eToto - legalny polski bukmacher z licencją wydaną przez MF. Bonusy i promocje w eToto.pl - Tylko dla +18 lat!


+ Legalny bukmacher w Polsce
+ Bonus 200% do 200 zł (100zł=300zł)
+ eTotomania: nowy dzień=nowy bonus
+ Aplikacja mobilna
+ Blik i Przelewy24 do wpłat


-> ODBIERZ TUTAJ ->

eFortuna - najlepszy polski bukmacher (LEGALNY BUKMACHER W POLSCE).
KOD Fortuna: ZAKLAD120


+ Polski bukmacher z licencją w RP
+ 20zł na start (zmień pkt. na zakład)
+ 120zł ZAKŁAD BEZ RYZYKA
+ AŻ DO 1000zł ZA 1-wszy DEPOZYT
+ Świetna oferta, kursy i obsługa


-> Zobacz ofertę ->

STS - polski bukmacher z licencją w Polsce (LEGALNY BUKMACHER). Uwaga: Tylko dla +18 lat.


+ Bukmacher z licencją w Polsce
+ NAJWIĘKSZY POLSKI BUKMACHER!
+ 1200 zł od 1-wszego depozytu
+ 200 zł BEZ RYZYKA i inne bonusy...
+ BetGames, Wirtualne gry, eSport


-> Zobacz ofertę ->

BetFan - zakłady bukmacherskie w Polsce (LEGALNY BUKMACHER). Uwaga: Tylko dla +18 lat !!!


+ Polski legalny bukmacher
+ Pakiet Pudziana 3000 zł
+ Zakład bez ryzyka 100 zł
+ GRY BEZ PODATKU +14%!!!
+ BLIK i Przelewy24 do wpłat


. -> Oferta dnia ->

Pokaż menu wyników
Ukryj menu wyników

3. Division Avdeling 1 2020

Kolejka 1
13 kwietnia
Loerenskog
Gjelleraasen
13 kwietnia
Brumunddal
Funnefoss/Vormsund
13 kwietnia
Gjoevik-Lyn
Toten
14 kwietnia
Elverum
Kongsvinger 2
14 kwietnia
Raufoss 2
Lillestroem 2
14 kwietnia
Grorud 2
NIL-Trysil
14 kwietnia
Ull/Kisa 2
Rommen
Kolejka 2
18 kwietnia
Funnefoss/Vormsund
Gjoevik-Lyn
18 kwietnia
Toten
Elverum
18 kwietnia
Gjelleraasen
Brumunddal
20 kwietnia
Lillestroem 2
Grorud 2
20 kwietnia
Kongsvinger 2
Loerenskog
20 kwietnia
NIL-Trysil
Ull/Kisa 2
20 kwietnia
Rommen
Raufoss 2
Kolejka 3
25 kwietnia
Elverum
Gjelleraasen
25 kwietnia
Gjoevik-Lyn
Brumunddal
26 kwietnia
Loerenskog
NIL-Trysil
27 kwietnia
Raufoss 2
Funnefoss/Vormsund
27 kwietnia
Grorud 2
Rommen
28 kwietnia
Ull/Kisa 2
Lillestroem 2
28 kwietnia
Kongsvinger 2
Toten
Kolejka 4
02 maja
Loerenskog
Rommen
02 maja
NIL-Trysil
Elverum
04 maja
Gjoevik-Lyn
Raufoss 2
04 maja
Gjelleraasen
Kongsvinger 2
04 maja
Brumunddal
Grorud 2
04 maja
Lillestroem 2
Toten
05 maja
Funnefoss/Vormsund
Ull/Kisa 2
Kolejka 5
09 maja
Elverum
Lillestroem 2
09 maja
Toten
Gjelleraasen
09 maja
Rommen
Funnefoss/Vormsund
10 maja
Grorud 2
Gjoevik-Lyn
11 maja
Raufoss 2
Brumunddal
11 maja
Kongsvinger 2
NIL-Trysil
11 maja
Ull/Kisa 2
Loerenskog
Kolejka 6
16 maja
Brumunddal
Elverum
16 maja
NIL-Trysil
Gjelleraasen
16 maja
Loerenskog
Toten
16 maja
Gjoevik-Lyn
Rommen
18 maja
Raufoss 2
Ull/Kisa 2
18 maja
Funnefoss/Vormsund
Grorud 2
18 maja
Lillestroem 2
Kongsvinger 2
Kolejka 7
23 maja
Toten
NIL-Trysil
23 maja
Rommen
Brumunddal
23 maja
Elverum
Loerenskog
25 maja
Kongsvinger 2
Funnefoss/Vormsund
25 maja
Grorud 2
Raufoss 2
25 maja
Ull/Kisa 2
Gjoevik-Lyn
26 maja
Gjelleraasen
Lillestroem 2
Kolejka 8
30 maja
Gjoevik-Lyn
NIL-Trysil
30 maja
Rommen
Toten
30 maja
Funnefoss/Vormsund
Gjelleraasen
01 czerwca
Grorud 2
Kongsvinger 2
01 czerwca
Raufoss 2
Elverum
01 czerwca
Brumunddal
Ull/Kisa 2
01 czerwca
Lillestroem 2
Loerenskog
Kolejka 9
06 czerwca
Gjelleraasen
Gjoevik-Lyn
06 czerwca
Elverum
Rommen
06 czerwca
Toten
Funnefoss/Vormsund
06 czerwca
Loerenskog
Brumunddal
08 czerwca
Kongsvinger 2
Raufoss 2
08 czerwca
NIL-Trysil
Lillestroem 2
08 czerwca
Ull/Kisa 2
Grorud 2
Kolejka 10
13 czerwca
Funnefoss/Vormsund
NIL-Trysil
13 czerwca
Rommen
Gjelleraasen
13 czerwca
Gjoevik-Lyn
Elverum
15 czerwca
Ull/Kisa 2
Kongsvinger 2
15 czerwca
Brumunddal
Lillestroem 2
15 czerwca
Grorud 2
Toten
15 czerwca
Raufoss 2
Loerenskog
Kolejka 11
20 czerwca
NIL-Trysil
Brumunddal
20 czerwca
Loerenskog
Gjoevik-Lyn
22 czerwca
Lillestroem 2
Funnefoss/Vormsund
22 czerwca
Kongsvinger 2
Rommen
22 czerwca
Gjelleraasen
Raufoss 2
22 czerwca
Toten
Ull/Kisa 2
22 czerwca
Elverum
Grorud 2
Kolejka 12
27 czerwca
