Pokaż menu wyników
Ukryj menu wyników

POMOC DLA TYPERÓW: Porównanie drużyn (Head 2 Head) możliwe po kliknięciu w mecz z listy wyników.

Wyniki Bułgaria

Koniec
PFC Ludogorets Razgrad
Cherno More Varna
1: 1.18
X: 7.00
2: 8.28
Koniec
Dunav Ruse
Beroe
1: 4.29
X: 3.45
2: 1.70
Koniec
Vereya
Botev Plovdiv
1: 7.13
X: 4.15
2: 1.37
Koniec
Lokomotiv Plovdiv
Etar
1: 2.15
X: 3.05
2: 3.14
Koniec
Slavia Sofia
Botev Vraca
1: 1.90
X: 3.15
2: 3.74
Koniec
Cherno More Varna
Vereya
1: 1.22
X: 4.90
2: 11.45
Koniec
Botev Plovdiv
Dunav Ruse
1: 1.45
X: 4.00
2: 5.83
Koniec
Septemvri Sofia
PFC CSKA-Sofia
1: 9.00
X: 5.00
2: 1.25
Koniec
Beroe
Lokomotiv Plovdiv
1: 1.65
X: 3.70
2: 4.26
Koniec
Etar
Vitosha Bistrica
1: 1.55
X: 3.55
2: 5.43
Koniec
Botev Vraca
PFC Ludogorets Razgrad
1: 7.61
X: 4.75
2: 1.30
Koniec
Levski Sofia
Slavia Sofia
1: 1.28
X: 4.70
2: 11.00
19 października 19:00
Vereya
Botev Vraca
1: 3.30
X: 3.25
2: 2.00
20 października 14:00
Slavia Sofia
Septemvri Sofia
1: 1.52
X: 4.00
2: 5.20
20 października 16:15
Botev Plovdiv
Cherno More Varna
1: 1.85
X: 3.50
2: 3.65
20 października 19:00
PFC Ludogorets Razgrad
Levski Sofia
1: 1.70
X: 3.60
2: 4.30
21 października 16:30
Dunav Ruse
Lokomotiv Plovdiv
1: 3.30
X: 3.15
2: 2.10
21 października 19:00
PFC CSKA-Sofia
Etar
1: 1.28
X: 5.40
2: 7.50
22 października 19:00
Vitosha Bistrica
Beroe
1: 5.80
X: 4.20
2: 1.45
26 października 16:30
Cherno More Varna
Dunav Ruse
26 października 18:45
Levski Sofia
Vereya
27 października 11:30
Lokomotiv Plovdiv
Vitosha Bistrica
27 października 14:00
Beroe
PFC CSKA-Sofia
27 października 16:30
Botev Vraca
Botev Plovdiv
Koniec
Chernomorets Balchik
Botev Galabovo
Koniec
Montana
Arda Kardzhali
1: 1.70
X: 3.35
2: 4.00
Koniec
Ludogorets Razgrad II
Chernomorets Pomorie
1: 2.25
X: 3.35
2: 2.50
Koniec
Lokomotiv Gorna Oryahovitsa
Strumska Slava
1: 1.90
X: 3.30
2: 3.40
Koniec
Arda Kardzhali
Ludogorets Razgrad II
Koniec
Botev Galabovo
Montana
Koniec
Kariana Erden
Chernomorets Balchik
Koniec
Strumska Slava
Lokomotiv Sofia
Koniec
Botev Lukovit
Lokomotiv Gorna Oryahovitsa
1: 1.65
X: 3.75
2: 3.99
Koniec
Pirin 1922
Nesebar
Koniec
Chernomorets Pomorie
Dobrudzha Dobrich
Koniec
CSKA 1948
Sofia 2010
1: 2.81
X: 3.00
2: 2.30
20 października 15:00
Lokomotiv Sofia
Botev Lukovit
20 października 15:00
Lokomotiv Gorna Oryahovitsa
Pirin 1922
20 października 15:00
Chernomorets Balchik
