Pokaż menu wyników
Ukryj menu wyników

Kwalifikacje Grupa A 2017/2018

Kolejka 1
09 czerwca
Sudan
Madagaskar
1: 1.45
X: 3.70
2: 6.61
10 czerwca
Senegal
Ecuatorial Guinea
1: 1.27
X: 4.80
2: 8.67
Kolejka 2
07 września
Ecuatorial Guinea
Sudan
07 września
Madagaskar
Senegal
Kolejka 3
10 października
Senegal
Sudan
10 października
Ecuatorial Guinea
Madagaskar
Kolejka 4
13 października
Sudan
Senegal
13 października
Madagaskar
Ecuatorial Guinea
Kolejka 5
16 listopada
Ecuatorial Guinea
Senegal
16 listopada
Madagaskar
Sudan
Kolejka 6
22 marca
Sudan
Ecuatorial Guinea
22 marca
Senegal
Madagaskar

Kwalifikacje Grupa B 2017/2018

Kolejka 1
10 czerwca
Kamerun
Maroko
1: 1.80
X: 3.20
2: 4.11
10 czerwca
Malawi
Komory
1: 2.07
X: 2.90
2: 3.53
Kolejka 2
07 września
Maroko
Malawi
07 września
Komory
Kamerun
Kolejka 3
10 października
Kamerun
Malawi
10 października
Maroko
Komory
Kolejka 4
13 października
Malawi
Kamerun
13 października
Komory
Maroko
Kolejka 5
16 listopada
Maroko
Kamerun
16 listopada
Komory
Malawi
Kolejka 6
22 marca
Malawi
Maroko
22 marca
Kamerun
Komory

Kwalifikacje Grupa C 2017/2018

Kolejka 1
10 czerwca
Mali
Gabon
1: 1.63
X: 3.10
2: 5.71
10 czerwca
Burundi
South Sudan
1: 1.34
X: 4.10
2: 8.27
Kolejka 2
07 września
Gabon
Burundi
07 września
South Sudan
Mali
Kolejka 3
10 października
Mali
Burundi
10 października
Gabon
South Sudan
Kolejka 4
13 października
Burundi
Mali
13 października
South Sudan
Gabon
Kolejka 5
16 listopada
Gabon
Mali
16 listopada
South Sudan
Burundi
Kolejka 6
22 marca
Burundi
Gabon
22 marca
Mali
South Sudan

Kwalifikacje Grupa D 2017/2018

Kolejka 1
11 czerwca
Benin
Gambia
1: 1.48
X: 4.00
2: 5.39
11 czerwca
Algieria
Togo
1: 1.18
X: 6.30
2: 9.53
Kolejka 2
07 września
Togo
Benin
07 września
Gambia
Algieria
Kolejka 3
10 października
Togo
Gambia
10 października
Algieria
Benin
Kolejka 4
10 września
Gambia
Togo
13 października
Benin
Algieria
Kolejka 5
12 października
Gambia
Benin
16 listopada
Togo
Algieria
Kolejka 6
22 marca
Benin
Togo
22 marca
Algieria
Gambia

Kwalifikacje Grupa E 2017/2018

Kolejka 1
09 czerwca
Libia
Seszele
1: 1.12
X: 6.30
2: 19.00
10 czerwca
Nigeria
Afryka Południowa
1: 1.60
X: 3.50
2: 6.50
Kolejka 2
07 września
Afryka Południowa
Libia
07 września
Seszele
Nigeria
Kolejka 3
10 października
Nigeria
Libia
10 października
Afryka Południowa
Seszele
Kolejka 4
13 października
Libia
Nigeria
13 października
Seszele
Afryka Południowa
Kolejka 5
16 listopada
Afryka Południowa
Nigeria
16 listopada
Seszele
Libia
Kolejka 6
22 marca
Libia
Afryka Południowa
22 marca
Nigeria
Seszele

Kwalifikacje Grupa F 2017/2018

Kolejka 1
10 czerwca
Sierra Leone
Kenia
1: 2.45
X: 2.78
2: 2.91
11 czerwca
Ghana
Ethiopia
1: 1.15
X: 6.50
2: 11.40
Kolejka 2
07 września
Ethiopia
Sierra Leone
07 września
Kenia
Ghana
Kolejka 3
10 października
Ghana
Sierra Leone
10 października
Ethiopia
Kenia
Kolejka 4
13 października
Sierra Leone
Ghana
13 października
Kenia
Ethiopia
Kolejka 5
16 listopada
Ethiopia
Ghana
16 listopada
Kenia
Sierra Leone
Kolejka 6
22 marca
Sierra Leone
Ethiopia
22 marca
Ghana
Kenia

