Zaproś kumpli – nowe zasady bonusu za polecenie STS

Zaproś kumpli – nowe zasady bonusu za polecenie STS

STS – największy bukmacher w Polsce, który działa również na kilkunastu rynkach europejskich – udostępnił bonus Zaproś Kumpli na nowych zasadach. Zapraszając znajomych do STS można odebrać z dodatkowymi bonusami łącznie 340 zł.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom graczy bukmacher kontynuuje promocję Zaproś Kumpla, w której otrzymać można atrakcyjną premię za polecenie usług STS nowym użytkownikom. Zapraszając znajomych odbierasz dodatkowe środki na grę – do zgarnięcia jest 300 zł oraz dodatkowe bonusy w wysokości 40 zł.

Zasady promocji Zaproś Kumpli są proste, a skorzystać z niej mogą także początkujący gracze. Aby otrzymać bonus za polecenie wystarczy dołączyć do gry – po założeniu konta należy zagrać na start za 25 zł ze środków depozytowych z przynajmniej jednym zdarzeniem z kursem min. 1.85. Po spełnieniu tego warunku i zalogowaniu na konto na sts.pl, m.sts.pl bądź w aplikacji mobilnej trzeba przejść do sekcji ZAPROŚ KUMPLA i kliknąć “Zaczynamy”, aby otrzymać specjalny link – zaproszenie do STS i akcji. Link ten należy przesłać znajomym. Łącznie zaprosić można 6 kumpli. Każde skuteczne polecenie to 50 zł na koncie bonusowym oraz dodatkowe premie. Warunkiem otrzymania bonusu jest dokonanie przez osobę zaproszoną rejestracji z otrzymanego linku i wpłata co najmniej 50 zł na swoje konto oraz zagranie łącznie za min. 500 zł. Przynajmniej jedno spotkanie na kuponie musi mieć kurs nie mniejszy niż 1.85. Zaproszony ma 30 dni na spełnienie warunków akcji.

Obecnie STS posiada ponad 47% udziałów w polskim rynku bukmacherskim, a 80% obrotów generują kanały online – aplikacja dedykowana systemowi Android oraz iOS, strona internetowa oraz jej mobilna wersja.

Bukmacher aktywnie angażuje się we wspieranie polskiego sportu, będąc największym prywatnym podmiotem na rodzimym rynku sponsoringu. Firma jest oficjalnym sponsorem reprezentacji Polski w piłce nożnej, a także sponsorem głównym Jagiellonii Białystok oraz oficjalnym bukmacherem Lecha Poznań, Cracovii, Pogoni Szczecin, Korony Kielce, Górnika Zabrze, Zagłębia Lubin, Polskiej Ligi Siatkówki, Anwilu Włocławek, Asseco Resovii oraz PGE Vive Kielce, a także Futsal Ekstraklasa czy innych klubów i związków sportowych. STS angażuje się także we wsparcie esportu.

Inne ciakawe oferty u polskich bukmacherów:
Pewniak w Fortunie
Happy Hours Fortuna +14%

Kupon
Dodaj nowe zdarzenie ręcznie ?
Dodaj nowy typ z analizą ?
0
wyczyść