Zakłady bukmacherskie w Polsce

Zakłady bukmacherskie
W tym dziale dowiesz się z naszego serwisu wiele o zakładach bukmacherskich z Polski.

Jak są zakłady bukmacherskie po angielsku?
Bet (postawić na coś, zakładać się) lub Bets (zakłady bukmacherskie).

Czy w internecie odróżnia się zakłady bukmacherskie: polskie i zagraniczne?
Pytanie wydaje się skomplikowane, ale jest łatwe w odpowiedzi. Po chwili będziesz wiedzieć jak ich rozpoznać bez żadnego trudu.

Rzeczywiście patrząc na strony internetowe bukmacherów nie mamy za bardzo pojęcia na pierwszy rzut oka, gdy strona jest polskojęzyczna skąd jest bukmacher? Gdy strona bukmachera jest po polsku to kierowana jest głównie do osób z terenu RP lub Polaków w innych regionach. Zdarza się jednak, że bukmacherzy zagraniczni tworzą taką wersję nie by oszukiwać tylko dajac opcję wyboru języka polskiego dla osób mieszkających w innych państwach, ale znających język polski. Nie zawsze więc bukmacherom może też chodzić o oszukanie Polaka.

Należy sprawdzić na stronie online tego bukmachera:
1/ Czy jest w polskiej wersji językowej?
2/ Czy oferuje rejestrację Polaków?
3/ Czy ma polską licencję na zakłady bukmacherskie?

Jeżeli na pierwsze pytanie odpowiesz dobrze, a więc TAK - jest po polsku. To nie znaczy, że będziesz grać u takiego bukmachera legalnie. Są bowiem bukmacherzy w polskiej wersji językowej, ale którzy oferują zakłady nielegalnie Polakom i głównie robią to właśnie tworząc polską wersję językową, a nawet Pomoc, a także udostępniają opcję waluty jako polskie złotówki.

Jeżeli odpowiesz na drugie pytanie prawidłowo: TAK - przy rejestracji jest wymieniony kraj Polska to też nie oznacza, że rejestrując się do takich zakładów bukmacherskich, że zagrasz u legalnego bukmachera z Polski.

Jeżeli na 3 pytanie odpowiesz: TAK - prawidłowo, ma polską licencję. Teraz znalazłeś klucz odpowiedzi czy grasz legalnie w Polsce jeżeli jesteś Polakiem mieszkającym na terenie RP czy nie. Bukmacherzy legalni u których wszyscy Polacy mogą zagrać online w zakłady bukmacherskie MUSZĄ posiadać aktywną i ważną licencję bukmacherską wydaną przez Ministerstwo Finansów w RP. Takie licencje nawet są prezentowane na stronie rządowej w Polsce by nikt nie dał się oszukać. Informują czy podmiot ma też nadal ważną licencję.

Gdy wchodzisz na stronę bukmachera z Polski i chcesz zacząć grać legalnie w zakłady bukmacherskie online to jest oczywiste, że:
- oczywiście to dotyczy Polaków na terenie RP
- oczywiście każdy uczestnik zakładu musi mieć 18lat:
1/ Bukmacher musi posiadać licencję wydaną w Polsce
2/ Nazwa firmy musi być na stronie rządowej
3/ Bukmacher prezentuje oznaczenie licencji na dole strony bukmacherskiej
4/ Bukmacher głównie obsługuje Polaków - musi być rejestracja z Polski i tylko z Polski
5/ Domena bukmachera z licencją kończy się zawsze na .PL
6/ Waluta do obsługi to tylko polskie złotówki - nie ma innej opcji!
7/ Rejestracja jest przez Banki, a bukmacher weryfikuje wiek uczestnika zakładów przez bankowość online, sprawdzenie dowodu osobistego itp.
8/ Jest prośba o wskazanie polskiego rachunku do wypłat wygranych

Już wiesz jak rozpoznać bukmachera w Polsce.

Niektórzy uważają zakłady bukmacherskie wyłącznie za hazard, ale dla wielu z nas jest to czysta rozrywka, zwiększenie emocji i adrenaliny podczas oglądania i obserwowania danego wydarzenia sportowego. Oczywiście wygrane to dodatkowy miły aspekt zakładów bukmacherskich.

Pamiętajcie - grajcie z głową. Nasz serwis to platforma z typami, statystykami, kursami, wynikami i newsami, który będzie Wam możliwie najlepiej pomagać. Każdego dnia nowe dawki wiadomości i typów.

