Fortuna - bukmacher bez depozytu
20 zł freebet za rejestrację

3 ZAKŁADY BEZ RYZYKA
DO 100 ZŁ NA START!

 • 3 x zakład bez ryzyka po 100 zł (3 kupony)
 • Freebet 20 zł (po weryfikacji konta)
 • +10 ZŁ ZA PIERWSZĄ WPŁATĘ

ODBIERZ

Fortuna to LEGALNY polski bukmacher.
Oferta dla osób pełnoletnich
Bądź odpowiedzialny. Hazard to ryzyko.

Zakłady bukmacherskie bez podatku - legalny bukmacher w Polsce: DZISIAJ - oferta maj

Legalny bukmacher oferuje zakłady bez podatku: sprawdź jak zagrać DZISIAJ i w inne dni - oferta na MAJ 2022 r. Zakłady bukmacherskie bez podatku legalnie u polskiego bukmachera. Bukmacher podwyższa wygraną biorąc całą opłatę podatku wyłącznie na siebie.

Dzisiaj (02.05.2022 r. ) między godzinami 8:00-16:00 (oferta na 2 maj 2022 r.), a nawet każdego dnia w maju 2022 r. (o czym będzie poniżej) jeden z legalnych bukmacherów w Polsce eFortuna.pl oferuje możliwość tj. zakładów bez podatku 12% dla odpowiednich zakładów bukmacherskich u tego bukmachera.

Jeżeli nie znasz tej firmy to przeczytaj pełny artykuł, a dowiesz się o wiele więcej i możesz uzyskać jeszcze bonusy powitalne.

Kiedy w maju 2022 r. są zakłady bez podatku?
Zakłady przedmeczowe/Prematch:
- każda sobota i niedziela godz. 12:00-15:00
- 02.05.2022 r. godz. 8:00-16:00
- 03.05.2022 r., 04.05.2022 r. i 18.05.2022 r. w godz. 16:00-18:00

Zakłady na żywo/zakłady LIVE bez podatku:
- poniedziałek, wtorek, środa, czwartek, piątek, sobota, niedziela przez 24 godziny na dobę (24h!). Oferta na zakłady na żywo u tego bukmachera zawsze przy pewnych zasadach jest traktowana jako GRA BEZ PODATKU! Bukmacher oferuje tzw. bonus HAPPY HOURS.

Poznaj legalnego bukmachera Fortuna>>.

Przykładowy zakład bez podatku poniżej w formie kuponu.
Kupon w Fortuna jako zakład bukmacherski bez podatku - doliczony bonus Happy Hours u bukmachera U legalnego bukmachera został dodany automatycznie specjalny bonus z kursem 1.14 niwelujący podatek od stawki, który podwyższa całą wygraną w ten sposób jakby nie było podatku 12% od zakładu. Wygraną masz taką jakbyś grał bez podatku te wybrane 3 zdarzenia z kuponu!

Jak widzisz możesz GRAĆ w maju 2022 r. w zakłady bukmacherskie BEZ PODATKU w POLSCE i to CAŁKOWICIE LEGALNIE.

Zapoznaj się z pełną tą ofertą oraz artykułem, gdyż jest to możliwość dla osób pełnoletnich i mających pełną świadomość czym jest hazard oraz zakłady bukmacherskie. Warto jednak grać wtedy, gdy można wygrać więcej lub wiedzieć o tej opcji.

Oczywiście oferta bukmachera Fortuna ma swoje ograniczenia i nie jest na wszystkie zakłady bukmacherskie i w każdych godzinach na zdarzenia przedmeczowe, ale to doskonała opcja na rynku zakładów bukmacherskich online w Polsce.

Nie każdy zakład bukmacherski zalicza się do tej oferty, ale przy spełnieniu kryteriów masz taką opcję. Najważniejsze, że to jest legalne i u legalnego polskiego bukmachera.

Czy Fortuna to legalny bukmacher w Polsce?
Tak - jest to w pełni legalny bukmacher z licencja MF.

eFortuna.pl - poznaj ofertę tego legalnego bukmachera. Poniżej prezentujemy pewne informacje o tej akcji oraz tej znanej już firmie bukmacherskiej w Polsce.

Sprawdź legalnego bukmachera Fortuna>>*
Legalny bukmacher Fortuna - zakłady bukmacherskie bez podatku - kod MAXOFERTA w Fortuna
Uwaga - oczywiście bukmacher ten z Polski (Fortuna) oferuje większą wygraną jako bonus Happy Hours, a więc wyższą wygraną o 14% takiego zakładu po potrąceniu obowiązującego opodatkowania, a tym samym biorąc podatek od zawartych przez graczy kuponów wyłącznie na siebie po spełnieniu kilku kryteriów w tych godzinach w dniu 02.05.2022 lub inne dni w maju 2022 r. według przedstawionej poniżej oferty tej akcji GRA BEZ PODATKU.

