UFC Fight Night - Mateusz Gamrot wyraźnym faworytem klientów STS

Mateusz Gamrot (17-0, 5 KO, 4 SUB) w swoim debiucie w UFC zmierzy się z Guramem Kutateladze (11-2, 7 KO, 1 SUB).

Mateusz Gamrot (17-0, 5 KO, 4 SUB) w swoim debiucie w UFC zmierzy się z Guramem Kutateladze (11-2, 7 KO, 1 SUB). Mimo, że od dawna było wiadomo, że "Gamer" dołączy do amerykańskiej organizacji i zadebiutuje w październiku to nazwisko swojego rywala poznał dopiero na kilka dni przed wylotem do Abu Zabi. Czy Gamrot jest gotowy do pojedynku? Jak wyglądają szansę poszczególnych zawodników w najważniejszych walkach wieczoru? To sprawdzili analitycy zakładów bukmacherskich STS.

W sts odbierz freebet 29 PLN z kodem: BUKMACHERZYCOM
Rejestracja w STS

Aż 93% klientów STS stawia na debiutanckie zwycięstwo naszego rodaka. Początkowy kurs na wygraną Polaka wynosił 1.50, co pozwoli każdemu graczowi stawiającemu 100 zł na zwycięstwo „Gamera” wygrać 132 zł. Im jednak mniej czasu pozostawało do pojedynku Gamrot-Kutaledze kurs na byłego mistrza KSW stopniowo malał. Obecnie każdy kto postawi 100 zł na „Gamera” może liczyć w przypadku jego zwycięstwa na wygraną w wysokości 114,4 zł. Jeżeli jednak gracz postawi taką samą stawkę na sukces Kutateladze – w jego zwycięstwo wierzy zaledwie 7% klientów STS - może zarobić aż 310,64 zł (kurs 3.53).


Ciekawie prezentują się również analizy najważniejszych walk z karty głównej UFC Fight Night w Abu Zabi. W wadze piórkowej zmierzą się ze sobą Thomas Almeida z Jonathanem Martinezem. Zdecydowana większość klientów STS – 87% graczy - typuje jako zwycięzcę Almeida. Stawiając 100 zł na wygraną Brazylijczyka, gracz w przypadku jego zwycięstwa zarobi 151,36 zł (kurs 1.72). W sukces Jonathana Martineza wierzy jedynie 13% graczy STS. Jeśli jednak ich typ się sprawdzi i amerykański „Dragon” pokona Almeida za każde 100 zł postawione na taki rezultat gracz otrzyma 186,56 zł (kurs 2.12).

W wadze półśredniej rękawice skrzyżują ze sobą Claudio Silva i James Krause. To kolejne starcie między zawodnikiem brazylijskim i amerykańskim. Tym razem jednak kibice STS w zdecydowanej większości – 88% graczy – przewidują zwycięstwo reprezentanta USA. Za każde 100 zł postawione na Jamesa Krause w przypadku jego wygranej bukmacherzy wypłacą 142,56 zł (kurs 1.62). W sukces Claudio Silvy wierzy jedynie 12% graczy STS, którzy stawiając 100 zł na zwycięstwo Brazylijczyka mogą zarobić 202,4 zł (kurs 2.30).

W walce wieczoru w kategorii piórkowej zmierzą się Brian Ortega z Chanem Sung Jung. Pojedynek meksykańsko-amerykańskiego fightera z „Korean Zombie” od dłuższego czasu rozgrzewa kibiców UFC na całym świecie. Klienci STS w zdecydowanej większości – 83% graczy – stawiają na Sung Junga. Stuzłotowy zakład na jego zwycięstwo może dać wygraną w wysokości 132 zł (kurs 1.50). Jeżeli jednak Ortega sprawi niespodziankę i wygra pojedynek z koreańskim zawodnikiem gracze obstawiający taki rezultat mogą za każde postawione 100 zł zarobić 227,92 zł (kurs 2.59). W taki rezultat wierzy jednak zaledwie 17% graczy STS

Więcej typów bukmacherskich na stronie: typy bukmacherskie


(legalny bukmacher)
Zobacz KOD REJESTRACYJNY +
TUTAJ ODBIERZ PAKIET NA START!
Kupon ważny:
DZISIAJ g. 23:59
20 zł
BEZ DEPOZYTU

+ Zakład bez ryzyka 210 zł

+
Bonus 100% do 2000 zł
Fortuna legalny polski bukmacher działający w Polsce na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych. Graj rozważnie hazard może uzależniać. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencje prawne. Tylko dla pełnoletnich.

Kupon
Dodaj nowe zdarzenie ręcznie ?
Dodaj nowy typ z analizą ?
0
wyczyść