Wpłaty i wypłaty u bukmachera online

Sprawdź najlepsze metody wpłat i wypłat u bukmacherów: przelewy międzybankowe, Przelewy24, karta, moneybookers i inne. Wpłaty depozytu do bukmachera

Gdy założyliśmy już konto u bukmachera internetowego kolejnym krokiem do wejścia w świat zakładów jest złożenie depozytu.

Co to jest depozyt u bukmachera i po co się go wpłaca?

Depozyt – są to środki, które przelewamy na jedno z możliwych kont serwisu bukmacherskiego w celu zasilenia tymi środkami naszego konta gracza. W późniejszym czasie będziemy te pieniążki wykorzystywać do wnoszenia zakładów. Bukmacher właśnie z depozytu pobiera kwoty na stawki zawieranych zakładów. Bez depozytu, granie u bukmachera internetowego nie jest możliwe.

Możliwości wpłat do bukmachera - składanie depozytu

Złożenie depozytu jest dużo łatwiejsze, niż mogło by się to wydawać. Bukmacherzy przywiązują ogromną wagę do bezpieczeństwa wszelkich transakcji finansowych. Poniżej przedstawiamy najczęściej spotykane oraz najprostsze opcje złożenia depozytu wraz z ich zaletami i wadami:

Zwykły przelew międzybankowy:
Przelew tradycyjnyJak sama nazwa wskazuje jest to zwykły przelew, który możemy zlecić zarówno za pośrednictwem naszego banku jak i również Poczty Polskiej.

Wszelkie potrzebne dane do złożenia przelewu znajdziemy po zalogowaniu się do swojego konta gracza u bukmachera do którego chcemy wpłacić pieniążki oraz wybraniu zakładki, która na ogół nosi nazwę „depozyt” bądź „wpłata”. Ujawni się nam wtedy numer konta bankowego, na które trzeba przesłać środki wraz z nazwą odbiorcy oraz informacją co należy wpisać w tytule przelewu. Na ogół bukmacherzy wymagają podania nazwy użytkownika swojego konta gracza bądź przypisanego do niego numeru w tytule przelewu.

Uzbrojeni w taką wiedzę udajemy się do odpowiedniej placówki (bank, poczta) bądź logujemy na swoim koncie bankowym online i wypełniamy zebranymi wcześniej danymi pola konieczne do złożenia przelewu. Liczni bukmacherzy online posiadają konta w polskich bankach, zatem jedyną opłatę jaką uiszczamy, to taka, którą nasz bank pobiera za zrobienie zwykłego przelewu.

Gdy udało się Tobie wysłać środki to muszą one jeszcze zostać fizycznie zaksięgowane na rachunku bankowym bukmachera. Wtedy dział finansowy widząc wpłatę, dodaje środki do naszego konta gracza i możemy już w pełni korzystać z usług wybranego przez nas bukmachera online.

Zalety:
- Brak konieczności posiadania konta bankowego aby złożyć depozyt (poczta polska)
- Brak prowizji ze strony bukmachera

Wady:
- Czas trwania. Na ogół od jednego do trzech dni roboczych
- Niemożność złożenia depozytu w weekendy (banki nie księgują wtedy przelewów)

Aktualny ranking bukmacherów

Serwis Przelewy24
Przelewy24Alternatywą dla zwykłego przelewu międzybankowego jest serwis przelewy24. Aby móc jednak z niego korzystać konieczne jest posiadanie konta bankowego z obsługą przez internet. Jest to bardzo popularna ostatnio forma wpłat.

Serwis Przelewy24 jest „pośrednikiem” pomiędzy naszym kontem bankowym, a kontem bukmachera internetowego. Jest to bardzo bezpieczny i szybki sposób na przesyłanie środków, które są księgowane w czasie rzeczywistym. Opcja ta jest zależna od banku w którym mamy konto, jednak większość z banków umożliwia korzystanie z serwisu Przelewy24 siedem dni w tygodniu.

Korzystanie z tego serwisu jest w pełni bezpłatne dla klientów, ponieważ całość prowizji pokrywa bukmacher.
Złożenie depozytu za pomocą serwisu Przelewy24 jest jeszcze łatwiejsze od złożenia zwykłego przelewu międzybankowego. Całość wymaganych danych, zostaje wypełniona automatycznie, przez program Bank Browser, który należy pobrać ze strony serwisu Przelewy24.