Gjoevik-Lyn
Lillestroem 2
27 czerwca
Rommen
NIL-Trysil
27 czerwca
Grorud 2
Gjelleraasen
27 czerwca
Ull/Kisa 2
Elverum
27 czerwca
Raufoss 2
Toten
27 czerwca
Brumunddal
Kongsvinger 2
28 czerwca
Funnefoss/Vormsund
Loerenskog
Kolejka 13
04 lipca
Elverum
Funnefoss/Vormsund
04 lipca
Toten
Brumunddal
06 lipca
Kongsvinger 2
Gjoevik-Lyn
06 lipca
Loerenskog
Grorud 2
06 lipca
NIL-Trysil
Raufoss 2
06 lipca
Lillestroem 2
Rommen
07 lipca
Gjelleraasen
Ull/Kisa 2
Kolejka 14
11 lipca
Brumunddal
Loerenskog
11 lipca
Rommen
Elverum
12 lipca
Gjoevik-Lyn
Gjelleraasen
12 lipca
Grorud 2
Lillestroem 2
12 lipca
Funnefoss/Vormsund
Toten
12 lipca
Ull/Kisa 2
NIL-Trysil
13 lipca
Raufoss 2
Kongsvinger 2
Kolejka 15
18 lipca
NIL-Trysil
Funnefoss/Vormsund
18 lipca
Kongsvinger 2
Grorud 2
18 lipca
Gjelleraasen
Rommen
18 lipca
Toten
Gjoevik-Lyn
19 lipca
Elverum
Brumunddal
10 sierpnia
Lillestroem 2
Ull/Kisa 2
11 sierpnia
Loerenskog
Raufoss 2
Kolejka 16
15 sierpnia
Gjoevik-Lyn
Loerenskog
15 sierpnia
Gjelleraasen
NIL-Trysil
17 sierpnia
Rommen
Kongsvinger 2
17 sierpnia
Funnefoss/Vormsund
Lillestroem 2
17 sierpnia
Ull/Kisa 2
Toten
17 sierpnia
Brumunddal
Raufoss 2
17 sierpnia
Grorud 2
Elverum
Kolejka 17
22 sierpnia
Loerenskog
Funnefoss/Vormsund
22 sierpnia
NIL-Trysil
Rommen
24 sierpnia
Toten
Grorud 2
24 sierpnia
Elverum
Ull/Kisa 2
24 sierpnia
Kongsvinger 2
Gjelleraasen
24 sierpnia
Raufoss 2
Gjoevik-Lyn
24 sierpnia
Lillestroem 2
Brumunddal
Kolejka 18
29 sierpnia
Brumunddal
Gjoevik-Lyn
29 sierpnia
Gjelleraasen
Toten
31 sierpnia
Ull/Kisa 2
Funnefoss/Vormsund
31 sierpnia
Elverum
Raufoss 2
31 sierpnia
NIL-Trysil
Kongsvinger 2
31 sierpnia
Rommen
Lillestroem 2
31 sierpnia
Grorud 2
Loerenskog
Kolejka 19
04 września
Loerenskog
Ull/Kisa 2
05 września
Brumunddal
Gjelleraasen
05 września
Funnefoss/Vormsund
Kongsvinger 2
05 września
Toten
Rommen
05 września
Gjoevik-Lyn
Grorud 2
07 września
Raufoss 2
NIL-Trysil
07 września
Lillestroem 2
Elverum
Kolejka 20
12 września
Rommen
Loerenskog
12 września
Elverum
Gjoevik-Lyn
12 września
NIL-Trysil
Toten
12 września
Gjelleraasen
Funnefoss/Vormsund
14 września
Kongsvinger 2
Lillestroem 2
14 września
Grorud 2
Brumunddal
14 września
Ull/Kisa 2
Raufoss 2
Kolejka 21
19 września
Funnefoss/Vormsund
Rommen
19 września
Brumunddal
NIL-Trysil
19 września
Loerenskog
Elverum
21 września
Lillestroem 2
Gjelleraasen
21 września
Gjoevik-Lyn
Ull/Kisa 2
21 września
Raufoss 2
Grorud 2
21 września
Toten
Kongsvinger 2
Kolejka 22
26 września
Toten
Lillestroem 2
26 września
NIL-Trysil
Gjoevik-Lyn
26 września
Gjelleraasen
Loerenskog
28 września
Ull/Kisa 2
Brumunddal
28 września
Kongsvinger 2
Elverum
28 września
Funnefoss/Vormsund
Raufoss 2
28 września
Rommen
Grorud 2
Kolejka 23
03 października
Brumunddal
Rommen
03 października
Lillestroem 2
NIL-Trysil
03 października
Elverum
Toten
03 października
Gjoevik-Lyn
Funnefoss/Vormsund
05 października
Loerenskog
Kongsvinger 2
05 października
Raufoss 2
Gjelleraasen
05 października
Grorud 2
Ull/Kisa 2
Kolejka 24
08 października
Rommen
Ull/Kisa 2
10 października
Toten
Raufoss 2
10 października
NIL-Trysil
Loerenskog
10 października
Funnefoss/Vormsund
Elverum
10 października
Kongsvinger 2
Brumunddal
10 października
Gjelleraasen
Grorud 2
12 października
Lillestroem 2
Gjoevik-Lyn
Kolejka 25
17 października
Elverum
NIL-Trysil
17 października
Loerenskog
Lillestroem 2
17 października
Grorud 2
Funnefoss/Vormsund
17 października
Ull/Kisa 2
Gjelleraasen
17 października
Raufoss 2
Rommen
17 października
Brumunddal
Toten
17 października
Gjoevik-Lyn
Kongsvinger 2
Kolejka 26
24 października
Funnefoss/Vormsund
Brumunddal
24 października
Gjelleraasen
Elverum
24 października
Toten
Loerenskog
24 października
Rommen
Gjoevik-Lyn
24 października
Kongsvinger 2
Ull/Kisa 2
24 października
NIL-Trysil
Grorud 2
24 października
Lillestroem 2
Raufoss 2

