Co to jest handicap?

Handicapy azjatyckie (handicap azjatycki) - opisy i oznaczenia stosowane przez bukmacherów. Tupuj handicapy azjatyckie

Handicapy i handicapy azjatyckie zostały wprowadzone by rozwiązać problem mocnych faworytów z niskim kursem jak również umożliwić zwrot stawki za remis.

Handicap jest zakładem, gdzie jedna z drużyn otrzymuje przewagę startową, w celu wyrównania szans zespołów – jest to sztuczne wyrównanie potencjalnych sił spotkania pomiędzy drużynami.

Handicapy po prostu wyrównują kursy na obie drużyny o tyle punktów, bramek, miejsc na ile ustawiona jest przez bukmachera linia. Istnieją także handicapy trójdrogowe i o nich także wspomnimy.

Handicapy wydają się na pierwszy rzut oka trudnym sposobem gry jednak są one niezwykle cenione przez zaawansowanych graczy głównie z jednego powodu – kursy na te zdarzenia są niezwykle atrakcyjne i zawsze w wyjściowej formie dążą do 2.0 co w wypadku przypomnijmy tylko dwóch możliwości 1 lub 2 daje nam 50% szanse na poprawny wynik w danym zdarzeniu, bądź na zwrot całej stawki lub jej części.

Handicapy stosowane są najczęściej w stosunku do zawodowych lig amerykańskich takich jak NBA, NHL, MLB czy NFL ale ma również zastosowanie w piłce nożnej, tenisie, siatkówce i wielu innych dyscyplinach sportowych.

Najprościej zrozumieć idee handicapów na przykładach co przedstawimy w artykule: Rodzaje handicapów.

LEGALNY BUKMACHER w POLSCE !!!

+ 200% bonus do 300 zł
+ Wpłacasz 150zł, Grasz za 450zł
+ Przelewy24, Blik, Karta
+ Tylko dla osób pełnoletnich +18. Betfan z licenjcą: PS4.6831.3.2018
+ Gra u bukmacherów może uzależniać i wiąże się z ryzykiem! Granie u nielegalnych bukmacherów zagranicznych w Polsce jest niedozwolone. Graj odpowiedzialnie!
TOPBONUS
Odbierz bonus
Kupon
Dodaj nowe zdarzenie ręcznie ?
Dodaj nowy typ z analizą ?
0
wyczyść