eFortuna - najlepszy polski bukmacher (LEGALNY BUKMACHER W POLSCE).
KOD Fortuna: ZAKLAD120


+ Polski bukmacher z licencją w RP
+ 20zł na start (zmień pkt. na zakład)
+ 120zł ZAKŁAD BEZ RYZYKA
+ AŻ DO 1000zł ZA 1-wszy DEPOZYT
+ Świetna oferta, kursy i obsługa


-> Zobacz ofertę ->

BetFan - zakłady bukmacherskie w Polsce (LEGALNY BUKMACHER). Uwaga: Tylko dla +18 lat !!!


+ Polski legalny bukmacher
+ Pakiet Pudziana 3000 zł
+ Zakład bez ryzyka 100 zł
+ GRY BEZ PODATKU +14%!!!
+ BLIK i Przelewy24 do wpłat


. -> Oferta dnia ->

eToto - legalny polski bukmacher z licencją wydaną przez MF. Bonusy i promocje w eToto.pl - Tylko dla +18 lat!


+ Legalny bukmacher w Polsce
+ Bonus 200% do 200 zł (100zł=300zł)
+ eTotomania: nowy dzień=nowy bonus
+ Aplikacja mobilna
+ Blik i Przelewy24 do wpłat


-> ODBIERZ TUTAJ ->

STS - polski bukmacher z licencją w Polsce (LEGALNY BUKMACHER). Uwaga: Tylko dla +18 lat.


+ Bukmacher z licencją w Polsce
+ NAJWIĘKSZY POLSKI BUKMACHER!
+ 1200 zł od 1-wszego depozytu
+ 200 zł BEZ RYZYKA i inne bonusy...
+ BetGames, Wirtualne gry, eSport


