Zakład bez ryzyka 200 zł jako freebet w Betclic.pl - legalny bukmacher

Poznaj ofertę dla nowych klientów w czerwcu 2022 w Betclic.pl z zakładem bez ryzyka do 200 zł. Zwrot w formie freebetu w przypadku przegranego pierwszego zakładu bukmacherskiego w Betclic.pl - legalny polski bukmacher.

Betclic to legalny polski bukmacher z licencją od MF w Polsce o numerze PS4.6831.11.2017. Oferta tego legalnego bukmachera Betclic jest wyłącznie dla osób pełnoletnich. Gra u bukmacherów bez licencji w Polsce (tak więc w Betclic grasz bezpiecznie) z terenu RP jest całkowicie zakazna i grozi za nie konsekwencja kar. Graj odpowiedzialnie i sam decyduj czy zakłady bukmacherskie online są dla Ciebie - gdyż wiąże się to ewentualnie z utratą finansów przy przegranych. Jako rzetelny serwis Bukmacherzy.com wolimy mieć świadomych graczy oraz czytelników. Poniżej poznasz w pełni możliwości Betclic poprzez opis pewnych działań w ich serwisie oraz ofercie. Dowiedz się więcej o obowiązującej ofercie dla nowych gracza u tego bukmachera: zakład bez ryzyka do 200 zł odbierany jako freebet w Betclic.pl.

Freebet Betclic.pl jako bonus oraz kod bonusowy: BET500 dla nowych klientów dla tej całej oferty. Opis i większe szczegóły związane z legalną firmą bukmacherską Betclic poznasz poniżej.

Jak wygląda strona polskiego legalnego bukmachera: Betclic.pl?
Betclic
jest dostosowany do komputera, tableta, smartfona oraz posiada aplikację. Serwis internetowy Betclic przedstawia się jak poniżej na zdjęciu.
WEJŚCIE NA STRONĘ BETCLIC.pl>> +18l.
KOD w Betclic.pl (kwiecień/maj 2022): BET500

Betclic.pl - strona główna polskiego bukmachera z licencją MF

Jak otrzymać darmowy zakład bez ryzyka w Betclic?
1. Należy otworzyć darmowe konto bukmacherskie gracza w Betclic.
Wchodząc na stronę bukmachera wystarczy w trzech krokach wypełnić prosty formularze rejestracyjny, a w ostatnim 3 kroku pamiętając o wpisaniu kodu z ofertą: BET500

WEJŚCIE NA STRONĘ BETCLIC.pl>> +18l.

2. Wpłacić można depozyt na konto gracza w Betclic
Wpłata do bukmachera możliwa jest na kilka sposobów. Zaczyna się od 1 zł.
- Przelewy 24, a więc liczne banki online i BLIK
- Kartą - szybko i bezpiecznie różnymi kartami płatniczymi
- Skrill - portfel online i płatności mailowe
- PaySafeCard - kodem paysafecard bez konieczności konta bankowego
Wpłata depozytu w Betclic - jak wpłacić depozyt Betclic.pl


Depozyt u bukmachera Betclic umożliwa posiadanie środków na grę w zakłady bukmacherskie na stronie legalnego operatora jakim jest Betclic.pl. Z tych środków bukmacher pobiera każdą stawkę zawieranego zakładu, a stawka min. w Betclic to jedynie 50 groszy.

Zobacz jaka jest lista wpłat do Betclic.pl przez Przelewy24:
Jakie banki obsługiwane są w Betclic.pl przez Przelewy24

Wysokość stawki zakładu oraz to co obstawia gracz to już pełna dowolność i mnóstwo kombinacji, a wygrane zależą od Twoich wyborów - podobnie jak prawdopodobieństwo w jakim się poruszasz typując zakłady bukmacherskie w Betclic.

Wyliczając wygraną bukmacher Betclic kurs bukmacherski wybranego typu bądź kilku typów wybranych przez gracza mnoży ze stawką zakładu (w Betclic stawka zaczyna się od 50 groszy), a następnie jeszcze mnoży to wszystko przez współczynnik 0,88 (występuje on przez 12% obowiązkowy podatek od stawki zakładu w Polsce). Takie wyliczenie znajdziesz na każdym kuponie zawieranym w Betclic by przedstawiać potencjalną wygraną dla gracza. Przy zawarciu zakładu prezentowany jest kupon z tymi wyliczeniami. Potwierdzając go i uzupełniając stawkę zawieramy zakłady przez internet na stronie tego polskiego bukmachera z licencją od Ministerstwa Finansów.

