Porównanie drużyn North Village Rams vs PHC Zebras

Liga bermud 31-01-2026 02:00
Wynik 0:1

North Village Rams – forma i statystyki

StatystykiNorth Village Rams
      
ZWYCIĘSTWA4
REMISY1
PORAŻKI4
Statystyki sezonu
  • 9 Mecze
  • 4 Zwycięstwa (44.44%)
  • 1 Remisy (11.11%)
  • 4 Porażki (44.44%)
  • 23 Bramki strzelone (2.56/mecz)
  • 15 Bramki stracone (1.67/mecz)
  • 3 Under 2.5 (33.33%)
  • 6 Over 2.5 (66.67%)
      
ZWYCIĘSTWA2
REMISY0
PORAŻKI2
Statystyki sezonu
  • 4 Mecze (44.44%)
  • 2 Zwycięstwa (50.00%)
  • 0 Remisy (0.00%)
  • 2 Porażki (50.00%)
  • 9 Bramki strzelone (2.25/mecz)
  • 6 Bramki stracone (1.2/mecz)
  • 2 Under 2.5 (22.22%)
  • 2 Over 2.5 (50.00%)
      
ZWYCIĘSTWA2
REMISY1
PORAŻKI2
Statystyki sezonu
  • 5 Mecze (55.56%)
  • 2 Zwycięstwa (40.00%)
  • 1 Remisy (20.00%)
  • 2 Porażki (40.00%)
  • 14 Bramki strzelone (3.5/mecz)
  • 9 Bramki stracone (1.8/mecz)
  • 1 Under 2.5 (11.11%)
  • 4 Over 2.5 (80.00%)

Ostatnie mecze North Village Rams

PHC Zebras – forma i statystyki

StatystykiPHC Zebras
      
ZWYCIĘSTWA5
REMISY1
PORAŻKI2
Statystyki sezonu
  • 8 Mecze
  • 5 Zwycięstwa (62.50%)
  • 1 Remisy (12.50%)
  • 2 Porażki (25.00%)
  • 10 Bramki strzelone (1.25/mecz)
  • 6 Bramki stracone (0.75/mecz)
  • 5 Under 2.5 (62.50%)
  • 3 Over 2.5 (37.50%)
      
ZWYCIĘSTWA3
REMISY0
PORAŻKI2
Statystyki sezonu
  • 5 Mecze (62.50%)
  • 3 Zwycięstwa (60.00%)
  • 0 Remisy (0.00%)
  • 2 Porażki (40.00%)
  • 7 Bramki strzelone (1.4/mecz)
  • 6 Bramki stracone (2/mecz)
  • 2 Under 2.5 (25.00%)
  • 3 Over 2.5 (60.00%)
      
ZWYCIĘSTWA2
REMISY1
PORAŻKI0
Statystyki sezonu
  • 3 Mecze (37.50%)
  • 2 Zwycięstwa (66.67%)
  • 1 Remisy (33.33%)
  • 0 Porażki (0.00%)
  • 3 Bramki strzelone (0.6/mecz)
  • 0 Bramki stracone (0/mecz)
  • 3 Under 2.5 (37.50%)
  • 0 Over 2.5 (0%)

Ostatnie mecze PHC Zebras

Tabela ligowa

Tabela Regular Season 2026/2027
# Drużyna M Pkt W R P Bramki +/- Forma
1 Dandy Town Hornets 1 3 1 0 0 3:2 +1 +
2 North Village Rams 1 3 1 0 0 2:0 +2 +
3 PHC Zebras 1 3 1 0 0 2:1 +1 +
4 St. George\'s Colts 1 3 1 0 0 3:2 +1 +
5 Devonshire Cougars 1 1 0 1 0 2:2 0 o
6 Somerset Trojans 1 1 0 1 0 2:2 0 o
7 Devonshire Colts 1 0 0 0 1 1:2 -1 –
8 Paget Lions 1 0 0 0 1 0:2 -2 –
9 X-Roads Warriors 1 0 0 0 1 2:3 -1 –
10 YMSC 1 0 0 0 1 2:3 -1 –
Pokaż szybką nawigację
Nawigacja sportowa
Polecani bukmacherzy
Powrót na górę