Po pobraniu programu, wystarczy tylko z niego skorzystać. Przeniesie on nas na stronę naszego banku, na której będziemy musieli wyłącznie potwierdzić kwotę oraz zatwierdzić przelew. Środki po 1-2 minutach zostaną dodane do naszego konta gracza i będziemy mogli w pełni korzystać z usług wybranego przez nas bukmachera. Z powyższych powodów serwis Przelewy24 wypiera zwykłe przelewy międzybankowe i na dzień dzisiejszy stał się jednym z najbardziej popularnych metod składania depozytów.

Zalety:
-Całkowity czas trwania przelewu – 1-2 minuty.
- Brak jakiejkolwiek prowizji
- Łatwość w zlecaniu (automatyczne wypełnienie danych potrzebnych do zlecenia przelewu)

Wady:
- Czasami połączenie między bankiem a serwisem przelewy24 zostanie zerwane (utracenie połączenia internetowego) co skutkuje koniecznością ręcznego zaksięgowania naszego depozytu przez dział finansowy bukmachera online. Na ogół przedłuża to czas trwania całej operacji o 10-15 minut.
- Konieczność posiadania konta bankowego.

Karta Kredytowa:
Wpłaty kartaZłożenie depozytu za pomocą karty kredytowej również ma wiele zalet. Środki, identycznie jak w przypadku serwisu Przelewy24 są księgowane automatycznie w czasie rzeczywistym na naszym koncie gracza. Aby złożyć depozyt za pomocą karty kredytowej należy wypełnić następujące dane:

Kod CVC są to 3 numery znajdujące się na tyle karty. Po wypełnieniu wymaganych pól, przelew zostanie zlecony, środki odjęte z naszej karty, a następnie dodane natychmiastowo do naszego konta gracza w serwisie bukmacherskim.

Taka transakcja jest bardzo bezpieczna, ponieważ bukmacherzy specjalną wagę przykładają do bezpieczeństwa transakcji finansowych. Jednak każdorazowy przelew środków za pomocą karty kredytowej jest objęty prowizją w wysokości 2,5% (prowizje należy sprawdzać u każdego bukmachera, gdyż różnie to wygląda).

Zalety:
- Środki są księgowane na koncie gracza w czasie rzeczywistym
- Pełne bezpieczeństwo transakcji

Wady:
- Prowizja od każdego depozytu w wysokości 2,5%

Serwis Moneybookers:
moneybookersMoneybookers, jest to portfel internetowy, który zajmuje się przesyłaniem środków w obrębach swojego serwisu.

Każdy bukmacher internetowy posiada konto Moneybookers czego konsekwencją jest możliwość złożenia depozytu w ten właśnie sposób. Pierwszym krokiem jaki musimy wykonać jest założenie konta w serwisie Moneybookers.

Jak założyć konto w Moneybookers?
Należy na początku otworzyć konto Moneybookers wypełniając prosty formularz. Odbywa się to w sposób niemal identyczny, jaki miał miejsce podczas rejestracji konta gracza w serwisie bukmacherskim.

Należy pamiętać, iż wszystkie dane należy podać bardzo dokładnie, ponieważ ewentualny błąd w przyszłości może skutkować problemem z wypłatą środków z tego konta. Strona Moneybookers dostępna jest również w języku polskim co znacznie ułatwia korzystanie z tego serwisu.

Gdy jesteśmy już w posiadania swojego konta, należy zdeponować do niego pieniądze. Można to uczynić za pomocą sposobów wymienionych powyżej (środki podobnie się wpłaca jak do bukmachera). Za pomocą zwykłego przelewu międzybankowego, serwisu Przelewy24 oraz karty kredytowej.

Tutaj nasuwa się pytanie dlaczego korzystać z serwisu Przelewy24 w celu zdeponowania środków do kolejnego pośrednika, jak można złożyć depozyt bezpośrednio do swojego konta gracza u bukmachera online. Odpowiedź jest bardzo prosta.

