Zakłady pojedyncze

Najbezpieczeniejsze zakłady bukmacherskie pojedyncze, zakłady single, singiel. Zakłady pojedyncze single na ekstraklasę i inne ligi oraz dyscypliny. Jeden typ na kuponie. Informacje w Bukmacherzy.com

Single (zakłady pojedyncze) są najbezpieczniejszą formą typowania zakładów. Obstawiając tylko jeden typ, mamy większą pewność, że zakończy się on po naszej myśli, więc można zainwestować w niego więcej pieniędzy.

Z tego względu wielu typerów posiadających większy kapitał typuje tzw. SINGLE - czyli jeden typ na kupon. W ten sposób można typować dyscyplinę z której mamy największą więdzę i łatwy oraz szybki dostęp do aktualnych informacji.

Jak wiadomo typując w ten sposób mamy o wiele większe prawdopodobieństwo niż w przypadku typowania kilku spotkań na jednym kuponie. Typując single wybiera się spotkania najbardziej prawdopodobne (przeważnie dobrego faworyta), więc kurs nie jest wysoki.

W celu wygrania większych pieniędzy zmuszeni jesteśmy zainwestować w zakład większe pieniądze. Niestety i w tym przypadku nie możemy liczyć na 100% pewność wygranej i prosty zysk. W sporcie zdarzają się duże niespodzianki.

Warto przy tym sposobie typowania dokładnie przeanalizować grę obydwu drużyn, zobaczyć ostatnie wyniki, dowiedzieć się czy wszyscy zawodnicy są w dobrej formie. Można także pochodzić po stronach internetowych, forach dyskusyjnych i upewnić się, że rzeczywiście warto obstawić to spotkanie.

Dobrym sposobem jest wykorzystanie zakładów na żywo przy typowaniu singli. Dzięki temu możemy poznać formę drużyny i poszczególnych zawodników oraz predyspozycje przeciwnika.

Jeżeli interesuje Ciebie typowanie SINGLI to polecamy posiadanie kont w kilku internetowych firmach bukmacherskich. Jest to dobre rozwiązanie gdyż przed puszczeniem danego typu warto porównać kursy i puścić zakład tam gdzie jest to najbardziej opłacalne.

W internecie większość bukmacherów oferuje możliwość typowania SINGLI. Zakłady takie możemy zawierać zarówno na zwycięzce meczu/pojedynku, a także inne sytuacje mogące mieć miejsce w meczu: kto strzeli gola, ile bramek będzie w spotkaniu, ile rzutów rożnych/kartek będzie w meczu, jaki wyniki będzie pierwszej połowy itp.

Zakłady pojedyncze to bezpieczna forma gry, ale ze względu że mamy do czynienia z jedynym typem i nasza stawka mnoży się wyłącznie przez jeden kurs to, aby wygrana była zadawalająca należy więcej postawić i zaryzykować pieniędzy. Recepty na wygraną niestety nie ma...

Jak wyliczamy wygraną przy zakładach pojedynczych?

A. BUKMACHER ONLINE:
STAWKA x KURS = WYGRANA

B. BUKMACHER NAZIEMNY (występuje 10% podatek)
STAWKA x KURS x 0,90 (10% podatek) = WYGRANA

Mecz: Czechy - Polska (kurs 2,1)
Stawiamy 100 zł, kurs: 2,1 na Polskę

U bukmachera online:
100 zł x 2,1 = 210 zł

U bukmachera naziemnego:
100 zł x 2,1 x 0,9 = 189 zł

Z postawienia 100 zł możemy wyjść do przodu o 110 zł (u bukmachera online) w przypadku zwycięstwa naszej drużyny.

Inne zdarzenia wówczas nie mają dla nas żadnego znaczenia. Nie liczy się także dokładny wynik, ale samo zwycięstwo Polski.

LEGALNY BUKMACHER w POLSCE !!!

+ 200% bonus do 300 zł
+ Wpłacasz 150zł, Grasz za 450zł
+ Przelewy24, Blik, Karta
+ Tylko dla osób pełnoletnich +18. Betfan z licenjcą: PS4.6831.3.2018
+ Gra u bukmacherów może uzależniać i wiąże się z ryzykiem! Granie u nielegalnych bukmacherów zagranicznych w Polsce jest niedozwolone. Graj odpowiedzialnie!
TOPBONUS
Odbierz bonus
Kupon
Dodaj nowe zdarzenie ręcznie ?
Dodaj nowy typ z analizą ?
0
wyczyść