3. Division Avdeling 2 2020

Kolejka 1
13 kwietnia
Halsen
FK Eik Toensberg
13 kwietnia
Follo
Pors Grenland
13 kwietnia
Kraakeroey
Flint
14 kwietnia
Hoenefoss
Mjoendalen 2
14 kwietnia
Stroemsgodset 2
Aassiden
14 kwietnia
Oern-Horten
Sarpsborg 08 2
15 kwietnia
Oppsal
Fredrikstad 2
Kolejka 2
18 kwietnia
Flint
Halsen
18 kwietnia
Aassiden
Oppsal
18 kwietnia
FK Eik Toensberg
Oern-Horten
19 kwietnia
Fredrikstad 2
Hoenefoss
20 kwietnia
Pors Grenland
Stroemsgodset 2
20 kwietnia
Mjoendalen 2
Follo
20 kwietnia
Sarpsborg 08 2
Kraakeroey
Kolejka 3
25 kwietnia
Oern-Horten
Pors Grenland
25 kwietnia
Follo
Aassiden
25 kwietnia
Hoenefoss
FK Eik Toensberg
27 kwietnia
Stroemsgodset 2
Flint
27 kwietnia
Halsen
Sarpsborg 08 2
27 kwietnia
Kraakeroey
Fredrikstad 2
27 kwietnia
Oppsal
Mjoendalen 2
Kolejka 4
02 maja
Flint
Hoenefoss
02 maja
Pors Grenland
Kraakeroey
02 maja
Aassiden
Halsen
03 maja
Oern-Horten
Stroemsgodset 2
04 maja
Mjoendalen 2
FK Eik Toensberg
04 maja
Fredrikstad 2
Follo
04 maja
Sarpsborg 08 2
Oppsal
Kolejka 5
09 maja
Oppsal
Flint
09 maja
Follo
Oern-Horten
09 maja
Halsen
Pors Grenland
09 maja
Kraakeroey
Aassiden
11 maja
Hoenefoss
Sarpsborg 08 2
11 maja
Stroemsgodset 2
Mjoendalen 2
11 maja
FK Eik Toensberg
Fredrikstad 2
Kolejka 6
16 maja
Pors Grenland
Oppsal
16 maja
Flint
FK Eik Toensberg
16 maja
Oern-Horten
Halsen
16 maja
Kraakeroey
Follo
16 maja
Aassiden
Hoenefoss
18 maja
Sarpsborg 08 2
Stroemsgodset 2
18 maja
Mjoendalen 2
Fredrikstad 2
Kolejka 7
23 maja
Hoenefoss
Pors Grenland
23 maja
Oppsal
Oern-Horten
23 maja
FK Eik Toensberg
Aassiden
23 maja
Halsen
Kraakeroey
25 maja
Flint
Mjoendalen 2
25 maja
Follo
Stroemsgodset 2
25 maja
Fredrikstad 2
Sarpsborg 08 2
Kolejka 8
29 maja
Stroemsgodset 2
Halsen
30 maja
Aassiden
Flint
30 maja
Follo
FK Eik Toensberg
30 maja
Oern-Horten
Hoenefoss
30 maja
Kraakeroey
Oppsal
01 czerwca
Pors Grenland
Fredrikstad 2
01 czerwca
Sarpsborg 08 2
Mjoendalen 2
Kolejka 9
06 czerwca
Flint
Pors Grenland
06 czerwca
Hoenefoss
Kraakeroey
06 czerwca
Halsen
Follo
08 czerwca
FK Eik Toensberg
Sarpsborg 08 2
08 czerwca
Mjoendalen 2
Aassiden
08 czerwca
Oppsal
Stroemsgodset 2
08 czerwca
Fredrikstad 2
Oern-Horten
Kolejka 10
13 czerwca
Oern-Horten
Flint
13 czerwca
Follo
Hoenefoss
13 czerwca
Pors Grenland
FK Eik Toensberg
13 czerwca
Halsen
Oppsal
15 czerwca
Stroemsgodset 2
Fredrikstad 2
15 czerwca
Kraakeroey
Mjoendalen 2
15 czerwca
Sarpsborg 08 2
Aassiden
Kolejka 11
20 czerwca
Oppsal
Follo
20 czerwca
FK Eik Toensberg
Kraakeroey
20 czerwca
Hoenefoss
Stroemsgodset 2
20 czerwca
Aassiden
Oern-Horten
22 czerwca
Flint
Sarpsborg 08 2
22 czerwca
Fredrikstad 2
Halsen
22 czerwca
Mjoendalen 2
Pors Grenland
Kolejka 12
27 czerwca
Oern-Horten
Mjoendalen 2
27 czerwca
Oppsal
FK Eik Toensberg
28 czerwca
Pors Grenland
Aassiden
28 czerwca
Halsen
Hoenefoss
29 czerwca
Fredrikstad 2
Flint
29 czerwca
Stroemsgodset 2
Kraakeroey
29 czerwca
Follo
Sarpsborg 08 2
Kolejka 13
04 lipca
Flint
Follo
04 lipca
Kraakeroey
Oern-Horten
05 lipca
Sarpsborg 08 2
Pors Grenland
05 lipca
FK Eik Toensberg
Stroemsgodset 2
05 lipca
Hoenefoss
Oppsal
06 lipca
Aassiden
Fredrikstad 2
06 lipca
Mjoendalen 2
Halsen
Kolejka 14
10 lipca
Halsen
Flint
11 lipca
Oppsal
Aassiden
11 lipca
Pors Grenland
Hoenefoss
11 lipca
Oern-Horten
