Rekordowa wygrana w Betfan czyli 274 570 zł

We wtorek, 23 czerwca, jeden z graczy Betfan sięgnął po rekordową wygraną w historii BETFAN – aż 274 570 złotych!

BETFAN – najwyższa wygrana, czyli 274 570 zł w minutę!


Nie grasz, nie wygrasz – tak brzmi motto BETFAN. Jeden z graczy tego legalnego polskiego bukmachera czerpie z niego garściami. I dzięki temu cieszy się teraz z tego, że wygrał ćwierć miliona złotych!

Może Ciebie zainteresować:
- Betfan (opis)
- Betfan opinie (info)
- Ranking Bukmacherów 2020 (legalni bukmacherzy)


28-latek z Poznania jest wielkim fanem piłki nożnej. Fascynuje go futbol, także ten rodem z jego miasta, bo typował mecz zarówno pierwszej drużyny Lecha, jak i drugiej. Dodał do tego jeszcze osiem innych wydarzeń sportowych, dzięki czemu stworzył kupon marzeń.
Jak mawia Mariusz Pudzianowski – samo się nic nie zrobi! Postawienie kuponu za 500 złotych po kursie 549.14 też nie. Poznaniak znalazł sposób na zarobienie wielkiej kasy za – trzeba przyznać – konkretną stawkę. Zagrał grubo i teraz może świętować. Work hard, play hard.


274 570 zł dzięki jednemu kuponowi! Tyle zgarnął gracz BETFAN. To rekordowa wygrana u tego legalnego polskiego bukmachera. Kto wiem, może następnym razem, zamiast czytać o wygranej innej osoby, postawicie taki kupon, po którym będą pisać o Was?

Zanim pójdziesz do bukmachera potrenuj grę u nas za darmo. Na stronie oferta bukmacherska możesz dodawać typy jak u prawdziwego bukmachera.

Jak wyglądał rekordowy zwycięski kupon? Sprawdź poniżej
Rekordowy kupon w betfan


Kupon
Dodaj nowe zdarzenie ręcznie ?
Dodaj nowy typ z analizą ?
0
wyczyść