Zapewne masz zapytania?

- JAK MOŻNA GRAĆ BEZ PODATKU W ZAKŁADY BUKMACHERSKIE?

- GDZIE MOŻNA GRAĆ W ZAKŁADY BUKMACHERSKIE BEZ PODATKU W POLSCE?

- JAK GRAĆ W ZAKŁADY BUKMACHERSKIE BEZ PODATKU LEGALNIE W POLSCE!

1. Wejdź na stronę eFortuna.pl
Fortuna to o polski bukmacher z licencją
SC/12/7251/10/WKC/ 11-12/5565 wydaną przez MF, a więc jeżeli jesteś z Polski to grasz w legalny sposób w zakłady bukmacherskie.

- jeżeli masz konto u tego bukmachera (Fortuna) to zaloguj się i postaw kupon według poniższych zasad by był uznany w tej ofercie GRAJ BEZ PODATKU w eFortuna.pl. Kryteria kuponu przedstawiamy poniżej, a bonus HAPPY HOURS Graj bez podatku jako kurs zdarzenia 1,14 dodawany jest automatycznie do kuponu.

- jeżeli nie posiadasz jeszcze konta Fortuna to możesz je szybko oraz prosto zarejestrować na stronie bukmachera eFortuna.pl przez wypełnienie formularza rejestracyjnego*, a także wpisując w miejsce kod promocyjny MAXOFERTA

Poznaj ofertę dla nowych klientów Fortuna>>*

Kod bonusowy MAXOFERTA w Fortuna - legalny polski bukmacher
Po wpisaniu kodu MAXOFERTA otrzymasz bonusy w Fortuna tj. 20 zł za dokonanie rejestracji do bukmachera, nawet 600 zł jako zakład bez ryzyka, a także bonus 100% do 2100 zł od drugiego depozytu. Zobacz formularz do rejestracji u bukmachera: Fortuna.

Pierwszy Zakład bez ryzyka w Fortuna do 600 zł dla nowych klientów daje zaś szansę graczowi na pewniejszą wygraną przy pierwszym zakładzie bukmacherskim w tej firmie. W przypadku przegranej takiego zakładu u tego bukmachera otrzymasz zwrot stawki jako bonus, aż do 600 zł - w zależności jaką stawkę miał Twój pierwszy zakład w Fortuna.

Zakłady bez ryzyka do 600 zł w Fortuna dla nowych klientów - kod MAXOFERTA
Odbierz ofertę dla nowych klientów Fortuna>>*

PO REJESTRACJI - WPŁATA DEPOZYTU:
Po rejestracji konta w Fortuna możesz dokonać wpłaty depozytu online do bukmachera oraz zawierać zakłady bukmacherskie przez internet i co najważniejsze w legalnej firmie bukmacherskiej w Polsce - nie ryzykujesz grając nielegalnie.

Depozyt do Fortuna możesz wpłacić od 1 zł do 100 000 zł. Wiele opcji jest jako natychmiastowa opcja wpłat przez różne przelewy online z wielu popularnych banków w Polsce, opcję BLIK, wpłaty kartami płatniczymi.Wpłaty depozytu eFortuna.pl - kod do Fortuna MAXOFERTA

Po zawarciu zakładów według określonych kryteriów w dniu 02.05.2022 r. lub inne dni w miesiącu MAJ 2022 r. możesz grać bez podatku u tego bukmachera - sam bukmacher podwyższy wygraną o 14%.

2. WARUNKI DLA ZAKŁADY BUKMACHERSKIE BEZ PODATKU:
Jak każda akcja promocyjna u bukmacherów ma swoje kryteria. Poniżej warunki by zakład bukmacherski w Fortuna we wskazanych dniach oraz godzinach miał opcję większej wygranej o 14%, a więc wygrana byłaby tak wysoka jakby nie było pobranego podatku od zakładów bukmacherskich w Polsce na ten kupon.

Ofertę posiada: Fortuna
Dla nowych klientów bonusy:
+ 20 zł za rejestrację
+ 600 zł zakład bez ryzyka
+ 100% bonus do 2100 zł od drugiej wpłaty
KOD w Fortuna: MAXOFERTA
Odbierz oferty i sprawdź eFortuna.pl>>

 • Warunki:
  GDZIE: eFortuna.pl
  + wartość bonusu: 1.14 (+14% do wygranych
  - minimalna liczba zdarzeń: 3
 • - minimalny kurs każdego zdarzenia: 1.30
  - minimalna stawka kuponu: 2 zł
 • -rodzaj kuponu: AKO
 • - oferta: prematch i live
 • - kanały: strona internetowa Fortuna, aplikacja mobilna Fortuna, punkty przyjmowania zakładów Fortuna

3. Gdy wygrasz Twoja wygrana będzie wyższa o 14%.
Nic prostszego by grać bez podatku w maju 2022 r. korzystając z oferty Fortuna.
Happy Hours - Graj bez podatku w Polsce - zakłady bukmacherskie bez podatku

Czy bukmacher w tej ofercie płaci podatek do polskiego fiskusa?
Tak - Fortuna zapłaci normalnie podatek do fiskusa.

