Bukmacherzy online

Bukmacherzy online w PolsceW tym dziale poznasz bukmacherów online, którzy oferują legalne zakłady bukmacherskie w Polsce. Po nowelizacji ustawy hazardowej, która obowiązuje od 1 kwietnia 2017 r. gracze z Polski mogą grać jedynie u polskich bukmacherów z licencją wydaną przez MF. Bukmacherzy zagraniczni oferujący zakłady sportowe bez licencji MF są w rejestrze stron zakazanych, a ich witryny blokowane są przez operatorów telekomunikacyjnych na terenie Polski.

Bukmacherzy online umożliwiają po rejestracji zawieranie zakładów przez internet bez wychodzenia z domu. Wszystko legalnie, prosto i bezpiecznie, gdyż restrykcje w celu uzyskania licencji są bardzo skomplikowane dla podmiotów świadczących usługi hazardowe.

W Polsce obowiązuje 12% podatek od zakładów. Bukmacherzy często o tą kwotę pomniejszają stawkę każdego wnoszonego zakładu, a tym samym ogólną wygraną gracza.


Ranking bukmacherów 2023
1. Fortuna - 20 zł za weryfikację , zakłady bez ryzyka do 600
2. Betfan -BONUS 200% do 300 zł

Gracze rejestrujący się do bukmacherów w Polsce muszą mieć ukończone 18 lat.
Bukmacherzy weryfikują tożsamość przez skan dokumentów.
Pamiętajcie, że gra w zakłady to hazard i może uzależniać.

Bukmacherzy online / 13 listopad 20
STS z nowym biurem w Warszawie

Nowe biuro dla polskiego bukmachera zachwyca dużą ilością zieleni i wykończeniami z naturalnego drewna. Duża sala konferencyjna nawiązuje do wyglądu Stadionu Narodowego.

Bukmacherzy online / 18 sierpień 20
Newsy z STS

Czytaj i bądź na bieżąco z ofertą od legalnego polskiego bukmachera STS.pl. Przedstawiamy zawsze aktualne porcje newsów z STS m.in. oferta sts.pl, newsy z sts, bonusy i promocje cykliczne u tego bukmachera online.

Bukmacherzy online / 1 wrzesień 19
STS zakłady bukmacherskie

Oferta na zakłady bukmacherskie STS. Sprawdź i porównaj ofertę bukmachera. Legalne zakłady bukmacherskie w Polsce oferuje Star Typ Sport (STS).

Bukmacherzy online / 1 wrzesień 20
Fortuna zakłady bukmacherskie

Zakłady bukmacherskie zawierane na stronie Fortuna to legalne zakłady sportowe w Polsce. Bukmacher Fortuna posiada licencję wydaną przez MF w Polsce. Poznaj opinie o bukmacherze Fortuna, odbierz bonus dla nowych klientów i graj online w Fortuna już dziś.

Bukmacherzy online / 29 lipiec 20
Betfan

Zobacz pełne informacje o Betfan.pl w Bukmacherzy.com - legalny polski bukmacher z licencją MF w Polsce. Graj legalnie u polskich bukmacherów w zakłady bukmacherskie online i odbierz bonus oraz kod promocyjny.

Bukmacherzy online / 14 styczeń 20
Newsy z Betfan

Poznaj zawsze aktualne wiadomości z Betfan.pl - polski legalny bukmacher przedstawia aktualności, bonusy i promocje na platformie www, aplikacji mobilnej betfan.

Bukmacherzy online / 15 styczeń 20
Newsy z Betclic

Poznaj najnowsze wiadomości bukmacherskie od legalnego polskiego bukmachera Betclic.pl. Newsy z Betclic: promocje, bonusy, oferta i kursy, konkursy typerskie i jackpoty. Bądź na bieżąco z Betclic w Bukmacherzy.com

Bukmacherzy online / 15 styczeń 20
Fortuna typy na dziś

Poznaj zawsze aktualne newsy z eFortuna.pl - legalny bukmacher z Polski przedstawia aktualności, bonusy i promocje na platformie www, aplikacji mobilnej Fortuna.

Bukmacherzy online / 26 czerwiec 20
Weekend bez podatku w LVBET

W piątek, sobotę i niedzielę za zakłady kombi z minimum 3 selekcjami i kursem całkowitym kuponu minimum 2.50 NIE PŁACISZ PODATKU. LVBET bierze to na siebie.

Bukmacherzy online / 3 sierpień 20
TotalBet - prawie 7 milionów straty w 2019 roku

Totalbet Zakłady Bukmacherskie w ub.r. zanotował 108,87 mln zł przychodów i 6,93 mln zł straty netto, wobec 24,81 mln zł wpływów i 5,7 mln zł straty netto rok wcześniej.

LEGALNY BUKMACHER w POLSCE !!!

+ 200% bonus do 300 zł
+ Wpłacasz 150zł, Grasz za 450zł
+ Przelewy24, Blik, Karta
+ Tylko dla osób pełnoletnich +18. Betfan z licenjcą: PS4.6831.3.2018
+ Gra u bukmacherów może uzależniać i wiąże się z ryzykiem! Granie u nielegalnych bukmacherów zagranicznych w Polsce jest niedozwolone. Graj odpowiedzialnie!
TOPBONUS
Odbierz bonus
Kupon
Dodaj nowe zdarzenie ręcznie ?
Dodaj nowy typ z analizą ?
0
wyczyść