Porównanie drużyn York City vs Northampton Town
Porównaj York City i Northampton Town: sprawdź dostępne statystyki, formę oraz ostatnie wyniki obu drużyn.
York City vs Northampton Town – bilans H2H
- 92
- 221
- Zwycięstwa00
- Porażki00
- 92
- 221
- Zwycięstwa11
- Porażki11
| Bilans wg stadionu | Mecze | 92 | 221 | Remisy |
|---|---|---|---|---|
| Dwight Yorke Stadium | 1 | 0 | 0 | 1 |
| Bootham Crescent | 4 | 1 | 1 | 2 |
| Sixfields Stadium | 4 | 2 | 2 | 0 |
York City – forma i statystyki
- 6 Mecze
- 2 Zwycięstwa (33.33%)
- 2 Remisy (33.33%)
- 2 Porażki (33.33%)
- 10 Bramki strzelone (1.67/mecz)
- 7 Bramki stracone (1.17/mecz)
- 3 Under 2.5 (50.00%)
- 3 Over 2.5 (50.00%)
- 7.30 xG strzelone (1.82/mecz)
- 4.10 xG stracone (1.03/mecz)
- 5 Mecze (83.33%)
- 2 Zwycięstwa (40.00%)
- 2 Remisy (40.00%)
- 1 Porażki (20.00%)
- 10 Bramki strzelone (2.00/mecz)
- 5 Bramki stracone (1.00/mecz)
- 2 Under 2.5 (40.00%)
- 3 Over 2.5 (60.00%)
- 1 Mecze (16.67%)
- 0 Zwycięstwa (0.00%)
- 0 Remisy (0.00%)
- 1 Porażki (100.00%)
- 0 Bramki strzelone (0.00/mecz)
- 2 Bramki stracone (2.00/mecz)
- 1 Under 2.5 (100.00%)
- 0 Over 2.5 (0.00%)
Przewidywany skład
Kompletny, potwierdzony przewidywany skład drużyny York City nie jest obecnie dostępny w danych SML dla tego meczu.
Ostatnie mecze York City
| Data | Mecz | Wynik |
|---|---|---|
| 10-10 16:00 | York City – Northampton Town | 1-1 |
| 26-09 16:00 | York City – Gillingham | 3-0 |
| 22-09 20:00 | York City – Rotherham United | 1-1 |
| 19-09 16:00 | Chesterfield – York City | 2-0 |
| 15-09 20:00 | York City – Newcastle United U21 | 1-3 |
| 12-09 16:00 | York City – Swindon Town | 4-0 |
| 05-09 16:00 | Crewe Alexandra – York City | 1-1 |
| 01-09 20:45 | Cheltenham Town – York City | 3-2 |
| 29-08 16:00 | York City – Exeter City | 2-1 |
| 22-08 16:00 | Rotherham United – York City | 1-1 |
Northampton Town – forma i statystyki
- 6 Mecze
- 1 Zwycięstwa (16.67%)
- 2 Remisy (33.33%)
- 3 Porażki (50.00%)
- 4 Bramki strzelone (0.67/mecz)
- 7 Bramki stracone (1.17/mecz)
- 5 Under 2.5 (83.33%)
- 1 Over 2.5 (16.67%)
- 3.35 xG strzelone (0.67/mecz)
- 7.09 xG stracone (1.42/mecz)
- 3 Mecze (50.00%)
- 1 Zwycięstwa (33.33%)
- 1 Remisy (33.33%)
- 1 Porażki (33.33%)
- 2 Bramki strzelone (0.67/mecz)
- 2 Bramki stracone (0.67/mecz)
- 3 Under 2.5 (100.00%)
- 0 Over 2.5 (0.00%)
- 3 Mecze (50.00%)
- 0 Zwycięstwa (0.00%)
- 1 Remisy (33.33%)
- 2 Porażki (66.67%)
- 2 Bramki strzelone (0.67/mecz)
- 5 Bramki stracone (1.67/mecz)
- 2 Under 2.5 (66.67%)
- 1 Over 2.5 (33.33%)
Przewidywany skład
Kompletny, potwierdzony przewidywany skład drużyny Northampton Town nie jest obecnie dostępny w danych SML dla tego meczu.
