Rejestracja konta u bukmachera internetowego - krok po kroku

Oferta legalnych bukmacherów internetowych rośnie z każdym rokiem, podobnie zresztą jak jakość proponowanych przez nich produktów. Aby jednak mieć dostęp do bogatej oferty zakładów oraz atrakcyjnych bonusów niezbędna jest rejestracja konta gracza.

W jaki sposób zarejestrować nowe konto u bukmachera internetowego? Jak wybrać najlepszy serwis? Jakie dane osobowe musimy podać w trakcie rejestracji i czy ten proces można pominąć? Specjalnie dla Was postanowiliśmy sprawdzić krok po kroku jak założyć konto na stronie legalnego bukmachera.


Jak wybrać bukmachera internetowego?

Kto wie, czy nie najtrudniejsze zadanie czeka każdego typera już na starcie, czyli w momencie wyboru najlepszego bukmachera internetowego. Lista legalnych serwisów w Polsce, które proponują swoim klientom produkt z najwyższej półki jest bowiem tak długa, że typer, który musi zdecydować się na wybór konkretnego operatora, u którego zarejestruje konto i wpłaci depozyt stoi przed nie lada wyzwaniem.

Nowelizacja do ustawy hazardowej z 2017 roku sprawiła bowiem, że z polskiego rynku zniknęli nie tylko bukmacherzy zagraniczni, ale również krajowe serwisy o niezbyt dobrej reputacji. Obecnie proces licencyjny w naszym kraju jest szalenie wymagający, ale dzięki temu polscy gracze mają gwarancję, że dostaną do ręki produkt na najwyższym poziomie.

Jak zatem wybrać najlepszego bukmachera internetowego? Przede wszystkim należy odpowiedzieć sobie na kilka pytań. Po pierwsze gracz musi określić, które parametry będą dla niego kluczowe? Czy bardziej zależy mu na bogatej ofercie zakładów, czy na atrakcyjnym bonusie na start? Czy istotniejsze są dla niego wysokie kursy na piłkę nożną, czy może spory wybór bezpiecznych i błyskawicznych metod płatności? Jakie zakłady częściej obstawia - przedmeczowe, czy na żywo? Itd., itd.

Pomimo, że większość legalnych bukmacherów w Polsce nie ma żadnych powodów do wstydu jeśli chodzi o jakość proponowanego produktu, to jednak każdy z nich jest nieco inny i każdy posiada inne atrybuty.

Przykładowo, decydując się na rejestrację konta gracza u bukmachera Fortuna otrzymujemy gwarancję prawdopodobnie najlepszej na rynku oferty na żywo. Sekcja LIVE w Fortunie to bowiem nie tylko setki pokrywanych rynków zakładów na żywo każdego dnia, ale również ciekawe opcje i narzędzia ułatwiające obstawienie zwycięskiego kuponu na żywo oraz setki transmisji w livestreamach.

Dodatkowym atutem gry Live w Fortunie jest możliwość skorzystania z gry bez 12 % podatku - bukmacher bez podatku

Mało tego! Gracze, którzy dołączą do grona klientów Fortuny otrzymają na starcie bardzo atrakcyjny pakiet bonusów powitalnych, w którego skład wejdą:

 • Freebet bonus bez depozytu 20 PLN

 • Zakład bez ryzyka 600 PLN

 • Bonus 100% od drugiego depozytu aż do 2100 PLN

Powodów do narzekań nie będą mieli również typerzy, którzy założą konto gracza w innym legalnym serwisie, a mianowicie u bukmachera STS. Ten topowy operator również proponuje swoim klientom szeroką ofertę zakładów, sporo rynków na żywo i kursy na dobrym poziomie, natomiast gdybyśmy mieli wybrać jeden element, za który warto go pochwalić to byłoby to odważne inwestowanie w nowe technologie.

