rejestracji potrzebujesz dokument tożsamości

  Teraz możesz zarejestrować konto tymczasowe bez wprowadzania wszystkich danych z dowodu!

Informacje o firmie Fortuna

Bukmacher Fortuna to polski bukmacher z licencją wydaną przez Ministra Finansów. W 2016 r. oprócz obsługi graczy przez internet oferował zawarcie zakładów wzajemnych w ponad 504 placówkach na terenie Polski. Firma jest notowana na GPW od 2010 r. oraz posiada stabilny kapitał. Bukmacher Fortuna należy do Fortuna Entertainment Group - największej grupy na terenie Europy Środkowej i Europy Wschodniej oferującej zakłady bukmacherskie. Grupa posiada ponad 20 lat doświadczenia i działa także na rynkach w Czechach, Słowacji i na Węgrzech.

Fortuna jest sponsorem licznych wydarzeń sportowych, a w tym od stycznia 2014 r. drużyny z Ekstraklasy: Legia Warszawa. W 2016 r. kontrakt został z Legią wydłużony na następne sezony.


Na czym polega działalność firmy Fortuna?

Działalność firmy to oferowanie najwyżej jakości usług związanych z zakładami bukmacherskimi. Firma cały czas udoskonala swoją platformę internetową do jak jak najlepszej obsługi swoich klientów pod względem: informacyjnym, finansowym oraz związanych z ofertą zakładów wzajemnych. Firma przyciąga promocjami, konkursami oraz podwyższaniem kursów.

Duży nacisk firma kładzie na nowe technologie i wprowadzanie ich do swoich systemów. Mimo świadczonych usług online firma cały czas stara się rozbudowywać sieć punktów bukmacherskich na terenie Polski.


Jak zagrać zakład bukmacherski w eFortuna.pl?

Najprościej jest założyć DARMOWE konto u bukmachera Fortuna. W ten sposób autumatycznie uprawnienie jesteśmy do zalogowania się do platformy online. Dostęp do niej mamy zarówno z komputera, tableta, jak również z naszego smartfona. Ogólnie nie ogranicza Ciebie miejsce, a jedynie dostęp do internetu, który obecnie jest już prawie wszędzie.

Twoje konto przed dokonaniem zawierania zakładów musi zostać przez bukmachera zweryfikowane i do tego potrzebują Twój dokument tożsamości. W ten sposób blokowani są klienci niepełnoletni. Aktywacja konta jest prosta i szybka. Od 2020 r. przesłanie dokumentu można dokonać później, ale jest to wymagane by mieć w pełni aktywne konto.

Po aktywacji konta możesz dokonać wpłaty depozytu do bukmachera. Depozyt to środki, które możesz w platformie przeznaczyć na stawki Twoich zakładów. Nie musisz w ten sposób wpłacać pieniędzy do bukmachera przy zawieraniu każdego zakładu, a jedynie zasilasz jednorazowo konto i dysponujesz tą kwotą na stawki Twoich zakładów. Gdy Twój zakład zaś wygrywa bukmacher Twój depozyt na Twoim koncie powiększa o kwotę z wygranego zakładu. Nie musisz nigdzie chodzić po wygrane, a są one księgowane automatycznie uwzględniając podatki od zakładów w Polsce.

Depozyt można w Fortunie wpłacić na różne sposoby: szybkiemi przelewami online, BLIK, tradycyjny przelew, a także możesz zasilić konto kartą VISA/Mastercard przez Skrill, PayU, tpay oraz w punkcie stacjonarnym (lokalu w mieście) Fortuna.

Wypłaty dokonywane są na wskazane Twoje konto bankowe. Bukmacher rejestruje Twoje konto do wypłat, a więc masz pewność, że Twoje pieniążki u bukmachera są bezpieczne.

Gdy posiadasz konto i masz wpłacony depozyt to poprzez klikanie kursów przy określonym zdarzeniu i typie, który Ciebie interesuje tworzysz kupon bukmacherski. Kupon może składać się od 1 do kilkudziesięciu typów. W przypadku większej ilości typów to kursy z poszczególnych typów mnoży się i powstaje tzw. kurs kuponu AKO.

W celu puszczenia zakładu na kuponie ustawiamy jaki rodzaj zakładu z tymi typami nas interesuje (AKO, systemowy) oraz za ile chcemy zagrać ten zakład. Wpisując te pola, bukmacher na kuponie pokazuje nam wszystkie opłaty (pobierany podatek 12% od zakładu) oraz potencjalną wygraną. Jeżeli wszystko nam pasuje to zatwierdzamy kupon w Fortunie i czekamy na zakończenie się wydarzeń z naszymi typami. Przy wygranej bukmacher Fortuna zasila Twój depozyt o wygraną. Depozyt możesz zawsze wypłacić.

