Pokaż menu wyników
Ukryj menu wyników

1st Preliminary Round

Kolejka
18 sierpnia
Hay Al Arab
Aigle Noir
18 sierpnia
Singida Big Stars
JKU FC
19 sierpnia
Bendel Insurance
ASO Chlef
19 sierpnia
Gaborone United
Elgeco Plus
19 sierpnia
Kakamega H. Boys
Al Hilal
19 sierpnia
Haidob En Nahud
Al Merreikh Juba
19 sierpnia
Arta / SIHD
Horseed
19 sierpnia
Sekhukhune United
Young Buffaloes
19 sierpnia
Ferroviário Maputo
Belle Lumière
19 sierpnia
Cano Sport
FC MUZA
19 sierpnia
Milo
Dreams FC
19 sierpnia
Kara
AFAD
19 sierpnia
AC Douane
CO Coyah
20 sierpnia
Bahardar
Azam FC
1: 3.10
X: 2.90
2: 2.46
20 sierpnia
Olympique de Beja
Abu Salim
1: 1.37
X: 4.65
2: 8.15
20 sierpnia
Watanga
Stade Malien Bamako
20 sierpnia
Casa Sport
Etoile Filante
20 sierpnia
Académica do Lobito
La Passe
20 sierpnia
FUS Rabat
Loto Popo
1: 1.08
X: 8.60
2: 29.00
25 sierpnia
Young Buffaloes
Sekhukhune United
24 sierpnia
Horseed
Arta / SIHD
1: 3.35
X: 3.85
2: 1.96
25 sierpnia
Aigle Noir
Hay Al Arab
25 sierpnia
Azam FC
Bahardar
1: 1.34
X: 4.65
2: 9.35
26 sierpnia
ASO Chlef
Bendel Insurance
1: 1.87
X: 3.70
2: 3.80
27 sierpnia
Douanes Niamey
Kallon
26 sierpnia
CO Coyah
AC Douane
26 sierpnia
Stade Malien Bamako
Watanga
26 sierpnia
Al Merreikh Juba
Haidob En Nahud
26 sierpnia
La Passe
Académica do Lobito
26 sierpnia
AFAD
Kara
26 sierpnia
Belle Lumière
Ferroviário Maputo
27 sierpnia
Elgeco Plus
Gaborone United
27 sierpnia
Dreams FC
Milo
1: 1.72
X: 3.50
2: 4.90
27 sierpnia
Loto Popo
FUS Rabat
27 sierpnia
Al Hilal
Kakamega H. Boys
27 sierpnia
FC MUZA
Cano Sport
27 sierpnia
Abu Salim
Olympique de Beja
27 sierpnia
JKU FC
Singida Big Stars
1: 4.35
X: 3.85
2: 1.72
27 sierpnia
Etoile Filante
Casa Sport
01 września
Kallon
Douanes Niamey

2nd Preliminary Round

Kolejka
15 września
CO Coyah
AFAD
15 września
Dreams FC
Kallon
1: 1.42
X: 4.15
2: 8.00
16 września
Ferroviário Maputo
Sagrada Esperança
1: 2.40
X: 3.60
2: 2.40
16 września
Gaborone United
SuperSport United
16 września
Bendel Insurance
RSB Berkane
16 września
Arta / SIHD
Zamalek SC
16 września
Sekhukhune United
Saint Eloi Lupopo
17 września
Singida Big Stars
Future FC
1: 2.66
X: 2.96
2: 2.72
17 września
Bahardar
Club Africain
1: 3.60
X: 3.15
2: 2.11
17 września
Abu Salim
KCCA FC
17 września
Stade Malien Bamako
Aigle Noir
17 września
Al Merreikh Juba
Académica do Lobito
17 września
Etoile Filante
Rivers United FC
17 września
FC MUZA
Diables Noirs
1: 1.74
X: 3.50
2: 4.75
23 września
FUS Rabat
USM Alger
1: 2.09
X: 3.05
2: 3.80
24 września
Al Hilal
Rayon Sports
1: 1.04
X: 14.25
2: 33.00
29 września
SuperSport United
Gaborone United
1: 1.25
X: 5.00
2: 15.00
29 września
Aigle Noir
Stade Malien Bamako
29 września
RSB Berkane
Bendel Insurance
1: 1.15
X: 7.00
2: 17.50
30 września
KCCA FC
Abu Salim
1: 1.87
X: 3.60
2: 3.85
30 września
Rayon Sports
Al Hilal
30 września
Sagrada Esperança
Ferroviário Maputo
30 września
AFAD
CO Coyah
1: 1.75
X: 3.30
2: 4.85
30 września
Kallon
Dreams FC
30 września
Zamalek SC
Arta / SIHD
1: 1.10
X: 8.75
2: 20.00
01 października
Future FC
Singida Big Stars
1: 1.50
X: 3.70
2: 7.50
01 października
Club Africain
Bahardar
1: 1.22
X: 5.65
2: 13.25
01 października
Diables Noirs
FC MUZA
01 października
Académica do Lobito
Al Merreikh Juba
01 października
USM Alger
FUS Rabat
1: 2.35
X: 3.00
2: 3.20
01 października
Rivers United FC
Etoile Filante
1: 1.37
X: 4.35
2: 8.95
01 października
Saint Eloi Lupopo
Sekhukhune United