W STS czeka na Was nie tylko znakomita aplikacja mobilna, ale również olbrzymi wybór błyskawicznych i w 100% bezpiecznych opcji płatniczych, dzięki którym nie musicie obawiać się o swoje środki. A tych za sprawą promocji powitalnej może być całkiem sporo, gdyż każdy nowy klient STS otrzyma na starcie:

 • Bonus 100% od pierwszego depozytu 1200 PLN

 • Zakład bez ryzyka 200 PLN

 • Freebet bonus 29 PLN

Praktycznie wszystkie te same parametry co dwaj ww. bukmacherzy posiada również serwis Betfan. Klienci tego operatora dostają do ręki mnóstwo atrakcyjnych kursów na kilkadziesiąt dyscyplin sportowych, jednak jego znakiem rozpoznawczym są fenomenalne zakłady specjalne.

Oferta zakładów specjalnych od Betfan to niekończące się źródło rozrywki i okazja na sporą wygraną przy odrobinie szczęścia. Z pustymi rękami nie odejdą również łowcy bonusów. Rejestrując nowe konto w Betfan gracz otrzyma bowiem:

 • Freebet bonus 50 PLN

 • Cashback bonus 600 PLN

 • Bonus 100% od drugiego depozytu 1000 PLN

Rejestracja na stronie legalnego bukmachera - krok po kroku

Jeśli gracz zdecydował już, u którego z legalnych bukmacherów chce zarejestrować nowe konto i wpłacić depozyt, wówczas może przejść do procesu rejestracji. Wielu mniej doświadczonym typerom, którzy stawiają dopiero swoje pierwsze kroki w świecie internetowych zakładów sportowych kojarzy się to jako coś negatywnego i skomplikowanego, natomiast sam proces jest bajecznie prosty i nie potrwa dłużej niż kilka minut.

Zacznijmy od tego, że zarejestrować konto gracza mogą wyłącznie osoby pełnoletnie, czyli takie, które ukończyły 18 lat! Jak założyć konto u bukmachera? Wystarczy odwiedzić oficjalną stronę wybranego serwisu i kliknąć button REJESTRACJA (zazwyczaj znajduje się on w prawym górnym rogu).

Wówczas bukmacher poprosi gracza o wypełnienie formularza rejestracyjnego, w którym należy podać swoje dane personalne. Jakie? To zależy od bukmachera, jednak zazwyczaj będą to m.in.:

 • Imię i nazwisko

 • Data urodzenia

 • Adres zamieszkania

 • PESEL

 • Numer i seria dowodu osobistego lub paszportu

 • Adres poczty elektronicznej

 • Numer telefonu

 • Numer konta bankowego

W trakcie rejestracji można również wykorzystać specjalny kod promocyjny (o ile gracz takowy posiada), który sprawi, że bukmacher zaproponuje jeszcze wyższą kwotę darmowych środków bonusowych na start. Następnie należy podać login oraz hasło, których gracz będzie używał, aby zalogować się na swoim koncie u bukmachera.

Kolejnym krokiem podczas rejestracji jest przesłanie skanów dokumentów wymaganych przez bukmachera, które potwierdzą tożsamość gracza. Jakie to dokumenty? Najczęściej bukmacherzy proszą o skan przedniej oraz tylnej strony dowodu osobistego lub paszportu.

Po przesłaniu wymaganych dokumentów gracz musi uzbroić się w cierpliwość i zaczekać na zweryfikowanie danych osobowych przez bukmachera. Co prawda firmy dają sobie zazwyczaj na to 24 lub nawet 48 godzin, natomiast w zdecydowanej większości przypadków wiadomość zwrotna pojawia się na podanym przez gracza adresie email w ciągu kilkunastu minut.

Otrzymanie wiadomości potwierdzającej prawdziwość danych osobowych właściwie zamyka proces rejestracji i gracz może wpłacić pierwszy depozyt i po kilku minutach i zaksięgowaniu wpłaty obstawiać pierwsze zakłady.

