STS z nowym biurem w Warszawie

Nowe biuro dla polskiego bukmachera zachwyca dużą ilością zieleni i wykończeniami z naturalnego drewna. Duża sala konferencyjna nawiązuje do wyglądu Stadionu Narodowego.

Projekt i realizacja nowego warszawskiego biura STS przy ul. Ludwika Waryńskiego 3a została powierzona firmie Tetris. Do zaprojektowania było łącznie 350 m.kw. przestrzeni składającej się z open spacu, gabinetów, salek konferencyjnych, kuchni i budek telefonicznych. W zakresie prac Tétris znalazły się również logotypy firmy umieszczone na dachu budynku.

Duża sala konferencyjna na 12 osób nawiązuje do wyglądu Stadionu Narodowego, z zieloną wykładziną przypominjącą murawę oraz białym stołem z czerwonymi krzesłami tworząc sportowy klimat biura, który doskonale wpisuje się w wizerunek bukmachera STS.

STS biuroSala konfernecyjna STS - nawiązuje do Stadionu Narodowego.

STS jest największą polską firmą bukmacherską, która działa również na kilkunastu rynkach europejskich. Spółka powstała w 1997 roku, posiada biura w Katowicach, Warszawie, Pradze oraz na Malcie i obecnie zatrudnia blisko 1500 osób. Aktualnie STS również poszukuje nowych praconików, którzy bedą mieć okazję pracować w nowym biurze STS w Warszawie.

Z artykułu bukmacher bez podatku dowiesz się czy to możliwe aby grając u polskiego bukmachera nie płacić 12% podatku.LEGALNY BUKMACHER w POLSCE !!!

+ 200% bonus do 300 zł
+ Wpłacasz 150zł, Grasz za 450zł
+ Przelewy24, Blik, Karta
+ Tylko dla osób pełnoletnich +18. Betfan z licenjcą: PS4.6831.3.2018
+ Gra u bukmacherów może uzależniać i wiąże się z ryzykiem! Granie u nielegalnych bukmacherów zagranicznych w Polsce jest niedozwolone. Graj odpowiedzialnie!
TOPBONUS
Odbierz bonus
Kupon
Dodaj nowe zdarzenie ręcznie ?
Dodaj nowy typ z analizą ?
0
wyczyść