Porównanie drużyn Rotherham United vs Gillingham
Porównaj Rotherham United i Gillingham: sprawdź dostępne statystyki, formę oraz ostatnie wyniki obu drużyn.
Rotherham United vs Gillingham – bilans H2H
- 138
- 307
- Zwycięstwa24
- Porażki42
- 138
- 307
- Zwycięstwa34
- Porażki43
| Bilans wg stadionu | Mecze | 138 | 307 | Remisy |
|---|---|---|---|---|
| AESSEAL New York Stadium | 6 | 2 | 4 | 0 |
| MEMS Priestfield Stadium | 9 | 3 | 4 | 2 |
| Star Meadow Sports Club | 1 | 1 | 0 | 0 |
| New York Stadium | 2 | 1 | 1 | 0 |
| Don Valley Stadium | 2 | 1 | 1 | 0 |
Rotherham United – forma i statystyki
- 6 Mecze
- 1 Zwycięstwa (16.67%)
- 2 Remisy (33.33%)
- 3 Porażki (50.00%)
- 4 Bramki strzelone (0.67/mecz)
- 11 Bramki stracone (1.83/mecz)
- 4 Under 2.5 (66.67%)
- 2 Over 2.5 (33.33%)
- 3.19 xG strzelone (0.80/mecz)
- 4.87 xG stracone (1.22/mecz)
- 3 Mecze (50.00%)
- 0 Zwycięstwa (0.00%)
- 1 Remisy (33.33%)
- 2 Porażki (66.67%)
- 2 Bramki strzelone (0.67/mecz)
- 9 Bramki stracone (3.00/mecz)
- 1 Under 2.5 (33.33%)
- 2 Over 2.5 (66.67%)
- 3 Mecze (50.00%)
- 1 Zwycięstwa (33.33%)
- 1 Remisy (33.33%)
- 1 Porażki (33.33%)
- 2 Bramki strzelone (0.67/mecz)
- 2 Bramki stracone (0.67/mecz)
- 3 Under 2.5 (100.00%)
- 0 Over 2.5 (0.00%)
Przewidywany skład
Kompletny, potwierdzony przewidywany skład drużyny Rotherham United nie jest obecnie dostępny w danych SML dla tego meczu.
Ostatnie mecze Rotherham United
| Data | Mecz | Wynik |
|---|---|---|
| 10-10 16:00 | Rotherham United – Gillingham | 1-4 |
| 06-10 20:00 | Rotherham United – Bradford City | 0-4 |
| 03-10 16:00 | Exeter City – Rotherham United | 1-0 |
| 26-09 16:00 | Rotherham United – Crewe Alexandra | 1-1 |
| 22-09 20:00 | York City – Rotherham United | 1-1 |
| 19-09 16:00 | Northampton Town – Rotherham United | 0-1 |
| 12-09 16:00 | Rotherham United – Salford City | 3-3 |
| 05-09 16:00 | Bristol Rovers – Rotherham United | 1-0 |
| 01-09 20:45 | Tranmere Rovers – Rotherham United | 2-2 |
| 29-08 14:00 | Rotherham United – Chesterfield | 2-1 |
Gillingham – forma i statystyki
- 6 Mecze
- 3 Zwycięstwa (50.00%)
- 1 Remisy (16.67%)
- 2 Porażki (33.33%)
- 10 Bramki strzelone (1.67/mecz)
- 8 Bramki stracone (1.33/mecz)
- 2 Under 2.5 (33.33%)
- 4 Over 2.5 (66.67%)
- 6.14 xG strzelone (1.23/mecz)
- 6.51 xG stracone (1.30/mecz)
- 4 Mecze (66.67%)
- 2 Zwycięstwa (50.00%)
- 1 Remisy (25.00%)
- 1 Porażki (25.00%)
- 6 Bramki strzelone (1.50/mecz)
- 4 Bramki stracone (1.00/mecz)
- 2 Under 2.5 (50.00%)
- 2 Over 2.5 (50.00%)
- 2 Mecze (33.33%)
- 1 Zwycięstwa (50.00%)
- 0 Remisy (0.00%)
- 1 Porażki (50.00%)
- 4 Bramki strzelone (2.00/mecz)
- 4 Bramki stracone (2.00/mecz)
- 0 Under 2.5 (0.00%)
- 2 Over 2.5 (100.00%)
Przewidywany skład
Kompletny, potwierdzony przewidywany skład drużyny Gillingham nie jest obecnie dostępny w danych SML dla tego meczu.
