Bonus powiększający wygraną

Bonus od wpłaty depozytu

Bukmacherzy z licencją wydaną przez MF w Polsce rywalizując o klientów oferują m.in. bonusy od pierwszej wpłaty depozytu, powiększając w ten sposób środki wpłacane do bukmachera. Gracz w ten sposób ma większy portfel na zakłady sportowe.

Bukmacher często określa procent wpłaty jako bonus: np. bonus 200%, bonus 100%, bonus 50% itp. oraz dodatkowo określa dodatkowe kryteria bonusu, aby użytkownik nie mógł bezpośrednio wypłacić powiększonych środków do banku lecz musiał je najpierw odpowiednio obrócić w zakładach bukmacherskich przed ich wypłatą. Kryteriami takimi są np. ile razy gracz musi obrócić kwotą bonusu po minimalnym określonym kursie, ilość zdarzeń na kupon itp. Każdy bonus u bukmacherów ma swój regulamin, który warto przestudiować.

Warto jednak korzystać z opcji powiększania swojego portfela, jeżeli bukmacher ma taką opcję.


Zobacz bonusy bukmacherskie
HIT! Zakład bez ryzyka do 200 zł!

W kwietniu 2023r: zakłady bez podatku
-> Tylko legalni bukmacherzy w Polsce!

Bonus powiększający wygraną / 7 luty 20
Happy Hours 9-19 na zakłady PREMATCH w dniu 07,02.2020

W piątek 7 lutego między 9 a 19 bukmacher Fortuna daje możliwość podwyższenia wygranej o 14%. Wystarczy dodać bonus "Happy Hours" do kuponu zawierającego dowolne zdarzenia z całej dostępnej oferty prematch. w Fortuna

Bonus powiększający wygraną / 12 styczeń 20
Bonus AKO w eFortuna do 50%

Poznaj bonusy AKO w eFortunie do 50% większe wygrane. Kupony powyżej 5 typów z extra bonusem od eFortuna.pl. Zyskaj nawet o 50% większą wygraną w eFortuna - polski legalny bukmacher.

LEGALNY BUKMACHER w POLSCE !!!

+ 200% bonus do 300 zł
+ Wpłacasz 150zł, Grasz za 450zł
+ Przelewy24, Blik, Karta
+ Tylko dla osób pełnoletnich +18. Betfan z licenjcą: PS4.6831.3.2018
+ Gra u bukmacherów może uzależniać i wiąże się z ryzykiem! Granie u nielegalnych bukmacherów zagranicznych w Polsce jest niedozwolone. Graj odpowiedzialnie!
TOPBONUS
Odbierz bonus
Kupon
Dodaj nowe zdarzenie ręcznie ?
Dodaj nowy typ z analizą ?
0
wyczyść