Porównanie drużyn Dandy Town Hornets vs Boulevard Blazers
Liga bermud 08-03-2026 01:00
Dandy Town Hornets
Wynik 4:1
Boulevard Blazers
Dandy Town Hornets – forma i statystyki
StatystykiDandy Town Hornets
ZWYCIĘSTWA7
REMISY1
PORAŻKI1
Statystyki sezonu
- 9 Mecze
- 7 Zwycięstwa (77.78%)
- 1 Remisy (11.11%)
- 1 Porażki (11.11%)
- 21 Bramki strzelone (2.33/mecz)
- 9 Bramki stracone (1.00/mecz)
- 2 Under 2.5 (22.22%)
- 7 Over 2.5 (77.78%)
ZWYCIĘSTWA3
REMISY1
PORAŻKI1
Statystyki sezonu
- 5 Mecze (55.56%)
- 3 Zwycięstwa (60.00%)
- 1 Remisy (20.00%)
- 1 Porażki (20.00%)
- 10 Bramki strzelone (2/mecz)
- 5 Bramki stracone (1.25/mecz)
- 2 Under 2.5 (22.22%)
- 3 Over 2.5 (60.00%)
ZWYCIĘSTWA4
REMISY0
PORAŻKI0
Statystyki sezonu
- 4 Mecze (44.44%)
- 4 Zwycięstwa (100.00%)
- 0 Remisy (0.00%)
- 0 Porażki (0.00%)
- 11 Bramki strzelone (2.2/mecz)
- 4 Bramki stracone (1/mecz)
- 0 Under 2.5 (0%)
- 4 Over 2.5 (100.00%)
Ostatnie mecze Dandy Town Hornets
| Data | Mecz | Wynik |
|---|---|---|
| 19-09 00:00 | Dandy Town Hornets – X-Roads Warriors | 3-2 |
| 05-04 20:00 | St. George\'s Colts – Dandy Town Hornets | 1-2 |
| 22-03 19:00 | Dandy Town Hornets – X-Roads Warriors | 2-0 |
| 08-03 01:00 | Dandy Town Hornets – Boulevard Blazers | 4-1 |
| 01-03 20:00 | North Village Rams – Dandy Town Hornets | 2-3 |
| 26-02 00:00 | Dandy Town Hornets – Paget Lions | 0-0 |
| 21-02 02:00 | Devonshire Cougars – Dandy Town Hornets | 1-3 |
| 18-01 02:00 | PHC Zebras – Dandy Town Hornets | 0-3 |
| 23-11 02:00 | Dandy Town Hornets – Devonshire Cougars | 1-2 |
| 06-04 20:00 | St. George\'s Colts – Dandy Town Hornets | 8-2 |
Boulevard Blazers – forma i statystyki
StatystykiBoulevard Blazers
ZWYCIĘSTWA2
REMISY2
PORAŻKI4
Statystyki sezonu
- 8 Mecze
- 2 Zwycięstwa (25.00%)
- 2 Remisy (25.00%)
- 4 Porażki (50.00%)
- 10 Bramki strzelone (1.25/mecz)
- 25 Bramki stracone (3.12/mecz)
- 3 Under 2.5 (37.50%)
- 5 Over 2.5 (62.50%)
ZWYCIĘSTWA0
REMISY1
PORAŻKI3
Statystyki sezonu
- 4 Mecze (50.00%)
- 0 Zwycięstwa (0.00%)
- 1 Remisy (25.00%)
- 3 Porażki (75.00%)
- 3 Bramki strzelone (0.75/mecz)
- 17 Bramki stracone (4.25/mecz)
- 1 Under 2.5 (12.50%)
- 3 Over 2.5 (75.00%)
ZWYCIĘSTWA2
REMISY1
PORAŻKI1
Statystyki sezonu
- 4 Mecze (50.00%)
- 2 Zwycięstwa (50.00%)
- 1 Remisy (25.00%)
- 1 Porażki (25.00%)
- 7 Bramki strzelone (1.75/mecz)
- 8 Bramki stracone (2/mecz)
- 2 Under 2.5 (25.00%)
- 2 Over 2.5 (50.00%)
Ostatnie mecze Boulevard Blazers
| Data | Mecz | Wynik |
|---|---|---|
| 05-04 20:00 | PHC Zebras – Boulevard Blazers | 0-1 |
| 22-03 22:00 | Boulevard Blazers – Devonshire Colts | 1-5 |
| 14-03 18:00 | Boulevard Blazers – X-Roads Warriors | 0-0 |
| 08-03 01:00 | Dandy Town Hornets – Boulevard Blazers | 4-1 |
| 05-03 01:00 | Boulevard Blazers – Devonshire Cougars | 1-7 |
| 28-02 20:00 | Paget Lions – Boulevard Blazers | 0-0 |
| 21-02 00:00 | Boulevard Blazers – North Village Rams | 1-5 |
| 18-01 20:00 | YMSC – Boulevard Blazers | 4-5 |
Tabela ligowa
Tabela Regular Season 2025/2026
| # | Drużyna | M | Pkt | W | R | P | Bramki | +/- | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Dandy Town Hornets | 7 | 19 | 6 | 1 | 1 | 18:7 | +11 | ++++++– |
| 2 | Devonshire Colts | 8 | 18 | 5 | 3 | 1 | 18:7 | +11 | ++o+–+o+ |
| 3 | Devonshire Cougars | 8 | 14 | 4 | 2 | 3 | 23:16 | +7 | ++–+––o+ |
| 4 | PHC Zebras | 7 | 13 | 4 | 1 | 2 | 8:5 | +3 | –+o+++– |
| 5 | St. George\'s Colts | 7 | 12 | 4 | 0 | 3 | 12:15 | -3 | ––+++–+ |
| 6 | North Village Rams | 8 | 10 | 3 | 1 | 4 | 21:15 | +6 | o+––+–+– |
| 7 | Boulevard Blazers | 7 | 8 | 2 | 2 | 4 | 10:25 | -15 | +–o–––+ |
| 8 | Paget Lions | 5 | 7 | 1 | 4 | 3 | 4:7 | -3 | o–+–– |
| 9 | X-Roads Warriors | 7 | 7 | 2 | 1 | 4 | 14:20 | -6 | ––o+–+– |
| 10 | YMSC | 6 | 1 | 0 | 1 | 6 | 12:23 | -11 | –––––– |
- BUKMACHERZY.COM
- Porównanie drużyn