Pokaż menu wyników
Ukryj menu wyników

Puchar Ul 2008

Kolejka 1
21 czerwca
Lisburn
Turku PS
21 czerwca
FC MIKA
Tiraspol
21 czerwca
FK Riga
Fylkir
21 czerwca
Etzella Ettelbruck
Lok.Tbilisi
21 czerwca
Cracovia Kraków
Shakhtyor Soligorsk
21 czerwca
FK Neftchi
Nitra
21 czerwca
Hibernians
Gorica
21 czerwca
Rijeka
Renova
21 czerwca
Celik Zenica
Grbalj Radanovici
21 czerwca
Bohemians
Rhyl
21 czerwca
Besa
Ethnikos Achnas
22 czerwca
Zhetysu Taldykorgan
Kispest Honved
22 czerwca
HB Tórshavn
Elfsborg
22 czerwca
Ekranas
Trans Narva
28 czerwca
Rhyl
Bohemians
28 czerwca
Elfsborg
HB Tórshavn
28 czerwca
Trans Narva
Ekranas
28 czerwca
Ethnikos Achnas
Besa
28 czerwca
Renova
Rijeka
28 czerwca
Nitra
FK Neftchi
28 czerwca
Lok.Tbilisi
Etzella Ettelbruck
28 czerwca
Tiraspol
FC MIKA
28 czerwca
Grbalj Radanovici
Celik Zenica
28 czerwca
Kispest Honved
Zhetysu Taldykorgan
28 czerwca
Gorica
Hibernians
29 czerwca
Shakhtyor Soligorsk
Cracovia Kraków
29 czerwca
Turku PS
Lisburn
29 czerwca
Fylkir
FK Riga
Kolejka 2
05 lipca
Saturn Ramenskoye
Etzella Ettelbruck
05 lipca
Teplice
Kispest Honved
05 lipca
Sturm Graz
Shakhtyor Soligorsk
05 lipca
Grasshoppers
Besa
05 lipca
Grbalj Radanovici
Sivasspor
05 lipca
Chernomorets Burgas Burgas
Gorica
05 lipca
Tiraspol
Tavria
05 lipca
Germinal B.
FK Neftchi
06 lipca
Ekranas
Rosenborg
06 lipca
Hibernian
Elfsborg
06 lipca
OFK Belgrad
Panionios
06 lipca
FK Riga
Bohemians
06 lipca
Turku PS
OB
06 lipca
Renova
Bnei Sachnin
12 lipca
Elfsborg
Hibernian
12 lipca
Besa
Grasshoppers
12 lipca
Kispest Honved
Teplice
12 lipca
FK Neftchi
Germinal B.
12 lipca
Bnei Sachnin
Renova
12 lipca
Gorica
Chernomorets Burgas Burgas
12 lipca
Bohemians
FK Riga
13 lipca
Rosenborg
Ekranas
13 lipca
Shakhtyor Soligorsk
Sturm Graz
13 lipca
OB
Turku PS
13 lipca
Tavria
Tiraspol
13 lipca
Etzella Ettelbruck
Saturn Ramenskoye
13 lipca
Panionios
OFK Belgrad
13 lipca
Sivasspor
Grbalj Radanovici
Kolejka 3
19 lipca
Elfsborg
FK Riga
19 lipca
Saturn Ramenskoye
VfB Stuttgart
19 lipca
Grasshoppers
Chernomorets Burgas Burgas
19 lipca
FK Neftchi
FC Vaslui
19 lipca
Sturm Graz
Kispest Honved
19 lipca
Rennes
Tavria
19 lipca
Bnei Sachnin
D.La Coruna
19 lipca
NAC Breda
Rosenborg
19 lipca
OB
Aston Villa
20 lipca
Sivasspor
Braga
20 lipca
Panionios
SSC Napoli
26 lipca
SSC Napoli
Panionios
26 lipca
Tavria
Rennes
26 lipca
Aston Villa
OB
26 lipca
FC Vaslui
FK Neftchi
26 lipca
Chernomorets Burgas Burgas
Grasshoppers
26 lipca
Kispest Honved
Sturm Graz
26 lipca
Braga
Sivasspor
26 lipca
D.La Coruna
Bnei Sachnin
27 lipca
Rosenborg
NAC Breda
27 lipca
FK Riga
Elfsborg
27 lipca
VfB Stuttgart
Saturn Ramenskoye
Kupon
0
Zapisz kupon