FK Eik Toensberg
11 lipca
Follo
Kraakeroey
12 lipca
Stroemsgodset 2
Sarpsborg 08 2
13 lipca
Fredrikstad 2
Mjoendalen 2
Kolejka 15
18 lipca
Aassiden
Follo
18 lipca
Flint
Oppsal
18 lipca
FK Eik Toensberg
Pors Grenland
18 lipca
Kraakeroey
Halsen
19 lipca
Hoenefoss
Oern-Horten
20 lipca
Mjoendalen 2
Stroemsgodset 2
20 lipca
Sarpsborg 08 2
Fredrikstad 2
Kolejka 16
15 sierpnia
Pors Grenland
Flint
15 sierpnia
Halsen
Aassiden
15 sierpnia
Oern-Horten
Follo
16 sierpnia
Oppsal
Kraakeroey
17 sierpnia
Fredrikstad 2
FK Eik Toensberg
17 sierpnia
Mjoendalen 2
Sarpsborg 08 2
17 sierpnia
Stroemsgodset 2
Hoenefoss
Kolejka 17
21 sierpnia
FK Eik Toensberg
Oppsal
22 sierpnia
Follo
Halsen
22 sierpnia
Kraakeroey
Pors Grenland
24 sierpnia
Flint
Stroemsgodset 2
24 sierpnia
Sarpsborg 08 2
Oern-Horten
24 sierpnia
Aassiden
Mjoendalen 2
24 sierpnia
Hoenefoss
Fredrikstad 2
Kolejka 18
29 sierpnia
Mjoendalen 2
Flint
29 sierpnia
Oern-Horten
Kraakeroey
29 sierpnia
Oppsal
Hoenefoss
29 sierpnia
Pors Grenland
Halsen
29 sierpnia
Stroemsgodset 2
Follo
31 sierpnia
Sarpsborg 08 2
FK Eik Toensberg
31 sierpnia
Fredrikstad 2
Aassiden
Kolejka 19
05 września
Kraakeroey
Stroemsgodset 2
05 września
Halsen
Oern-Horten
05 września
Follo
Oppsal
05 września
FK Eik Toensberg
Hoenefoss
06 września
Aassiden
Sarpsborg 08 2
07 września
Flint
Fredrikstad 2
07 września
Pors Grenland
Mjoendalen 2
Kolejka 20
12 września
Aassiden
FK Eik Toensberg
12 września
Hoenefoss
Follo
12 września
Oppsal
Halsen
13 września
Fredrikstad 2
Pors Grenland
14 września
Sarpsborg 08 2
Flint
14 września
Stroemsgodset 2
Oern-Horten
14 września
Mjoendalen 2
Kraakeroey
Kolejka 21
19 września
Flint
Aassiden
19 września
Oern-Horten
Oppsal
19 września
Kraakeroey
Hoenefoss
21 września
Pors Grenland
Sarpsborg 08 2
21 września
Halsen
Stroemsgodset 2
21 września
Follo
Fredrikstad 2
21 września
FK Eik Toensberg
Mjoendalen 2
Kolejka 22
26 września
FK Eik Toensberg
Flint
26 września
Aassiden
Pors Grenland
26 września
Hoenefoss
Halsen
28 września
Mjoendalen 2
Oern-Horten
28 września
Fredrikstad 2
Kraakeroey
28 września
Stroemsgodset 2
Oppsal
28 września
Sarpsborg 08 2
Follo
Kolejka 23
03 października
Follo
Flint
03 października
Oppsal
Pors Grenland
03 października
Hoenefoss
Aassiden
04 października
Oern-Horten
Fredrikstad 2
05 października
Stroemsgodset 2
FK Eik Toensberg
05 października
Halsen
Mjoendalen 2
05 października
Kraakeroey
Sarpsborg 08 2
Kolejka 24
10 października
Flint
Kraakeroey
10 października
Pors Grenland
Oern-Horten
10 października
FK Eik Toensberg
Follo
10 października
Aassiden
Stroemsgodset 2
10 października
Mjoendalen 2
Hoenefoss
12 października
Sarpsborg 08 2
Halsen
12 października
Fredrikstad 2
Oppsal
Kolejka 25
17 października
Hoenefoss
Flint
17 października
Oppsal
Sarpsborg 08 2
17 października
Halsen
Fredrikstad 2
17 października
Oern-Horten
Aassiden
17 października
Follo
Mjoendalen 2
17 października
Stroemsgodset 2
Pors Grenland
17 października
Kraakeroey
FK Eik Toensberg
Kolejka 26
24 października
Aassiden
Kraakeroey
24 października
Fredrikstad 2
Stroemsgodset 2
24 października
Flint
Oern-Horten
24 października
FK Eik Toensberg
Halsen
24 października
Mjoendalen 2
Oppsal
24 października
Pors Grenland
Follo
24 października
Sarpsborg 08 2
Hoenefoss

