Konkurs typera MARZEC 2020

Poznaj nowy konkurs typera w TopTypy.com. Typuj kupony za darmo i na wirtualne stawki jak u bukmachera. Zmierz się z innymi typerami już dzisiaj. Konkurs na Marzec 2020 wystartował, a partnerem jest Betfan - polski legalny bukmacher.

TopTypy.com to platforma na której typerzy prezentują w prosty i szybki sposób swoje typy bukmacherskie. Kupony tworzy się podobnie jak u bukmachera poprzez wybór zdarzeń i kursów, a następnie ustalając wirtualną stawkę kuponu bukmacherskiego.

Zobacz serwis TopTypy i konkurs typera na Marzec 2020:
Konkurs Typera Marzec 2020

Na platformie TopTypy każdy nowy typer otrzymuje 1000 jednostek na grę w danym miesiącu oraz określone doładowania za pewne czynności np. wskazywanie kuponów innych, które według typera są interesujące, komentowanie kuponów i ogólną aktywność w serwisie.

Tworzony jest cały czas ranking typerów i kuponów według różnych wytycznych np. zysku

W serwisie TopTypy można poznać typy bukamcherskie innych typerów, zapoznać się z innymi typerami oraz sprawdzać swoje umiejętności w typowaniu wydarzeń sportowych. Platforma ma charakter wymiany typów między użytkownikami i nie oferuje nic więcej - nie ma żadnych płatnych opcji oraz nie przyjmuje żadnych wpłat i nie dokonuje żadnych wypłat z serwisu. To po prostu pewien sposób gry.

Najlepsi typerzy w rankingu otrzymują nagrody za zdobycie jak największej ilości puntków w grze.
Nagrody to 500 zł w marcu 2020, które zostaną przekazane dla najlepszych typerów za udzielanie się i dzielenie się swoimi typami na platformie TopTypy.com.

Zobacz: typy bukmacherskie w TopTypy.com>>

LEGALNY BUKMACHER w POLSCE !!!

+ 200% bonus do 300 zł
+ Wpłacasz 150zł, Grasz za 450zł
+ Przelewy24, Blik, Karta
+ Tylko dla osób pełnoletnich +18. Betfan z licenjcą: PS4.6831.3.2018
+ Gra u bukmacherów może uzależniać i wiąże się z ryzykiem! Granie u nielegalnych bukmacherów zagranicznych w Polsce jest niedozwolone. Graj odpowiedzialnie!
TOPBONUS
Odbierz bonus
Kupon
Dodaj nowe zdarzenie ręcznie ?
Dodaj nowy typ z analizą ?
0
wyczyść