Legalni Bukmacherzy

Fortuna - bukmacher bez depozytu
20 zł freebet za rejestrację

3 ZAKŁADY BEZ RYZYKA
DO 100 ZŁ NA START!

  • 3 x zakład bez ryzyka po 100 zł (3 kupony)
  • Freebet 20 zł (po weryfikacji konta)
  • +10 ZŁ ZA PIERWSZĄ WPŁATĘ

ODBIERZ

Fortuna to LEGALNY polski bukmacher.
Oferta dla osób pełnoletnich
Bądź odpowiedzialny. Hazard to ryzyko.


GRAJ W NASZYCH KONKURSACH smiley
Do 24 lutego 2024 typujemy 370. kolejkę konkursu KONKURS SUPERTOTO


Zobacz bonusy bukmacherskie
HIT! Zakład bez ryzyka do 200 zł!

W kwietniu 2023r: zakłady bez podatku
-> Tylko legalni bukmacherzy w Polsce!

Spis legalnych bukmacherów w Polsce znajdziesz w:
1. Ranking bukmacherów 2023


Legalni Bukmacherzy w Polsce - ranking 2023
W Polsce od 1 kwietnia 2017 r. można grać u licencjonowanych firm bukmacherskich wyłącznie z licencją wydaną przez MF. Zagraniczni bukmacherzy mimo innych unijnych licencji według prawa polskiego po ostatniej nowelizacji ustawy hazardowej są nielegalni. Poznaj listę dozwolonych bukmacherów w Polsce w serwisie Bukmacherzy.com.

Zakłady bukmacherskie w Polsce możesz legalnie obstawiać u bukmacherów online oraz u bukmacherów naziemnych jednak co najważniejsze należy zwrócić uwagę by bukmacher miał polską licencję wydaną przez MF.

Na każdą z opcji:
- zakłady bukmacherskie online w RP
- zakłady bukmacherskie w lokalach w Polsce
każdy z bukmacherów musi wykupić osobne licencje w Polsce. W ten sposób firma decyduje czy działa tylko w internecie i jest dostępna jako bukmacher online, czy działa też lub tylko lokalnie jako bukmacher naziemny.

W Polsce aktualnie w roku 2023 r. mamy bukmacherów głównie nastawionych na rynek online, a firmy bukmacherskie zaczynające od punktów naziemnych tj. Fortuna, STS mają licznie rozbudowane miejsca także lokali naziemnych. Mało który nowy bukmacher decyduje się na takie rozwiązania choć są firmy, które też tak promują dodatkowo swoją markę na ulicach miast. Jest to z pewnością swojego rodzaju wzmacnianie wizerunku i świadomości u graczy.

Legalni bukmacherzy online nie mają prosto przy obecnie szerokiej konkurencji i podatku 12% od stawek zakładów bukmacherskich. Większość bukmacherów notuje starty w sprawozdaniach finansowych - rozwój, utrzymanie i marketing w dużej mierze, a w nim też sponsoring sportu, ambasadorzy to są liczne koszty.

Ze względu na duże straty finansowe i brak rentowności jeden z legalnych bukmacherów w RP o nazwie eWinner zakończył przyjmowanie zakładów od 1 kwietnia 2023 roku, a do czerwca 2023 r. prosi o wypłatę środków swoich wszystkich klientów. Można aktualnie na stronie tego bukmachera zobaczyć właśnie taki komunikat.

Legalni bukmacherzy oferują na swoich stronach:

- zakłady sportowe przed zdarzeniami
- zakłady sportowe na żywo
- zakłady bukmacherskie na inne wydarzenia np. polityczne, ekonomiczne
- zakłady wirtualne np. wirtualny sport tj. wyścigi psów, wyścigi konne
- różnego rodzaju gry przypominające kasyno, ale traktujące je jako zakłady np. gra w blackjack, pokera tzw. gry karciane
- zakłady bukmacherskie na eSport

Licencje w Polsce na zakłady bukmacherskie posiadają bukmacherzy:
1. FORTUNA ODWIEDZAM*
2. STS ODWIEDZAM*
3. BETFAN ODWIEDZAM*
4. BETCLIC ODWIEDZAM*
5. E-TOTO ODWIEDZAM*
6. LVBet ODWIEDZAM*
7. Forbet
8. SuperBet
9. eWinner (koniec w marcu 2023)
10. TotalBet
11. Betters
12. Totolotek
13. Gobet
14. NobleBet
15. Fuksiarz
16. BetCris
17. PZbuk
18. BetX

Każdy bukmacher z Polski musi posiadać ważną licencję bukmacherską wydaną przez Ministerstwo Finansów RP.

