Pewne typy bukmacherskie

Pewne typy bukmacherskie - gdzie znaleźć?

U ofercie bukmacherskiej takie pewne typy bukmacherskie (tzw. pewniaki) to takie, które mają kurs poniżej 1,05, ale tak naprawdę również takie typy z niskim kursem od czasu do czasu nie wchodzą na naszym kuponie bukmacherskim. Dlatego uważa się, że nie ma 100% pewnych typów bukmacherskich nawet te z najniższym kursem mogą być przyczyną przegranego kuponu.

Ogólna zasada jest taka im mniejszy kurs na dane wydarzenie sportowe tym prawdopodobieństwo wygrania takiego zakładu jest większe. Teoretycznie jeżeli nie weźmiemy marży bukmachera pod uwagę a tylko same prawdopodobieństwo wygranej to typ z kuresem 2,00 ma szansę na wygraną w 50%. Taki typ bukmacherski opłaca nam się zagrać jeżeli uważamy, że prawdopodobieństwo wygrania jest większe niż 50%.

Pewne typy bukmacherskie w Internecie:

https://www.toptypy.com/pewne_typy_bukmacherskie/
https://www.bukmacherzy.com/typy/
Fortuna typy na dziś

Zanim zaczniesz grać u bukmachera sprawdź ofertę bukmacherską w naszym serwisie i zagraj za darmo bez ryzyka utraty pieniędzy.

Grając pewne typy bukmacherskie z niskim kursem w Polsce musisz takich typów umieścić na jednym kuponie kilka gdyż obowiązuje podatek 12%. Poniżej przykład 2 pewniaków na kuponie, ale i tak nie opłaca się go zagrać bo podatek pomniejsza nam wygraną która byłąby mniejsza niż stawka zakładu.

Źródło: https://www.bukmacherzy.com/oferta/


LEGALNY BUKMACHER w POLSCE !!!

+ 200% bonus do 300 zł
+ Wpłacasz 150zł, Grasz za 450zł
+ Przelewy24, Blik, Karta
+ Tylko dla osób pełnoletnich +18. Betfan z licenjcą: PS4.6831.3.2018
+ Gra u bukmacherów może uzależniać i wiąże się z ryzykiem! Granie u nielegalnych bukmacherów zagranicznych w Polsce jest niedozwolone. Graj odpowiedzialnie!
TOPBONUS
Odbierz bonus
Kupon
Dodaj nowe zdarzenie ręcznie ?
Dodaj nowy typ z analizą ?
0
wyczyść