Porównanie drużyn Wycombe Wanderers vs Luton Town
Porównaj Wycombe Wanderers i Luton Town: sprawdź dostępne statystyki, formę oraz ostatnie wyniki obu drużyn.
Wycombe Wanderers vs Luton Town – bilans H2H
- 183
- 115
- Zwycięstwa50
- Porażki05
- 183
- 115
- Zwycięstwa45
- Porażki54
| Bilans wg stadionu | Mecze | 183 | 115 | Remisy |
|---|---|---|---|---|
| Adams Park | 9 | 5 | 0 | 4 |
| Kenilworth Road Stadium | 9 | 4 | 5 | 0 |
Wycombe Wanderers – forma i statystyki
- 6 Mecze
- 4 Zwycięstwa (66.67%)
- 1 Remisy (16.67%)
- 1 Porażki (16.67%)
- 13 Bramki strzelone (2.17/mecz)
- 10 Bramki stracone (1.67/mecz)
- 1 Under 2.5 (16.67%)
- 5 Over 2.5 (83.33%)
- 7.64 xG strzelone (1.91/mecz)
- 6.41 xG stracone (1.60/mecz)
- 4 Mecze (66.67%)
- 2 Zwycięstwa (50.00%)
- 1 Remisy (25.00%)
- 1 Porażki (25.00%)
- 9 Bramki strzelone (2.25/mecz)
- 8 Bramki stracone (2.00/mecz)
- 0 Under 2.5 (0.00%)
- 4 Over 2.5 (100.00%)
- 2 Mecze (33.33%)
- 2 Zwycięstwa (100.00%)
- 0 Remisy (0.00%)
- 0 Porażki (0.00%)
- 4 Bramki strzelone (2.00/mecz)
- 2 Bramki stracone (1.00/mecz)
- 1 Under 2.5 (50.00%)
- 1 Over 2.5 (50.00%)
Przewidywany skład
Kompletny, potwierdzony przewidywany skład drużyny Wycombe Wanderers nie jest obecnie dostępny w danych SML dla tego meczu.
Ostatnie mecze Wycombe Wanderers
| Data | Mecz | Wynik |
|---|---|---|
| 10-10 16:00 | Wycombe Wanderers – Luton Town | 1-4 |
| 06-10 20:00 | Wycombe Wanderers – Bristol Rovers | 4-1 |
| 03-10 16:00 | Bromley – Wycombe Wanderers | 0-0 |
| 26-09 16:00 | Wycombe Wanderers – Reading | 2-2 |
| 19-09 16:00 | Wigan Athletic – Wycombe Wanderers | 0-1 |
| 15-09 20:00 | Wycombe Wanderers – Chelsea U21 | 2-1 |
| 12-09 13:30 | Leyton Orient – Wycombe Wanderers | 2-3 |
| 05-09 16:00 | Wycombe Wanderers – Milton Keynes Dons | 3-3 |
| 01-09 20:45 | Wycombe Wanderers – Sheffield Wednesday | 1-2 |
| 29-08 16:00 | Stockport County – Wycombe Wanderers | 5-1 |
Luton Town – forma i statystyki
- 6 Mecze
- 2 Zwycięstwa (33.33%)
- 2 Remisy (33.33%)
- 2 Porażki (33.33%)
- 13 Bramki strzelone (2.17/mecz)
- 6 Bramki stracone (1.00/mecz)
- 3 Under 2.5 (50.00%)
- 3 Over 2.5 (50.00%)
- 7.04 xG strzelone (1.76/mecz)
- 4.43 xG stracone (1.11/mecz)
- 3 Mecze (50.00%)
- 1 Zwycięstwa (33.33%)
- 1 Remisy (33.33%)
- 1 Porażki (33.33%)
- 7 Bramki strzelone (2.33/mecz)
- 2 Bramki stracone (0.67/mecz)
- 2 Under 2.5 (66.67%)
- 1 Over 2.5 (33.33%)
- 3 Mecze (50.00%)
- 1 Zwycięstwa (33.33%)
- 1 Remisy (33.33%)
- 1 Porażki (33.33%)
- 6 Bramki strzelone (2.00/mecz)
- 4 Bramki stracone (1.33/mecz)
- 1 Under 2.5 (33.33%)
- 2 Over 2.5 (66.67%)
Przewidywany skład
Kompletny, potwierdzony przewidywany skład drużyny Luton Town nie jest obecnie dostępny w danych SML dla tego meczu.