Ostatnie mecze Gillingham
| Data | Mecz | Wynik |
|---|---|---|
| 13-10 20:00 | Gillingham – Brighton U21 | 1-0 |
| 10-10 16:00 | Rotherham United – Gillingham | 1-4 |
| 03-10 16:00 | Gillingham – Newport County | 0-0 |
| 26-09 16:00 | York City – Gillingham | 3-0 |
| 22-09 20:00 | Gillingham – Cambridge United | 1-4 |
| 19-09 16:00 | Gillingham – Bristol Rovers | 3-0 |
| 12-09 16:00 | Gillingham – Tranmere Rovers | 2-0 |
| 05-09 16:00 | Rochdale – Gillingham | 1-4 |
| 01-09 20:45 | Chesterfield – Gillingham | 1-1 |
| 29-08 16:00 | Gillingham – Northampton Town | 1-1 |
Tabela Regular Season 2026/2027
| # | Drużyna | M | Pkt | W | R | P | Bramki | +/- | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Salford City | 10 | 19 | 6 | 1 | 3 | 15:10 | +5 | –++o++++ |
| 2 | Barnet | 8 | 18 | 5 | 3 | 0 | 20:11 | +9 | ++ooo+++ |
| 3 | Crewe Alexandra | 10 | 18 | 4 | 6 | 0 | 12:7 | +5 | oooooo++ |
| 4 | Gillingham | 10 | 16 | 4 | 4 | 2 | 15:10 | +5 | oo+++–o+ |
| 5 | York City | 9 | 15 | 4 | 3 | 2 | 17:11 | +6 | o+–o+–+o |
| 6 | Walsall | 9 | 15 | 3 | 6 | 0 | 12:6 | +6 | o+ooo+oo |
| 7 | Chesterfield | 10 | 15 | 4 | 3 | 3 | 17:14 | +3 | –oo++–+o |
| 8 | Cheltenham Town | 10 | 15 | 4 | 3 | 3 | 16:16 | 0 | o+o+o+–– |
| 9 | Bristol Rovers | 10 | 15 | 5 | 0 | 5 | 15:17 | -2 | +++––+–– |
| 10 | Rochdale | 10 | 14 | 4 | 2 | 4 | 11:12 | -1 | –+–o+++o |
| 11 | Grimsby Town | 10 | 13 | 3 | 4 | 3 | 13:11 | +2 | ooo++––– |
| 12 | Newport County | 10 | 13 | 3 | 4 | 3 | 13:12 | +1 | o––oo+o+ |
| 13 | Tranmere Rovers | 10 | 12 | 2 | 6 | 2 | 13:13 | 0 | oo+–oo–o |
| 14 | Exeter City | 10 | 12 | 3 | 3 | 4 | 6:6 | 0 | –oo–o–++ |
| 15 | Accrington Stanley | 10 | 11 | 2 | 5 | 3 | 13:14 | -1 | –o+–oo+o |
| 16 | Fleetwood Town | 10 | 11 | 2 | 5 | 3 | 10:11 | -1 | oo+o–––o |
| 17 | Swindon Town | 10 | 11 | 3 | 2 | 5 | 9:14 | -5 | –++––o–– |
| 18 | Shrewsbury Town | 10 | 11 | 3 | 2 | 5 | 9:15 | -6 | +––+oo+– |
| 19 | Colchester United | 9 | 10 | 2 | 4 | 3 | 10:13 | -3 | ++––ooo– |
| 20 | Rotherham United | 10 | 10 | 2 | 4 | 4 | 12:16 | -4 | +o–o+o–– |
| 21 | Oldham Athletic | 9 | 8 | 2 | 2 | 5 | 9:13 | -4 | –+o––––o |
| 22 | Port Vale | 8 | 8 | 2 | 2 | 4 | 4:9 | -5 | –oo––+–+ |
| 23 | Northampton Town | 8 | 7 | 1 | 4 | 3 | 4:7 | -3 | o–oo+––o |
| 24 | Crawley Town | 8 | 5 | 1 | 2 | 5 | 8:15 | -7 | –+–o–––o |
Gdzie oglądać Rotherham United – Gillingham
Źródło danych meczowych SML nie podaje potwierdzonego nadawcy telewizyjnego spotkania Rotherham United – Gillingham. Informację o transmisji sprawdź przed meczem w oficjalnych komunikatach ligi, klubów i licencjonowanych nadawców.
W danych SML nie ma potwierdzonego linku do legalnej transmisji online tego spotkania. Korzystaj wyłącznie z oficjalnych serwisów ligi, klubów lub licencjonowanych operatorów; dostępność może zależeć od kraju.
Na tej stronie są wyświetlane wyłącznie dostępne dane SML: wynik, H2H, forma i tabela. Ta sekcja nie jest transmisją wideo, a zakres danych może się zmienić.
- BUKMACHERZY.COM
- Porównanie drużyn