Kod promocyjny do STS.pl - maj 2022

Poznaj nową i doskonałą ofertę przy rejestracji do STS.pl dostępną od 11 kwietnia 2022 w STS.pl - oferta z kodem bonusowym w STS na maj 2022. Wysokie kursy i bonusy.

Oferta obowiązuje na lipiec 2022 r.

Gracze w Polsce korzystający z usług bukmacherskich legalnych bukmacherów m.in. STS mają możliwość od 11 kwietnia 2022 r. skorzystać z nowej oferty powitalnej korzystając z kodu promocyjnego podczas zapisu do bukmachera STS.pl: BUKMACHERZYCOM

STS.pl to legalny bukmacher w Polsce z licencją MF. Gra u nielegalnych bukmacherów jest zakazana. Gra hazardowa i zakłady są dla osób powyżej 18 lat. Hazard może uzależniać. Korzystanie z oferty i z bukmacherów to ryzyko hazardowe i każdy robi to na własną odpowiedzialność.

ODWIEDŹ BUKMACHERA I ODBIERZ KOD STS>>

Co wchodzi w skład nowej oferty na maj 2022 w STS.pl?
1/ Bonus 100% do 300 zł od 1-wszej wpłaty
Akceptując przy rejestracji ofertę bonusową zgadzasz się na bonus od pierwszej wpłaty i kolejne bonusy z oferty powitalnej na stronie legalnego bukmachera.

ODWIEDŹ BUKMACHERA I ODBIERZ KOD STS>>

2/ Zakład bez ryzyka do 100 zł
Twój pierwszy kupon za środki własne lub bonusowe możesz puścić jako zakład bez ryzyka w STS.pl. Gdy przegrasz otrzymujesz bonusowo zwrot stawki do 100 zł/wartości zakładu jaki został zawarty jako pierwszy kupon/zakład w sts.pl

ODWIEDŹ BUKMACHERA I ODBIERZ KOD STS>>

3/ Bonus 50% do 500 zł od drugiej wpłaty
Wpłacasz po raz kolejny środki do bukmachera STS to wpłacając 1000 zł otrzymasz 500 zł więcej jako bonus, a więc w całości do dyspozycji u bukmachera 1500 zł na grę. Wpłacając 500 zł otrzymasz extra 250 zł jako bonus, a więc łącznie 750 zł na grę. Tak więc 50% Twojej wpłaty stanowić będzie bonus. Im większa wpłata tym większy bonus u bukmachera.

ODWIEDŹ BUKMACHERA I ODBIERZ KOD STS>>

4/ Bonus 50% do 700 zł od trzeciej wpłaty
Tak - bukmacherzy lubią, gdy gracz angażuje się i tym samym bukmacher STS doszedł do tego by bonus powitalny rozłożyć na kilka wpłat. Twoja trzecia wpłata też może zostać powiększona, aż o 700 zł przy wpłacie 1400 zł do bukmachera STS i wówczas do dyspozycji na grę będziesz mieć aż 2100 zł.

ODWIEDŹ BUKMACHERA I ODBIERZ KOD STS>>

5/ Zadania do wykonania z które możesz otrzymać do 60 zł
Wpłać 3 depozyty i odblokuj za każdą wpłatę nowe zadania do wykonania. Wypełnienie zadań daje bonus 60 zł. Gracz ma maksymalnie 30 dni na wykonanie 6 zadań, a więc 2 do każdej wpłaty. Zadania do wykonania znajdziesz na stronie STS.

ODWIEDŹ BUKMACHERA I ODBIERZ KOD STS>>

ODWIEDŹ BUKMACHERA I ODBIERZ KOD STS>>

6/ Oferty okazjonalne STS i konkursy STS
Jak każdy szanujący się legalny bukmacher to również STS ma oferty dla istniejących klientów, które CIEBIE nie ominą. To oferty STS na specjalne mecze piłkarskie, dyscypliny, wydarzenia sportowe oraz rozmaite konkursy.

ODWIEDŹ BUKMACHERA I ODBIERZ KOD STS>>

Typowanie zakładów sportowych jest legalne w Polsce pod warunkiem gry u operatora, który ma zezwolenie MF w Polsce - sts takie zezwolenie posiada, a także gra jest wyłącznie dla osób pełnoletnich. Gra u nielegalnych operatorów jest zabroniona. Hazard i zakłady mogą uzależniać, więc każdy dokonuje samodzielnej oceny czy chce korzystać z takich serwisów, gier - gdyż oprócz wygranych można też starcić swoje pieniądze. Zakłady sportowe to nie gra losowa, ale szczęście też odgrywa tutaj rolę i nie ma nigdy 100% pewności wygranej nawet przy największym typowanym faworycie - pamiętajcie o tym. W sporcie zdarzają się czasem duże niespodzianki.

Jaki kod w STS 07.2022? Kod na lipiec 2022 w STS to:
BUKMACHERZYCOM

ODWIEDŹ BUKMACHERA I ODBIERZ KOD STS>>

Nowy bonus STS - odbierz kod w STS od kwiecień 2022 = BUKMACHERZYCOM
Aktualizacja: 11.07.2022
Redakcja Bukmacherzy.com

LEGALNY BUKMACHER w POLSCE !!!

+ 200% bonus do 300 zł
+ Wpłacasz 150zł, Grasz za 450zł
+ Przelewy24, Blik, Karta
+ Tylko dla osób pełnoletnich +18. Betfan z licenjcą: PS4.6831.3.2018
+ Gra u bukmacherów może uzależniać i wiąże się z ryzykiem! Granie u nielegalnych bukmacherów zagranicznych w Polsce jest niedozwolone. Graj odpowiedzialnie!
TOPBONUS
Odbierz bonus
Kupon
Dodaj nowe zdarzenie ręcznie ?
Dodaj nowy typ z analizą ?
0
wyczyść