3. Division Avdeling 3 2020

Kolejka 1
13 kwietnia
Brodd
Vidar
13 kwietnia
Djerv 1919
Aakra
13 kwietnia
Hinna FK
Sola
13 kwietnia
Madla
Vindbjart
13 kwietnia
Mandalskameratene
Donn
14 kwietnia
Express
Start 2
14 kwietnia
Viking 2
Staal Joerpeland
Kolejka 2
18 kwietnia
Donn
Hinna FK
18 kwietnia
Sola
Madla
18 kwietnia
Staal Joerpeland
Express
18 kwietnia
Start 2
Viking 2
18 kwietnia
Vidar
Djerv 1919
18 kwietnia
Vindbjart
Brodd
18 kwietnia
Aakra
Mandalskameratene
Kolejka 3
23 kwietnia
Hinna FK
Vidar
23 kwietnia
Madla
Staal Joerpeland
24 kwietnia
Express
Donn
25 kwietnia
Djerv 1919
Vindbjart
25 kwietnia
Mandalskameratene
Sola
26 kwietnia
Viking 2
Aakra
27 kwietnia
Brodd
Start 2
Kolejka 4
30 kwietnia
Sola
Aakra
30 kwietnia
Vidar
Madla
01 maja
Staal Joerpeland
Mandalskameratene
02 maja
Brodd
Express
02 maja
Donn
Viking 2
02 maja
Start 2
Djerv 1919
02 maja
Vindbjart
Hinna FK
Kolejka 5
09 maja
Djerv 1919
Sola
09 maja
Express
Vidar
09 maja
Madla
Donn
09 maja
Mandalskameratene
Vindbjart
09 maja
Aakra
Staal Joerpeland
11 maja
Hinna FK
Start 2
11 maja
Viking 2
Brodd
Kolejka 6
15 maja
Sola
Viking 2
15 maja
Vidar
Aakra
15 maja
Vindbjart
Express
16 maja
Brodd
Madla
16 maja
Donn
Djerv 1919
16 maja
Staal Joerpeland
Hinna FK
18 maja
Start 2
Mandalskameratene
Kolejka 7
21 maja
Donn
Vindbjart
21 maja
Sola
Staal Joerpeland
23 maja
Madla
Express
23 maja
Mandalskameratene
Vidar
23 maja
Djerv 1919
Brodd
25 maja
Viking 2
Hinna FK
25 maja
Aakra
Start 2
Kolejka 8
28 maja
Hinna FK
Madla
29 maja
Vidar
Viking 2
30 maja
Brodd
Mandalskameratene
30 maja
Vindbjart
Aakra
30 maja
Start 2
Sola
30 maja
Express
Djerv 1919
30 maja
Staal Joerpeland
Donn
Kolejka 9
05 czerwca
Aakra
Hinna FK
06 czerwca
Mandalskameratene
Express
06 czerwca
Donn
Brodd
06 czerwca
Djerv 1919
Staal Joerpeland
06 czerwca
Sola
Vidar
07 czerwca
Start 2
Vindbjart
08 czerwca
Viking 2
Madla
Kolejka 10
12 czerwca
Hinna FK
Djerv 1919
13 czerwca
Brodd
Aakra
13 czerwca
Express
Viking 2
13 czerwca
Madla
Mandalskameratene
13 czerwca
Staal Joerpeland
Start 2
13 czerwca
Vidar
Donn
13 czerwca
Vindbjart
Sola
Kolejka 11
19 czerwca
Djerv 1919
Madla
20 czerwca
Sola
Brodd
20 czerwca
Staal Joerpeland
Vindbjart
20 czerwca
Start 2
Vidar
20 czerwca
Aakra
Donn
20 czerwca
Hinna FK
Express
20 czerwca
Mandalskameratene
Viking 2
Kolejka 12
26 czerwca
Madla
Aakra
27 czerwca
Brodd
Staal Joerpeland
27 czerwca
Express
Sola
27 czerwca
Mandalskameratene
Hinna FK
27 czerwca
Vidar
Vindbjart
27 czerwca
Viking 2
Djerv 1919
28 czerwca
Donn
Start 2
Kolejka 13
02 lipca
Sola
Donn
04 lipca
Hinna FK
Brodd
04 lipca
Staal Joerpeland
Vidar
04 lipca
Start 2
Madla
04 lipca
Vindbjart
Viking 2
04 lipca
Aakra
Express
04 lipca
Djerv 1919
Mandalskameratene
Kolejka 14
09 lipca
Express
Vindbjart
11 lipca
Brodd
Djerv 1919
11 lipca
Donn
Staal Joerpeland
12 lipca
Madla
Hinna FK
12 lipca
Mandalskameratene
Aakra
12 lipca
Vidar
Sola
13 lipca
Viking 2
Start 2
Kolejka 15
16 lipca
Hinna FK
Viking 2
18 lipca
Djerv 1919
Express
18 lipca
Madla
Brodd
18 lipca
Start 2
Staal Joerpeland
18 lipca
Vindbjart
Donn
18 lipca
Aakra
Vidar
19 lipca
Sola
Mandalskameratene
Kolejka 16
15 sierpnia
Brodd
Vindbjart
15 sierpnia
Donn
Aakra
15 sierpnia
Express
Hinna FK
16 sierpnia
Staal Joerpeland
Djerv 1919
17 sierpnia
Viking 2
Sola
17 sierpnia
Vidar
Start 2
18 sierpnia
Mandalskameratene
Madla
Kolejka 17
20 sierpnia
Vidar
Brodd
22 sierpnia
Sola
Express
22 sierpnia
Hinna FK
Mandalskameratene
22 sierpnia
Vindbjart
Staal Joerpeland
22 sierpnia
Aakra
Djerv 1919
24 sierpnia
Start 2
Donn
24 sierpnia
Madla
Viking 2
Kolejka 18
29 sierpnia
Staal Joerpeland
Aakra
29 sierpnia
Viking 2
Mandalskameratene
29 sierpnia
Express
Madla
29 sierpnia
Donn
Sola
29 sierpnia
Djerv 1919
Vidar
29 sierpnia
Brodd
Hinna FK
31 sierpnia
Vindbjart
Start 2
Kolejka 19
03 września
Hinna FK
Staal Joerpeland
04 września
Madla
Djerv 1919
05 września
Mandalskameratene
Brodd
05 września
Sola
Start 2
05 września
Vidar
Express
05 września
Viking 2
Donn
05 września
Aakra
Vindbjart
Kolejka 20
11 września
Djerv 1919
Hinna FK
12 września
Donn
Vidar
12 września
Express
Mandalskameratene
12 września
Staal Joerpeland
Sola
12 września
Start 2
Aakra
12 września
Vindbjart
Madla
14 września
Brodd
Viking 2
Kolejka 21
17 września
Vidar
Staal Joerpeland
19 września
Sola
Vindbjart
19 września
Viking 2
Express
19 września
Hinna FK
Donn
19 września
Mandalskameratene
Djerv 1919
21 września
Aakra
Brodd
21 września
Madla
Start 2
Kolejka 22
24 września
Donn
Mandalskameratene
25 września
Aakra
Sola
26 września
Djerv 1919
Viking 2
26 września
Express
Brodd
26 września
Staal Joerpeland
Madla
26 września
Vindbjart
Vidar
27 września
Start 2
Hinna FK
Kolejka 23
01 października
Hinna FK
Aakra
01 października
Madla
Vidar
03 października
Brodd
Sola
03 października
Djerv 1919
Donn
03 października
Express
Staal Joerpeland
03 października
Mandalskameratene
Start 2
03 października
Viking 2
Vindbjart
Kolejka 24
10 października
Donn
Express
10 października
Sola
Hinna FK
10 października
Start 2
Brodd
10 października
Vidar
Mandalskameratene
10 października
Vindbjart
Djerv 1919
10 października
Aakra
Madla
11 października
Staal Joerpeland
Viking 2
Kolejka 25
17 października
Brodd
Donn
17 października
Djerv 1919
Start 2
17 października
Express
Aakra
17 października
Hinna FK
Vindbjart
17 października
Madla
Sola
17 października
Mandalskameratene
Staal Joerpeland
17 października
Viking 2
Vidar
Kolejka 26
24 października
Donn
Madla
24 października
Sola
Djerv 1919
24 października
Staal Joerpeland
Brodd
24 października
Start 2
Express
24 października
Vidar
Hinna FK
24 października
Vindbjart
Mandalskameratene
24 października
Aakra
Viking 2