Kwalifikacje Grupa G 2017/2018

Kolejka 1
10 czerwca
RD Kongo
Kongo
1: 1.45
X: 4.00
2: 6.80
11 czerwca
Zimbabwe
Liberia
1: 1.50
X: 3.80
2: 5.52
Kolejka 2
07 września
Kongo
Zimbabwe
07 września
Liberia
RD Kongo
Kolejka 3
10 października
RD Kongo
Zimbabwe
10 października
Kongo
Liberia
Kolejka 4
13 października
Zimbabwe
RD Kongo
13 października
Liberia
Kongo
Kolejka 5
16 listopada
Liberia
Zimbabwe
16 listopada
Kongo
RD Kongo
Kolejka 6
22 marca
Zimbabwe
Kongo
22 marca
RD Kongo
Liberia

Kwalifikacje Grupa H 2017/2018

Kolejka 1
10 czerwca
Wybrzeże Kości Słoniowej
Gwinea
1: 1.44
X: 3.85
2: 6.37
11 czerwca
Central African Rep.
Rwanda
1: 1.75
X: 3.25
2: 4.31
Kolejka 2
07 września
Gwinea
Central African Rep.
07 września
Rwanda
Wybrzeże Kości Słoniowej
Kolejka 3
10 października
Gwinea
Rwanda
10 października
Wybrzeże Kości Słoniowej
Central African Rep.
Kolejka 4
13 października
Rwanda
Gwinea
13 października
Central African Rep.
Wybrzeże Kości Słoniowej
Kolejka 5
16 listopada
Gwinea
Wybrzeże Kości Słoniowej
16 listopada
Rwanda
Central African Rep.
Kolejka 6
22 marca
Central African Rep.
Gwinea
22 marca
Wybrzeże Kości Słoniowej
Rwanda

Kwalifikacje Grupa I 2017/2018

Kolejka 1
10 czerwca
Burkina Faso
Angola
1: 1.85
X: 3.10
2: 3.87
10 czerwca
Botswana
Mauretania
1: 2.35
X: 2.85
2: 2.99
Kolejka 2
07 września
Angola
Botswana
07 września
Mauretania
Burkina Faso
Kolejka 3
10 października
Burkina Faso
Botswana
10 października
Angola
Mauretania
Kolejka 4
13 października
Botswana
Burkina Faso
13 października
Mauretania
Angola
Kolejka 5
16 listopada
Angola
Burkina Faso
16 listopada
Mauretania
Botswana
Kolejka 6
22 marca
Botswana
Angola
22 marca
Burkina Faso
Mauretania

Kwalifikacje Grupa J 2017/2018

Kolejka 1
10 czerwca
Niger
Swaziland
1: 1.95
X: 2.95
2: 3.86
12 czerwca
Tunezja
Egipt
1: 2.57
X: 2.90
2: 2.65
Kolejka 2
07 września
Swaziland
Tunezja
07 września
Egipt
Niger
Kolejka 3
10 października
Egipt
Swaziland
10 października
Tunezja
Niger
Kolejka 4
13 października
Niger
Tunezja
13 października
Swaziland
Egipt
Kolejka 5
16 listopada
Egipt
Tunezja
16 listopada
Swaziland
Niger
Kolejka 6
22 marca
Niger
Egipt
22 marca
Tunezja
Swaziland

Kwalifikacje Grupa K 2017/2018

Kolejka 1
10 czerwca
Zambia
Mozambik
1: 1.53
X: 3.60
2: 5.56
10 czerwca
Guinea-Bissau
Namibia
1: 2.25
X: 3.05
2: 3.30
Kolejka 2
07 września
Namibia
Zambia
07 września
Mozambik
Guinea-Bissau
Kolejka 3
10 października
Zambia
Guinea-Bissau
10 października
Mozambik
Namibia
Kolejka 4
13 października
Namibia
Mozambik
13 października
Guinea-Bissau
Zambia
Kolejka 5
16 listopada
Mozambik
Zambia
16 listopada
Namibia
Guinea-Bissau
Kolejka 6
22 marca
Zambia
Namibia
22 marca
Guinea-Bissau
Mozambik

Kwalifikacje Grupa L 2017/2018

Kolejka 1
10 czerwca
Tanzania
Lesotho
1: 1.48
X: 3.60
2: 6.34
11 czerwca
Wyspy Zielonego Przylądka
Uganda
1: 2.30
X: 2.70
2: 3.27
Kolejka 2
07 września
Uganda
Tanzania
07 września
Lesotho
Wyspy Zielonego Przylądka
Kolejka 3
10 października
Wyspy Zielonego Przylądka
Tanzania
10 października
Uganda
Lesotho
Kolejka 4
13 października
Lesotho
Uganda
13 października
Tanzania
Wyspy Zielonego Przylądka
Kolejka 5
16 listopada
Lesotho
Tanzania
16 listopada
Uganda
Wyspy Zielonego Przylądka
Kolejka 6
22 marca
Tanzania
Uganda
22 marca
Wyspy Zielonego Przylądka
Lesotho

Africa Cup of Nations Qualification Prelimina 2017/2018

Kolejka finał
22 marca
Sao Tome and Principe
Madagaskar
22 marca
Dżibuti
South Sudan
24 marca
Komory
Mauritius
26 marca
Madagaskar
Sao Tome and Principe
28 marca
South Sudan
Dżibuti
28 marca
Mauritius
Komory
Kupon
0
Zapisz kupon