W tym dziale wzbogacisz swoją wiedzę na temat zakładów sportowych w Polsce. Dział jeżeli nie ma jeszcze odpowiedzi na tej stronie może mieć na innej naszej podstronie lub będzie też przygotowywana.

Nasza platorma Bukmacherzy.com odpowie Ci na pytania związane z zakładami bukmacherskimi:
Bukmacherzy.com to nie tylko strona z wiadomościami, bonusami, typami, wynikami. To też liczne poradniki i publikacje online.

Dowiedz się o zakładach bukmacherskich w Polsce i na świecie jak najwięcej z naszych publikacji. Głównie skupiamy się jednak na legalnym rynku zakładów sportowych w Polsce i legalnych bukmacherach.

1/ Jak grać legalnie w zakłady bukmacherskie w Polsce?
Wybierz bukmachera z licencją w Polsce.

2/ Jak nie grać w nielegalnie w zakłady online?
Nie korzystaj z bukmacherów nie mających polskiej licencji jeżeli jesteś Polakiem z terneu RP. Jeżeli jesteś mieszkańcem innych państw masz więsze możliwości, ale musisz też trzymać się prawa kraju w jakim żyjesz - każdy kraj ma swoje przepisy, a nie jesteśmy w stanie analizować każdego kraju z osobna.

3/ Jakich bukmacherów wybierać w Polsce?
Możesz wybrać jak najdogodnieszego dla Ciebie. Każdy bukmacher z licencją w Polsce może być dla Ciebie ciekawym odkryciem, gdyż każdy na swój sposób chce się czymś wyróżnić lub znaleźć swojego grono fanów, stałych bywalców.

4/ Jaki bukmacher jest nielegalny w Polsce?
a/ Bukmacher bez WAŻNEJ licencji w Polsce wydanej przez MF - sprawdź stronę rządową z licencjami na zakłady bukamcherskie: TUTAJ

5/ Co to są zakłady bukmacherskie w internecie?
Firma posiadająca licencję bukmacherską może oferować zakłady bukmacherskie na prawdziwe pieniądze za pośrednictwem internetu, a więc strony internetowej lub aplikacji. W tym celu przygotowuje odpowiednie narzędzia i usługi by obsługiwać legalnie klientów.

Bukmacher online musi spełniać liczne kryteria i działać według określonych norm, praw i zasad opisanych w polskiej ustawie hazardowej. Łamanie tych zasad może zakończyć się odebraniem licencji, a to skutkować będzie zakończenie legalnej działalności w tej branży.

Strona bukmachera online w Polsce posiada m.in.

- rejestrację klienta, a także weryfikację danych i wieku min. 18 lat

- możliwości do zasilenia konta gracza w środki, a więc systemy płatności

- platformę do zawierania zakładów i prezentowania oferty zakładów bukmacherskich

- opcję i formy wypłat wygranych


Zakłady bukmacherskie online rozliczane są automatycznie po wydarzeniach sportowych, które klient typował - miał na swoim kuponie. W przypadkiu wygranej nie trafiają one na konto bankowe, a na konto gracza u bukmachera.

Konto gracza posiada każdy bukmacher i jest to prezentacja tj. portfela z pieniędzmi u bukmachera. Możesz je przeznaczyć na zakłady bukmacherskie lub zlecić wypłatę na wskazane polskie konto bankowe.

Tak - by zacząć grać musisz taki portfel zasilić środkami pieniężnymi. Opcji zasilenia jest wiele i wygląda to podobnie jak płacenie w sklepie internetowym. Nie otrzymujemy jednak towaru, a pieniążki na nasze konto w tej samej wysokości co wpłata - chyba, że mamy Bonus 100% bądź 200% od wpłaty.

Bukmacherzy oferują różne bonusy na start by zachęcić do takich pierwszych wpłat i kolejnych swoich klientów.

6/ Jak typować zakłady bukmacherskie w PL?
a/ Można iść do punktu zakładów bukmacherskich na terenie RP.

b/ Można wejść na stronę bukmachera z licencją w PL.

7/ Opowie o zasadach i regułach gry w zakłady bukmacherskie

8/ Dowiesz się jakie są podstawowe terminy, sformułowania u bukmacherów

9/ Czy licencja bukmachera ma znaczenie w Polsce?
Tak i to ogromne - to dzięki niej wiesz czy grasz u legalnego bukmachera w Polsce! Gdy jest brak licencji wydanej przez MF to wyjdź ze strony bukmachera dla swojego bezpieczeństwa.