Przykładowy kupon z kursem i wyliczeniem wygranej w Betclic podczas zawierania zakładów sportowych przez internet - legalny bukmacher. Przy kursie 27 i stawce 200 zł otrzymujemy wygraną 4 277,00 zł. Oczywiście tego typu zakład z tak wysokim kursem jest mało prawdopodobny przez bukmachera stąd też taka wygrana.

Przy większych wygranych pobierany jest też extra podatek w wysokości 10% i jest to robione automatycznie przez bukmachera Betclic w Polsce. Każda wygrana, która trafia do Ciebie na konto jest zawsze po opodatkowaniu - nie martwisz się o rozliczenie z wygranych z US.
Kupon pojedynczy w Betclic.pl - przykład zakładu sportowego na stronie polskiego bukmachera

Jak wygląda potwierdzenie przyjęcia zakładu bukmacherskiego w Betclic?
Każdy zakład przyjmowany jest po jego zatwierdzeniu przez nas i wówczas trafia do zakładów w trakcie/oczekujących na zakończenie wydarzeń, które były w nim obstawione.

Kupon jest w tym stanie chyba, że jakiś jeden typ z kilku będzie przegrany (przy zakładzie wielokrotnym tzw. kuponie AKO) to automatycznie zakład jest już przegrany.

Wygrane z zakładów trafiają automatycznie na nasze konto w Betclic i powiększają nasz depozyt, który można zawsze wypłacić od bukmachera.

WEJŚCIE NA STRONĘ BETCLIC.pl>> +18l.
Bonus 200 zł jako zakład bez ryzyka w Betclic.

Zatwierdzenie zakładu bukmacherskiego w Betclic - opis w Bukmacherzy.com
Jak wygląda oferta kursowa na mecz piłkarski w Betclic?
Na popularne mecze jest ponad 500 opcji zakładów, a więc by przejrzeć ofertę na jedno spotkanie trzeba spędzić chwilę na stronie bukmachera Betclic. Jest ona interesująca i prezentujemy te opcje w innych artykułach na naszej stronie. Tyle zakładów ile jest dostępnych na piłkę nożną w Betclic powinno zadowolić chyba każdego typera. Od czasów goli, zawodników po różne statystyki z meczu. Obstawiać możesz wygrane drużyn, ilość podań, ilość goli, ilość rzutów rożnych, ilość goli danych zawodników, czas w których padnie bramka, przedziały ilości goli w meczu lub opcję powyżej lub poniżej danych sytuacji na meczu.

Przykładowa oferta na mecz w Betclic. Klikając w kursy tworzymy kupon zakładu bukmacherskiego. Kursy są w tych żółtych polach i oznaczają ile otrzymamy inwestując 1 zł za taką opcję. Kurs 6.00 mówi nam, że bukmacher bez uwzględnieniu podatku zapłaci 6 zł za każdą postawioną złotówkę, a więc kurs 30,00 to 30 zł, a 100, że skłonny jest oddać 100 zł za 1 zł.

Im kurs bliższy 1, a więc naszej postawionej 1 zł to tym bukmacher Betclic ocenia dany fakt na bardziej prawdopodobny i płaci nam skromnie przy takim typie/opcji zakładu bukmacherskiego w serwisie Betclic.

Cząstkowa oferta z meczu Machester United - Chelsea w Betclic.

Oferta kursowa na mecz w Betclic.pl - polski legalny bukmacher z bonusem

3. Zawierasz PIERWSZY ZAKŁAD w Betclic
Po zawarciu pierwszego zakładu masz opcję wygrać, a jak nie to otrzymasz zwrot w formie freebetów od Betclic do 200 zł.

WEJŚCIE NA STRONĘ BETCLIC.pl>> +18l.
KOD w Betclic to:
BET500

200 zł za pierwszy zakład w Betclic.pl - tylko dla nowych klientów od Bukmacherzy.com

Co przemawia za Betclic?
- jest to legalny polski bukmacher

- sprawdzone i wiarygodne wpłaty oraz wypłaty

- bukmacher jest znaną marką nie tylko w Polsce

- bukmacher oferuje wpłaty dla polskich graczy

- jest opcja ciekawych konkursów dla graczy

- opcja MULTI+ to specjalne bonusy do wygranych dla kuponów AKO

- dział SUPER KURSY na podwyższone kursy na rynku w Polsce

- sekcja BOOST, a więc najlepszy kurs na rynku na wydarzenie w danym czasie

- CashOut w Betclic, a więc opcja zwrotu części stawki z postawionego już zakładu

- Zakłady na żywo w Betclic i Betclic TV z opcją oglądania na żywo


WEJŚCIE NA STRONĘ BETCLIC.pl>> +18 l.
KOD w Betclic: BET500

Jak wygląda formularz rejestracyjny w Betclic.pl?
Każdy kto ma 18 lat zarejestruje się bez posiadanych początkowo dokumentów, ale będzie należało je uzupełnić, gdyż inaczej nie wypłacisz wygranych z Betclic.

