Zakłady bukmacherskie przez internet w Polsce

Zakłady bukmacherskie online w Polsce są dozwolone, ale jako gracz możesz grać legalnie w firmach bukmacherskich zarejestrowanych w Polsce. Poznaj jak zawierać zakłady bukmacherskie online i gdzie możesz legalnie zagrać w zakłady sportowe.

Bukmacherzy online w Polsce

Zakłady bukmacherskie przez internet są dostępne dla rezydentów z Polski, jednak ograniczają wybór bukmachera do listy firm bukmacherskich zarejestrowanych w Polsce oraz posiadających polską licencję na zakłady bukmacherskie. Nowelizacja ustawy hazardowej, która zaczęła obowiązywać od 1 kwietnia 2017 r. tworząc rejestr stron hazardowych zakazanych oraz blokując płatności do bukmacherów zagranicznych dość skutecznie zablokowała działalność firm bukmacherskich bez polskiej licencji. Duża ilość bukmacherów przed tą nowelizacją wycofała się z obsługi polskich graczy. Oczywistym faktem jest, że nie wszystkie firmy działają na firmy legalnie i mimo nowelizacji oferują możliwość gry rezydentom z Polski, ale gracz korzystając z takich serwiów zgodnie z nowelizacją też łamie prawo i gra nielegalnie.

Kto może grać w zakłady bukmacherskie online?

Każdy kto ma ukończone 18 lat może zawierać zakłady bukmacherskie przez Internet. Należy mieć ważny dowód osobisty oraz założyć bezpłatne konto bukmacherskie u jednej lub kilku firm bukmacherskich zarejestrowanych w Polsce.

Którego bukmachera online wybrać?


Wiele firm bukmacherskich w Polsce oferuje zakłady bukmacherskie naziemne (w punktach przyjmowania zakładów), jak również przez Internet. Jeżeli zależy Tobie na wygranych to warto posiadać konto u jak największej liczby bukmacherów. Bukmacherzy mają różne limity na zakłady, moją różne kursy na określone typy bukmacherskie oraz ofertę. W zależności od tego co chcesz obstawiać najważniejsze, aby grać tam, gdzie jest korzystniejszy kurs, a tym samym możliwość większej wygranej.

Dodatkowym czynnikiem są bonusy - każda firma ma różne opcje specjalnych bonusów dla graczy. Korzystając z bonusów oraz odpowiedniej strategii gry też zwiększamy możliwość potencjalnych wygranych. Rekomendujemy grę u różnych bukmacherów.

Czy bukmacherzy w Polsce są bezpieczni?


Bukmacherzy w Polsce, aby uzyskać licencję od Ministerstwa Finansów muszą dysponować odpowiednim kapitałem oraz przechodzą bardzo rygorystyczną procedurę uzyskania zezwolenia. Z pewnością bukmacherzy w Polsce są bezpieczniejsi niż duża część zagranicznych bukmacherów, których licencje są mało wiarygodne np. w miejscach gdzie nie ma przepisów hazardowych.

Jak grać online u bukmachera w Polsce?


1. Należy wejść na stronę z listą bukmacherów, dział bukmacherzy online.

Uwaga: Do rejestracji powinniśmy posiadać skan dowodu osobistego, który potwierdza naszą tożsamość oraz ukończone 18 lat.

2. Po weryfikacji naszej tożsamości bukmacher aktywuje Twoje konto.
3. Gdy Twoje konto jest aktywne możesz wpłacić do bukmachera depozyt z którego bukmacher będzie pobierać środki na Twoje zakłady sportowe. Wpłaty depozytów są darmowe i w zależności od bukmachera możliwe 24h/dobę przez wpłaty kartą, przelewy24, skrill, tradycyjnym przelewem bankowym i inne opcje wpłat.

4. Po wpłacie depozytu przeglądasz ofertę bukmachera, wybierasz swoje typy tworząc kupony bukmacherskie (często przez klikanie w kurs danego typu), wpisujesz stawkę zakładu i potwierdzasz. Bukmacher przy tworzeniu kuponu zawsze podsumowuje zakład potencjalną wygraną oraz pobieranymi opłatami (uwzględniając podatki od gier hazardowych np. 12% od stawki zakładu).

5. Bukmacher po rozstrzygnięciu się zdarzeń sportowych na Twoim kuponie sam wysyła Tobie wygraną powiększając Twój depozyt o wygraną. W przypadku przegranej zatrzymuje Twoją stawkę zakładu.


Typując zakłady bukmacherskie online uzyskujesz:

1. Dostęp do zakładów bukmacherskich 24h/dobę
2. Możliwość obstawiania zakładów na żywo i video podczas trwania meczów
3. Automatyczne rozliczanie wygranych Twoich zakładów
4. Dostęp do zakładów oraz swojego konta u bukmachera przez komputer i komórkę
5. Atrakcyjne bonusy dla nowych i stałych klientów
6. Uczestniczenie w konkursach na stronach bukmachera oraz w programach lojalnościowych
7. Typujesz i grasz legalnie u polskich bukmacherów bez obaw o konsekwencje
8. Masz możliwość uzyskania wysokich wygranych kibicując swojej drużynie lub zawodnikowi
9. Przeżywasz podwójną radość, ze zwycięstw swoich faworytów powiększając swój portfel!

Zakłady bukmacherskie online u polskich legalnych bukmacherów:
- Ranking bukmacherów

LEGALNY BUKMACHER w POLSCE !!!

+ 200% bonus do 300 zł
+ Wpłacasz 150zł, Grasz za 450zł
+ Przelewy24, Blik, Karta
+ Tylko dla osób pełnoletnich +18. Betfan z licenjcą: PS4.6831.3.2018
+ Gra u bukmacherów może uzależniać i wiąże się z ryzykiem! Granie u nielegalnych bukmacherów zagranicznych w Polsce jest niedozwolone. Graj odpowiedzialnie!
TOPBONUS
Odbierz bonus
Kupon
Dodaj nowe zdarzenie ręcznie ?
Dodaj nowy typ z analizą ?
0
wyczyść