Bonusy za rejestrację nowego konta gracza

Zanim gracz dokona pierwszego depozytu środków na swoje konto radzimy najpierw dobrze zapoznać się z ofertą powitalną od danego bukmachera. Większość serwisów proponuje bowiem darmowe środki bonusowe dla nowych graczy, natomiast bardzo często można z nich skorzystać jedynie podczas pierwszej wpłaty. Oto najpopularniejsze bonusy dla nowych graczy oferowane przez legalnych bukmacherów w Polsce:

 • Bonus od pierwszego depozytu - najczęstsza promocja powitalna stosowana w naszym kraju. Praktycznie każdy bukmacher oferuje bonus od pierwszej wpłaty, zaś wartość darmowych środków bonusowych zależy od kwoty, jaką zdeponujemy na naszym koncie gracza. Najczęściej jest to podwojenie pierwszego depozytu, a wartość darmowych środków bonusowych bardzo często liczona jest w tysiącach złotych.

 • Zakład bez ryzyka - równie popularny bonus na stronach legalnych bukmacherów. Zakład bez ryzyka (lub cashback bonus - jak kto woli) gwarantuje graczowi zwrot stawki, jeśli jego pierwszy kupon po rejestracji konta u danego bukmachera okaże się przegrany. Dzięki temu gracz nie ryzykuje własnych środków, które w przypadku niepowodzenia wracają na jego konto.

 • Freebet bonus bez depozytu - z zadowoleniem obserwujemy, że ten rodzaj promocji na start jest coraz popularniejszy wśród operatorów w naszym kraju. Jest to jednocześnie jedna z ulubionych promocji typerów. Gracz nie musi bowiem wpłacać żadnego depozytu, zaś darmowe środki pojawiają się na jego koncie za samą rejestrację, potwierdzenie zgód marketingowych i zweryfikowanie danych osobowych

 • Bonus od drugiego depozytu - klasyczny bonus od depozytu, którego kwota zależy od wartości wpłaty, zaś jedyna różnica polega na tym, że gracz otrzymuje go za drugi, a nie pierwszy depozyt.

Konto tymczasowe, a może konto stałe?

Legalni bukmacherzy w Polsce dają graczom możliwość samodzielnego wyboru, jakie konto gracza chcą zarejestrować - tymczasowe, czy może stałe. Na pierwszy rzut oka oba konta właściwie się nie różnią. W praktyce różnica jest kolosalna!

Mechanizm rejestracji konta stałego opisaliśmy nieco wyżej. A na czym polega konto tymczasowe? Różni się ono zaledwie kilkoma, jednak kluczowymi z punktu widzenia gracza aspektami. Przede wszystkim proces rejestracji konta jest znacznie szybszy i jeszcze łatwiejszy, zaś w trakcie wypełniania formularza gracz nie musi podawać numeru rachunku bankowego, ani wysyłać skanów dowodu.

Bukmacher poprosi jedynie o podanie podstawowych danych, takich jak imię i nazwisko, data urodzenia oraz adres i… gotowe! Po kilku minutach konto jest aktywne, zaś gracz może obstawiać pierwszy kupon. Czym zatem konto tymczasowe różni się od stałego? Czy ma jakieś minusy? Niestety, doszukaliśmy się kilku!

Przede wszystkim, jak sama nazwa wskazuje jest ono tymczasowe i po pewnym czasie przestanie być aktywne. Po jakim dokładnie? To zależy od polityki konkretnego bukmachera, natomiast zazwyczaj jest to okres 3-4 miesięcy. Jeśli w tym czasie gracz nie prześle wymaganych dokumentów i nie zweryfikuje swoich danych osobowych to bukmacher po prostu zlikwiduje takie konto i gracz nie będzie miał możliwości zalogowania się.

Co więcej? To indywidualna kwestia u każdego bukmachera, jednak wiele serwisów proponuje mocno okrojony pakiet na start graczom, którzy decydują się na rejestrację konta tymczasowego. Nie jest tak, że gracz w ogóle nie otrzymuje bonusu powitalnego, natomiast wartość darmowych środków jest często znacznie niższa.