Mimo, że oferta nazywa się graj bez podatku ze względu na to, że gracz w wygranej nie poczuje podatku pobranego od stawki, gdyż bukmacher podwyższy sam wygraną z takiego kuponu o 14% to polski bukmacher do fiskusa za ten kupon normalnie zapłaci obowiązujący podatek. Wszystko zatem jest legalnie i grasz bezpiecznie u polskiego bukmachera przy tej ofercie.

Czy gra bez podatku w zakłady bukmacherskie jest legalna w Polsce?
Nie. Każdy legalny bukmacher w Polsce, a więc taki, który posiada licencję jest zobowiązany do pobierania 12% podatku od każdego zakładu bukmacherskiego zawieranego przez gracza.

Jeżeli grasz bez podatku to znaczy, że korzystasz z bukmacherów bez licencji w Polsce, a tym samym narażasz siebie na konsekwencje z takiej gry przewidziane w ustawie hazardowej wg. polskiego prawa gra u bukmacherów bez polskiej licencji jest zakazana w internecie.

Oferta w tym artykule jest nazwana jako GRA BEZ PODATKU, ale faktycznie jest opodatkowana przez bukmachera Fortuna, który ten podatek bierze wyłącznie na siebie i podwyższa wygraną w kuponie o 14% jako BONUS. To jest znacząca różnica w podejściu legalnego i nielegalnego bukmachera. Bukmacher dla klienta daje opcję wyższej wygranej o 14%, a do fiskusa płaci normalnie 12% podatek od stawki z zakładu jaki zawierasz - jest więc wszystko legalnie!

Czy gra w zakłady bukmacherskie jest legalna?
Gra bez podatku ogólnie w zakłady bukmacherskie jest zakazana i jak widzisz bukmacherów, którzy tak oferują to bardzo podjerzane. Nasza przedstawiona oferta to tylko nazwa promocji wynikająca ze skutków bonusu +14% do wygranej jaki dodaje bukmacher do kuponu o nazwie Happy Hours.

Zakłady bukmacherskie są jak najbardziej legalne, gdy zawierasz je u podmiotów z licencją wydaną przez MF, a bukmacher Fortuna jest na liście bukmacherów z licencją oraz jej numer licencji do sprawdzenia to: SC/12/7251/10/WKC/ 11-12/5565.

Czy środki u bukmachera Fortuna są bezpieczne?
Tak - bukmacher Fortuna to jeden z większych bukmacherów oferujących zakłady online oraz stacjonarne na terenie Polski. Możesz mieć raczej pewność, że są bezpieczne, jednak jak każdej firmie może czasem grozić upadłość, a więc wówczas mogą być jedynie zagrożone. Jest to wieloletni bukmacher i nie zapowiada się by chciał zakończyć swoją działalność.

Jakie gracze mają pytania o grę bez podatku w Fortuna, a więc ofertę Happy Hours
Poniżej lista odpowiedzi na częste pytania według bukmachera Fortuna to tek akcji związanej z większą wygraną.

Na czym polega gra bez podatku w ramach Happy Hours?

Od teraz po spełnieniu warunków bonusu Happy Hours gracz automatycznie otrzymuje podwyższający wygraną bonus kursowy - Gra bez podatku. Gracz nie musi podejmować żadnych dodatkowych czynności, by otrzymać bonus.

Co otrzymam, gdy bonus Happy Hours zostanie dodany do mojego kuponu?

W przypadku bonusu Happy Hours gracz otrzyma bonus kursowy w wysokości 1.14.

Czy warunki bonusów Happy Hours na kuponach live i prematch są takie same?

Nie, przy zakładach prematch bonus Happy Hours jest aktywny tylko w określonych godzinach (weekend 12:00-15:00), na kuponach live bonus jest dostępny przez całą dobę.

Kto może skorzystać z bonusu Happy Hours?

Z bonusu kursowego Happy Hours może skorzystać każdy gracz stawiający zakłady poprzez stronę internetową, aplikację mobilną oraz w punktach przyjmowania zakładów.

Jaka jest stawka minimalna kuponu, na którym otrzymam automatyczny bonus Happy Hours?

Minimalna stawka kuponu to 2 zł w Fortuna.

W jaki sposób dowiem się, że otrzymałem bonus Happy Hours?

Bonus Happy Hours będzie jednym ze zdarzeń na kuponie. Kurs bonusu 1.14 będzie widoczny obok nazwy zdarzenia.