1. Dane podstawowe tj. Imię, nazwisko, płeć, data urodzenia, e-mail w Betclic

Odbierz ofertę w Betclic>>
KOD w Betclic (maj 2022): BET500
Zdjęcie poniżej prezentuje krok 1 rejestracji u legalnego polskiego bukmachera Betclic.pl.
Zakłąd bez ryzyka 200 zł w Betclic - rejestracja krok 1. Opis Bukmacherzy.com

2. Drugi krok to podanie m.in. Peselu, adresu oraz własnego telefonu.
Odbierz ofertę w Betclic>>
KOD w Betclic (maj 2022): BET500
Zdjęcie poniżej prezentuje krok 2 w rejestracji do polskiego bukmachera Betclic.pl
Betclic - rejestracja - krok 2 - legalny polski bukmacher

3. Trzeci krok to podanie nazwy użytkownika, hasło, kod promocyjny - BET500
Odbierz ofertę w Betclic>>
KOD w Betclic (maj 2022): BET500
Zdjęcie poniżej to krok 3 w rejestracji do firmy bukmacherskiej Betclic.pl
Zakład bez ryzyka w Betclic 200 zł z kodem BET500 od Bukmacherzy.com
Jak wygląda wpłata depozytu do bukmachera Betclic?
Jak już wspomnieliśmy wyżej opcje są dogodne dla polskich użytkowników, gdyż zawierają opcję bankowości online z różnych banków m.in. mBanku, ING, PKO, Santander i wielu innych przez pośrednika jakim jest Przelewy24 z opcją wpłaty też przez popularny BLIK, kartą płatniczą VISA, MASTERCARD, opcją portfela internetowego SKRILL oraz przez kody PaySafeCard.

Wpłata depozytu to minimum 1 zł.

Jak wygląda opcja wpłaty depozytu?
Metody wpłat depozytu Betclic.pl - polski bukmacher w Bukmacherzy.com
Jaką ofertę posiada Betclic na zakłady bukmacherskie w Polsce?
W górnym menu bukmachera Betclic można wybrać zakłady bukmacherskie, zakłady na żywo, gry karciane. Każda zakładka ma sobie jeszcze większe szczegółowych menu związanymi z grami, dyscyplinami sportowymi i opcjami zakładów sportowych.
Górne menu bukmachera w Betclic.pl - wybór zakłady bukmacherskie, zakłady na żywo, gry karciane, promocje w Betclic.plOdbierz ofertę w Betclic>>
KOD w Betclic (kwiecień/maj 2022): BET500

W dziale zakłady sportowe, a więc po wejściu w pierwszą zakładkę z górnego menu ZAKŁADY w Betclic jako gracz masz szereg dyscyplin sportowych do wyboru. Lista jest bardzo bogata i interesująca od piłki nożnej, koszykówki, siatkówki, golfa, Formuły 1, żużla, szachów, bilarda, rzutki, kolarstwo, tenis, skoki narciarskie po futsal, nascar, unihokej bądź piłkę wodną. Nie wiem raczej czego może tam brakować.

Zdjęcie z menu odnośnie wyboru dyscyplin sportowych w Betclic.pl
Sporty do typowania na stronie Betclic.plTo nie wszystko bo sportów jest jeszcze więcej w Betclic.
Wybór sportów do typowania w Betclic.pl - część 2 - tylko w Bukmacherzy.comMyślisz, że to koniec to zobacz poniżej - niezła oferta Betclic czeka na typerów jeszcze następnych dyscyplin sportowych tj. sztuki walki, snooker, wyścigi motocyklowe, rugby, a także zakłady specjalne np, polityka, ekonomia. Więcej na Betclic.
Sporty do zakładów bukmacherskich w Betclic.pl w Bukmacherzy.com
Jak potwierdzić tożsamość w Betclic.pl?
Każdy gracz u polskiego bukmachera Betclic musi być pełnoletni. Wspominaliśmy, że podczas rejestracji u bukmachera nie ma konieczności przesyłania dokumentów, a więc nawet pierwsze zakłady bukmacherskie możesz zawierać bez wysyłania tych dokumentów tj. dowodu osobistego bądź paszportu.