Kolejny minus jest taki, że bukmacher nie będzie akceptował wysokich stawek na kuponach, lecz nałoży na gracza limity, przez które gra na koncie tymczasowym będzie mało opłacalna. W końcu, najpoważniejszy argument przeciwko takiemu rozwiązaniu jest taki, że jeśli graczowi dopisze szczęście i jego typy będą skuteczne to i tak nie będzie mógł wypłacić środków dopóki nie uzupełni danych i nie dokona pełnej weryfikacji konta. Na szczęście może tego dokonać w dowolnym momencie, a zatem o utracie wygranych środków nie może być mowy!

Rejestracja konta u bukmachera internetowego - podsumowanie

Internetowe zakłady bukmacherskie mogą być źródłem nie tylko ciekawej rozrywki, ale i sporych wygranych. Aby tak się jednak stało, niezbędna jest rejestracja konta gracza w wybranym serwisie i zweryfikowanie swoich danych osobowych. Na szczęście sam proces jest wyjątkowo prosty i nie powinien nikomu sprawić najmniejszych trudności.

Kiedy już bowiem gracz zdecyduje się na rejestrację konta w najlepszym jego zdaniem serwisie, wówczas wystarczy poświęcić kilka minut na wypełnienie formularza rejestracyjnego na stronie wybranego bukmachera i przesłać skany wymaganych dokumentów, a następnie poczekać na zweryfikowanie danych przez bukmachera.

W zdecydowanej większości przypadków cały proces zamyka się w jednej godzinie i po tym czasie gracz otrzymuje atrakcyjny pakiet bonusów powitalnych, a także pełny dostęp do szerokiej oferty zakładów i wszystkich opcji proponowanych przez dany serwis.

Rejestracja konta u bukmachera internetowego - FAQ

Czy obstawianie zakładów bukmacherskich w Polsce jest legalne?

Oczywiście, że tak! Pod warunkiem, że robi się to na stronie legalnego bukmachera z licencją wydaną przez Ministerstwo Finansów.

Czy można zarejestrować konto u kilku bukmacherów internetowych?

Jak najbardziej! Taka praktyka jest nie tylko dozwolona, lecz wręcz wskazana. Konto u kilku bukmacherów internetowych gwarantuje graczowi dostęp do bogatej oferty zakładów, najwyższych kursów na rynku oraz atrakcyjnych bonusów i promocji.

Jakie dane osobowe trzeba podać podczas rejestracji konta u bukmachera?

Niestety, lista danych jakie gracz musi wpisać w formularzu rejestracyjnym jest dosyć długa (m.in. imię i nazwisko, adres, data urodzenia, PESEL, numer telefonu, adres email, numer konta, itd.). Na szczęście legalni bukmacherzy mają obowiązek chronienia danych swoich klientów i na pewno nie dostaną się one w ręce podmiotów trzecich.


Czym różni się konto tymczasowe od stałego?

Rejestracja konta tymczasowego jest znacznie łatwiejsza, zaś w jej trakcie gracz nie musi podawać m.in. numeru rachunku bankowego, ani wysyłać skanu dowodu. Z drugiej strony korzystając z konta tymczasowego gracz będzie miał limity na stawkę, nie otrzyma pełnego pakietu powitalnego, zaś w przypadku wygranej nie będzie mógł wypłacić środków na konto bankowe.

Fortuna,STS, Betfan to legalni polscy bukmacherzy działający w Polsce na podstwie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych.
Graj rozważnie hazard może uzależniać. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencje prawne. Tylko dla pełnoletnich.

LEGALNY BUKMACHER w POLSCE !!!

+ CashBack 600 zł
+ 60 zł DARMOWY ZAKŁAD
+ Przelewy24, Blik, Karta
+ Tylko dla osób pełnoletnich +18. Betfan z licenjcą: PS4.6831.3.2018
+ Gra u bukmacherów może uzależniać i wiąże się z ryzykiem! Granie u nielegalnych bukmacherów zagranicznych w Polsce jest niedozwolone. Graj odpowiedzialnie!
TOPBONUS
Odbierz bonus
Kupon
Dodaj nowe zdarzenie ręcznie ?
Dodaj nowy typ z analizą ?
0
wyczyść