Czy mogę zrezygnować z bonusu Happy Hours na kuponie?

Jeśli kupon spełnia warunki do otrzymania bonusu Happy Hours nie ma możliwości usunięcia bonusu z kuponu.

Czy jeśli jedno ze zdarzeń będzie rozliczone po kursie 1.0 przez co kupon nie będzie spełniał warunków bonusu, bonus zostanie wycofany?

Jeśli kupon przez niższy kurs przestanie spełniać warunki jakiegokolwiek z bonusów, bonus zostanie wycofany na tym kuponie.

Na jakich kuponach mogę otrzymać bonus kursowy Happy Hours?

Bonus Happy Hours zostanie przypisany do kuponów prematch i live min. 3 AKO z kursem minimalnym zdarzenia 1.3.

Na jakich kuponach nie otrzymam bonusu Happy Hours?

Bonusy Happy Hours nie dotyczą kuponów SOLO i MAXIKOMBI.

Czy bonus otrzymam na każdym zagranym kuponie?

Bonus zostanie przypisany do każdego kuponu spełniającego warunki bonusu – Happy Hours.

Czy kupon zagrany w ramach pierwszego zakładu bez ryzyka będzie miał dodany bonus Happy Hours?

Tak. Jeżeli pierwszy kupon gracza będzie spełniał warunki do otrzymania bonusu kursowego Happy Hours, bonus zostanie automatycznie dodany do takiego kuponu.

Czy stawiając kupony za punkty FKP będę miał dodany bonus kursowy Happy Hours?

Tak, kupony zagrane za punkty FKP po spełnieniu warunków również będą miały dodany bonus kursowy.

W jaki sposób obstawiać z bonusem Happy Hours w punkcie przyjmowania zakładów?

Bonus zostanie automatycznie dodany do kuponu po spełnieniu jego warunków.

Czy kupon z bonusem Happy Hours będzie wliczany do promocji marketingowych oraz do do innych bonusów jak np. zakład bez ryzyka, które otrzymuję od Fortuny?

Tak, kupony z bonusem Happy Hours będą zaliczane do promocji marketingowych i innych bonusów wysyłanych przez Fortunę.

Do kiedy trwa oferta bonusów kursowych Happy Hours?

Oferta bonusów Happy Hours jest ważna do odwołania.

Czy na kuponach z bonusami kursowymi Happy Hours jest dostępna opcja early cash-out?

Tak, na kuponach z bonusami kursowymi Happy Hours, będzie można skorzystać z opcji early cash-out za każdym razem, gdy system wyświetli informację o takiej możliwości na kuponie.

Jaki najwyższy bonus mogę otrzymać?

Bonus kursowy Happy Hours za każdym razem wynosi 1.14.

Czy mogę zmienić bonus na inny niż przyznany mi na kuponie?

Nie, bonus Happy Hours za każdym razem jest taki sam i wynosi 1.14.

Czy bonus Happy Hours łączy się z innym produktami?

Bonus Happy Hours nie łączy się z innymi bonusami kursowymi, Zakładem Bezpiecznym, Superofertą, Hitem Dnia oraz Ekspertem+.

Czy na terminalach samoobosługowych są takie same warunki Happy Hours?

W przypadku gry na terminalach samoobsługowych automatyczny bonus Happy Hours nie obowiązuje.

Poznaj także inne oferty:
- bonusy bukmacherskie
- kod promocyjny Fortuna
- Fortuna strefa typera

*Pamiętaj, że wchodząc do bukmachera online np. Fortuna robisz to na własną odpowiedzialność, a my jedynie informujemy o tych możliwościach. Gra w zakłady bukmacherskie w Polsce jest dla osób pełnoletnich (+18 lat), a gra u bukmacherów bez licencji wydanej przez MF w Polsce jest całkowicie zakazana. Gra w hazard może uzależniać i wiązać się też z utratą środków finansowych. Graj odpowiedzialnie. Nie nakłaniamy do korzystania z firm bukmacherskich - każdy wchodzi do bukmachera wyłącznie na swoje ryzyko i odpowiedzialność.

LEGALNY BUKMACHER w POLSCE !!!

+ 200% bonus do 300 zł
+ Wpłacasz 150zł, Grasz za 450zł
+ Przelewy24, Blik, Karta
+ Tylko dla osób pełnoletnich +18. Betfan z licenjcą: PS4.6831.3.2018
+ Gra u bukmacherów może uzależniać i wiąże się z ryzykiem! Granie u nielegalnych bukmacherów zagranicznych w Polsce jest niedozwolone. Graj odpowiedzialnie!
TOPBONUS
Odbierz bonus
Kupon
Dodaj nowe zdarzenie ręcznie ?
Dodaj nowy typ z analizą ?
0
wyczyść