Jednak do wypłaty wygranych konieczne jest już uzupełnienie tych danych - dokumentów.
Dokument tożsamości - potwierdź tożsamość w Betclic.pl - jak wysłać dowód w Bukmacherzy.comOdbierz ofertę w Betclic>>
KOD w Betclic (maj 2022): BET500

Gdzie znajdę opcję uzupełnienia tych dokumentów w Betclic?
Uwierz nam, ale nie uda Ci się tego nie zrobić bo będziesz o tym przypominany, a na stronie głównej będzie wyświetlać się też komunikat przypominający tak jak zdjęcie poniżej o tym by przesłać dokumenty do Betclic potwierdzające Twoją tożsamość - każdy gracz musi być zweryfikowany wedle polskiej ustawy hazardowej
Aktywuj konto w Betclic.pl - komunikat bukmachera - Bukmacherzy.com opis
Czy mogę wypłacić środki z Betclic bez potwierdzenia dokumentów?
Nie - musisz przesłać swoje dokumenty do bukmachera, gdyż tego wymaga ustawa hazardowa od każdego bukmachera z licencją w Polsce, a takim właśnie bukmacherem jest Betclic. Bez weryfikacji tych dokumentów przy wypłacie zobaczysz taki komunikat:
Wypłata z Betclic.pl - musisz potwierdzić tożsamość i przesłać dokumenty do Betclic

Czy oprócz zakładów sportowych Betclic oferuje inne gry?
Tak - Betclic w swojej ofercie oprócz zakładów na prawdziwy sport oferuje gry karciane tj. poker, blackjack. Możesz tam obstawiać zakłady bardzo szybko na układy kart, pozycję kart, które będą wygrywać. Kursy w zależności od sytuacji gry i pokazujących się podczas gry kart ulegają zmianom.

Gra jest dość intuicyjna, a także na żywo w formie video z prawdziwym krupierem - często krupierką odkrywającą poszczególne karty.

Stawka takich gier w gry karciane zaczyna się od 1 zł. Bukmacher ma też oferty promocyjne na taką grę - aktualnie jest to 20 zł freebet za postawienie 20 zł w gry karciane.

Aby grać w karty zakłada się jedno i to samo konto w Betclic oraz wpłaca w ten sam środki do bukmachera. Wchodzi się jedynie w zakładkę Gry karciane w górnym menu u bukmachera.

Poniżej zdjęcie jak prezentują się gry karciane w Betclic
Poker w BetClic.pl - gry w karty i zakłady u legalnego bukmachera
Jak wygląda zawarcie zakładu na gry karciane w Betclic?
Wybierasz zakład i opcję zakładu. Możesz grać na pozycję, których jak widać jest 6. Która wygra jako najlepsza. Lub obstawiasz jaki układ kart wygra całą grę, a więc będzie najsilniejszy, a więc w pokerze od wysokiej karty po pokera królewskiego. Moższesz obstawić, że wygrana, a więc najwyższy układ w grze to będą 2 pary, ful, kareta, kolor, jedna para itp. Wszystkie sekwencje jakie są w prawdziwym pokerze. Każda z tych opcji ma różny kurs w zależności od prawdopodobieństwa występowania w grze w pokera.

Odbierz ofertę w Betclic>>
KOD w Betclic (maj 2022): BET500

Przykładowe kursy i oferta na układy kart w pokera w Betclic
Chcemy obstawić jeszcze na samym początku, że najsilniejszy układ w danej grze zakończy się KOLOREM i gdy tak będzie bukmacher zapłaci nam 8,70 za każdą postawioną złotówkę. Gdy skończy się wysoką kartą to aż 1000 zł za 1 zł. Poker wyceniany jest w danym rozdaniu na 600 za każda postawioną złotówkę - należy pamiętać, że te kursy są przed rozpoczęciem gry. Gdy karty się pojawiają nadal można typować, ale kursy zmieniają się w zależności do sytuacji na stole i pokazanych kart. Im bliżej jest do pokera, koloru tym te kursy maleją, a gdy dana opcja już nie ma szans na wygraną to jest blokowana do obstawiania przez gracza.
Jak obstawiać układ kart w pokera - kursy Betclic.pl - Bukmacherzy.com
Jest też opcja obstawiania na pozycję od 1 do 6, która z nich będzie miała najlepszy układ. Kursy zmieniają się w zależności od kart na ręku oraz pokazujących się podczas gry.