Gra u bukmacherów jest dozwolona wyłącznie dla osób pełnoletnich.

Korzystanie z firm bukmacherskich wiąże się z ryzykiem, a więc pomyśl czy warto korzystać z bukmachera online oraz wpłacać tam środki.

Na naszej stronie prezentujemy wyłącznie legalnych bukmacherów w Polsce. Zagraniczni gracze oprócz tych polskich bukmacherów mają o wiele więcej opcji gry, ale w każdym kraju obowiązują różne ograniczenia. My skupiamy się na liście firm dostępnych dla Polaków.Rekomendujemy grę wyłącznie u polskich legalnych bukmacherów.

Legalni Bukmacherzy / 17 kwiecień 23
Jaki kod Fortuna na grudzień 2023 r.?

Najlepsze bonusy i kody promocyjne u legalnego bukmachera Fortuna na rok 2023 - jak zawsze w Bukmacherzy.com. Poznaj TOP Bonus i odbierz extra kod promocyjny już dzisiaj do eFortuna.pl na grudzień 2023

Legalni Bukmacherzy / 20 październik 21
Bonus za rejestrację w Bukmacherzy.com

Promocja została zakończona. Zarejestruj się dziś do serwisu Bukmacherzy.com a otrzymasz kupon Paysafecard o wartośći 20 zł.

Legalni Bukmacherzy / 16 wrzesień 21
Rejestracja konta u bukmachera internetowego - krok po kroku

Oferta legalnych bukmacherów internetowych rośnie z każdym rokiem, podobnie zresztą jak jakość proponowanych przez nich produktów. Aby jednak mieć dostęp do bogatej oferty zakładów oraz atrakcyjnych bonusów niezbędna jest rejestracja konta gracza.

Legalni Bukmacherzy / 14 sierpień 20
Fortuna strefa typera

Fortuna strefa typera to miejsce w którym udostępniamy różne materiały związane z bukmacherem Fortuna, który jest legalnym bukmacherem w Polsce. Wiele informacji tj. typy, wyniki, kupony, bonusy, oferta związana z eFortuna.pl

Legalni Bukmacherzy / 1 maj 19
Bukmacherzy online

Ranking bukmacherów online w Polsce. Zobacz spis legalnych bukmacherów online w Polsce i graj legalnie. Bukmacherzy online dostępni są dla Polaków i oferują legalne polskie zakłady bukmacherskie oraz atrakcyjne bonusy dla nowych użytkowników.

Legalni Bukmacherzy / 15 kwiecień 19
Bukmacherzy lokalni

Poznaj listę bukmacherów lokalnych w Polsce. Bukmacherzy naziemni w Polsce mają odpowiednie licencje wydane przez MF do oferowania zakładów bukmacherskich w punktach bukmacherskich na terenie całej Polski.

LEGALNY BUKMACHER w POLSCE !!!

+ 200% bonus do 300 zł
+ Wpłacasz 150zł, Grasz za 450zł
+ Przelewy24, Blik, Karta
+ Tylko dla osób pełnoletnich +18. Betfan z licenjcą: PS4.6831.3.2018
+ Gra u bukmacherów może uzależniać i wiąże się z ryzykiem! Granie u nielegalnych bukmacherów zagranicznych w Polsce jest niedozwolone. Graj odpowiedzialnie!
TOPBONUS
Odbierz bonus
Kupon
Dodaj nowe zdarzenie ręcznie ?
Dodaj nowy typ z analizą ?
0
wyczyść