Pokaż menu wyników
Ukryj menu wyników

POMOC DLA TYPERÓW: Porównanie drużyn (Head 2 Head) możliwe po kliknięciu w mecz z listy wyników.

Wyniki Chorwacja

Koniec
Rijeka
Slaven
1: 1.35
X: 4.50
2: 8.06
Koniec
Rudes
Istra Pula
1: 2.74
X: 3.10
2: 2.50
Koniec
Inter Z.
NK Lokomotiva
1: 4.25
X: 3.45
2: 1.70
Koniec
HNK Gorica
Rijeka
1: 4.52
X: 3.40
2: 1.75
Koniec
Slaven
Istra Pula
1: 1.62
X: 3.60
2: 5.21
Koniec
Rudes
Dynamo Zagrzeb
1: 12.55
X: 5.75
2: 1.20
Koniec
Hajduk Split
Osijek
1: 1.85
X: 3.60
2: 3.72
Koniec
Inter Z.
Rijeka
1: 4.59
X: 3.80
2: 1.65
Koniec
Rudes
Osijek
1: 7.05
X: 4.15
2: 1.42
Koniec
Istra Pula
Dynamo Zagrzeb
1: 8.90
X: 5.35
2: 1.25
Koniec
Slaven
HNK Gorica
1: 2.00
X: 3.30
2: 3.52
Koniec
NK Lokomotiva
Hajduk Split
1: 2.45
X: 3.10
2: 2.81
26 października 18:00
Rudes
NK Lokomotiva
1: 5.43
X: 3.60
2: 1.60
27 października 15:00
Inter Z.
HNK Gorica
1: 2.55
X: 3.05
2: 2.55
27 października 17:30
Istra Pula
Osijek
1: 4.29
X: 3.35
2: 1.80
28 października 15:00
Hajduk Split
Rijeka
1: 2.55
X: 3.00
2: 2.60
28 października 17:30
Slaven
Dynamo Zagrzeb
1: 6.75
X: 4.00
2: 1.40
03 listopada 15:00
NK Lokomotiva
Istra Pula
04 listopada 15:00
HNK Gorica
Hajduk Split
04 listopada 17:30
Osijek
Dynamo Zagrzeb
05 listopada 18:00
Inter Z.
Slaven
05 listopada 20:00
Rijeka
Rudes
09 listopada 18:00
Rudes
HNK Gorica
10 listopada 15:00
Slaven
Osijek
Koniec
Sibenik
Lucko
1: 1.90
X: 3.30
2: 3.40
Koniec
Dragovoljac
NK Dugopolje
1: 2.15
X: 3.05
2: 3.02
Koniec
Medimurje
Hajduk II
1: 2.00
X: 3.25
2: 3.17
Koniec
Osijek B
Varteks
1: 2.85
X: 3.05
2: 2.25
Koniec
Solin
Dinamo Zagreb B
1: 2.68
X: 2.85
2: 2.50
Koniec
NK Zadar
NK Kustosija
1: 1.60
X: 3.65
2: 4.45
Koniec
NK Kustosija
Medimurje
1: 2.05
X: 3.20
2: 3.09
Koniec
Varteks
NK Zadar
1: 1.65
X: 3.45
2: 4.39
Koniec
Lucko
NK Radnik Sesvete
1: 2.30
X: 3.15
2: 2.69
Koniec
Dinamo Zagreb B
Osijek B
1: 1.95
X: 3.25
2: 3.30
Koniec
Hajduk II
Dragovoljac
1: 1.65
X: 3.45
2: 4.39
Koniec
Bjelo Brdo
Solin
1: 2.05
X: 3.25
2: 3.05
26 października 15:00
NK Radnik Sesvete
NK Dugopolje
26 października 15:00
Dragovoljac
NK Kustosija
26 października 17:30
Medimurje
Varteks
27 października 13:00
Sibenik
Hajduk II
27 października 15:00
NK Zadar
Dinamo Zagreb B
28 października 15:00
Bjelo Brdo
Lucko
28 października 15:00
Solin
03 listopada 13:00
NK Dugopolje
Bjelo Brdo
03 listopada 14:00
NK Zadar
03 listopada 14:00
Lucko
Solin
03 listopada 14:00
NK Kustosija
Sibenik
03 listopada 14:00
Varteks
Dragovoljac
30 października 17:00
NK Zadar
NK Lokomotiva
31 października 14:00
NK Zelina
Dynamo Zagrzeb
31 października 14:00
Sibenik
Hajduk Split
31 października 14:00
Marsonia
Slaven
31 października 14:00
Vinogradar
Jadran LP
31 października 14:00
Osijek
31 października 14:00
Inter Z.
Istra Pula
31 października 19:00
Varteks
Rijeka
Koniec
Dynamo Zagrzeb
Rijeka
Kupon
0
Zapisz kupon