Odbierz ofertę w Betclic>>
KOD w Betclic (maj 2022): BET500

W pokera krupier dobiera i odkrywa oprócz tych 2 kart na ręku dla każdej z pozycji: 5 dodatkowych kart, a więc w sumie z 7 kart należy stworzyć najlepszy układ 5 kart. Kombinacja jest dowolna. Oczywiście komputer sam wybiera najsilniejszy układ analizując wszystkie karty i pozycje.

Krupier odkrywa 5 dodatkowych kart w kolejności:
1. Najpierw 3 karty wspólne dla wszystkich na stole
2. Później dodatkowa 4 karta dla wszystkich
3. W ostatnim kroku odkrywa 5 kartę wspólną dla wszystkich pozycji.

Wygrywa układ najsilniejszych 5 kart. Życzymy Tobie wygranych!
Odbierz ofertę w Betclic>>
KOD w Betclic (kwiecień/maj 2022): BET500

Jak wygląda obstawianie pozycji w pokera w Betclic?
Poniżej zdjęcie na zwycięzcę. Jak widać w trakcie gry dane pozycje odpadają, a kursy w zależności od kart i tych kart wspólnych zmieniają się na Betclic. Klikamy w kurs przy pozycji i tworzymy kupon na zakład w karty, który po wpisaniu stawki należy zatwierdzić. Oczywiście na wszystko jest dość mało czasu bo gra trwa na żywo z krupierem i jest dynamiczna. Może przez to też wciągać.
Oferta zwycięzca pozycji w pokera w platformie Betclic.pl
Zawarcie kuponu w gry karciane - pokera w Betclic.
Wybieramy układ lub pozycję o których było powyżej, którą chcemy obstawić i stawkę od 1 zł do 1000 zł. Zatwierdzamy przez kliknięcie Postaw zakład - prościej się nie da... Patrzymy na karty i czekamy czy wygramy z naszym układem kart bądź obstawioną pozycją - tak rozdanie za rozdaniem :). Oczywiście w jednej grze można obstawiać kilka różnych układów, pozycji za różne stawki. Kto jak chce i jaką ma strategię. Należy jednak uważać bo to nie jest łatwa gra by wygrać.

Odbierz ofertę w Betclic>>
KOD w Betclic (maj 2022): BET500

Chyba, że zmienimy grę na BlackJacka w której chodzi o to by być jak najbliżej 21 punktów, ale to opiszemy innym razem. Jak każda gra to inne możliwości i strategie...
Kupon - gry karciane w Betclic.pl
Betclic to bukmacher legalny z ciekawymi opcjami zakładów sportowych i gier.
Ważne, że jest legalną firmą bukmacherską, która rozwija ofertę i ma atrakcyjne też bonusy dla swoich stałych klientów.

Czy odbieranie bonusów w Betclic jest legalne?
Tak - każda firma bukmacherska oferuje różne bonusy dla graczy i jest to już pewien standard na rynku zakładów wzajemnych w Polsce i na świecie.

Dziękujemy, że zapoznałeś się z naszym artykułem. Będzie nam miło, gdy podzielisz się nim z innymi, których może zainteresować. Chcieliśmy jak najlepiej zaprezentować ofertę tej firmy i możliwości wraz z ofertą jakim jest zakład bez ryzyka do 200 zł dla nowych klientów z Polski.

Artykuł informacyjny. Korzystanie z firm hazardowych tj. Betclic jest odpowiedzialnością każdego z graczy, a korzystanie z firm bukmacherskich, wchodzenie na serwisy zakładów bukmacherskich i rejestracje do takich firm każdy pełnoletni użytkownik powinien przemyśleć i zrobić wyłącznie na własną odpowiedzialność, gdyż gry hazardowe uzależniają i mogą mieć też przykre konsekwencje finansowe - wiążą się z ryzykiem utraty środków pieniężnych. Bądź odpowiedzialny! Nie namawiamy do korzystania z jakichkolwiek gier hazardowych oraz ofert. Opisujemy ten rynek.

Zespół Bukmacherzy.com życzy powodzenia!
Aktualizacja: maj 2022 r.

LEGALNY BUKMACHER w POLSCE !!!

+ 200% bonus do 300 zł
+ Wpłacasz 150zł, Grasz za 450zł
+ Przelewy24, Blik, Karta
+ Tylko dla osób pełnoletnich +18. Betfan z licenjcą: PS4.6831.3.2018
+ Gra u bukmacherów może uzależniać i wiąże się z ryzykiem! Granie u nielegalnych bukmacherów zagranicznych w Polsce jest niedozwolone. Graj odpowiedzialnie!
TOPBONUS
Odbierz bonus
Kupon
Dodaj nowe zdarzenie ręcznie ?
Dodaj nowy typ z analizą ?
0
wyczyść