Bonus powiększający wygraną

Bonus od wpłaty depozytu

Bukmacherzy z licencją wydaną przez MF w Polsce rywalizując o klientów oferują m.in. bonusy od pierwszej wpłaty depozytu, powiększając w ten sposób środki wpłacane do bukmachera. Gracz w ten sposób ma większy portfel na zakłady sportowe.

Bukmacher często określa procent wpłaty jako bonus: np. bonus 200%, bonus 100%, bonus 50% itp. oraz dodatkowo określa dodatkowe kryteria bonusu, aby użytkownik nie mógł bezpośrednio wypłacić powiększonych środków do banku lecz musiał je najpierw odpowiednio obrócić w zakładach bukmacherskich przed ich wypłatą. Kryteriami takimi są np. ile razy gracz musi obrócić kwotą bonusu po minimalnym określonym kursie, ilość zdarzeń na kupon itp. Każdy bonus u bukmacherów ma swój regulamin, który warto przestudiować.

Warto jednak korzystać z opcji powiększania swojego portfela, jeżeli bukmacher ma taką opcję.

Na tej stronie prezentować będziemy bonusy właśnie w tekiej formie. Zapraszamy!

Bonus powiększający wygraną / 1 luty 18
MultiKozak - bonus od 7,5% do 25% WIĘKSZE WYGRANE

Poznaj promocję MultiKozak u polskiego legalnego bukmachera LVbet, który teraz doda BONUS do Twoich wygranych zakładów od 7,5% do 25%. Nowa promocja z której warto skorzystać!

Bonus powiększający wygraną / 3 styczeń 18
W każdy piątek GRAJ BEZ PODATKU

W każdy piątek otrzymasz bonus powiększający Twoją wygraną o 12%. Bukmacher Totolotek oferuje promocję ZWROT PODATKU!

Bonus powiększający wygraną / 13 grudzień 17
Bonus: 6% większe wygrane w Totolotku

Typuj mobilnie zakłady bukmacherskie w Totolotku i otrzymuj nawet o 6% więcej ze swoich zakładów. Bukmacher w Polsce powiększa wygrane o 6% typując z komórki. Tylko dla pełnoletnich!

Kupon
0
Zapisz kupon