Bukmacherzy

Bukmacherzy w Polsce - legalne firmy bukmacherskie - PolskaSpis legalnych bukmacherów w Polsce:
1. Ranking bukmacherów 2020
2. Poznaj w sierpniu bukmacherów w Polsce:
- Betfan
- Fortuna
- Bukmacherzy online

W Polsce od 1 kwietnia 2017 r. można grać u licencjonowanych firm bukmacherskich wyłącznie z licencją wydaną przez MF.
Zagraniczni bukmacherzy mimo innych unijnych licencji według prawa polskiego po ostatniej nowelizacji ustawy hazardowej są nielegalni. Poznaj listę dozwolonych bukmacherów w Polsce.

Zakłady bukmacherskie w Polsce możesz legalnie obstawiać u bukmacherów online oraz u bukmacherów naziemnych. Na każdą z tych opcji każdy z bukmacherów musi wykupić osobne licencje w Polsce. W ten sposób firma decyduje czy działa tylko w internecie i jest dostępna jako bukmacher online, czy działa też lub tylko lokalnie jako bukmacher naziemny.

Na naszej stronie prezentujemy wyłącznie legalnych bukmacherów w Polsce. Zagraniczni gracze oprócz tych polskich bukmacherów mają o wiele więcej opcji gry, ale w każdym kraju obowiązują różne ograniczenia. My skupiamy się na liście firm dostępnych dla Polaków.Rekomendujemy grę wyłącznie u polskich legalnych bukmacherów.

Bukmacherzy / 1 wrzesień 20
Kod promocyjny Fortuna

Najlepsze bonusy i kody promocyjne Fortuna na WRZESIEŃ 2020 w eFortuna.pl na Bukmacherzy.com. Poznaj TOP Bonus i odbierz extra kod promocyjny już dzisiaj do eFortuna.pl.

Bukmacherzy / 14 sierpień 20
Fortuna strefa typera

Fortuna strefa typera to miejsce w którym udostępniamy różne materiały związane z bukmacherem Fortuna, który jest legalnym bukmacherem w Polsce. Wiele informacji tj. typy, wyniki, kupony, bonusy, oferta związana z eFortuna.pl

Bukmacherzy / 1 maj 19
Bukmacherzy online

Ranking bukmacherów online w Polsce. Zobacz spis legalnych bukmacherów online w Polsce i graj legalnie. Bukmacherzy online dostępni są dla Polaków i oferują legalne polskie zakłady bukmacherskie oraz atrakcyjne bonusy dla nowych użytkowników.

Bukmacherzy / 15 kwiecień 19
Bukmacherzy lokalni

Poznaj listę bukmacherów lokalnych w Polsce. Bukmacherzy naziemni w Polsce mają odpowiednie licencje wydane przez MF do oferowania zakładów bukmacherskich w punktach bukmacherskich na terenie całej Polski.

Kupon
Dodaj nowe zdarzenie ręcznie ?
Dodaj nowy typ z analizą ?
0
wyczyść