3. Division Avdeling 4 2020

Kolejka 1
08 kwietnia
Fana
FK Fyllingsdalen
09 kwietnia
Brann 2
Aardal
13 kwietnia
Fjoera
Lyn
13 kwietnia
Frigg
Bjarg
13 kwietnia
Lysekloster
Sandviken
13 kwietnia
Ready
Os
13 kwietnia
Stord
Sogndal 2
Kolejka 2
18 kwietnia
Aardal
Ready
18 kwietnia
Sogndal 2
Frigg
18 kwietnia
Bjarg
Fana
18 kwietnia
FK Fyllingsdalen
Fjoera
18 kwietnia
Lyn
Lysekloster
18 kwietnia
Os
Stord
20 kwietnia
Sandviken
Brann 2
Kolejka 3
25 kwietnia
Frigg
Lyn
25 kwietnia
Fjoera
Bjarg
25 kwietnia
Fana
Os
25 kwietnia
Stord
Sandviken
26 kwietnia
Lysekloster
Aardal
26 kwietnia
Brann 2
FK Fyllingsdalen
27 kwietnia
Ready
Sogndal 2
Kolejka 4
01 maja
Sogndal 2
Lysekloster
02 maja
Bjarg
Stord
02 maja
Fana
Frigg
02 maja
FK Fyllingsdalen
Ready
02 maja
Os
Fjoera
02 maja
Aardal
Sandviken
04 maja
Lyn
Brann 2
Kolejka 5
09 maja
Brann 2
Fjoera
09 maja
Lysekloster
Fana
09 maja
Ready
Lyn
09 maja
Sandviken
Os
09 maja
Sogndal 2
Bjarg
09 maja
Stord
Frigg
09 maja
Aardal
FK Fyllingsdalen
Kolejka 6
15 maja
Fjoera
Aardal
16 maja
Bjarg
Lysekloster
16 maja
Fana
Stord
16 maja
Frigg
Ready
16 maja
FK Fyllingsdalen
Sandviken
18 maja
Lyn
Sogndal 2
18 maja
Os
Brann 2
Kolejka 7
23 maja
FK Fyllingsdalen
Os
23 maja
Ready
Bjarg
23 maja
Sandviken
Fjoera
23 maja
Aardal
Lyn
24 maja
Brann 2
Frigg
24 maja
Lysekloster
Stord
24 maja
Sogndal 2
Fana
Kolejka 8
28 maja
Stord
FK Fyllingsdalen
30 maja
Fana
Ready
30 maja
Frigg
Lysekloster
30 maja
Lyn
Sandviken
30 maja
Os
Aardal
01 czerwca
Bjarg
Brann 2
01 czerwca
Fjoera
Sogndal 2
Kolejka 9
06 czerwca
Os
Lyn
06 czerwca
Ready
Lysekloster
06 czerwca
Sandviken
Bjarg
06 czerwca
Aardal
Stord
06 czerwca
Fjoera
Frigg
07 czerwca
Brann 2
Fana
08 czerwca
FK Fyllingsdalen
Sogndal 2
Kolejka 10
13 czerwca
Bjarg
Os
13 czerwca
Fana
Fjoera
13 czerwca
Lysekloster
Brann 2
13 czerwca
Lyn
FK Fyllingsdalen
13 czerwca
Frigg
Sandviken
14 czerwca
Stord
Ready
15 czerwca
Sogndal 2
Aardal
Kolejka 11
19 czerwca
Sandviken
Fana
20 czerwca
Fjoera
Stord
20 czerwca
FK Fyllingsdalen
Lysekloster
20 czerwca
Lyn
Bjarg
20 czerwca
Aardal
Frigg
21 czerwca
Brann 2
Ready
22 czerwca
Os
Sogndal 2
Kolejka 12
27 czerwca
Bjarg
Aardal
27 czerwca
Fana
Lyn
27 czerwca
Frigg
FK Fyllingsdalen
27 czerwca
Ready
Fjoera
27 czerwca
Sogndal 2
Sandviken
27 czerwca
Stord
Brann 2
28 czerwca
Lysekloster
Os
Kolejka 13
25 lipca
Fjoera
Lysekloster
25 lipca
Lyn
Stord
25 lipca
Os
Frigg
25 lipca
Aardal
Fana
26 lipca
FK Fyllingsdalen
Bjarg
26 lipca
Sandviken
Ready
27 lipca
Brann 2
Sogndal 2
Kolejka 14
01 sierpnia
Ready
Aardal
01 sierpnia
Stord
Os
01 sierpnia
Lysekloster
Lyn
01 sierpnia
Frigg
Fjoera
01 sierpnia
Bjarg
Sandviken
03 sierpnia
Sogndal 2
FK Fyllingsdalen
03 sierpnia
Fana
Brann 2
Kolejka 15
08 sierpnia
Fjoera
Fana
08 sierpnia
Frigg
Stord
08 sierpnia
Lyn
Ready
08 sierpnia
Os
Bjarg
08 sierpnia
Sandviken
FK Fyllingsdalen
10 sierpnia
Brann 2
Lysekloster
10 sierpnia
Aardal
Sogndal 2
Kolejka 16
15 sierpnia
Bjarg
Lyn
15 sierpnia
Fana
Sandviken
15 sierpnia
FK Fyllingsdalen
Aardal
15 sierpnia
Lysekloster
Frigg
15 sierpnia
Ready
Brann 2
15 sierpnia
Sogndal 2
Os
15 sierpnia
Stord
Fjoera
Kolejka 17
22 sierpnia
Frigg
Fana
22 sierpnia
Lyn
Aardal
22 sierpnia
Os
FK Fyllingsdalen
23 sierpnia
Fjoera
Ready
23 sierpnia
Stord
Lysekloster
24 sierpnia
Brann 2
Bjarg
24 sierpnia
Sandviken
Sogndal 2
Kolejka 18
27 sierpnia
Aardal
Os
29 sierpnia
Fana
Bjarg
29 sierpnia
FK Fyllingsdalen
Frigg
29 sierpnia
Ready
Stord
29 sierpnia
Sogndal 2
Lyn
30 sierpnia
Lysekloster
Fjoera
31 sierpnia
Brann 2
Sandviken
Kolejka 19
05 września
Bjarg
FK Fyllingsdalen
05 września
Lyn
Os
05 września
Lysekloster
Ready
05 września
Sandviken
Aardal
05 września
Stord
Fana
07 września
Frigg
Sogndal 2
09 września
Fjoera
Brann 2
Kolejka 20
12 września
Fana
Lysekloster
12 września
FK Fyllingsdalen
Lyn
12 września
Os
Sandviken
12 września
Ready
Frigg
12 września
Aardal
Bjarg
14 września
Brann 2
Stord
14 września
Sogndal 2
Fjoera
Kolejka 21
19 września
Fjoera
Os
19 września
Lysekloster
FK Fyllingsdalen
19 września
Ready
Fana
19 września
Sandviken
Lyn
19 września
Stord
Aardal
21 września
Bjarg
Sogndal 2
21 września
Frigg
Brann 2
Kolejka 22
26 września
Bjarg
Frigg
26 września
FK Fyllingsdalen
Fana
26 września
Lyn
Fjoera
26 września
Os
Lysekloster
26 września
Sandviken
Stord
26 września
Sogndal 2
Ready
28 września
Aardal
Brann 2
Kolejka 23
03 października
Fjoera
Sandviken
03 października
Frigg
Aardal
03 października
Lysekloster
Bjarg
03 października
Ready
FK Fyllingsdalen
04 października
Stord
Lyn
05 października
Brann 2
Os
05 października
Fana
Sogndal 2
Kolejka 24
10 października
Bjarg
Fjoera
10 października
Lyn
Fana
10 października
Os
Ready
10 października
Sandviken
Frigg
10 października
Sogndal 2
Stord
11 października
Aardal
Lysekloster
14 października
FK Fyllingsdalen
Brann 2
Kolejka 25
17 października
Brann 2
Lyn
17 października
Fana
Aardal
17 października
Fjoera
FK Fyllingsdalen
17 października
Frigg
Os
17 października
Lysekloster
Sogndal 2
17 października
Ready
Sandviken
17 października
Stord
Bjarg
Kolejka 26
24 października
Bjarg
Ready
24 października
FK Fyllingsdalen
Stord
24 października
Aardal
Fjoera
24 października
Lyn
Frigg
24 października
Sogndal 2
Brann 2
24 października
Sandviken
Lysekloster
24 października
Os
Fana