Strumska Slava
20 października 15:00
Sofia 2010
Chernomorets Pomorie
20 października 15:00
Nesebar
CSKA 1948
20 października 17:00
Montana
Kariana Erden
21 października 14:00
Dobrudzha Dobrich
Arda Kardzhali
21 października 15:00
Ludogorets Razgrad II
Botev Galabovo
26 października 17:30
CSKA 1948
Chernomorets Pomorie
27 października 15:00
Pirin 1922
Lokomotiv Sofia
27 października 15:00
Strumska Slava
Montana
27 października 15:00
Botev Galabovo
Dobrudzha Dobrich
Koniec
Strumska Slava
Sofia 2010
1: 3.60
X: 3.60
2: 1.80
Koniec
Dobrudzha Dobrich
Lokomotiv Sofia
1: 2.62
X: 3.15
2: 2.50
Po karnych
Botev Galabovo
Vitosha Bistrica
1: 3.70
X: 3.45
2: 1.85
Koniec
Botev Lukovit
Etar
1: 3.55
X: 3.60
2: 1.85
Koniec
Montana
PFC CSKA-Sofia
1: 5.43
X: 4.70
2: 1.40
Koniec
Arda Kardzhali
Cherno More Varna
1: 3.75
X: 3.85
2: 1.75
Koniec
Nesebar
PFC Ludogorets Razgrad
1: 13.52
X: 9.75
2: 1.07
Po karnych
Lokomotiv Gorna Oryahovitsa
Dunav Ruse
1: 3.51
X: 3.70
2: 1.80
Koniec
Chernomorets Balchik
Botev Vraca
1: 3.15
X: 3.40
2: 2.00
Koniec
CSKA 1948
Botev Plovdiv
1: 4.77
X: 3.90
2: 1.55
Po karnych
Spartak Varna
Vereya
1: 3.88
X: 4.80
2: 1.55
Koniec
Pirin 1922
Slavia Sofia
1: 4.85
X: 3.85
2: 1.55
30 października 16:30
Dunav Ruse
Lokomotiv Plovdiv
30 października 18:00
PFC CSKA-Sofia
Vitosha Bistrica
31 października 13:00
Strumska Slava
Chernomorets Balchik
31 października 13:00
Lokomotiv Sofia
Septemvri Sofia
31 października 15:00
Cherno More Varna
Levski Sofia
31 października 17:00
Etar
Vereya
31 października 18:00
PFC Ludogorets Razgrad
Slavia Sofia
01 listopada 18:00
Beroe
Botev Plovdiv
Koniec
Chernomorets Burgas U19
Spartak Varna U19
Koniec
Vidima-Rakovski U19
CSKA Sofia U19
Koniec
Cherno More Varna U19
Velbujd Kyustendil U19
Koniec
Botev Plovdiv U19
Chavdar Etropole U19
Koniec
Litex Lovech U19
Slavia Sofia U19
Koniec
Slavia Sofia U19
Levski Sofia U19
Koniec
Botev Vratsa U19
Litex Lovech U19
Koniec
Chavdar Etropole U19
Pirin Blagoevgrad U19
Koniec
Lyubimets U19
Cherno More Varna U19
Koniec
Spartak Varna U19
Vidima-Rakovski U19
Koniec
Lokomotiv Sofia U19
Chernomorets Burgas U19
Koniec
Velbujd Kyustendil U19
Botev Plovdiv U19
Koniec
PFC Ludogorets Razgrad
Slavia Sofia
1: 1.15
X: 6.50
2: 11.40
Koniec
Dunav Ruse
Sofia 2010
1: 2.00
X: 3.15
2: 3.41
Po karnych
Vitosha Bistrica
Lokomotiv Sofia
1: 3.09
X: 3.10
2: 2.15
Kupon
0
Zapisz kupon