-> Zobacz ofertę ->

Pokaż menu wyników
Ukryj menu wyników

1. Division 2020

Kolejka 1
05 kwietnia
KFUM
Raufoss
1: 1.75
X: 3.75
2: 4.20
05 kwietnia
Kongsvinger
Ranheim
05 kwietnia
Oeygarden FK
Aasane
1: 2.55
X: 3.35
2: 2.55
05 kwietnia
Sogndal
Ull/Kisa
1: 2.17
X: 3.50
2: 3.05
05 kwietnia
Stroemmen
Stjoerdals Blink
1: 1.77
X: 3.35
2: 4.10
05 kwietnia
Hamarkameratene
Lillestroem
05 kwietnia
Jerv
Grorud
1: 1.90
X: 3.55
2: 3.70
06 kwietnia
Sandnes
Tromsoe
Kolejka 2
13 kwietnia
Ranheim
KFUM
13 kwietnia
Aasane
Hamarkameratene
13 kwietnia
Lillestroem
Sandnes
13 kwietnia
Raufoss
Stroemmen
13 kwietnia
Stjoerdals Blink
Sogndal
13 kwietnia
Tromsoe
Kongsvinger
13 kwietnia
Ull/Kisa
Jerv
13 kwietnia
Grorud
Oeygarden FK
Kolejka 3
19 kwietnia
Sogndal
Tromsoe
19 kwietnia
Hamarkameratene
Grorud
19 kwietnia
Jerv
Raufoss
19 kwietnia
KFUM
Stjoerdals Blink
19 kwietnia
Kongsvinger
Ull/Kisa
19 kwietnia
Stroemmen
Aasane
19 kwietnia
Oeygarden FK
Lillestroem
20 kwietnia
Sandnes
Ranheim
Kolejka 4
26 kwietnia
Stroemmen
Sogndal
26 kwietnia
Aasane
KFUM
26 kwietnia
Ranheim
Tromsoe
26 kwietnia
Grorud
Sandnes
26 kwietnia
Hamarkameratene
Oeygarden FK
26 kwietnia
Raufoss
Ull/Kisa
26 kwietnia
Stjoerdals Blink
Jerv
27 kwietnia
Lillestroem
Kongsvinger
1: 1.46
X: 5.20
2: 4.50
Kolejka 5
02 maja
Ull/Kisa
Ranheim
03 maja
Jerv
Aasane
03 maja
KFUM
Hamarkameratene
03 maja
Kongsvinger
Raufoss
03 maja
Sandnes
Stjoerdals Blink
03 maja
Sogndal
Grorud
03 maja
Oeygarden FK
Stroemmen
04 maja
Tromsoe
Lillestroem
Kolejka 6
09 maja
Grorud
Tromsoe
10 maja
Hamarkameratene
Jerv
10 maja
Raufoss
Sogndal
10 maja
Stjoerdals Blink
Ull/Kisa
10 maja
Stroemmen
Kongsvinger
10 maja
Oeygarden FK
KFUM
10 maja
Aasane
Sandnes
11 maja
Lillestroem
Ranheim
Kolejka 7
16 maja
Kongsvinger
Hamarkameratene
16 maja
Sandnes
Oeygarden FK
16 maja
Sogndal
Aasane
16 maja
Tromsoe
Raufoss
16 maja
Ull/Kisa
Stroemmen
16 maja
Lillestroem
Grorud
16 maja
Ranheim
Stjoerdals Blink
16 maja
Jerv
KFUM
Kolejka 8
23 maja
Hamarkameratene
Sogndal
24 maja
Grorud
Ranheim
24 maja
KFUM
Kongsvinger
24 maja
Stjoerdals Blink
Tromsoe
24 maja
Stroemmen
Sandnes
24 maja
Oeygarden FK
Jerv
24 maja
Aasane
Ull/Kisa
25 maja
Raufoss
Lillestroem
Kolejka 9
30 maja
Tromsoe
Hamarkameratene
31 maja
Lillestroem
Stjoerdals Blink
31 maja
Ranheim
Raufoss
31 maja
Sandnes
KFUM
31 maja
Sogndal
Oygard
31 maja
Ull/Kisa
Grorud
31 maja
Jerv
Stroemmen
31 maja
Kongsvinger
Aasane
Kolejka 10
06 czerwca
KFUM
Ull/Kisa
07 czerwca
Grorud
Raufoss
07 czerwca
Jerv
Sogndal
07 czerwca
Stjoerdals Blink
Kongsvinger
07 czerwca
Stroemmen
Tromsoe
07 czerwca
Oygard
Ranheim
07 czerwca
Aasane
Lillestroem
08 czerwca
Hamarkameratene
Sandnes
Kolejka 11
14 czerwca
Sandnes
Jerv
14 czerwca
Sogndal
KFUM
14 czerwca
Tromsoe
Aasane
14 czerwca
Ull/Kisa
Oygard
14 czerwca
Kongsvinger
Grorud
14 czerwca
Lillestroem
Stroemmen
14 czerwca
Ranheim
Hamarkameratene
14 czerwca
Raufoss
Stjoerdals Blink
Kolejka 12
21 czerwca
Hamarkameratene
Ull/Kisa
21 czerwca
Sogndal
Sandnes
21 czerwca
Stjoerdals Blink
Grorud
21 czerwca
Stroemmen
Ranheim
21 czerwca
Oygard
Tromsoe
21 czerwca
Aasane
Raufoss
21 czerwca
Jerv
Kongsvinger
21 czerwca
KFUM
Lillestroem
Kolejka 13
26 czerwca
Grorud
Stroemmen
26 czerwca
Kongsvinger
Oygard
26 czerwca
Lillestroem
Sogndal
26 czerwca
Ranheim
Jerv
26 czerwca
Raufoss
Hamarkameratene
26 czerwca
Stjoerdals Blink
Aasane
26 czerwca
Tromsoe
KFUM
26 czerwca
Ull/Kisa
Sandnes
Kolejka 14
04 lipca
Hamarkameratene
Stjoerdals Blink
05 lipca
KFUM
Stroemmen
05 lipca
Sandnes
Kongsvinger
05 lipca
Sogndal
Ranheim
05 lipca
Oygard
Raufoss
05 lipca
Aasane
Grorud
05 lipca
Jerv
Lillestroem
06 lipca
Ull/Kisa
Tromsoe
Kolejka 15
11 lipca
Lillestroem
Ull/Kisa
11 lipca
Grorud
KFUM
11 lipca
Ranheim
Aasane
11 lipca
Raufoss
Sandnes
11 lipca
Stjoerdals Blink
Oygard
11 lipca
Stroemmen
Hamarkameratene
11 lipca
Tromsoe
Jerv
11 lipca
Kongsvinger
Sogndal
Kolejka 16
01 sierpnia
Hamarkameratene
Kongsvinger
01 sierpnia
Jerv
Stjoerdals Blink
01 sierpnia
