CashBack na e-sporty w eToto

Akcje bonusowe u polskich legalnych bukmacherów cały czas przybierają różne formy. eToto.pl stawia także na graczy e-sportu oferując im 50% zwrot stawki. Szczegóły.

eToto działa legalnie na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce wydanym dla: E-TOTO Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o.
S
iedziba eToto mieści się w Warszawie (Firma eToto wsytępuje w: KRS 0000370248, NIP 5272639256, REGON 142666660)
Zezwolenie na zakłady bukmacherskie zostało wydane przez MF w dniu 28 listopada 2014 r. nr AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17.
Graj rozważnie hazard może uzależniać. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencje prawne. Serwis eToto oraz artykuł dla osób pełnoletnich.

Oferta polskiego legalnego bukmachera: eToto.pl
Szczegóły akcji u bukmachera: eGranie w eToto.pl
Ilość bonusów do uzyskania: 100 zł co tydzień
Rodzaj akcji bonusowych: cashback - zwrot stawki do 50% zakładu, max. 100 zł
Do kogo skierowana jest akcja: każdy typer w eToto.pl, który dokonał min. 2 wpłat!
Kiedy trwa akcja: od 15.01.2019 r. - co tydzień do odwołania
Status akcji: AKTYWNA (lipiec 2019)

Na czym polega akcja "e-Granie" w eToto.pl?
Promocja skierowana dla typerów obstawiających wydarzenia e-sportowe stąd nazwa e-Granie. Zapisując się do wskazanej promocji (zapisać się należy każdego tyogodnia od nowa!) na stronie bukmachera eToto.pl, a następnie zawierając zakład za min. 50 zł na dowolne wydarzenie w e-sport możesz uzyskać zwrot stawki tzw. cashback do 50% postawionego zakładu, ale nie więcej niż 100 zł. W akcji mogą brać udział zakłady pojedyncze i wielokrotne, ale kurs typu musi wynosić min. 1,02. Po obstawieniu określonego zakładu uzyskasz bonus w formie zwrotu 50% stawki, gdy Twój zakład w eToto.pl, zostanie rozliczony jako przegrany.

W przypadku, gdy szczęście we wskazanym zakładzie Ci nie dopisze wyskoczy Tobie okienko z zatwierdzeniem bonusu w wysokości 50% stawki Twojego zakładu na e-sport. Po akceptacji bonus zostanie dopisany.

Jakie zakłady w kwalifikują się w akcji bukmachera eToto.pl o nazwie e-Granie?
- pojedyncze i wielokrotne,
- postawione na dowolne wydarzenie e-sportowe,
- min. stawka zakładu: 50 zł,
- min. kurs zakładu: 1.02,
- min. kurs każdego wydarzenia na zakładzie wielokrotnym: 1,02.

Jakie są warunki obrotu bonusem z promocji e-Granie u polskiego bukmachera eToto.pl?
Bonusem z promocji eGranie należy obrócić sześciokrotnie na zakładach:
- pojedynczych z kursem min. 2.20,
- wielokrotnych z kursem min. 2.20 (min. 1.30 każde wydarzenie na kuponie).
Uwaga: zakłady anulowane nie wliczają się oraz zakłady Plus.

Kto może otrzymać cashback w eToto.pl?
Każdy kto posiada konto w eToto (formularz rejestracji w eToto.pl), dokonał min. dwóch wpłat do tego bukmachera oraz zapisał się na stronie z akcją e-GRANIE do promocji.


Czy jak nie mam konta w eToto mogę wziąć udział w akcji e-Granie?
Nie - akcja jest dla osób zarejestrowanych u bukmachera. Jeżeli masz 18 lat i dokonasz rejestracji w eToto.pl oraz przynajmniej dwóch wpłat depozytu do bukmachera będziesz mógł dopisać się co tydzień do akcji e-Granie korzystając z jej przywilejów typując e-Sport w eToto.

Osoby, które nie mają konta w eToto mogą skorzystać z akcji pt.: Oferta powitalna w Toto.pl - do uzyskania aż 1040 zł w bonusach na start!

Czy eToto.pl to legalny i bezpieczny bukmacher w Polsce?
Tak - firma posiada zezwolenie MF o numerze: AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17 z 28 listopada 2014 r. Bukmacher jest wiarygodną, wypłacalną i legalną spółką dla typerów z Polski.

Artykuł ma charakter informacyjny. Nie nakłaniamy nikogo do korzystania z firm hazardowych, a każdy to robi na swoją odpowiedzialność. Typowanie zakładów i korzystanie z ofert bukmacherskich może uzależniać i przyczyniać się do strat finansowych. Granie u nielegalnych podmiotów w Polsce bez licencji MF jest zabronione!

Prezentowana akcja może być zakończona u bukmachera w każdym momencie.

LEGALNY BUKMACHER w POLSCE !!!

+ 200% bonus do 300 zł
+ Wpłacasz 150zł, Grasz za 450zł
+ Przelewy24, Blik, Karta
+ Tylko dla osób pełnoletnich +18. Betfan z licenjcą: PS4.6831.3.2018
+ Gra u bukmacherów może uzależniać i wiąże się z ryzykiem! Granie u nielegalnych bukmacherów zagranicznych w Polsce jest niedozwolone. Graj odpowiedzialnie!
TOPBONUS
Odbierz bonus
Kupon
Dodaj nowe zdarzenie ręcznie ?
Dodaj nowy typ z analizą ?
0
wyczyść