Ostatnie mecze Luton Town
| Data | Mecz | Wynik |
|---|---|---|
| 10-10 16:00 | Wycombe Wanderers – Luton Town | 1-4 |
| 03-10 16:00 | Colchester United – Luton Town | 1-1 |
| 22-09 20:00 | Luton Town – Ipswich Town U21 | 6-0 |
| 19-09 16:00 | Luton Town – Bradford City | 0-1 |
| 10-09 21:00 | Stevenage – Luton Town | 2-1 |
| 05-09 16:00 | Luton Town – Leyton Orient | 1-1 |
| 02-09 20:45 | Luton Town – Stockport County | 2-0 |
| 30-08 16:00 | Mansfield Town – Luton Town | 5-2 |
| 27-08 20:30 | Chelsea – Luton Town | 2-0 |
| 22-08 13:30 | Luton Town – Notts County | 2-2 |
Tabela Regular Season 2026/2027
| # | Drużyna | M | Pkt | W | R | P | Bramki | +/- | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Plymouth Argyle | 10 | 19 | 6 | 1 | 3 | 18:12 | +6 | +–+++–++ |
| 2 | Bradford City | 9 | 17 | 5 | 2 | 2 | 8:5 | +3 | +––+++oo |
| 3 | Stockport County | 9 | 16 | 5 | 1 | 3 | 20:11 | +9 | –+–+–o++ |
| 4 | Huddersfield Town | 9 | 16 | 4 | 4 | 1 | 16:9 | +7 | o++oo–+o |
| 5 | Cambridge United | 9 | 16 | 4 | 4 | 1 | 14:11 | +3 | o–+o+oo+ |
| 6 | Reading | 9 | 15 | 4 | 3 | 2 | 22:11 | +11 | o++–+oo+ |
| 7 | Sheffield Wednesday | 8 | 15 | 4 | 3 | 1 | 15:8 | +7 | +–+++ooo |
| 8 | Oxford United | 7 | 14 | 4 | 2 | 1 | 15:8 | +7 | o+–++o+ |
| 9 | Stevenage | 8 | 12 | 3 | 3 | 2 | 12:8 | +4 | o–oo++–+ |
| 10 | Burton Albion | 10 | 12 | 3 | 3 | 4 | 14:16 | -2 | –+o–o+–– |
| 11 | AFC Wimbledon | 9 | 12 | 3 | 3 | 3 | 7:10 | -3 | o+–++oo– |
| 12 | Leyton Orient | 9 | 11 | 3 | 2 | 4 | 13:11 | +2 | +–+o–+–o |
| 13 | Luton Town | 8 | 11 | 3 | 2 | 3 | 16:15 | +1 | +o–+o––+ |
| 14 | Mansfield Town | 8 | 11 | 3 | 2 | 3 | 12:14 | -2 | +–+––oo+ |
| 15 | Wycombe Wanderers | 9 | 10 | 2 | 4 | 3 | 14:20 | -6 | o––o++o– |
| 16 | Doncaster Rovers | 8 | 9 | 2 | 3 | 3 | 9:9 | 0 | –ooo––++ |
| 17 | Leicester City | 8 | 9 | 2 | 3 | 3 | 10:14 | -4 | o–o+–+o– |
| 18 | Blackpool | 8 | 8 | 2 | 2 | 4 | 13:14 | -1 | o++––o–– |
| 19 | Peterborough United | 9 | 8 | 2 | 2 | 5 | 7:14 | -7 | +–o–o––+ |
| 20 | Barnsley | 8 | 8 | 2 | 2 | 4 | 8:15 | -7 | –o++––o– |
| 21 | Bromley | 8 | 8 | 2 | 2 | 4 | 9:20 | -11 | +o–––o+– |
| 22 | Notts County | 8 | 7 | 1 | 4 | 3 | 8:11 | -3 | oo+oo––– |
| 23 | Milton Keynes Dons | 8 | 6 | 0 | 6 | 2 | 9:15 | -6 | ooo–ooo– |
| 24 | Wigan Athletic | 8 | 4 | 1 | 1 | 6 | 5:13 | -8 | –––+–o–– |
Gdzie oglądać Wycombe Wanderers – Luton Town
Źródło danych meczowych SML nie podaje potwierdzonego nadawcy telewizyjnego spotkania Wycombe Wanderers – Luton Town. Informację o transmisji sprawdź przed meczem w oficjalnych komunikatach ligi, klubów i licencjonowanych nadawców.
W danych SML nie ma potwierdzonego linku do legalnej transmisji online tego spotkania. Korzystaj wyłącznie z oficjalnych serwisów ligi, klubów lub licencjonowanych operatorów; dostępność może zależeć od kraju.
Na tej stronie są wyświetlane wyłącznie dostępne dane SML: wynik, H2H, forma i tabela. Ta sekcja nie jest transmisją wideo, a zakres danych może się zmienić.
- BUKMACHERZY.COM
- Porównanie drużyn