3. Division Avdeling 5 2020

Kolejka 1
13 kwietnia
Traeff
Orkla
13 kwietnia
Melhus
Spjelkavik
13 kwietnia
Kolstad
Byaasen
13 kwietnia
Strindheim
NTNUI
13 kwietnia
Volda
Tynset
14 kwietnia
Aalesund 2
Molde 2
14 kwietnia
Ranheim 2
Tiller IL
Kolejka 2
18 kwietnia
Tynset
Traeff
18 kwietnia
NTNUI
Kolstad
18 kwietnia
Tiller IL
Aalesund 2
18 kwietnia
Orkla
Volda
18 kwietnia
Spjelkavik
Strindheim
18 kwietnia
Byaasen
Ranheim 2
19 kwietnia
Molde 2
Melhus
Kolejka 3
25 kwietnia
Melhus
Tynset
25 kwietnia
Kolstad
Tiller IL
25 kwietnia
Strindheim
Byaasen
26 kwietnia
Volda
NTNUI
27 kwietnia
Traeff
Molde 2
27 kwietnia
Aalesund 2
Spjelkavik
27 kwietnia
Ranheim 2
Orkla
Kolejka 4
02 maja
Spjelkavik
Tiller IL
02 maja
Orkla
Kolstad
02 maja
Volda
Melhus
02 maja
Molde 2
Strindheim
02 maja
NTNUI
Traeff
03 maja
Byaasen
Aalesund 2
05 maja
Tynset
Ranheim 2
Kolejka 5
09 maja
Kolstad
Volda
09 maja
Strindheim
Tynset
09 maja
Byaasen
NTNUI
09 maja
Spjelkavik
Orkla
10 maja
Aalesund 2
Traeff
11 maja
Tiller IL
Molde 2
12 maja
Ranheim 2
Melhus
Kolejka 6
16 maja
Traeff
Spjelkavik
16 maja
Melhus
Kolstad
16 maja
Tynset
Byaasen
16 maja
Volda
Strindheim
16 maja
Orkla
Tiller IL
18 maja
NTNUI
Aalesund 2
18 maja
Molde 2
Ranheim 2
Kolejka 7
23 maja
Kolstad
Tynset
23 maja
Aalesund 2
Melhus
23 maja
Strindheim
Orkla
23 maja
Tiller IL
NTNUI
23 maja
Byaasen
Traeff
23 maja
Ranheim 2
Volda
25 maja
Spjelkavik
Molde 2
Kolejka 8
30 maja
Traeff
Strindheim
30 maja
Volda
Spjelkavik
30 maja
Tynset
Molde 2
30 maja
Kolstad
Aalesund 2
31 maja
Orkla
Byaasen
31 maja
Melhus
Tiller IL
02 czerwca
NTNUI
Ranheim 2
Kolejka 9
06 czerwca
Aalesund 2
Orkla
06 czerwca
Strindheim
Kolstad
06 czerwca
Tiller IL
Volda
06 czerwca
Byaasen
Melhus
06 czerwca
Spjelkavik
Tynset
06 czerwca
Ranheim 2
Traeff
07 czerwca
Molde 2
NTNUI
Kolejka 10
13 czerwca
NTNUI
Spjelkavik
13 czerwca
Traeff
Tiller IL
13 czerwca
Melhus
Strindheim
13 czerwca
Tynset
Aalesund 2
13 czerwca
Volda
Byaasen
13 czerwca
Orkla
Molde 2
15 czerwca
Kolstad
Ranheim 2
Kolejka 11
20 czerwca
Traeff
Melhus
20 czerwca
Aalesund 2
Volda
20 czerwca
Molde 2
Byaasen
20 czerwca
Tiller IL
Tynset
20 czerwca
Orkla
NTNUI
20 czerwca
Spjelkavik
Kolstad
22 czerwca
Ranheim 2
Strindheim
Kolejka 12
27 czerwca
Kolstad
Molde 2
27 czerwca
Tynset
NTNUI
27 czerwca
Strindheim
Aalesund 2
27 czerwca
Volda
Traeff
27 czerwca
Ranheim 2
Spjelkavik
28 czerwca
Melhus
Orkla
28 czerwca
Byaasen
Tiller IL
Kolejka 13
25 lipca
Traeff
Kolstad
25 lipca
Spjelkavik
Byaasen
26 lipca
NTNUI
Melhus
26 lipca
Tiller IL
Strindheim
26 lipca
Orkla
Tynset
27 lipca
Aalesund 2
Ranheim 2
27 lipca
Molde 2
Volda
Kolejka 14
01 sierpnia
Melhus
Aalesund 2
01 sierpnia
Kolstad
NTNUI
01 sierpnia
Tynset
Spjelkavik
01 sierpnia
Strindheim
Traeff
01 sierpnia
Volda
Tiller IL
01 sierpnia
Byaasen
Orkla
03 sierpnia
Ranheim 2
Molde 2
Kolejka 15
08 sierpnia
Strindheim
Volda
08 sierpnia
NTNUI
Orkla
08 sierpnia
Tiller IL
Kolstad
08 sierpnia
Spjelkavik
Melhus
08 sierpnia
Aalesund 2
Byaasen
08 sierpnia
Molde 2
Tynset
08 sierpnia
Traeff
Ranheim 2
Kolejka 16
15 sierpnia
Melhus
Traeff
15 sierpnia
Kolstad
Strindheim
15 sierpnia
Tynset
Tiller IL
15 sierpnia
Orkla
Spjelkavik
17 sierpnia
Volda
Aalesund 2
17 sierpnia
Byaasen
Molde 2
17 sierpnia
Ranheim 2
NTNUI
Kolejka 17
21 sierpnia
Spjelkavik
Volda
22 sierpnia
Tynset
Kolstad
22 sierpnia
Molde 2
Orkla
22 sierpnia
NTNUI
Byaasen
22 sierpnia
Tiller IL
Melhus
22 sierpnia
Strindheim
Ranheim 2
24 sierpnia
Traeff
Aalesund 2
Kolejka 18
29 sierpnia
Kolstad
Traeff
29 sierpnia
Aalesund 2
Tynset
29 sierpnia
Molde 2
Tiller IL
29 sierpnia
Byaasen
Spjelkavik
29 sierpnia
Orkla
Strindheim
29 sierpnia
Melhus
NTNUI
29 sierpnia
Volda
Ranheim 2
Kolejka 19
05 września
Traeff
Volda
05 września
Tynset
Orkla
05 września
Strindheim
Melhus
05 września
Tiller IL
Byaasen
05 września
Spjelkavik
Aalesund 2
05 września
Ranheim 2
Kolstad
07 września
NTNUI
Molde 2
Kolejka 20
12 września
Aalesund 2
Strindheim
12 września
NTNUI
Tiller IL
12 września
Volda
Kolstad
12 września
Byaasen
Tynset
12 września
Orkla
Traeff
14 września
Molde 2
Spjelkavik
14 września
Melhus
Ranheim 2
Kolejka 21
19 września
Tynset
Volda
19 września
Kolstad
Melhus
19 września
Traeff
Byaasen
19 września
Tiller IL
Orkla
19 września
Spjelkavik
NTNUI
21 września
Strindheim
Molde 2
21 września
Ranheim 2
Aalesund 2
Kolejka 22
25 września
Molde 2
Traeff
26 września
Melhus
Volda
26 września
Aalesund 2
Kolstad
26 września
NTNUI
Tynset
26 września
Tiller IL
Spjelkavik
26 września
Byaasen
Strindheim
28 września
Orkla
Ranheim 2
Kolejka 23
03 października
Traeff
Tynset
03 października
Kolstad
Spjelkavik
03 października
Aalesund 2
NTNUI
03 października
Strindheim
Tiller IL
03 października
Volda
Orkla
05 października
Melhus
Molde 2
05 października
Ranheim 2
Byaasen
Kolejka 24
08 października
Molde 2
Aalesund 2
10 października
Tynset
Strindheim
10 października
NTNUI
Volda
10 października
Tiller IL
Ranheim 2
10 października
Byaasen
Kolstad
10 października
Spjelkavik
Traeff
10 października
Orkla
Melhus
Kolejka 25
17 października
Aalesund 2
Tiller IL
17 października
Strindheim
Spjelkavik
17 października
Volda
Molde 2
17 października
Kolstad
Orkla
17 października
Melhus
Byaasen
17 października
Traeff
NTNUI
17 października
Ranheim 2
Tynset
Kolejka 26
24 października
Tynset
Melhus
24 października
Molde 2
Kolstad
24 października
NTNUI
Strindheim
24 października
Tiller IL
Traeff
24 października
Byaasen
Volda
24 października
Orkla
Aalesund 2
24 października
Spjelkavik
Ranheim 2

