1200 zł na start w STS

Szukasz bonusów na start? Legalni bukmacherzy oferują różne opcje, STS teraz daje bonus 1200 zł dla Nowych Graczy! Legalny bukmacher w Polsce i oferta dla pełnoletnich!

STS działa legalnie na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce wydanym dla: Star - Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o.
S
iedziba STS mieści się w Katowicach (Firma STS wsytępuje w: KRS: 0000080269, NIP: 642-21-87-001, REGON: 273378209)
Zezwolenie na zakłady bukmacherskie zostało wydane przez MF w dniu 21 lutego 2012 r. nr SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12;.
Graj rozważnie hazard może uzależniać. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencje prawne. Serwis STS oraz artykuł dla osób pełnoletnich.


Bukmacher prowadzący ofertę: STS.pl (Star Typ Sport) - legalny z licencją w RP!
Opis pełnej akcji promocyjnej u bukmachera: TUTAJ
Sprawdź i przeczytaj: STS - legalne zakłady bukmacherskie
Oferta skierowana do: nowych klientów STS
Pula nagród w tej akcji: do 1200 zł dla nowego klienta
Forma akcji: pierwsza wpłata depozytu do STS
Kod promocyjny: BONSTS
Forma promocji: 100% od pierwszej wpłaty nowego klienta, aż do 1200 zł
Czas obowiązywania: akcja promocyjna wciąż aktywna (LUTY 2020)

DODATKOWA AKCJA W STS (aktywna: LUTY 2020):
Rejestracja do STS (legalny polski bukmacher) z ofertą specjalną: TUTAJ
- Bonus 1200 zł

Kto może otrzymać bonus?
Każdy kto ukończył 18 lat i otworzył nowe konto u legalnego polskiego bukmachera STS zaznaczając podczas rejestracji "Chcę otrzymać swój bonus startowy"

Jak wygląda otrzymanie tego bonusu dla nowych klientów w STS?
Po wpłacie pierwszego depozytu otrzymasz tą samą kwotę na Twoje konto Bonusowe w STS jako bonus - 100% wartości pierwszej wpłaty, aż do 1200 zł.

Po wpłacie 1200 zł masz do dyspozycji 1200 zł na swoim koncie i 1200 zł na koncie bonusowym.

Kiedy mogę wypłacić bonus?
W celu wypłaty środków bonusowych należy wykonać obrót na trzykrotność otrzymanej kwoty bonusu. Przykładowo otrzymując 100 zł bonusu, należy dokonać obrotu na koncie bonusowym na kwotę 300 zł. Do obrotu zaliczają się stawki tylko z wygranych kuponów z kursem całkowitym nie mniejszym niż 1,91. Po spełnieniu warunków środki zostaną przypisane do konta depozytowego skąd będą mogły zostać wypłacone lub przeznaczone na dalszą grę.

W dziale "Moje konto" znajdziesz okno po lewej stronie o nazwie „Obrót pozostały do transferu środków bonusowych na konto depozytowe” - tam dowiesz się ile stawek musisz jeszcze zagrać, by pieniądze trafiły na Twoje konto depozytowe z konta bonusowego w STS.

Jak zawierać zakłady z konta bonusowego?
Wybieraj zakłady po kliknięciu w okienko "Bonus" - później zawieraj zakład.

Czy jak otrzymałem Bonus to czy mogę od razu zlecić wypłatę depozytu na moje konto w banku?
Nie. Należy obrócić depozytem na sumę wpłaty - niezależnie czy będą to wygrane czy przegrane zakłady, ale kurs zakładu musi wynosić min. 1,50. Po dokonaniu obrotu można wypłacić wpłacony depozyt.

Jakie zakłady nie wliczają się do obrotu bonusem w STS?
Do obrotu nie są zaliczane kupony typu Maxikombi, Zakład bezpieczny, kupony wypłacone w opcji Cash-out, Hit Dnia, kupony rozliczone w całości jako zwrot, po kursie 1,0 i kupony przegrane.

Nie masz konta u bukmachera? Sprawdź ofertę STS>>

Opis pełnej akcji promocyjnej na BONUS 1200 zł u bukmachera STS.pl: TUTAJ


Oferta dla pełnoletnich i nie odpowiadamy za korzystanie z usług firm hazardowych. Każdy użytkownik robi wszystko na swoją wyłącznie odpowiedzialność. Jesteśmy jedynie platformą informacyjną skupiającą informacje ze świata bukmacherskiego. Przedstawiamy rzeczywiste fakty od firm bukmacherskich, które znajdują się w ich systemach i stronach www.

Kupon
Dodaj nowe zdarzenie ręcznie ?
Dodaj nowy typ z analizą ?
0
wyczyść