10/ Czy wygrywa się w zakłady bukmacherskie?
Myślę, że każdy typer wygrywa i przegrywa. Trochę jak w sporcie.
Nie da się prawie cały czas wygrywać, ale uwaga - można cały czas prawie przegrywać. Wystarczy tworzyć bardzo długie kupony i zmniejszać ich prawdopodobnieństwo prawie do zera np. typować 20 spotkań - jaka jest szansa, że Ci się uda? Jak tak będziesz robić cały czas wszystko przegrasz w chwilę.

Mała stawka przy dużych kuponach zaś to potencjalnie DUŻA WYGRANA- dlatego to zachęca i kusi.

Gdy grasz bardziej rozsądnie, czyli nie grasz na duże stawki i nie typujesz po bardzo wysokich kursach bukmacherskich to masz większe szanse na wygrane.

Jednak każdy podejmuje własne dycyzje o swoich pieniądzach, typach, kursach. Dlatego można zakłady sportowe uważać za opcję dobrą i złą - niektórzy z problemami od uzależnień patrzą na chęć dużej wygranej i cały czas przegrywają swoje włożone depozyty. Jest to niebezpieczne wówczas.

11/ Jak zacząć grać w zakłady bukmacherskie online?
Odwiedzić bukmachera i zarejestrować konto.

12/ Czy rejestracja u bukmachera jest bezpieczna?
Tak - firmy bukmacherskie w Polsce są weryfikowane i muszą bardzo dbać o bezpieczeństwo środków, systemów i danych.

13/ Czy bukmacherzy z Polski to są oszuści?
Znani bukmacherzy z licnecją w PL to firmy zajmujące się zakładami i są bardzo sprawdzane. Przewinienie to utata licencji. Jeżeli jednak masz lub ktoś podaje się za bukmachera z Polski, ale bez licencji w PL lub wymyśloną licencją to z pewnością oszust.

14/ Czy bukmacherzy z Polski wypłacają duże wygrane?
Tak - w każdej większej firmie zdarzyły się już dość znaczne wygrane. Bukmacher wypłaca je po pobraniu podatków jakie są do zapłaty z takich wygranych, a więc dodatkowe 10%.

15/ Jak się wygrywa u bukmachera?
Gdy dobrze trafiasz swoimi typami i na Twoim kuponie zdarzenia zakończyły się wynikiem jaki podałeś to WYGRYWASZ. Możesz nie podawać dokładnego wyniku meczu, a wskazać tylko drużynę lub remis. Możesz obstawić kto strzeli gola? Jaka drużyna strzeli gola jako pierwsza? Wynik pierwszej połowy i wiele więcej. Opcji na każdy mecz, sport jest tak wiele, że trudno opisać jednym zdaniem.

Każdy typ ma swój kurs np. 2.00 - wówczas swoje pieniążki mnożysz przez kurs 2.0 i jeszcze potrącony jest podatek od stawki 12%.

np. stawka 100 zł x kurs 2.00 x 0.88 (potrącamy 12% podatku od stawki) = 176 zł wygranej

Gdy kursów na kuponie jest więcej bo typujesz np. 3 zdarzenia to musisz mnożyć wszystkie kursy i wygrana ROŚNIE, a prawdopodobieństwo MALEJE. Musisz wówczas 3 typy mieć prawidłowe by bukmacher wypłacił wygraną. Jak typujesz 10 zdarzeń to tak samo.

Najłatwiej zatem wygrać pojedynczy lub podwójny zakład na jednym kuponie.

16/ Kiedy nie warto grać u bukmachera?
Masz problemy z hazardem, uzależnieniami, alkoholem, masz wkładać duże oszczędności by wygrać, a może brać jakiś kredyt by zagrać u bukmachera to uważaj - to jest całkowicie błędna ścieżka. Nawet kursy 1,12 potrafią nie wejść. Zalecamy patrzyć na to jako pewnego rodzaju rozrywkę do oglądania, kibicowania jednak z umiarem i stawkami odpowiednimi do budżetu.

17/ Jak przestać grać u bukmachera?
Możesz zamknąć konto u bukmachera, a jak masz problem z hazardem to udaj się do poradni, terapię. Możesz zablokować na swoim komputerze witryny hazardowe.

