Bonus od wpłaty depozytu

Bonus od wpłaty depozytu

Bukmacherzy z licencją wydaną przez MF w Polsce rywalizując o klientów oferują m.in. bonusy od pierwszej wpłaty depozytu, powiększając w ten sposób środki wpłacane do bukmachera. Gracz w ten sposób ma większy portfel na zakłady sportowe.

Bukmacher często określa procent wpłaty jako bonus: np. bonus 200%, bonus 100%, bonus 50% itp. oraz dodatkowo określa dodatkowe kryteria bonusu, aby użytkownik nie mógł bezpośrednio wypłacić powiększonych środków do banku lecz musiał je najpierw odpowiednio obrócić w zakładach bukmacherskich przed ich wypłatą. Kryteriami takimi są np. ile razy gracz musi obrócić kwotą bonusu po minimalnym określonym kursie, ilość zdarzeń na kupon itp. Każdy bonus u bukmacherów ma swój regulamin, który warto przestudiować.

Warto jednak korzystać z opcji powiększania swojego portfela, jeżeli bukmacher ma taką opcję.

Bonus od wpłaty depozytu / 26 styczeń 20
1200 zł na start w STS

Szukasz bonusów na start? Legalni bukmacherzy oferują różne opcje, STS teraz daje bonus 1200 zł dla Nowych Graczy! Legalny bukmacher w Polsce i oferta dla pełnoletnich!

Bonus od wpłaty depozytu / 22 styczeń 20
Bonus 1000 zł w Fortuna od 1-wszego depozytu

Sprawdź jakie bonusy oferuje bukmacher eFortuna.pl od pierwszego depozytu. Bonus nawet 1000 zł od 1-wszego depozytu dla nowych graczy w Fortuna. Sprawdź kod rejestracyjny do lepszej promocji w Fortunie już teraz.

Kupon
Dodaj nowe zdarzenie ręcznie ?
Dodaj nowy typ z analizą ?
0
wyczyść