Ostatnie mecze Northampton Town
| Data | Mecz | Wynik |
|---|---|---|
| 10-10 16:00 | York City – Northampton Town | 1-1 |
| 06-10 20:00 | Cambridge United – Northampton Town | 2-1 |
| 19-09 16:00 | Northampton Town – Rotherham United | 0-1 |
| 12-09 16:00 | Shrewsbury Town – Northampton Town | 2-0 |
| 05-09 16:00 | Northampton Town – Newport County | 1-0 |
| 01-09 20:45 | Northampton Town – Crawley Town | 1-1 |
| 29-08 16:00 | Gillingham – Northampton Town | 1-1 |
| 22-08 16:00 | Crewe Alexandra – Northampton Town | 1-0 |
| 18-08 20:00 | Northampton Town – Brighton U21 | 0-3 |
| 15-08 16:00 | Northampton Town – Swindon Town | 0-0 |
Tabela Regular Season 2026/2027
| # | Drużyna | M | Pkt | W | R | P | Bramki | +/- | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Salford City | 10 | 19 | 6 | 1 | 3 | 15:10 | +5 | –++o++++ |
| 2 | Barnet | 8 | 18 | 5 | 3 | 0 | 20:11 | +9 | ++ooo+++ |
| 3 | Crewe Alexandra | 10 | 18 | 4 | 6 | 0 | 12:7 | +5 | oooooo++ |
| 4 | Gillingham | 10 | 16 | 4 | 4 | 2 | 15:10 | +5 | oo+++–o+ |
| 5 | York City | 9 | 15 | 4 | 3 | 2 | 17:11 | +6 | o+–o+–+o |
| 6 | Walsall | 9 | 15 | 3 | 6 | 0 | 12:6 | +6 | o+ooo+oo |
| 7 | Chesterfield | 10 | 15 | 4 | 3 | 3 | 17:14 | +3 | –oo++–+o |
| 8 | Cheltenham Town | 10 | 15 | 4 | 3 | 3 | 16:16 | 0 | o+o+o+–– |
| 9 | Bristol Rovers | 10 | 15 | 5 | 0 | 5 | 15:17 | -2 | +++––+–– |
| 10 | Rochdale | 10 | 14 | 4 | 2 | 4 | 11:12 | -1 | –+–o+++o |
| 11 | Grimsby Town | 10 | 13 | 3 | 4 | 3 | 13:11 | +2 | ooo++––– |
| 12 | Newport County | 10 | 13 | 3 | 4 | 3 | 13:12 | +1 | o––oo+o+ |
| 13 | Tranmere Rovers | 10 | 12 | 2 | 6 | 2 | 13:13 | 0 | oo+–oo–o |
| 14 | Exeter City | 10 | 12 | 3 | 3 | 4 | 6:6 | 0 | –oo–o–++ |
| 15 | Accrington Stanley | 10 | 11 | 2 | 5 | 3 | 13:14 | -1 | –o+–oo+o |
| 16 | Fleetwood Town | 10 | 11 | 2 | 5 | 3 | 10:11 | -1 | oo+o–––o |
| 17 | Swindon Town | 10 | 11 | 3 | 2 | 5 | 9:14 | -5 | –++––o–– |
| 18 | Shrewsbury Town | 10 | 11 | 3 | 2 | 5 | 9:15 | -6 | +––+oo+– |
| 19 | Colchester United | 9 | 10 | 2 | 4 | 3 | 10:13 | -3 | ++––ooo– |
| 20 | Rotherham United | 10 | 10 | 2 | 4 | 4 | 12:16 | -4 | +o–o+o–– |
| 21 | Oldham Athletic | 9 | 8 | 2 | 2 | 5 | 9:13 | -4 | –+o––––o |
| 22 | Port Vale | 8 | 8 | 2 | 2 | 4 | 4:9 | -5 | –oo––+–+ |
| 23 | Northampton Town | 8 | 7 | 1 | 4 | 3 | 4:7 | -3 | o–oo+––o |
| 24 | Crawley Town | 8 | 5 | 1 | 2 | 5 | 8:15 | -7 | –+–o–––o |
Gdzie oglądać York City – Northampton Town
Źródło danych meczowych SML nie podaje potwierdzonego nadawcy telewizyjnego spotkania York City – Northampton Town. Informację o transmisji sprawdź przed meczem w oficjalnych komunikatach ligi, klubów i licencjonowanych nadawców.
W danych SML nie ma potwierdzonego linku do legalnej transmisji online tego spotkania. Korzystaj wyłącznie z oficjalnych serwisów ligi, klubów lub licencjonowanych operatorów; dostępność może zależeć od kraju.
Na tej stronie są wyświetlane wyłącznie dostępne dane SML: wynik, H2H, forma i tabela. Ta sekcja nie jest transmisją wideo, a zakres danych może się zmienić.
- BUKMACHERZY.COM
- Porównanie drużyn