18/ Jak wygląda nałóg hazardowy?
Nie potrafisz panować nad swoją grą, stawkami. Popełniasz błędy i przegrywając grasz dalej. Nie umiesz przestać, gdyż chcesz dalej wygrywać.

19/ Czy zakłady bukmacherskie uzależniają?
Tak - dlatego są osoby, które mają z tym problem tak jak z alkoholem.

20/ Zakłady bukmacherskie w Polsce są popularne?
Wiele kibiców lubi dodatkowo obstawić zakłady sportowe.

Gdzie i dlaczego obstawiać zakłady bukmacherskie w 2023 roku? Co wniesie rok 2023 do zakładów bukmacherskich online? Kto z bukmacherów w Polsce i dlaczego sponsoruje sport w 2023 r?

Pytań na temat zakładów bukmacherskich możemu zadawać wiele i my postaramy się szukać różnych odpowiedzi.

Aktualizacja 1 kwiecień 2023 r.
Redakcja Bukmacherzy.com
Najlepsze miejsce by wiedzieć więcej o zakładach!

frazy: zakłady bukmacherskie, zakłady bukmacherskie w Polsce, bukmacherzy, legalni bukmacherzy w Polsce.


Zobacz bonusy bukmacherskie
HIT! Zakład bez ryzyka do 200 zł!

W kwietniu 2023r: zakłady bez podatku
-> Tylko legalni bukmacherzy w Polsce!

Zakłady bukmacherskie w Polsce / 6 kwiecień 23
Zakłady bukmacherskie (mobile) przez komórkę w Polsce

Poznaj jak obstawiać zakłady mobilne w Polsce? Zakłady bukmacherskie przez komórkę możliwe są w Polsce. Graj legalnie u bukmacherów online przez komórkę w Polsce. Zakłady mobilne i bonusy.

Zakłady bukmacherskie w Polsce / 6 kwiecień 23
Zakłady bukmacherskie przez internet w Polsce

Zakłady bukmacherskie online w Polsce są dozwolone, ale jako gracz możesz grać legalnie w firmach bukmacherskich zarejestrowanych w Polsce. Poznaj jak zawierać zakłady bukmacherskie online i gdzie możesz legalnie zagrać w zakłady sportowe.

Zakłady bukmacherskie w Polsce / 6 grudzień 17
Zakłady bukmacherskie w Polsce

Jak zmienił się rynek po lipcu 2017 r. w zakładach bukmacherskich w Polsce? Jak zawierać zakłady sportowe po nowelizacji ustawy hazardowej? Bukmacherzy zagraniczni czy bukmacherzy w Polsce?

Zakłady bukmacherskie w Polsce / 5 grudzień 17
Zakłady dla początkujących

Jesteś początkującym graczem? Masz zamiar zawierać zakłady bukmacherskie? Informacje w tym dziele mogą Ciebie zainteresować.

heart TOP BUKMACHERZY

W Polsce legalni bukmacherzy w 2023 roku z licencjami wydanymi przez MF to:
1. FORTUNA ODWIEDZAM*
2. STS ODWIEDZAM*
3. BETFAN ODWIEDZAM*
4. BETCLIC ODWIEDZAM*
5. E-TOTO ODWIEDZAM*
6. LVBet ODWIEDZAM*

* Legalny bukmacher w Polsce | Gra u nielegalnych jest zakazana | Hazard może uzależniać | Strona dla +18 lat!

GDZIE GRAĆ W ZAKŁADY ONLINE w 2023 r.?
BUKMACHERZY ONLINE
AKTUALIZACJA czerwiec 2023 r.

LEGALNY BUKMACHER w POLSCE !!!

+ 200% bonus do 300 zł
+ Wpłacasz 150zł, Grasz za 450zł
+ Przelewy24, Blik, Karta
+ Tylko dla osób pełnoletnich +18. Betfan z licenjcą: PS4.6831.3.2018
+ Gra u bukmacherów może uzależniać i wiąże się z ryzykiem! Granie u nielegalnych bukmacherów zagranicznych w Polsce jest niedozwolone. Graj odpowiedzialnie!
TOPBONUS
Odbierz bonus
Kupon
Dodaj nowe zdarzenie ręcznie ?
Dodaj nowy typ z analizą ?
0
wyczyść