Group A

Kolejka 1
26 listopada
Future FC
SuperSport United
1: 1.61
X: 3.50
2: 5.00
26 listopada
USM Alger
Al Hilal
1: 1.40
X: 4.15
2: 6.50
Kolejka 2
03 grudnia
SuperSport United
USM Alger
1: 1.95
X: 3.30
2: 3.40
03 grudnia
Al Hilal
Future FC
1: 2.60
X: 2.87
2: 2.62
Kolejka 3
10 grudnia
Al Hilal
SuperSport United
1: 2.10
X: 3.30
2: 3.00
10 grudnia
USM Alger
Future FC
1: 1.80
X: 3.10
2: 4.20
Kolejka 4
20 grudnia
Future FC
USM Alger
1: 1.90
X: 3.20
2: 4.15
20 grudnia
SuperSport United
Al Hilal
1: 1.78
X: 3.45
2: 4.40
Kolejka 5
25 lutego
Al Hilal
USM Alger
1: 2.40
X: 2.90
2: 2.90
25 lutego
SuperSport United
Future FC
1: 2.40
X: 2.85
2: 2.90
Kolejka 6
03 marca
USM Alger
SuperSport United
1: 1.45
X: 3.50
2: 7.60
03 marca
Future FC
Al Hilal
1: 1.80
X: 3.10
2: 4.10

Group C

Kolejka 1
26 listopada
Club Africain
Dreams FC
1: 1.28
X: 4.90
2: 8.00
26 listopada
Rivers United FC
Académica do Lobito
1: 1.64
X: 3.45
2: 5.60
Kolejka 2
03 grudnia
Dreams FC
Rivers United FC
1: 2.15
X: 2.88
2: 3.70
03 grudnia
Académica do Lobito
Club Africain
1: 2.60
X: 3.10
2: 2.45
Kolejka 3
10 grudnia
Rivers United FC
Club Africain
1: 2.58
X: 2.82
2: 2.95
10 grudnia
Académica do Lobito
Dreams FC
1: 2.25
X: 3.10
2: 2.90
Kolejka 4
20 grudnia
Dreams FC
Académica do Lobito
1: 1.57
X: 3.60
2: 5.00
20 grudnia
Club Africain
Rivers United FC
1: 1.35
X: 4.15
2: 10.00
Kolejka 5
25 lutego
Académica do Lobito
Rivers United FC
1: 3.30
X: 3.40
2: 2.08
25 lutego
Dreams FC
Club Africain
1: 2.25
X: 3.00
2: 3.10
Kolejka 6
03 marca
Rivers United FC
Dreams FC
1: 2.05
X: 3.35
2: 3.35
03 marca
Club Africain
Académica do Lobito