Wypłata środków na konto Moneybookers trwa maksymalnie 24h, a na ogół czas ten nie przekracza kilku godzin. Umożliwia to zatem możliwość szybkiego transferu środków pomiędzy różnymi kontami - w przypadku gry u kilku bukmacherów możemy w czasie rzeczywistym transferować środki tam gdzie są lepsze kursy.

Koszt przelewu w obrębie serwisu Moneybookers wynosi 1% (maksymalnie do PLN 2.30). Koszt ewentualnej wypłaty środków z serwisu Moneybookers na nasze konto bankowe wynosi obecnie 8,20 PLN i jest zależna od kursu funta brytyjskiego.

Zalety:
- Łatwość obsługi
- Szybkość trwania przelewu w obrębie serwisu (natychmiastowo w czasie rzeczywistym)

Wady:
- Prowizje od każdego transferu środków jak i również ich wypłaty na konto bankowe.

Wypłata środków od bukmachera - wypłata depozytu

Gdy już złożyliśmy depozyt oraz wykorzystaliśmy naszą wiedzę do pomnożenia środków, następuje czas w którym konieczna jest wypłata z konta bukmachera internetowego. Na początku należy zwrócić uwagę w jaki sposób złożyliśmy depozyt, ponieważ dokładnie tą samą drogą przeważnie należy zlecić wypłatę.


Wypłata środków na konto bankowe:
Przelew tradycyjnyTą drogą możemy dokonać wypłaty środków jeżeli wcześniej złożyliśmy depozyt za pomocą zwykłego przelewu bankowego, serwisu Przelewy24 oraz w niektórych przypadkach – karty kredytowej.

Aby zlecić wypłatę środków na swoje konto bankowe należy wypełnić następujące dane:

Wypłata na konto bankowe.jpg

IBAN – Jest to numer rachunku bankowego poprzedzony symbolem danego kraju. W przypadku Polski jest to oczywiście „PL”.
Przykładowy numer IBAN:
PL11 2222 3333 4444 5555 6666 7777

Resztę danych takich jak adres banku czy też kod SWIFT znajdziemy na stronie naszego banku, bądź też uzyskamy kontaktując się z nim.

Całkowity czas trwania wypłaty środków na konto bankowe wynosi od 1 do 3 dni roboczych. W większości bukmacherów internetowych, taka wypłata jest wolna od jakiejkolwiek prowizji.

Wypłata środków na konto w serwisie Moneybookers:
moneybookersWypłacić środki na konto w serwisie Moneybookers możemy wyłącznie, jeżeli uprzednio złożyliśmy depozyt tą właśnie drogą. Wypełnienie potrzebnych danych w tym przypadku jest bardzo proste, ponieważ konieczne jest wyłącznie podanie swojego adres email zarejestrowanego w tym serwisie.

Całkowity czas trwania tej transakcji nie przekracza 24h.Polityka prywatności i bezpieczeństwo transakcji:
Podczas zlecenia pierwszej wypłaty, istnieje możliwość, iż bukmacher internetowy poprosi nas o przesłanie skanu dowodu tożsamości w celu potwierdzenia poprawności podanych przez nas danych. Jest to standardowa procedura, która zapewnia nam bezpieczne korzystanie z danego serwisu.

Dostęp do przesłanego przez nas skanu ma wyłącznie zaufany personel i jest on kasowany z systemu zaraz po pomyślnym przejściu takowej weryfikacji. Weryfikacja konta gracza jest również przeprowadzana jednorazowo i w przyszłości nie jest już konieczna.

LEGALNY BUKMACHER w POLSCE !!!

+ 200% bonus do 300 zł
+ Wpłacasz 150zł, Grasz za 450zł
+ Przelewy24, Blik, Karta
+ Tylko dla osób pełnoletnich +18. Betfan z licenjcą: PS4.6831.3.2018
+ Gra u bukmacherów może uzależniać i wiąże się z ryzykiem! Granie u nielegalnych bukmacherów zagranicznych w Polsce jest niedozwolone. Graj odpowiedzialnie!
TOPBONUS
Odbierz bonus
Kupon
Dodaj nowe zdarzenie ręcznie ?
Dodaj nowy typ z analizą ?
0
wyczyść