W skrócie zawarcie zakładu to kilka kliknięć:
1. Wejście w wydarzenie, które nas interesuje (menu po lewej stronie na eFortuna)
Menu w eFortuna.pl
2. Kliknięcie w kursy przy typach jakie chcemy zagrać
Oferta i typowanie w eFortuna
3. Typy tworzą kupon bukmacherski z kursem całkowitym i podajemy stawkę zakładu w polu "do zapłaty". Pole "EWK" na eFortuna.pl przedstawia naszą potencjalną wygraną kuponu bukmacherskiego. Ekstra podatek - wygrane powyżej kwoty 2280 zł na jednym kuponie są dodatkowo opodatkowane kwotą 10% w Polsce. Jeżeli Twoja potencjalna wygrana będzie niższa to tego podatku nie będzie. Każdy kupon w Polsce jest pomniejszany o 12% stawki Twojego zakładu.
100 zł stawka, a więc 12 zł na podatek i od kwoty 88 zł wyliczana jest potencjalna wygrana.

Kupon bukmacherski eFortuna
4. Potwierdzenie zakładu
Dalej to zawierasz e-kupon lub grasz online.
5. Czekanie na zakończenie się wydarzeń i potencjalną wygraną!

Pamiętaj, że zakłady mogą uzależniać i jeżeli masz z tym problem, lepiej nie podejmuj rejestracji oraz gry u bukmachera, gdyż możesz narazić się na straty finansowe. Ogólnie wydaje się, że trafienie wyniku jakim skończy się mecz nie jest takie trudne bą są trzy, a nawet 2 opcje: wygrana/przegrana, ale zawsze wiąże się to z ryzykiem.

Bonusy i promocje w Fortuna

Każdy bukmacher oferuje promocje i bonusy dla nowych graczy. Także Fortuna w ofercie ma takie bonusy, a gracze z Bukmacherzy.com mają jeszcze lepsze oferty niż normalnie otrzymuje się u bukmachera. W celu lepszych ofert należy podawać specjalne kody promocyjne przy rejestracji. Automatycznie bonusy wówczas stają się korzystniejsze.

Zawsze aktualne promocje na stronie: BONUSY w Bukmacherzy.com

Aktualne bonusy w zakładach Fortuna (lipiec, sierpień 2020 z kodem promocyjny: BONUS210)
1. Zakład bez ryzyka do 210 zł
2. Za rejestrację w Fortuna 2800 FPK o wartości 20 zł na dowolny zakład
3. Bonus do max. 2000 zł za wpłatę depozytu w ciągu 3 dni od rejestracji.

Fortuna -> sprawdzam bonusy i ofertę TUTAJ (+18 lat)

Zakłady mobilne w Fortuna (aplikacja Fortuna)

Bukmacher oferuje swoje zakłady także przez komórkę. Najlepiej w tym celu pobrać specjalną aplikację opisywaną na stronie Fortuna. Zawieranie zakładów jest proste i intuicyjne.
Aplikacja ma także statystyki, wyniki na żywo i inne narzędzia.

Bukmacher Fortuna na komórkę: mobile eFortuna
Bukmacher tylko dla osób dorosłych!
Nie korzystaj z naszej strony i bukmachera, gdy nie masz 18 lat. Pamiętaj: hazard może uzależniać i jak masz z tym problem udaje się do odpowiednich placówek.

Jeżeli podoba Ci się oferta: eFortuna to otwórz darmowe konta i graj online!

Strona tylko dla osób interesujących się zakładami bukmacherskimi. Nie namawiamy do hazardu, ale opisujemy rynek dla osób interesujących się tymi zagadnieniami.

Fortuna zakłady bukmacherskie to znany bukmacher w POLSCE, a najważniejsze dla graczy i typerów z Polski, że gra u niego jest w pełni dozwolona i legalna. Nie narażaj się na sankcje i graj legalnie w Polsce.

Pamiętaj:
Zakłady bukmacherskie to nie zabawa - graj rozważnie, gdyż można stracić pieniądze. Nie namawiamy do korzystania z firm bukmacherskich, a jedynie informujemy o tym rynku i ofercie jaką mają bukmacherzy w Polsce i na świecie.

Może Ciebie zainteresować:

-Ranking bukmacherów
- Bonus bez depozytu
- Typerzy - rywalizacja typerów w grze wirtualnej


- Betfan i Betfan opinie

Autor: Redakcja Bukmacherzy.com
Źródło: własne i dane z eFortuna.pl
Aktualizacja: maj 2022

Tagi: zakłady bukmacherskie Fortuna, bonus fortuna, kod promocyjny fortuna, Fortuna depozyt, promocje fortuna, legalny bukmacher Fortuna, bukmacher Polska, rejestracja Fortuna

LEGALNY BUKMACHER w POLSCE !!!

+ 200% bonus do 300 zł
+ Wpłacasz 150zł, Grasz za 450zł
+ Przelewy24, Blik, Karta
+ Tylko dla osób pełnoletnich +18. Betfan z licenjcą: PS4.6831.3.2018
+ Gra u bukmacherów może uzależniać i wiąże się z ryzykiem! Granie u nielegalnych bukmacherów zagranicznych w Polsce jest niedozwolone. Graj odpowiedzialnie!
TOPBONUS
Odbierz bonus
Kupon
Dodaj nowe zdarzenie ręcznie ?
Dodaj nowy typ z analizą ?
0
wyczyść