Group B

Kolejka 1
26 listopada
Zamalek SC
Abu Salim
1: 1.35
X: 4.00
2: 8.50
26 listopada
Sagrada Esperança
CO Coyah
Kolejka 2
03 grudnia
Abu Salim
Sagrada Esperança
1: 2.37
X: 2.87
2: 2.87
03 grudnia
CO Coyah
Zamalek SC
1: 7.50
X: 4.85
2: 1.35
Kolejka 3
09 grudnia
Zamalek SC
Sagrada Esperança
1: 1.28
X: 5.00
2: 10.00
10 grudnia
Abu Salim
CO Coyah
1: 1.70
X: 3.35
2: 4.40
Kolejka 4
20 grudnia
Sagrada Esperança
Zamalek SC
1: 3.10
X: 2.90
2: 2.44
20 grudnia
CO Coyah
Abu Salim
1: 4.20
X: 3.05
2: 1.95
Kolejka 5
25 lutego
Abu Salim
Zamalek SC
1: 5.20
X: 3.25
2: 1.64
25 lutego
CO Coyah
Sagrada Esperança
Kolejka 6
03 marca
Zamalek SC
CO Coyah
03 marca
Sagrada Esperança
Abu Salim
1: 1.90
X: 3.00
2: 3.90

Group D

Kolejka 1
26 listopada
Diables Noirs
Stade Malien Bamako
1: 2.23
X: 2.89
2: 2.98
26 listopada
RSB Berkane
Sekhukhune United
1: 1.28
X: 4.60
2: 9.00
Kolejka 2
03 grudnia
Stade Malien Bamako
RSB Berkane
1: 2.50
X: 2.87
2: 2.80
03 grudnia
Sekhukhune United
Diables Noirs
1: 1.72
X: 3.20
2: 4.50
Kolejka 3
10 grudnia
Sekhukhune United
Stade Malien Bamako
1: 1.80
X: 3.30
2: 3.80
10 grudnia
RSB Berkane
Diables Noirs
1: 1.16
X: 5.65
2: 14.65
Kolejka 4
20 grudnia
Diables Noirs
RSB Berkane
1: 4.35
X: 3.30
2: 1.82
20 grudnia
Stade Malien Bamako
Sekhukhune United
1: 1.85
X: 3.10
2: 4.00
Kolejka 5
25 lutego
Sekhukhune United
RSB Berkane
1: 3.75
X: 3.15
2: 1.90
25 lutego
Stade Malien Bamako
Diables Noirs
Kolejka 6
03 marca
RSB Berkane
Stade Malien Bamako
1: 1.56
X: 3.75
2: 5.90
03 marca
Diables Noirs
Sekhukhune United
1: 2.33
X: 3.30
2: 2.88

Quarter-finals

Kolejka
31 marca
Rivers United FC
USM Alger
1: 2.12
X: 2.94
2: 3.35
31 marca
Stade Malien Bamako
Dreams FC
1: 1.65
X: 3.55
2: 4.50
31 marca
Future FC
Zamalek SC
1: 3.20
X: 2.75
2: 2.30
31 marca
Abu Salim
RSB Berkane
1: 4.00
X: 2.80
2: 2.00
07 kwietnia
Dreams FC
Stade Malien Bamako
1: 2.00
X: 3.15
2: 3.40
07 kwietnia
Zamalek SC
Future FC
1: 1.80
X: 3.15
2: 4.20
07 kwietnia
USM Alger
Rivers United FC
1: 1.93
X: 3.65
2: 3.45
07 kwietnia
RSB Berkane
Abu Salim
1: 1.15
X: 5.40
2: 16.50

Semi-finals

Kolejka
21 kwietnia
Zamalek SC
Dreams FC
1: 1.42
X: 3.70
2: 7.20
21 kwietnia
USM Alger
RSB Berkane
1: 2.03
X: 2.90
2: 3.65
28 kwietnia
Dreams FC
Zamalek SC
1: 3.00
X: 2.84
2: 2.34
28 kwietnia
RSB Berkane
USM Alger
1: 1.66
X: 3.35
2: 4.85

Final

Kolejka
12 maja
RSB Berkane
Zamalek SC
1: 2.07
X: 2.75
2: 3.80
19 maja
Zamalek SC
RSB Berkane
1: 1.96
X: 3.00
2: 3.75
Kupon
Dodaj nowe zdarzenie ręcznie ?
Dodaj nowy typ z analizą ?
0
wyczyść