Pokaż menu wyników
Ukryj menu wyników

ConIFA World Football Cup Grp. A 2018

Kolejka 1
31 maja
Isle of Man
Cascadia
1: 1.55
X: 3.50
2: 5.50
31 maja
Barawa
Tamil Eelam
1: 1.80
X: 3.50
2: 3.60
Kolejka 2
02 czerwca
Barawa
Cascadia
1: 2.30
X: 3.75
2: 2.55
02 czerwca
Isle of Man
Tamil Eelam
1: 1.08
X: 10.00
2: 14.00
Kolejka 3
03 czerwca
Barawa
Isle of Man
03 czerwca
Tamil Eelam
Cascadia

ConIFA World Football Cup Grp. B 2018

Kolejka 1
31 maja
Abkhazia
Tibet
1: 1.01
X: 15.00
2: 19.00
31 maja
Northern Cyprus
Felvidek
31 maja
Northern Cyprus
Karpatalya
1: 2.10
X: 3.20
2: 3.10
Kolejka 2
02 czerwca
Abkhazia
Felvidek
02 czerwca
Northern Cyprus
Tibet
1: 1.15
X: 5.50
2: 15.00
02 czerwca
Abkhazia
Karpatalya
1: 1.52
X: 4.20
2: 5.00
Kolejka 3
03 czerwca
Abkhazia
Northern Cyprus
03 czerwca
Felvidek
Tibet
03 czerwca
Karpatalya
Tibet

ConIFA World Football Cup Grp. C 2018

Kolejka 1
31 maja
Szekely Land
Tuvalu
1: 1.02
X: 13.00
2: 19.00
31 maja
Padania
Matabeleland
1: 1.18
X: 5.65
2: 10.00
Kolejka 2
02 czerwca
Szekely Land
Matabeleland
1: 1.08
X: 10.00
2: 14.00
02 czerwca
Padania
Tuvalu
1: 1.04
X: 12.00
2: 19.00
Kolejka 3
03 czerwca
Tuvalu
Matabeleland
03 czerwca
Padania
Szekely Land

ConIFA World Football Cup Grp. D 2018

Kolejka 1
31 maja
United Koreans of Japan
Western Armenia
1: 2.25
X: 3.40
2: 2.60
31 maja
Panjab
Kabylia
1: 1.10
X: 8.00
2: 12.00
Kolejka 2
02 czerwca
United Koreans of Japan
Kabylia
1: 6.06
X: 3.90
2: 1.45
02 czerwca
Panjab
Western Armenia
1: 1.48
X: 5.00
2: 3.95
Kolejka 3
03 czerwca
Western Armenia
Kabylia
03 czerwca
Panjab
United Koreans of Japan

ConIFA World Football Cup Final Stage 2018

Kolejka ćwierćfinały
05 czerwca
Barawa
Northern Cyprus
05 czerwca
Padania
Panjab
05 czerwca
Cascadia
Karpatalya
05 czerwca
Szekely Land
Western Armenia
Kolejka pófinały
07 czerwca
Northern Cyprus
Padania
07 czerwca
Karpatalya
Szekely Land
1: 1.90
X: 4.35
2: 2.80
Kolejka trzecie miejsce
09 czerwca
Padania
Szekely Land
Kolejka finał
09 czerwca
Northern Cyprus
Karpatalya

ConIFA World Football Cup Placement Matches 2018

Kolejka 9
05 czerwca
Isle of Man
Tibet
05 czerwca
Tamil Eelam
Abkhazia
05 czerwca
Matabeleland
Kabylia
05 czerwca
Tuvalu
United Koreans of Japan
05 czerwca
London Turkish All-Stars
Tibet
07 czerwca
Tibet
Kabylia
1: 1.80
X: 4.50
2: 3.00
07 czerwca
Abkhazia
United Koreans of Japan
1: 1.90
X: 4.35
2: 2.80
Kolejka 13
07 czerwca
Tamil Eelam
Tuvalu
1: 2.10
X: 4.20
2: 2.50
07 czerwca
Matabeleland
Chagos Islands
Kolejka 15
09 czerwca
Chagos Islands
Tuvalu
Kolejka Półfinał 5. miejsce
07 czerwca
Barawa
Panjab
07 czerwca
Cascadia
Western Armenia
1: 2.65
X: 4.35
2: 2.00
Kolejka 7. miejsce
09 czerwca
Barawa
Western Armenia
Kolejka 5. miejsce
09 czerwca
Panjab
Cascadia
Kolejka 13. miejsce
09 czerwca
Matabeleland
Tamil Eelam
Kolejka 11. miejsce
09 czerwca
Tibet
United Koreans of Japan
1: 5.00
X: 3.95
2: 1.48
Kolejka 9. miejsce
09 czerwca
Kabylia
Abkhazia
Kupon
0
Zapisz kupon