Ull/Kisa
Raufoss
01 sierpnia
Oygard
Grorud
01 sierpnia
Aasane
Tromsoe
01 sierpnia
KFUM
Ranheim
01 sierpnia
Sandnes
Lillestroem
01 sierpnia
Sogndal
Stroemmen
Kolejka 17
08 sierpnia
Stjoerdals Blink
KFUM
08 sierpnia
Stroemmen
Oygard
08 sierpnia
Tromsoe
Sandnes
08 sierpnia
Grorud
Sogndal
08 sierpnia
Kongsvinger
Jerv
08 sierpnia
Lillestroem
Hamarkameratene
08 sierpnia
Ranheim
Ull/Kisa
08 sierpnia
Raufoss
Aasane
Kolejka 18
15 sierpnia
Ull/Kisa
Kongsvinger
15 sierpnia
Sogndal
Lillestroem
15 sierpnia
Sandnes
Stroemmen
15 sierpnia
Ranheim
Grorud
15 sierpnia
KFUM
Tromsoe
15 sierpnia
Jerv
Oygard
15 sierpnia
Hamarkameratene
Raufoss
15 sierpnia
Aasane
Stjoerdals Blink
Kolejka 19
22 sierpnia
Grorud
Ull/Kisa
22 sierpnia
Kongsvinger
KFUM
22 sierpnia
Lillestroem
Aasane
22 sierpnia
Raufoss
Ranheim
22 sierpnia
Stjoerdals Blink
Hamarkameratene
22 sierpnia
Stroemmen
Jerv
22 sierpnia
Tromsoe
Sogndal
22 sierpnia
Oygard
Sandnes
Kolejka 20
29 sierpnia
Ull/Kisa
Stjoerdals Blink
29 sierpnia
Aasane
Oygard
29 sierpnia
Hamarkameratene
Stroemmen
29 sierpnia
KFUM
Jerv
29 sierpnia
Ranheim
Lillestroem
29 sierpnia
Raufoss
Tromsoe
29 sierpnia
Sandnes
Grorud
29 sierpnia
Sogndal
Kongsvinger
Kolejka 21
12 września
Oygard
Sogndal
12 września
Stroemmen
KFUM
12 września
Tromsoe
Ull/Kisa
12 września
Grorud
Aasane
12 września
Jerv
Hamarkameratene
12 września
Kongsvinger
Sandnes
12 września
Lillestroem
Raufoss
12 września
Stjoerdals Blink
Ranheim
Kolejka 22
16 września
KFUM
Oygard
16 września
Hamarkameratene
Tromsoe
16 września
Ull/Kisa
Lillestroem
16 września
Sogndal
Jerv
16 września
Kongsvinger
Stjoerdals Blink
16 września
Ranheim
Stroemmen
16 września
Raufoss
Grorud
16 września
Sandnes
Aasane
Kolejka 23
19 września
Jerv
Sandnes
19 września
KFUM
Sogndal
19 września
Stjoerdals Blink
Raufoss
19 września
Stroemmen
Ull/Kisa
19 września
Tromsoe
Ranheim
19 września
Oygard
Hamarkameratene
19 września
Aasane
Kongsvinger
19 września
Grorud
Lillestroem
Kolejka 24
26 września
Grorud
Stjoerdals Blink
26 września
Sandnes
Sogndal
26 września
Raufoss
Jerv
26 września
Ranheim
Oygard
26 września
Lillestroem
Tromsoe
26 września
Kongsvinger
Stroemmen
26 września
Hamarkameratene
KFUM
26 września
Ull/Kisa
Aasane
Kolejka 25
30 września
Aasane
Ranheim
30 września
Oygard
Kongsvinger
30 września
Tromsoe
Grorud
30 września
Stroemmen
Raufoss
30 września
Sogndal
Hamarkameratene
30 września
KFUM
Sandnes
30 września
Jerv
Ull/Kisa
30 września
Stjoerdals Blink
Lillestroem
Kolejka 26
03 października
Grorud
Jerv
03 października
Tromsoe
Stjoerdals Blink
03 października
Ull/Kisa
Sogndal
03 października
Aasane
Stroemmen
03 października
Sandnes
Hamarkameratene
03 października
Raufoss
Oygard
03 października
Ranheim
Kongsvinger
03 października
Lillestroem
KFUM
Kolejka 27
17 października
Jerv
Tromsoe
17 października
Oygard
Ull/Kisa
17 października
Stroemmen
Grorud
17 października
Sogndal
Stjoerdals Blink
17 października
Sandnes
Raufoss
17 października
Kongsvinger
Lillestroem
17 października
KFUM
Aasane
17 października
Hamarkameratene
Ranheim
Kolejka 28
24 października
Ull/Kisa
KFUM
24 października
Aasane
Jerv
24 października
Tromsoe
Stroemmen
24 października
Stjoerdals Blink
Sandnes
24 października
Raufoss
Kongsvinger
24 października
Grorud
Hamarkameratene
24 października
Lillestroem
Oygard
24 października
Ranheim
Sogndal
Kolejka 29
31 października
Hamarkameratene
Aasane
31 października
Jerv
Ranheim
31 października
KFUM
Grorud
31 października
Kongsvinger
Tromsoe
31 października
Sandnes
Ull/Kisa
31 października
Sogndal
Raufoss
31 października
Stroemmen
Lillestroem
31 października
Oygard
Stjoerdals Blink
Kolejka 30
07 listopada
Ull/Kisa
Hamarkameratene
07 listopada
Tromsoe
Oygard
07 listopada
Stjoerdals Blink
Stroemmen
07 listopada
Raufoss
KFUM
07 listopada
Ranheim
Sandnes
07 listopada
Lillestroem
Jerv
07 listopada
Grorud
Kongsvinger
07 listopada
Aasane
Sogndal
Kupon
Dodaj nowe zdarzenie ręcznie ?
Dodaj nowy typ z analizą ?
0
wyczyść