Bukmacher bez podatku

W tym artykule dowiesz się jak grać u legalnego polskiego bukmachera bez podatku obrotowego 12%.

Zakłady bukmacherskie jak każda inna branża wiąże się z podatkami. W Polsce legalni bukmacherzy na mocy ustawy hazardowej są zobowiązani do płacenia 12% podatku od swoich obrotów.
Dlatego też bukmacherzy naliczają 12% podatek od każdego postawionego kuponu bukmacherskiego.

Podatek ten wiąże się z tym, że przed zawarciem zakładu, Twoja stawka i kurs kuponu zostaje pomnożona przez współczynnik 0,88. Stawiając więc 100 zł na mecz z kursem 2,00 możemy wygrać 176 zł, a nie 200 zł. Chyba, że zagramy u polskiego legalnego bukmachera bez padatku.

Jak zagrać zakład bez podatku? Dowiesz się z poniższego artykułu.

Bukmacherzy wiedząc, że typerzy nie lubią mieć pomniejszanej swojej ewntualnej wygranej, tworzą oferty i promocje, dzięki którym to bukmacher bierze na siebie podatek, a nam powiększa wygraną w taki sposób, że nasz zakład jest bez podatku.

Bukmacher bez podatku

Bukmacher bez podatku
Bukmacher Oferta Kod promocyjny
1. Fortuna plus 14% BONUS210
2. Betfan plus 14% topbonus
3. Betclic + od 7% do 50% -


Fortuna bez podatku - zasady promocji +14%

  1. Czas trwania: 24 godziny na dobę
  2. Poprzez: stronę www, aplikacja mobilna
  3. Oferta: zakłady przedmeczowe oraz na żywo
  4. Minimalna ilość zdarzeń na kuponie: 3
  5. Minimalny kurs zdarzenia na kuponie: 1.3
  6. Nazwa akcji: Happy Hours w Fortunie

Aby skorzystać z gry bez podatku w Fortunie nażely do swojego kuponu dodać typ o kursie 1,14, który znajdziemy na stronie Happy Hours w Fortunie. Akcja ta nie łączy się z Superofertą oraz Hitem Dnia. Kupony objęte promocją +14% nie podlegają wcześniejszej wypłacie na zasadach „Early Cash Out”

Betfan bez podatku - zasady promocji

W Betfan aby zagrać bez podatku należy dodać typ „Bez podatku”, który zamienia nam współczynnik kursu z 0,88 na 1,00. Aby dodać ten typ wejdź na podstronę z promocją , lub kliknij w szybkich linkach na stronie głównej Betfan na: Bez podatku od gier

Gra bez podatku

Dzięki takim akcją jak "bukmacher bez podatku" polscy bukmacherzy zachecają nas do aktywniejszej gry, a podatek biorą na siebie. Jeżeli w ogóle nie wiesz jak grać u bukmachera to sprawdź oznaczenia typów bukmacherskich, które przedstawią Ci podstawowe zasady gry.

Kupon
Dodaj nowe zdarzenie ręcznie ?
Dodaj nowy typ z analizą ?
0
wyczyść