3. Division Avdeling 6 2020

Kolejka 1
12 kwietnia
Skeid 2
Skjervoey
13 kwietnia
Bodoe/Glimt 2
Lokomotiv Oslo FK
13 kwietnia
Junkeren
Rana FK
13 kwietnia
Tromsoe 2
Skaanland
13 kwietnia
Nordstrand
Melbo
13 kwietnia
Ullern
Finnsnes
14 kwietnia
Mjoelner
Stabaek 2
Kolejka 2
18 kwietnia
Melbo
Ullern
18 kwietnia
Skaanland
Junkeren
19 kwietnia
Finnsnes
Mjoelner
19 kwietnia
Skjervoey
Bodoe/Glimt 2
19 kwietnia
Rana FK
Nordstrand
19 kwietnia
Lokomotiv Oslo FK
Tromsoe 2
20 kwietnia
Stabaek 2
Skeid 2
Kolejka 3
25 kwietnia
Bodoe/Glimt 2
Skaanland
25 kwietnia
Tromsoe 2
Rana FK
26 kwietnia
Mjoelner
Lokomotiv Oslo FK
26 kwietnia
Junkeren
Melbo
26 kwietnia
Nordstrand
Skjervoey
27 kwietnia
Skeid 2
Finnsnes
27 kwietnia
Ullern
Stabaek 2
Kolejka 4
01 maja
Rana FK
Ullern
01 maja
Lokomotiv Oslo FK
Junkeren
02 maja
Finnsnes
Skjervoey
03 maja
Mjoelner
Nordstrand
03 maja
Tromsoe 2
Bodoe/Glimt 2
03 maja
Stabaek 2
Melbo
04 maja
Skaanland
Skeid 2
Kolejka 5
09 maja
Melbo
Skaanland
09 maja
Nordstrand
Lokomotiv Oslo FK
10 maja
Bodoe/Glimt 2
Finnsnes
10 maja
Skjervoey
Rana FK
10 maja
Skeid 2
Tromsoe 2
10 maja
Ullern
Mjoelner
11 maja
Junkeren
Stabaek 2
Kolejka 6
15 maja
Skaanland
Ullern
16 maja
Mjoelner
Junkeren
16 maja
Finnsnes
Melbo
16 maja
Tromsoe 2
Skjervoey
16 maja
Rana FK
Bodoe/Glimt 2
18 maja
Stabaek 2
Nordstrand
18 maja
Lokomotiv Oslo FK
Skeid 2
Kolejka 7
23 maja
Skjervoey
Skaanland
23 maja
Ullern
Lokomotiv Oslo FK
24 maja
Melbo
Mjoelner
24 maja
Nordstrand
Finnsnes
24 maja
Skeid 2
Rana FK
25 maja
Bodoe/Glimt 2
Stabaek 2
25 maja
Junkeren
Tromsoe 2
Kolejka 8
29 maja
Skjervoey
Junkeren
30 maja
Rana FK
Mjoelner
31 maja
Tromsoe 2
Ullern
31 maja
Skaanland
Nordstrand
31 maja
Lokomotiv Oslo FK
Melbo
01 czerwca
Bodoe/Glimt 2
Skeid 2
01 czerwca
Stabaek 2
Finnsnes
Kolejka 9
06 czerwca
Mjoelner
Skaanland
06 czerwca
Finnsnes
Rana FK
06 czerwca
Melbo
Skjervoey
06 czerwca
Ullern
Skeid 2
07 czerwca
Junkeren
Bodoe/Glimt 2
08 czerwca
Stabaek 2
Lokomotiv Oslo FK
08 czerwca
Nordstrand
Tromsoe 2
Kolejka 10
13 czerwca
Bodoe/Glimt 2
Nordstrand
13 czerwca
Skjervoey
Ullern
13 czerwca
Tromsoe 2
Mjoelner
14 czerwca
Skaanland
Stabaek 2
14 czerwca
Rana FK
Melbo
14 czerwca
Lokomotiv Oslo FK
Finnsnes
15 czerwca
Skeid 2
Junkeren
Kolejka 11
20 czerwca
Mjoelner
Skjervoey
21 czerwca
Stabaek 2
Rana FK
21 czerwca
Nordstrand
Junkeren
21 czerwca
Lokomotiv Oslo FK
Skaanland
21 czerwca
Ullern
Bodoe/Glimt 2
22 czerwca
Finnsnes
Tromsoe 2
22 czerwca
Melbo
Skeid 2
Kolejka 12
26 czerwca
Skeid 2
Nordstrand
27 czerwca
Bodoe/Glimt 2
Mjoelner
27 czerwca
Tromsoe 2
Melbo
27 czerwca
Skaanland
Finnsnes
27 czerwca
Rana FK
Lokomotiv Oslo FK
28 czerwca
Junkeren
Ullern
28 czerwca
Skjervoey
Stabaek 2
Kolejka 13
25 lipca
Finnsnes
Junkeren
25 lipca
Ullern
Nordstrand
25 lipca
Skaanland
Rana FK
26 lipca
Mjoelner
Skeid 2
26 lipca
Lokomotiv Oslo FK
Skjervoey
26 lipca
Melbo
Bodoe/Glimt 2
27 lipca
Stabaek 2
Tromsoe 2
Kolejka 14
01 sierpnia
Skjervoey
Lokomotiv Oslo FK
01 sierpnia
Bodoe/Glimt 2
Ullern
02 sierpnia
Junkeren
Mjoelner
02 sierpnia
Nordstrand
Skaanland
02 sierpnia
Skeid 2
Melbo
03 sierpnia
Tromsoe 2
Finnsnes
03 sierpnia
Rana FK
Stabaek 2
Kolejka 15
08 sierpnia
Finnsnes
Skeid 2
08 sierpnia
Junkeren
Nordstrand
08 sierpnia
Skaanland
Skjervoey
09 sierpnia
Mjoelner
Rana FK
09 sierpnia
Melbo
Lokomotiv Oslo FK
10 sierpnia
Stabaek 2
Bodoe/Glimt 2
10 sierpnia
Ullern
Tromsoe 2
Kolejka 16
14 sierpnia
Skjervoey
Finnsnes
14 sierpnia
Tromsoe 2
Junkeren
15 sierpnia
Rana FK
Skaanland
16 sierpnia
Bodoe/Glimt 2
Melbo
16 sierpnia
Nordstrand
Mjoelner
17 sierpnia
Lokomotiv Oslo FK
Stabaek 2
17 sierpnia
Skeid 2
Ullern
Kolejka 17
22 sierpnia
Melbo
Rana FK
22 sierpnia
Junkeren
Skeid 2
22 sierpnia
Stabaek 2
Skjervoey
23 sierpnia
Finnsnes
Ullern
23 sierpnia
Skaanland
Lokomotiv Oslo FK
23 sierpnia
Nordstrand
Bodoe/Glimt 2
24 sierpnia
Mjoelner
Tromsoe 2
Kolejka 18
29 sierpnia
Skjervoey
Melbo
29 sierpnia
Tromsoe 2
Nordstrand
30 sierpnia
Bodoe/Glimt 2
Junkeren
30 sierpnia
Rana FK
Finnsnes
30 sierpnia
Lokomotiv Oslo FK
Mjoelner
30 sierpnia
Ullern
Skaanland
31 sierpnia
Skeid 2
Stabaek 2
Kolejka 19
05 września
Skaanland
Bodoe/Glimt 2
06 września
Finnsnes
Lokomotiv Oslo FK
06 września
Melbo
Stabaek 2
06 września
Junkeren
Skjervoey
07 września
Mjoelner
Ullern
07 września
Rana FK
Tromsoe 2
07 września
Nordstrand
Skeid 2
Kolejka 20
12 września
Melbo
Finnsnes
13 września
Bodoe/Glimt 2
Tromsoe 2
13 września
Skjervoey
Nordstrand
13 września
Stabaek 2
Skaanland
13 września
Lokomotiv Oslo FK
Rana FK
13 września
Ullern
Junkeren
13 września
Skeid 2
Mjoelner
Kolejka 21
19 września
Skaanland
Melbo
19 września
Rana FK
Skjervoey
19 września
Nordstrand
Ullern
20 września
Mjoelner
Bodoe/Glimt 2
20 września
Junkeren
Lokomotiv Oslo FK
21 września
Finnsnes
Stabaek 2
21 września
Tromsoe 2
Skeid 2
Kolejka 22
25 września
Skjervoey
Tromsoe 2
26 września
Lokomotiv Oslo FK
Nordstrand
26 września
Finnsnes
Skaanland
27 września
Melbo
Junkeren
27 września
Stabaek 2
Mjoelner
27 września
Ullern
Rana FK
28 września
Skeid 2
Bodoe/Glimt 2
Kolejka 23
03 października
Tromsoe 2
Lokomotiv Oslo FK
04 października
Mjoelner
Melbo
04 października
Bodoe/Glimt 2
Rana FK
04 października
Junkeren
Finnsnes
04 października
Ullern
Skjervoey
04 października
Skeid 2
Skaanland
05 października
Nordstrand
Stabaek 2
Kolejka 24
10 października
Melbo
Tromsoe 2
10 października
Skjervoey
Skeid 2
10 października
Rana FK
Junkeren
11 października
Finnsnes
Nordstrand
11 października
Skaanland
Mjoelner
11 października
Lokomotiv Oslo FK
Bodoe/Glimt 2
12 października
Stabaek 2
Ullern
Kolejka 25
17 października
Mjoelner
Finnsnes
17 października
Bodoe/Glimt 2
Skjervoey
17 października
Junkeren
Skaanland
17 października
Tromsoe 2
Stabaek 2
17 października
Nordstrand
Rana FK
17 października
Skeid 2
Lokomotiv Oslo FK
17 października
Ullern
Melbo
Kolejka 26
24 października
Finnsnes
Bodoe/Glimt 2
24 października
Melbo
Nordstrand
24 października
Skjervoey
Mjoelner
24 października
Skaanland
Tromsoe 2
24 października
Rana FK
Skeid 2
24 października
Stabaek 2
Junkeren
24 października
Lokomotiv Oslo FK
Ullern
Kupon
Dodaj nowe zdarzenie ręcznie ?
Dodaj nowy typ z analizą ?
0
wyczyść